Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

taiko
Dáša_
jooj chlapci a čo mi presne teda radíte, aby začal tablet poslúchať aj mňa a nielen tých okolo? Podotýkam, že pred rokom som na ňom bežne pracovala...

A keď sa tu bavíme o praveku internetu a pojenia - spomínam si na dobu, keď sme fungovali na ms dos 3.11 a práve v tom čase sme potrebovali do ameriky preniesť dáta. Tak sme sa prvý raz spájali na diaľku pomocou kolegu na EF SVŠT. Písal sa koniec roku 1993. Zdalo sa mi to vtedy neskutočné, že tu sme porobili nejaké tabuľky, ani neviem v čom, ale zrejme to muselo byť niečo ako exel a v amerike to poradca mal obratom. Mmch, ku kúpe tej fabriky nikdy nedošlo, lebo nastúpila privatizácia domácou vrstvou "podnikateľov". Po fabrike už nestoja ani len tie budoby....
Dasa, len tak pre pobavenie, skus prstom chytit jeden z polov nejakej baterky, to je jedno akej (ale nie autobateria ) a jedno ktory pol. Chvilu drz a potom skus tym istym prstom ten display. ta baterka by mohla byt nova, alebo dobre nabita nabijatelna.
no, ja si hlavne idem pýtať nejaké tekuté železo do žily je to fajn životabudič a možno aj ten tablet presvedčím
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
taiko
Dáša_
jooj chlapci a čo mi presne teda radíte, aby začal tablet poslúchať aj mňa a nielen tých okolo? Podotýkam, že pred rokom som na ňom bežne pracovala...

A keď sa tu bavíme o praveku internetu a pojenia - spomínam si na dobu, keď sme fungovali na ms dos 3.11 a práve v tom čase sme potrebovali do ameriky preniesť dáta. Tak sme sa prvý raz spájali na diaľku pomocou kolegu na EF SVŠT. Písal sa koniec roku 1993. Zdalo sa mi to vtedy neskutočné, že tu sme porobili nejaké tabuľky, ani neviem v čom, ale zrejme to muselo byť niečo ako exel a v amerike to poradca mal obratom. Mmch, ku kúpe tej fabriky nikdy nedošlo, lebo nastúpila privatizácia domácou vrstvou "podnikateľov". Po fabrike už nestoja ani len tie budoby....
Dasa, len tak pre pobavenie, skus prstom chytit jeden z polov nejakej baterky, to je jedno akej (ale nie autobateria ) a jedno ktory pol. Chvilu drz a potom skus tym istym prstom ten display. ta baterka by mohla byt nova, alebo dobre nabita nabijatelna.
no, ja si hlavne idem pýtať nejaké tekuté železo do žily je to fajn životabudič a možno aj ten tablet presvedčím
ak by to tekuté nefungovalo tak by určite pomohlo také obdlžnikové s dierou uprostred pre skombinovanie s drevom lebo to kurvítko z neho už asi nevyženieš láskavým pošúchaním.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
ak by to tekuté nefungovalo tak by určite pomohlo také obdlžnikové s dierou uprostred pre skombinovanie s drevom lebo to kurvítko z neho už asi nevyženieš láskavým pošúchaním.
Priznám sa, že sama som zvedavá, či to pomôže Lebo tablet ako taký je v pohode, synáčik na ňom fičí každý deň.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
no, ja si hlavne idem pýtať nejaké tekuté železo do žily je to fajn životabudič a možno aj ten tablet presvedčím
Kvalitné červené vínečko bude fajn.
Len si ho nešľahaj infúzkou, to by bol iný level...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
pavol54
ak by to tekuté nefungovalo tak by určite pomohlo také obdlžnikové s dierou uprostred pre skombinovanie s drevom lebo to kurvítko z neho už asi nevyženieš láskavým pošúchaním.
Priznám sa, že sama som zvedavá, či to pomôže Lebo tablet ako taký je v pohode, synáčik na ňom fičí každý deň.
skús a napíš,(pádová výška je normovaná 1 m, ale záleží aj na hmotnosti a ak dáš ako medzikus TNT a želiezko bude vážiť cca 500 kg tak určite to pomôže asi ako môjmu ak sa nahnevám a budem zlý, lebo odmieta kresliť smajlíkov)
a je to! ešte zopár rád hneď ráno? poradíme poslúžime
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
no, ja si hlavne idem pýtať nejaké tekuté železo do žily je to fajn životabudič a možno aj ten tablet presvedčím
Kvalitné červené vínečko bude fajn.
Len si ho nešľahaj infúzkou, to by bol iný level...
veru - kvalitné červené mi káže aj kardiológ popíjať Teraz mám úplne super z čiernych ríbezlí....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
buchač
Dáša_
no, ja si hlavne idem pýtať nejaké tekuté železo do žily je to fajn životabudič a možno aj ten tablet presvedčím
Kvalitné červené vínečko bude fajn.
Len si ho nešľahaj infúzkou, to by bol iný level...
veru - kvalitné červené mi káže aj kardiológ popíjať Teraz mám úplne super z čiernych ríbezlí....
Na ríbezľové ale bacha...je/môže (podľa druhu a výrobcu) byť kvalitné, no čím je staršie, tým je silnejšie.
Mal som možnosť jesť (dobre vidíš-čítaľ ) ríbezľové. Dal som si pár lyžičiek a ...héééj hore háááj-dolu háááj....
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Is this the most scenic climb of Le Tour de France?? We will scale the Lacets de Montvernier with 3.4km of 8.2% in the absolute finale of today's stage!!
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mária27
Is this the most scenic climb of Le Tour de France?? We will scale the Lacets de Montvernier with 3.4km of 8.2% in the absolute finale of today's stage!!
Jsou to blázni...hoďte na nich sítě....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
Mária27
Is this the most scenic climb of Le Tour de France?? We will scale the Lacets de Montvernier with 3.4km of 8.2% in the absolute finale of today's stage!!
Jsou to blázni...hoďte na nich sítě....
ja by som možno aj na tých čo to sledujú...prípadne si zoberu dovolenku
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Mária27
Is this the most scenic climb of Le Tour de France?? We will scale the Lacets de Montvernier with 3.4km of 8.2% in the absolute finale of today's stage!!
Jsou to blázni...hoďte na nich sítě....
zavist ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
nepotesilo, moje oblubene spaldove cestoviny Byodo podrazeli oproti minulemu roku z 2,70 na 4,40EUR.
To sa zase debilom v Brussels podarilo. Nasadme vsade burinu na biopaliva a spalda ako zdravy ekvivalent psenice, ci kukurice bude za chvilu luxusnym artiklom
http://netzfrauen.org/2014/05/12/din...n-2-458-mio-t/
Naposledy upravil taiko : 25.07.15 at 11:47
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
nepotesilo, moje oblubene spaldove cestoviny Byodo podrazeli oproti minulemu roku z 2,70 na 4,40EUR.
To sa zase debilom v Brussels podarilo. Nasadme vsade burinu na biopaliva a spalda ako zdravy ekvivalent psenice, ci kukurice bude za chvilu luxusnym artiklom
http://netzfrauen.org/2014/05/12/din...n-2-458-mio-t/
no divil by si sa koľko musí ostať % pôdy neobrobenej podľa nariadenia EU, a potom náklady na 1 kg výroby špaldovej pšenice a klasickej a ešte treba pripočítať obchodný koeficient KOŽK
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
nepotesilo, moje oblubene spaldove cestoviny Byodo podrazeli oproti minulemu roku z 2,70 na 4,40EUR.
To sa zase debilom v Brussels podarilo. Nasadme vsade burinu na biopaliva a spalda ako zdravy ekvivalent psenice, ci kukurice bude za chvilu luxusnym artiklom
http://netzfrauen.org/2014/05/12/din...n-2-458-mio-t/
no divil by si sa koľko musí ostať % pôdy neobrobenej podľa nariadenia EU, a potom náklady na 1 kg výroby špaldovej pšenice a klasickej a ešte treba pripočítať obchodný koeficient KOŽK
viem si predstavit.
Jasne ze pestovanie spaldy je drahsie, ale az 7 krat ? Co to je KOZK ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
Mária27
Is this the most scenic climb of Le Tour de France?? We will scale the Lacets de Montvernier with 3.4km of 8.2% in the absolute finale of today's stage!!
Jsou to blázni...hoďte na nich sítě....
zavist ?
Ani nie...skôr určite nie.
Ak by som sa mal vrátiť do svojej mladosti, tak som športoval do aleluja, dá sa povedať, že určitý čas aj vrcholovo.
No nikdy ma nebavili určité športy ako sú práve cyklistika alebo plávanie, či beh na dlhšie trate.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
nepotesilo, moje oblubene spaldove cestoviny Byodo podrazeli oproti minulemu roku z 2,70 na 4,40EUR.
To sa zase debilom v Brussels podarilo. Nasadme vsade burinu na biopaliva a spalda ako zdravy ekvivalent psenice, ci kukurice bude za chvilu luxusnym artiklom
http://netzfrauen.org/2014/05/12/din...n-2-458-mio-t/
no divil by si sa koľko musí ostať % pôdy neobrobenej podľa nariadenia EU, a potom náklady na 1 kg výroby špaldovej pšenice a klasickej a ešte treba pripočítať obchodný koeficient KOŽK
viem si predstavit.
Jasne ze pestovanie spaldy je drahsie, ale az 7 krat ? Co to je KOZK ?
koeficient odratia z kože
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
taiko
buchač
Mária27
Is this the most scenic climb of Le Tour de France?? We will scale the Lacets de Montvernier with 3.4km of 8.2% in the absolute finale of today's stage!!
Jsou to blázni...hoďte na nich sítě....
zavist ?
Ani nie...skôr určite nie.
Ak by som sa mal vrátiť do svojej mladosti, tak som športoval do aleluja, dá sa povedať, že určitý čas aj vrcholovo.
No nikdy ma nebavili určité športy ako sú práve cyklistika alebo plávanie, či beh na dlhšie trate.
slovenská hádzaná a podpor ležmo že? do určitej doby bol aj RolsRoys najdrahšie auto preto lebo sa vyrábal klasicky ručne. to isté je s tou špaldou žiadna chemizácia, žiadne pesticídy, zaburinenie likvidovať klasicky mechanicky, hnoj len od bio dobytka, a vlastne aj bioosivo
tá druhá veta patrila taikovi na príspevok nad
Naposledy upravil pavol54 : 25.07.15 at 12:41
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
slovenská hádzaná a podpor ležmo že? do určitej doby bol
Najprv klasická (ako dorastenec za VSŽ) a aj tie podpory vležmo-kliky a podobné oné...
Kuwa, vtedy som mal naskladané tehličky na bruchu...teraz taký menší záložný padáčik.

Tá následné športy ....slovenská hádzaná a podpor ležmo prišli až neskôr...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
buchač
taiko
buchač
Mária27
Is this the most scenic climb of Le Tour de France?? We will scale the Lacets de Montvernier with 3.4km of 8.2% in the absolute finale of today's stage!!
Jsou to blázni...hoďte na nich sítě....
zavist ?
Ani nie...skôr určite nie.
Ak by som sa mal vrátiť do svojej mladosti, tak som športoval do aleluja, dá sa povedať, že určitý čas aj vrcholovo.
No nikdy ma nebavili určité športy ako sú práve cyklistika alebo plávanie, či beh na dlhšie trate.
slovenská hádzaná a podpor ležmo že? do určitej doby bol aj RolsRoys najdrahšie auto preto lebo sa vyrábal klasicky ručne. to isté je s tou špaldou žiadna chemizácia, žiadne pesticídy, zaburinenie likvidovať klasicky mechanicky, hnoj len od bio dobytka, a vlastne aj bioosivo
tá druhá veta patrila taikovi na príspevok nad
mne nevadi , ze je drahsia, rad podporim poctivu pracu a kvalitny vyrobok, len ma zarazilo, ze medzirocne vzrastla cena produktov skoro o 100%, kvoli nejakym rozhodnutiam od stola a neschopnostou mysliet zosiroka, alebo mozno len kvoli obycajnej ludskej chamtivosti a nenazranosti
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
mne nevadi , ze je drahsia, rad podporim poctivu pracu a kvalitny vyrobok, len ma zarazilo, ze medzirocne vzrastla cena produktov skoro o 100%, kvoli nejakym rozhodnutiam od stola a neschopnostou mysliet zosiroka, alebo mozno len kvoli obycajnej ludskej chamtivosti a nenazranosti
Mňa zaráža, že si nepodporil moju poctivú a ručnú prácu - teda inak povedané, že si nedal objednávku na kvalitný výrobok.
Pritom nie som ani chamtivý a ani nenažratý...kľudne Ti urobím cenu. Kde by som inak pýtal cca 300 €, tak Ty by si platil LEN 290 €.
.... no nezober takú výhodnú ponuku....či ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať