Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
Simonka , prečo na čas a prečo zamazať ....však tú fotku nechaj v téme ,chýbala by .
Zitka toto je téma zázraky prírody. Žeby na tej fotke boli zázraky prírody sa zrovna povedať nedá.
Ale chcem vás poprosiť, skúste niekto vložiť fotku, či je všetko OK. Viete mne to ide len vo veľmi zmenšenom formáte. Asi Richard robil poriadok, lebo tie naše fotky zahlcujú pamäť.
Naposledy upravil Simonab : 04.07.06 at 20:43
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Obrázok .jpg:
Your file of 272.9 KB bytes exceeds the forum's limit of 29.3 KB for this filetype.
Môžeš pridať súbor jpg s veľkosťou maximálne 29,3 KB pre tento typ súboru.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

lenkak
Obrázok .jpg:
Your file of 272.9 KB bytes exceeds the forum's limit of 29.3 KB for this filetype.
Môžeš pridať súbor jpg s veľkosťou maximálne 29,3 KB pre tento typ súboru.
Lenka presne toto isté vypisuje aj mne. Ale to sú tie fotky potom strašne malé a zle ich vidno. Ale čo už, asi to tu naozaj zahlcovalo pamäť, tak to Richard radšej upravil.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
potom odporúčam fotky "zazipovať".
Zip súbor môžeš pridať aj s väčšou veľkosťou.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab
Zitka toto je téma zázraky prírody. Žeby na tej fotke boli zázraky prírody sa zrovna povedať nedá.
Ale chcem vás poprosiť, skúste niekto vložiť fotku, či je všetko OK. Viete mne to ide len vo veľmi zmenšenom formáte. Asi Richard robil poriadok, lebo tie naše fotky zahlcujú pamäť.
Simonka , ja v tom skutočne nevidím nič zlé a myslím ,že aj priatelia tejto témy zdieľajú ten istý názor .
Naposledy upravil Zita5 : 04.07.06 at 21:00
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitka - potrebuješ ešte menší súbor do 29,3KB, ty máš 94KB.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab
Cesta na Rozsutec. Bolo zamračené, takže fotky sú trošku tmavšie. Pekná túra, odporúčam a ten pohľad zhora.

Krásne fotečky , Simonka my sme boli "skoro hore" asi -3 r.nazad .V tej dobe tam zabil blesk jedného Poliaka,a boli sme práve v tej oblasti, možno si to počula , dávali to aj v TV.Keď sme prišli Pod Rozsutec sa strhla taká búrka , že som začala od strachu plakať , nebolo vidieť nič ...........úplne nič .......ani skalu.Nemohli sme fotiť ....a tak som našich hnala dolu , že sme zablúdili , viedla som ich opačným smerom a prešli sme naviac cca 12 km. Potom išli z partie dvaja k autu na parkovisko stopom a vrátili sa späť pre nás .No to bol zážitok , na ktorý nezabudnem do smrti .

No to by som musela pozrieť do mapy ...kadiaľ sme sa túlali.
Naposledy upravil Zita5 : 05.07.06 at 09:36
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
Krásne fotečky , Simonka my sme boli "skoro hore" asi -3 r.nazad .V tej dobe tam zabil blesk jedného Poliaka,a boli sme práve v tej oblasti, možno si to počula , dávali to aj v TV.Keď sme prišli Pod Rozsutec sa strhla taká búrka , že som začala od strachu plakať , nebolo vidieť nič ...........úplne nič .......ani skalu.Nemohli sme foťiť ....a tak som našich hnala dolu , že sme zablúdili , viedla som ich opačným smerom a prešli sme naviac cca 12 km. Potom išli z partie dvaja k autu na parkovisko stopom a vrátili sa späť pre nás .No to bol zážitok , na ktorý nezabudnem do smrti .

No to by som musela pozrieť do mapy ...kadiaľ sme sa túlali.
No teda Zitka, toto by som zažiť nechcela. Vôbec sa Ti nečudujem, že si aj poblúdila. My sme tiež blúdili ( našťastie len chvíľku ) a to bolo pekné počasie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonka to nebola vôbec sranda , keď sme zliezli konečne do dediny ....a odtiaľ ešte šľapali ďalších 5 km deti boli tak zničené , že pri najbližších potravinách ležali po asfaltke a rýchlo som im utekala kúpiť pitivo a každému veľkú čokoládu , aby nabrali silu .Keď som povedala predavačke , že kde sme boli a ako sme zablúdili .....tak ona ...áno minule tam zabilo Poliaka.......no ja som bola šťastná , že sme boli už mimo nebezpečenstva .Bolo nás na tej túre asi 15.

Hory sú krásne ....ale zradné ...tam keď príde búrka ...tak sa trasiem .
Naposledy upravil Zita5 : 04.07.06 at 22:27
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Neviem, či Richard o tom vie, ale asi sme mu zapratali miesto pre poradu.sk

Dúfam, že príspevky nám ešte povolí pridať :p

Inak veľmi pekné obrázky ste sem popridávali, býva aj taká súťaž
http://www.itnews.sk/buxus_dev/gener...?page_id=42695
Už je síce po, ale keby ste tam niektoré obrázky poprihlasovali, určite by ste sa aj umiestnili ak nie vyhrali.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Trochu som prehrabal archív
a skúsim takto:

www.nedanovce.sk/x/1.jpg - Habovka(Zverovka) - aby sme sa trochu ochladili
www.nedanovce.sk/x/2.jpg - Kočka pózuje prvýkrát(čo má robiť)
www.nedanovce.sk/x/3.jpg - Bociany na návšteve
www.nedanovce.sk/x/4.jpg - Bociany druhýkrát
www.nedanovce.sk/x/5.jpg - Západ slnka
www.nedanovce.sk/x/6.jpg - Vlkodlak(trochu som si ho dovolil rozhnevať)
www.nedanovce.sk/x/7.jpg - Druhá Kočka pózuje (tentokrát nenútene)
www.nedanovce.sk/x/8.jpg - Modlivka ??
Naposledy upravil M3G : 04.07.06 at 23:27
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab
Nie, nie Peťo je veľký dobráčisko, tomu by som to nedokázala vyviesť. Je to iný kamarát, mimochodom ide s nami zajtra do tej Blavy ( aj to je dobrák od kosti, len tá vlastnosť vždy musí niekoho nachytať inak spokojný nebude, ale nikto mu to nemá za zlé, aspoň je sranda). V sobotu nás pozvali na guláš, tak by sa to mohlo podariť. Bude to u nás v doline, ale nevadí, asi by som to u nich doma nedokázala. Bála by som sa , že dačo vykonáme.
Simonka veru opatrnosti nikdy nie je dosť. Ono to človek urobí pre srandu a nie pre iný význam.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

M3G
Trochu som prehrabal archív
a skúsim takto:
www.nedanovce.sk/x/7.jpg - Druhá Kočka pózuje (tentokrát nenútene)
Tak toto je susedovie Cilka, má teraz nádherné 3 mačiatka. Ako sa k Tebe dostala? Veď je taká plachučká, že sa cudzím vôbec nedá pohladkať, ani sa nepriblíži. So mnou sa začala kamarátiť až po pár mesiacoch.:p
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pokúsim sa pripojiť čo nám lieta uprostred sídliska v Ružinove. A nie je to ten istý motýlik ale poletuje ich tu nesčítane veľa a psisko ich s veľkou láskou naháňa.:p Príloha 7431

Príloha 7432

Príloha 7433

Príloha 7434

Príloha 7435

Príloha 7436
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:24
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

willma
Pokúsim sa pripojiť čo nám lieta uprostred sídliska v Ružinove. A nie je to ten istý motýlik ale poletuje ich tu nesčítane veľa a psisko ich s veľkou láskou naháňa.:p
Tento krásny motýlik sa volá Babôčka bodliaková.

Naši havkovia naháňajú tiež všetko, čo má krídla.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Eulalia
Tak toto je susedovie Cilka, má teraz nádherné 3 mačiatka. Ako sa k Tebe dostala? Veď je taká plachučká, že sa cudzím vôbec nedá pohladkať, ani sa nepriblíži. So mnou sa začala kamarátiť až po pár mesiacoch.:p

Aj táto kočka bola plachá(stretol som ju na ulici), nechcela sa dať chytiť, ale fotenie sa jej očividne páčilo...a reagovala na slovo Miška(myška).
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

willma
Pokúsim sa pripojiť čo nám lieta uprostred sídliska v Ružinova.
To je fotené na sídlisku? Na sídlisko super fotky, lepšie než u nás na dedine.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No asi by si sa veľmi divil, ale na sídlisku je toho ojojoj. Ja viem, že aj na dedine. Ale sídliska nie sú o nič horšie. Počkaj až si kúpim digifoťák.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hurááááááá
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
No, aká si šikulka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať