Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
korela
jar88, v 67 v CZ už pracovali, hore je zlá informácia, nemusí byť zavinená tebou
Ja som to sem dal pre iné.
Pavol54 si asi predstavoval výrobu buldozéra T100 (známy ako stalinec s 100)

a ja som mal na mysli niečo podobné ako realizovali Česi s Caterpillarom v Tatrovke.

Pritom námetov na spoluprácu je neúrekom, ale tí naši zadubení ľudia nepustia. Stále majú v gebuliach ten imperializmus a politicko-ekonomické a geo-politické záujmy a petrodoláre a podobné propagandistické bláboly.
čo si bol na školení u Urválka? ten by ti tvoju predstavivosť o tom čo si kto myslí dovedenú do presvedčenia že skutok sa stal závidel. vždy len táraš
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
Čo je ten cider? To je nejaké lepšie, "značkové" čučo?
Slovenský trh s jablkovými alkoholickými nápojmi nazývanými „cider“ sa rozšíril o ďalšiu novinku.
http://medialne.etrend.sk/marketing/...kingswood.html
Ja som nevedel, že ty si o tom ešte nepočul. Ja som o cideri čítal tuším ešte za totality.
Ja nemusím ani čučo ani cider ani žinčicu ani kefír ani niektoré iné starodávne nápoje.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
Oliwa
taiko
lujza.j
Ja sa im necudujem.....kto tento stav bagatelizuje....alebo...ze sa to niekto prehaňa......tak aby nebol prekvapeny.....my sme pre nich iny svet a naopak....
Mne to cele pride nejake divne, nacasovanie, ta neuveritelna servilita, ten pseudo-humanizmus ci ako to nazvat, ta neopatrnost, nekoncepcnost. Jeden by az konspiracne teorie vymyslal.
Predčasom som niekde čítala /link nemôžem už nájsť/ že Európu má zaplaviť vlna utečencov v celkovom počte 600 tisíc ľudí... niečo ako odkaz od IS... vtedy som nepostrehla, že by niekto tomu bol venoval v médiách nejakú veľkú pozornosť... až neskôr, keď sa táto prognóza začala pomaly, ale isto napĺňať...
http://www.independent.co.uk/news/wo...-10053148.html
http://english.alarabiya.net/en/News...-migrants.html
Napr tu
napr. aj tie klimatické zmeny, .... len na kerú riťť sa tie megalomanské banky v Afrike stavali, ked tam málokto chce žiť a pracovať?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
A k tomu neuveriteľná manipulácia cez médiá.Každý kto sa vyjadrí že má obavy musí dostať do hlavy že sa má hanbiť,je xenofob,zaostalý a má mať pocit viny.Naozaj by ma zaujímal ten najvyšší režisér života našich vnúčat.
No ale ako celkom rada opakujem,príroda si s každou škodnou poradí.Len sa bojím,že tá škodná sme my.
saneboj, ber to ako fakt
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marjankaj
jar88
Čo je ten cider? To je nejaké lepšie, "značkové" čučo?
Slovenský trh s jablkovými alkoholickými nápojmi nazývanými „cider“ sa rozšíril o ďalšiu novinku.
http://medialne.etrend.sk/marketing/...kingswood.html
Ja som nevedel, že ty si o tom ešte nepočul. Ja som o cideri čítal tuším ešte za totality.
Ja nemusím ani čučo ani cider ani žinčicu ani kefír ani niektoré iné starodávne nápoje.
Ja som si naopak myslel, že ak vieš písať, tak musíš vedieť aj čítať a ak už vieš čítať, tak by si mal vedieť aj to prečítané chápať. Zaujímavé že somárskemu híkaniu rozumieš, ale že som písal o inom si nezbadal.
-----------------------------------
Ak máš záujem, rád ti napíšem o čo sa s tým čučom jednalo.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
Ak dvaja robia to isté, nie vždy to musí byť to isté? Preto niekto zarába 15 000€ ročne a iný 15 000 000 dolárov ročne.
zase píšeš z cesty? čo má štát ako riešiť niečí súkromný majetok za čo ho vlastník predá ale ak by robil niekto fintu kvôli daniam, tak to už má štát čo zaujímať. Mám auto predám ho za 1000,- ale znalec neskôr príde na to že má hodnotu 10000,- tak čo bude to štát riešiť?[/QUOTE]
Štát si spomínal len ty, tak prečo to chceš prišiť mne? Tváriš sa ako nechápajúci.
Ty tu stále riešiš a preferuješ, ako má štátny úradník a zákon niečo lepšie a spravodlivejšie riešiť. Neprimerané finančné odmeňovanie, neprimerané zisky, mzdy a podobne.
Ja ti len vysvetľujem, že ak sa niekto s niekym dohodne na plate 500 € v hrubom a s niekym iným na 50 000 € v čistom, plus 500 000 € odmena za splnenú podmienku, tak je to ich vec. Ich súkromná vec a teba je do toho prd. Ty to môžeš akurát tak posúdiť a niečo o tom popísať. Väčšinou to aj popíšeš a vždy tým tvojim štýlom, že ak platia na západe za niečo 3000€, nech tak isto platia aj u nás, inak je to vykorisťovanie, okrádanie a podobne. Ty si ten čo preferuje, ale aj korela má ten istý názor, že treba vybrať správnych ľudí, zriadiť komisie a cez nich posudzovať a hlavne riadiť súkromné konanie ľudí. Následne ste vo vytržení, že demokracia akosi nefunguje a treba to usmerniť akosi inak. Samozrejme že lepšie ako predtým a nepochybne lepšie, ako tá súkromná osoba ktorej to rozhodovanie prirodzene náleží.[/QUOTE]
seeješ si do huby.Jar88[/QUOTE]
A to zas ako? A čím že?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="misoft"]
pavol54
a myslíš že to nie už realita? lebo ak nie prečo už nestoja všetky "spojenecké armády" na južných hraniciach a do vnútrozemia ani noha. však spoločná obrana, aha len proti Rusom,či?
Zatiaľ ešte to taká realita nie je... zatiaľ sa k nám len valia húfy imigrantov... ale až začnú presadzovať svoje (najmä islam.....), potom bude červená mela.....[/QUOTe
boha, ešče, key som mala tú slobodu v lete v robote si vyzliecť tričko ako chlap, bez toho, aby ma nezobrali papagáji...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Či je ľudí veľa? Zem uživí 50 miliárd ľudí.
To máš z akého roku??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

boha, ešče, key som mala tú slobodu v lete v robote si vyzliecť tričko ako chlap, bez toho, aby ma nezobrali papagáji...
No naši papagáji by neprotestovali , ale tí "čajovorozsýpaní" - nuž oni by ťa nezobrali, rovno by ťa rozobrali.....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
babka - ježibabka
marjankaj
erzet
babka - ježibabka
Pred chvíľou som zažila prekvapko. Čučoriedky
Prečo, prekvapko?
Stihla dobehnúť?
Preto prekvapko, lebo som to nečakala. U nás nerastú a mám ich veľmi rada, Sú v pohárikoch. Malých, aby som ich mala virtuálne viacej. To bude mňamka. Nikomu nedám
ani dzecom?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
boha, ešče, key som mala tú slobodu v lete v robote si vyzliecť tričko ako chlap, bez toho, aby ma nezobrali papagáji...
No naši papagáji by neprotestovali , ale tí "čajovorozsýpaní" - nuž oni by ťa nezobrali, rovno by ťa rozobrali.....
mňa ne, myslím to vážne
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
Ja som si naopak myslel, že ak vieš písať, tak musíš vedieť aj čítať a ak už vieš čítať, tak by si mal vedieť aj to prečítané chápať. Zaujímavé že somárskemu híkaniu rozumieš, ale že som písal o inom si nezbadal.
-----------------------------------
Ak máš záujem, rád ti napíšem o čo sa s tým čučom jednalo.
Na čučo ti môžem vieš čo. Vypi si s kamarátmi.
Práveže somárskemu híkaniu nerozumiem.
Prepáč, že som ťa nepochopil.
Naposledy upravil marjankaj : 21.07.15 at 12:54
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marjankaj
jar88
Ja som si naopak myslel, že ak vieš písať, tak musíš vedieť aj čítať a ak už vieš čítať, tak by si mal vedieť aj to prečítané chápať. Zaujímavé že somárskemu híkaniu rozumieš, ale že som písal o inom si nezbadal.
-----------------------------------
Ak máš záujem, rád ti napíšem o čo sa s tým čučom jednalo.
Na čučo ti môžem vieš čo. Vypi si s kamarátmi.
Práveže somárskemu híkaniu nerozumiem.
Tak prečo reaguješ? Čo tam máš nejakého prekladateľa?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marjankaj
jar88
Ja som si naopak myslel, že ak vieš písať, tak musíš vedieť aj čítať a ak už vieš čítať, tak by si mal vedieť aj to prečítané chápať. Zaujímavé že somárskemu híkaniu rozumieš, ale že som písal o inom si nezbadal.
-----------------------------------
Ak máš záujem, rád ti napíšem o čo sa s tým čučom jednalo.
Na čučo ti môžem vieš čo. Vypi si s kamarátmi.
Práveže somárskemu híkaniu nerozumiem.
Takže, ak to čučo nazvem cíderom, tak ho už budeš spokojne chľastať?
Dúfam, že ma nenapomenieš, že je to čučo-šampus.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
Tak prečo reaguješ? Čo tam máš nejakého prekladateľa?
Lebo sa mi zdalo, že si v poslednej dobe trochu prišiel k rozumu. No človek sa občas mýli.
A nehraj sa tu na diktátora. Písať si môžem kam chcem aj bez tvojho dovolenia.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft Pozri príspevok
Graficky TdF - http://betalivetracking.letour.fr/ - prehľad z GPS na cyklistoch. Sagan je v 1. skupine.....
BTW: Tinkoff-Saxo prehodnotilo stratégiu - Sagan už nemusí tak podporovať Contadora - to im ale trvalo... než prišli na to, že Peťo je lepší ako ten Španiel....


Peťo musí mať špičkových endokrinológov ! :-))))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marjankaj
jar88
Tak prečo reaguješ? Čo tam máš nejakého prekladateľa?
Lebo sa mi zdalo, že si v poslednej dobe trochu prišiel k rozumu. No človek sa občas mýli.
A nehraj sa tu na diktátora. Písať si môžem kam chcem aj bez tvojho dovolenia.
Že by si sa predsa len niečo nové a podstatné odomňa dozvedel?
---------------------------------
Kde si zobral toho diktátora?
Veď ja stále tvrdím, že každý si má robiť čo chce.
Teda ak to jeho konanie nieje priamo trestné.
Ale aj tam som dosť benevolentný, veď ak ho nikto nechytí, nikto nezažaluje, nech si trebárs hlása aj džihád a fašizmus dohromady.
Veď je to vec polície a súdov, či zas len nejaké híkanie?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie som pivár, ale potešilo ma, že v ČR som skoro po roku kúpil zase svoj najobľúbenejší mok PRIMÁTOR DOUBLE 24.
Niet lepšieho portera na zemeguli.
http://www.primator.cz/cz/pivo/speci...or-double.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
misoft Pozri príspevok
Graficky TdF - http://betalivetracking.letour.fr/ - prehľad z GPS na cyklistoch. Sagan je v 1. skupine.....
BTW: Tinkoff-Saxo prehodnotilo stratégiu - Sagan už nemusí tak podporovať Contadora - to im ale trvalo... než prišli na to, že Peťo je lepší ako ten Španiel....
Peťo musí mať špičkových endokrinológov ! :-))))))))
Nie je tam náhodou chyba ?

Nemalo byť správnejšie ... " Sagan už nemusí tak dopovať..."
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Nie je tam náhodou chyba ?

Nemalo byť správnejšie ... " Sagan už nemusí tak dopovať..."
Skôr by sa Frooma mali spýtať - viď uniknuté údaje jeho fyziologických hodnôt.... v stúpaní a naplno mu srdečný tep dokonca KLESAL! A pritom bol rýchlejší ako ostatní.... podľa mňa - niečo v sebe mal....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať