Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Chcem sa s Vami podeliť o kúsok radosti , aké môj štramák kaktus mi pripravuje milé prekvapenie ........toto fotto som robila ráno o 9,00 hod.
Kaktus 006 (Small).jpg  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Fotto č.1 -fotené dnes medzi 16,00 hod. a 17,00 hod .
Fotto č.2- fotené dnes o 19,30 hod.


To je niečo neuveriteľné sledovať to ...... Ja ho od radosti pestujem .



P.S. Tieto fotky sa mi dali vložiť len v ziipku ......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka krása, krása. A s tými orchideami Zitka? Ako sa Ti ich darí mať také kráááásne?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elenka , však už na šuťáku som Ti odpovedala/možno si to prehliadla/ , to nie sú moje orchidee.Ale chcela by som mať také .....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová
Zitka krása, krása. A s tými orchideami Zitka? Ako sa Ti ich darí mať také kráááásne?

Je to paťák , ofukujem si ho a mojkám ........normálne ho sledujem ako sa mu otvára ten krásny kvietok .
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Zita5
Fotto č.2- fotené dnes o 19,30 hod.
Zitka, nádherné prekvapko , teším sa s Tebou.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ingi
Zitka, nádherné prekvapko , teším sa s Tebou.
ingi ďakujem . Ja som ho pôvodne mala vonku na balkóne , ale keď teraz bol dosť veľký vietor ,tak som ho premiestnila dnu , lebo som sa bála aby sa mi nezlomil ten pučík , ktorý sa chystal mi spraviť takéto prekvapenie .Mám ho na očiach, stále ho sledujem a je krajší a krajší .

Tomuto kaktusu som len zhruba 2-3 týždne majiteľkou , dostala som ho do daru. Darca si možno ani neuvedomil čo robí , a ja zasa som nemala a ani nemám skúsenosť s pestovaním kaktusov .A hneď takéto prekvapko ...ale milé ......
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Dnes som natrafil na nevädze...
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nádhera, aj trikolóra nemá chybičku. A tie motýliky na fotkách pôsobia tak nežnúčko.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5
Elenka , však už na šuťáku som Ti odpovedala/možno si to prehliadla/ , to nie sú moje orchidee.Ale chcela by som mať také .....
Zitka, máš pravdu, vzhľadom k hodine /na tom šúťáku vtedy/ som už odpoveď nedočkala.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

andrej_rv
Dnes som natrafil na nevädze...
Andrej, ďakujem. Ty vieš, že nevädze sú mojou srdcovou záležitosťou.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Neviem kam priložiť a novú tému zakladať nebudem- toto mi došlo dnes v pošte a medzi srandičky mi to nepasuje
Príloha 7614
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:24
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Perfektné foto,skutočne.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Marína
Andrej, ďakujem. Ty vieš, že nevädze sú mojou srdcovou záležitosťou.
Viem. Ale patrí aj medzi moje najobľúbenejšie kvety (spolu s konvalinkami a chryzantémami) . A včera som natrafil na celé nevädzové pole ...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
Neviem kam priložiť a novú tému zakladať nebudem- toto mi došlo dnes v pošte a medzi srandičky mi to nepasuje
Príloha 7614
Zábery, ktoré nútia k zamysleniu. Fakt zaujímavé.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Zita5
...stále ho sledujem a je krajší a krajší . ...
Zitka, ako sa drží Tvoj "kaktusokvietok" ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ingi
Zitka, ako sa drží Tvoj "kaktusokvietok" ?
ingi už je po kvete , bol zakvitnutý cca 24 hodín .....zaujímavé .....som prekvapená .Ale má ešte zopár pukov , tak očakávam znovu kvety . Je to ale zaujímavé sledovať , to mi ver .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5
ingi už je po kvete , bol zakvitnutý cca 24 hodín .....zaujímavé .....som prekvapená .Ale má ešte zopár pukov , tak očakávam znovu kvety . Je to ale zaujímavé sledovať , to mi ver .
Veľa vecí v prírode je preto výnimočných. Kvitnú kratučko a krááááásne.
Tak nech sa všetky tak krásne rozvinú. Nech sa neopovážia odpadnúť, Zitka, odkáž prosím.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová
Veľa vecí v prírode je preto výnimočných. Kvitnú kratučko a krááááásne.
Tak nech sa všetky tak krásne rozvinú. Nech sa neopovážia odpadnúť, Zitka, odkáž prosím.
Elenka dohovorila som im ráno , keď som odchádzala do práce . Povedali že ma nesklamú .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pripájam ďalšie zábery tento krát vlastné pokusy s digitálom.
Príloha 7631

Príloha 7632
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:24
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať