Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
jooj chlapci a čo mi presne teda radíte, aby začal tablet poslúchať aj mňa a nielen tých okolo? Podotýkam, že pred rokom som na ňom bežne pracovala...

A keď sa tu bavíme o praveku internetu a pojenia - spomínam si na dobu, keď sme fungovali na ms dos 3.11 a práve v tom čase sme potrebovali do ameriky preniesť dáta. Tak sme sa prvý raz spájali na diaľku pomocou kolegu na EF SVŠT. Písal sa koniec roku 1993. Zdalo sa mi to vtedy neskutočné, že tu sme porobili nejaké tabuľky, ani neviem v čom, ale zrejme to muselo byť niečo ako exel a v amerike to poradca mal obratom. Mmch, ku kúpe tej fabriky nikdy nedošlo, lebo nastúpila privatizácia domácou vrstvou "podnikateľov". Po fabrike už nestoja ani len tie budoby....
Nauč sa robiť to, čo robia tí okolo a bude poslúchať aj teba.
-------------------------------
Alebo stále tu chceš tvrdiť, že niekto prejde prstom po tablete a tablet zareaguje a ty po ňom prejdeš rovnako a tablet na to nezareaguje?
Stále tvrdíš, že senzory na tvoj dotyk nebudú nijako reagovať?
Ak áno, tak si buďto víla, alebo klamárka. Alebo si sa len nepresne vyjadrila?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

jar88
[
Alebo stále tu chceš tvrdiť, že niekto prejde prstom po tablete a tablet zareaguje a ty po ňom prejdeš rovnako a tablet na to nezareaguje?
Stále tvrdíš, že senzory na tvoj dotyk nebudú nijako reagovať?
Ak áno, tak si buďto víla, alebo klamárka. Alebo si sa len nepresne vyjadrila?
ano, presne takto sa tablet v nepravidelných intervaloch správa - prečo by som mala v takejto blbosti klamať?

alebo ma súdiš podľa seba?

to, že si ty niečo nevidel ešte fakt neznamená, že také niečo nie je

mmch, pred rokom ten tablet fungoval v mojich rukách úplne v pohode. Trávila som na ňom čas cca pol roka.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
jar88
[
Alebo stále tu chceš tvrdiť, že niekto prejde prstom po tablete a tablet zareaguje a ty po ňom prejdeš rovnako a tablet na to nezareaguje?
Stále tvrdíš, že senzory na tvoj dotyk nebudú nijako reagovať?
Ak áno, tak si buďto víla, alebo klamárka. Alebo si sa len nepresne vyjadrila?
ano, presne takto sa tablet v nepravidelných intervaloch správa - prečo by som mala v takejto blbosti klamať?

alebo ma súdiš podľa seba?

to, že si ty niečo nevidel ešte fakt neznamená, že také niečo nie je

mmch, pred rokom ten tablet fungoval v mojich rukách úplne v pohode. Trávila som na ňom čas cca pol roka.
Tak že, ak neklameš, musí platiť to druhé, že si sa zle vyjadrila.
Teraz napríklad, tiež nepíšeš, že v tvojich rukách nepravidelne nereaguje, ale v iných funguje bez akýchkoľvek problémov.
---------------------------------
Inak ja neklamem zo zásady. Ponižovalo by ma to pred sebou, nie pred ostatnými. Radšej poviem, že klamať ťa nebudem, ale pravdu ti tiež nepoviem.
PS
Ten kapacitný senzor je fyzika, to nieje žiadna karma, či nejaké nad prirodzeno.
Fyzika nepustí
Naposledy upravil jar88 : 24.07.15 at 16:49
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - ty klameš, klamal si daňové úrady a krátil si dane...
Sám si písal, že daň sa musela podať, ale nikde nebolo napísané, že sa musela zaplatiť....
Žeby to taký vševed ako Jar88 nepochopil?
Tiež nie je nikde napísané, že po vysratí si mám záchodovým papierom utrieť riť a väčšina ľudí, okrem cigánov tak činia.
Ja viem, niektorí majú bidety tak si ostriekajú zasraté rite vodou a myslia si, že sú čistí /ešte som nevidel hovno rozpustiť sa vo vode, ale dobre.../
0 3
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

jar88
Tak že, ak neklameš, musí platiť to druhé, že si sa zle vyjadrila.
Teraz napríklad, tiež nepíšeš, že v tvojich rukách nepravidelne nereaguje, ale v iných funguje bez akýchkoľvek problémov.

Ten kapacitný senzor je fyzika, to nieje žiadna karma, či nejaké nad prirodzeno.
Fyzika nepustí
no, možno by si sa mal naučiť čítať s porozumením - toto som napísala na začiatku:
"mam taky zvlaštny problém s dotykovými zariadeniami a neviem, čo robiť. Prestali reagovať na moje prsty. Normalne som pred rokom na tablete pracovala, ostatni na nom pracuju aj teraz. A zrazu nereaguje - neexistuje zvacsit, posunut, presunut... Nechapem to. Ked povolam juniora, tak jemu to ide v pohode. Ale volat ho po kazdej stranky je dost neprakticke..."
nehľadám nič mystické, skôr mi napadlo, či to nemôže nejak súvisieť so slabým prekrvením - ono mi momentálne ani nie je teplo, lebo mi zase utiekli červené krvinky.... O tom inom sme sa bavili neskôr a bolo to myslené ako sranda skôr
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Jar88 - ty klameš, klamal si .../
Oni ..." neklamú zo zásady "...ale zato pravidelne a často.
Zásadový človek sú to...hotový NaOH.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
jar88
Tak že, ak neklameš, musí platiť to druhé, že si sa zle vyjadrila.
Teraz napríklad, tiež nepíšeš, že v tvojich rukách nepravidelne nereaguje, ale v iných funguje bez akýchkoľvek problémov.

Ten kapacitný senzor je fyzika, to nieje žiadna karma, či nejaké nad prirodzeno.
Fyzika nepustí
no, možno by si sa mal naučiť čítať s porozumením - toto som napísala na začiatku:
"mam taky zvlaštny problém s dotykovými zariadeniami a neviem, čo robiť. Prestali reagovať na moje prsty. Normalne som pred rokom na tablete pracovala, ostatni na nom pracuju aj teraz. A zrazu nereaguje - neexistuje zvacsit, posunut, presunut... Nechapem to. Ked povolam juniora, tak jemu to ide v pohode. Ale volat ho po kazdej stranky je dost neprakticke..."
nehľadám nič mystické, skôr mi napadlo, či to nemôže nejak súvisieť so slabým prekrvením - ono mi momentálne ani nie je teplo, lebo mi zase utiekli červené krvinky.... O tom inom sme sa bavili neskôr a bolo to myslené ako sranda skôr
Dáša a toto videjko si pozrela a skúsila pochopiť aj princíp?

Ten senzor zareaguje vždy a nie len jeden. V strede dotyku je kapacita najviac zmenená a na okrajoch najmenej. Pritom nezáleží na veľkosti tej zmeny, ale na vzájomných pomeroch tých zmien. To vyhodnotí program. Pritom je dôležité aké najmenšie množstvo senzorov v oblasti má naprogramované a preto nereaguje napríklad na kovový hrot ihly, alebo vidličky. To preto, že na ten hrot zareagoval len malý (nedostatočný) počet senzorov.
Ale tak či tak platí, každý senzor vždy zareaguje na ten podnet.
Naposledy upravil jar88 : 24.07.15 at 17:31
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes moc potešilo...nedávno som darovala ako "dakujem" svoje mydielka jednej známej + jeden šampúch proti lupinám,ale pre ňu na telo mala dávnejšie kožné problémy...dnes mi volá,že jej mama má silnú psoriázu polku zo šampúchu jej odrezala.....po prvom umytí zázrak....výrazné zlepšenie.....takže potešenie z gebrenia....zajtra možem "variť" dalšiu várku...
6 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

buchač
jar88
A to bola aká doba? Daj letopočet kedy na východ dorazili linky. Alebo ty si mal už vtedy vifinu?
Tu v Bratislave sme to mali predsa len trošilinku skôr.
Aby si mal v tom svojom pomýlem duchu poriadok, tak odpoviem.

Pochybujem, že by si mal TY a hocikto iný v tej Blave ako súkromná osoba (firmy detto) prístup k internetu. Tie linky sa zavádzali trochu inde a v iných organizáciach.

Ešte mi povedz, že si fungoval v Netscape a Ti aj "uverím".
https://en.wikipedia.org/wiki/File:N...IVwhByCh2x4Qpk

Mimochodom...sa neposer s tou Blavou.


Súhlasím
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Jaaaaj vytešujem sa popršalo...a schladiloooo-je veselých15 st.po 32 na obed je to na vetrovku:
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Princíp dotykového :
Prečo prst funguje bez ohľadu na suchosť, či vlhkosť a vidlička nie, vás už netrápi?

Som zvedavý, kedy budete riešiť, či je lepší suchý, alebo primerane vlhký prst a či je lepší malý, alebo veľký prst.
Lepší ako malý je prst :

- šikovný

- pozorný

- vnímavý

(a zvlhne aj sama )

PS

A "vedecká" argumentácia pre tých, čo majú malého

/////


Read more: http://feminity.zoznam.sk/c/895783/m...#ixzz3gpqoLoaI



„Láska je najstaršia droga sveta. A tá droga je zmesou endorfínov, teda vnútorných morfínov, ktoré si produkujeme sami. Spúšťačom je stretnutie s milovania hodnou bytosťou a následkom kaskádovitá reakcia, ktorú už len pohľadom naštartúva fenyletylamín, pri bozkoch preberá neurotonín NGF a v posteli vrcholí vyplavovaním oxytocínu.“ No a práve ten neurotonín NGF je zdrojom žiarlivosti! A ten sa vyplavuje do tela len v prítomnosti milovanej bytosti. Niet sa prečo čudovať, že je od nej (v tomto prípade od Vás) konkrétny žiarlivec priamo dávkovo závislý. Váš muž sa úzkostne obáva, že Vás stratí a následný abstinenčný syndróm nedostatku NGF faktoru mu spôsobí neznesiteľné utrpenie. Jeho žiarlivosť má navyše, podľa neho, racionálne jadro v obave, že pre malý penis ho ľahko vo Vašej posteli nahradí niekto iný. Vás to znechucuje a preto sa od neho odťahujete. Ale čím viac sa odťahujete, tým má väčší deficit neurotonínu NGF i sprievodného serotonínu a jeho žiarlivosť stúpa! Je to začarovaný kruh.
Ale aj na to je riešenie, ako to opisujem v zmienenej knihe. NGF stúpa pri bozkávaní. Je to jasné – bozkávajte ho a fyziologická i duševná príčina žiarlivosti sa razom zmenší


0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
-------------------------------------------------
Ak nestačí, skús wiki a kapacita. Netreba študovať celú vedu, stačí pochopiť definíciu kapacity a si doma. Je to patentované už v minulom storočí.
objem? kapacita[/QUOTE]

v tomto prípade sa nebavili o kapacite ako o objeme

ani ako o človeku

ale o kapacite ako o schopnosti udržať nejaký eletrický nábojčok
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
jar77
buchač55
Boli tam naši zástupcovia slov. podnikateľov 1992. Egyptský začínajúci podnikateľ 5 r. daňové prázdniny, zúrodňújúci Saharu 10 daňové prázdniny.
a kolko im to asi vydrží?
z hľadiska spotreby materiálov, vody atď?
Vydrží minimálne do konca daňových prázdnin
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Dáša_
jar88
[
Alebo stále tu chceš tvrdiť, že niekto prejde prstom po tablete a tablet zareaguje a ty po ňom prejdeš rovnako a tablet na to nezareaguje?
Stále tvrdíš, že senzory na tvoj dotyk nebudú nijako reagovať?
Ak áno, tak si buďto víla, alebo klamárka. Alebo si sa len nepresne vyjadrila?
ano, presne takto sa tablet v nepravidelných intervaloch správa - prečo by som mala v takejto blbosti klamať?

alebo ma súdiš podľa seba?

to, že si ty niečo nevidel ešte fakt neznamená, že také niečo nie je

mmch, pred rokom ten tablet fungoval v mojich rukách úplne v pohode. Trávila som na ňom čas cca pol roka.

Tak máš tablet ako môj mobil


naposledy sa mi o polnoci na Schwechate vzpriečilo jenno tlačítko (predtým pol roka OK )
ja som tlačil
ono nie
neodomkol som mobil
nezavolal taxík



PS

Pravdepodobne prídeme k pravidlu používanému pre črepníkové kvety :



Komu sa u nás nepáči, ide preč !!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lacotinka
.......................

Tak máš tablet ako môj mobil


naposledy sa mi o polnoci na Schwechate vzpriečilo jenno tlačítko (predtým pol roka OK )
ja som tlačil
ono nie
neodomkol som mobil
nezavolal taxík
.................................................. ..................]
Hmmmm.... múdry mobil..... povedal si.... bujo, tlačí ma, tlačí, ja s nim vybabrem a zatnem sa.....
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Dáša_
jar88
Tak že, ak neklameš, musí platiť to druhé, že si sa zle vyjadrila.
Teraz napríklad, tiež nepíšeš, že v tvojich rukách nepravidelne nereaguje, ale v iných funguje bez akýchkoľvek problémov.

Ten kapacitný senzor je fyzika, to nieje žiadna karma, či nejaké nad prirodzeno.
Fyzika nepustí
no, možno by si sa mal naučiť čítať s porozumením - toto som napísala na začiatku:
"mam taky zvlaštny problém s dotykovými zariadeniami a neviem, čo robiť. Prestali reagovať na moje prsty. Normalne som pred rokom na tablete pracovala, ostatni na nom pracuju aj teraz. A zrazu nereaguje - neexistuje zvacsit, posunut, presunut... Nechapem to. Ked povolam juniora, tak jemu to ide v pohode. Ale volat ho po kazdej stranky je dost neprakticke..."
nehľadám nič mystické, skôr mi napadlo, či to nemôže nejak súvisieť so slabým prekrvením - ono mi momentálne ani nie je teplo, lebo mi zase utiekli červené krvinky.... O tom inom sme sa bavili neskôr a bolo to myslené ako sranda skôr


V tomto teple?

napadnúť

a myslieť



hovadina

nastane krátke spojenie :

- ovládanie súvisí s kapacitou

- kapacita súvisí s elektrinou

- elektrina súvisí s kovmi

- aj železo je krv

- aj v červených krvinkách je krv

- poklesli ti krvinky

- pokleslo ti železo v prstoch

- poklesla kapacita (prst display)

- ten frás nefunguje
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

misoft
lacotinka
.......................

Tak máš tablet ako môj mobil


naposledy sa mi o polnoci na Schwechate vzpriečilo jenno tlačítko (predtým pol roka OK )
ja som tlačil
ono nie
neodomkol som mobil
nezavolal taxík
.................................................. ..................]
Hmmmm.... múdry mobil..... povedal si.... bujo, tlačí ma, tlačí, ja s nim vybabrem a zatnem sa.....


a doma som mu vybral SIMku



(aj baterku = možno vyhladne/vychladne / umúdri sa )
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
jar88
jar88 jar88

Dúfam že už pochopíš.
Ako to môže reagovať na vidličku?
Kurňa...s nimi je to už fakt vážne.
Asi im budem musieť prestať onikať, lebo sa Oni do toho nejak vžili....sami so sebou sa rozprávajú...
... presne nato som narazal vyssie
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
dnes moc potešilo...nedávno som darovala ako "dakujem" svoje mydielka jednej známej + jeden šampúch proti lupinám,ale pre ňu na telo mala dávnejšie kožné problémy...dnes mi volá,že jej mama má silnú psoriázu polku zo šampúchu jej odrezala.....po prvom umytí zázrak....výrazné zlepšenie.....takže potešenie z gebrenia....zajtra možem "variť" dalšiu várku...
kokso to je cool, super pocit z dobre vykonanej prace, co mala zmysel
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
jooj chlapci a čo mi presne teda radíte, aby začal tablet poslúchať aj mňa a nielen tých okolo? Podotýkam, že pred rokom som na ňom bežne pracovala...

A keď sa tu bavíme o praveku internetu a pojenia - spomínam si na dobu, keď sme fungovali na ms dos 3.11 a práve v tom čase sme potrebovali do ameriky preniesť dáta. Tak sme sa prvý raz spájali na diaľku pomocou kolegu na EF SVŠT. Písal sa koniec roku 1993. Zdalo sa mi to vtedy neskutočné, že tu sme porobili nejaké tabuľky, ani neviem v čom, ale zrejme to muselo byť niečo ako exel a v amerike to poradca mal obratom. Mmch, ku kúpe tej fabriky nikdy nedošlo, lebo nastúpila privatizácia domácou vrstvou "podnikateľov". Po fabrike už nestoja ani len tie budoby....
Dasa, len tak pre pobavenie, skus prstom chytit jeden z polov nejakej baterky, to je jedno akej (ale nie autobateria ) a jedno ktory pol. Chvilu drz a potom skus tym istym prstom ten display. ta baterka by mohla byt nova, alebo dobre nabita nabijatelna.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať