Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dievčatá, kvietky to jednoducho cítia, kto ich má rád. Ja sa s mojimi aj rozprávam a presviedčam ich, aby sa držali .
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Pripínam (zatiaľ ) niekoľko obrázkov z decembrového Mexika všetkým, ktorý milujú prírodu :
Naposledy upravil ingi : 31.12.06 at 20:01
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Betka nádhera, predpokladám, že je to niekde blízko Vás. Čiernobiele obrázky majú svoje čaro.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ingi, priniesla si sem kúsok leta a s ním aj teplúčko. Tá kvetinka je skutočne orchidea? Poviem Ti také niečo som ešte nevidela. Motýliky sú tiež nádherné. Keďže bodík sa udeliť nedá, udeľujem hobby bodíky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zaujímavá kombinácia orchidei, kvietok ako kála, listy ako orchidea. Ingi jednoducho úžasné. Vďaka.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prajem veľa pekných zážitkov pri potulkách našou krásnou rodnou zemou, aj po cudzine a ďakujem všetkým, ktorí si dali tu námahu
a podelili sa s nami o ne.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Simonab
Betka nádhera, predpokladám, že je to niekde blízko Vás. Čiernobiele obrázky majú svoje čaro.
Jááj Simonka, musím sa veľa učiť, veľa učiť...
Snímka je farebná, ale robená podvečer a pod mrakom, v Ždiari pod Belanskými Tatrami. Chcela som len oživiť tému a podarilo sa.
Z vaších fotiek mám galériu a nad krásnymi rybičkami od Ingi vzdychajú všetky detičky, ktoré pustím k počítaču.
Fotografka síce zo mňa už nebude, ale foťáčik pod stromčekom ma veľmi prekvapil a potešil.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Simonab
Ingi, priniesla si sem kúsok leta a s ním aj teplúčko. Tá kvetinka je skutočne orchidea? Poviem Ti také niečo som ešte nevidela. Motýliky sú tiež nádherné. Keďže bodík sa udeliť nedá, udeľujem hobby bodíky.
Ďakujem Vám dievčence za všetky teplé slová a povzbudenie.
Na obrázkoch ešte pracujeme, potom ešte niečo prilepím.
Kvietok nám pomenovali ako Orchideu, na nete je ich obrovské množstvo druhov, ale túto som zatiaľ nenašla. Radšej Vám priložím ešte dve fotografie, kde je vidieť typickú orchideovskú rastlinku:
0 0
kamowski kamowski

kamowski je offline (nepripojený) kamowski

Simonab
Evka ťukni si na fotku pravým tlačidlom myši tam máš otvoriť v programe irfanView otvorí sa ti veľká fotka. Tam ťukneš na hornej lište na Image vyroluje sa ti okno ťukneš na Resize/Resample tam si nastavíš aké chceš rozlíšenie 800x600 alebo 640x480 pixels dáš OK potom uložiť a máš to. Len sa nezabudni pozrieť kde ti to ukladá aby si potom nemusela hľadať.
Vidím, že máš anglickú verziu, na priloženom linku si vieš stiahnuť poslednú verziu IrfanView 3.99, pluginy aj slovenčinu.
Vyskúšal som veľa programov na obrázky ale Irfan považujem za "Best off".

http://www.itnews.sk/buxus_dev/gener...?page_id=46293
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To je krása čo to je za strom na ktorom rastie taká krása? Úžasné.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Elena Navrátilová
To je krása čo to je za strom na ktorom rastie taká krása? Úžasné.
Elenka, tak toto netuším.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

kamowski
Vidím, že máš anglickú verziu, na priloženom linku si vieš stiahnuť poslednú verziu IrfanView 3.99, pluginy aj slovenčinu.
Vyskúšal som veľa programov na obrázky ale Irfan považujem za "Best off".

http://www.itnews.sk/buxus_dev/gener...?page_id=46293
Ďakujem určite si ju stiahnem. Pomohol si mi a nie prvýkrát čo sa týka bezplatných programov do PC. Taká škoda, že sa tu nedajú bodíky udeľovať. posielam slniečka
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Jéj Betka teším sa s Tebou z nového foťáčika. Nááááhodouuuu Tvoje fotečky sú nádherné a hlavne zaujímavé.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Nie je to síce tohtoročná zima, ale Betka ma vyprovokovala. Tak si sniežik aspoň takto pripomeňme.
Naposledy upravil Simonab : 24.05.07 at 12:07
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
toto nie je z mojej zbierky ale su krasne
Hyacinth_2006_260_2.JPG  
Hyacinth_2006_260_5.JPG  
Hyacinth_2006_260_8.JPG  
1/1
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
....ale toto uz ano
Snímek 027.jpg  
Snímek 028.jpg  
Snímek 030.jpg  
Snímek 031.jpg  
1/1
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

... pastvou pre oči, sú tie tvoje kvety, ako keby sa o nich niekto s láskou staral ...
0 0
kamowski kamowski

kamowski je offline (nepripojený) kamowski

Simonab Pozri príspevok
Ďakujem určite si ju stiahnem. Pomohol si mi a nie prvýkrát čo sa týka bezplatných programov do PC. Taká škoda, že sa tu nedajú bodíky udeľovať. posielam slniečka
Ďakujem, snažím sa a slniečko vždy poteší
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Takáto krása je v Ždiari. Pohľad z Magury na Belanské Tatry
Bachledova dolina 17.2.2007 015.jpg  
Jezerské - Bachledova 17.2.2007 006.jpg  
1/1
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

kukučka Pozri príspevok
Takáto krása je v Ždiari. Pohľad z Magury na Belanské Tatry
Krásne. To by bolo miesto ideálne pre bežky. Pozerať sa okolo seba na tú krásu, tak to už hej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať