Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

kukučka
Pauli isto ju mám z Porady, hľadám, ale márne. Už som myslela že stadeto

http://www.porada.sk/t10250-potete-sa-aj-vy.html

stiahla som si ju 6.1.2006 Kto mal vtedy sviatok?
Betka našla som. Som si spomenula Evka mala sviatok.
http://www.porada.sk/showthread.php?...hlight=evicafa
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pre potešenie
Naposledy upravil Zita5 : 17.06.06 at 19:17
DSC00001 (Small).JPG  
DSC00007 (Small).JPG  
DSC00008 (Small).JPG  
1/1
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

...............
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Uff..............................takémuto nálezu by som sa nebránila
Naposledy upravil Zita5 : 17.06.06 at 21:10
hrib_nadherny.jpg  
hrib_kralovsky5_t.jpg  
hrib_kralovský 2.jpg  
masliak_mociarny_t.jpg  
1/1
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Zitka, Andrej, už som mala absťáky - ste ma zachránili.
Vďaka za všetku tú krásu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
.................................................. ...............
parmaor.jpg  
Záhrada 003 (Small).jpg  
Záhrada 001 (Small).jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Toto určite nie je môj záber , ale som neodolala ....je prenádherná
scivuis.jpg  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Krása.........................fascinujúce ...
Naposledy upravil Zita5 : 18.06.06 at 10:26
ranné lúče.jpg  
západ slnka.jpg  
Šútovský vodopád.jpg  
Rozsutec.jpg  
Gaderská dolina.jpg  

1/1
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja sice neviem pridat fotky, ale pred domom mi kraaasne kvitnu kaktusy a vzadu v zahrade som vcera objavila na pnoch novo vyrastene hlivy ustricove. Pekne tri trsy. Kto by neveril, nech sa paci prist sa pozriet.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
durisovad
Ja sice neviem pridat fotky, ale pred domom mi kraaasne kvitnu kaktusy a vzadu v zahrade som vcera objavila na pnoch novo vyrastene hlivy ustricove. Pekne tri trsy. Kto by neveril, nech sa paci prist sa pozriet.
Tak to odfoť ak máš možnosť a vložiť pomôžeme ...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pri tejto téme a prísl. obrázkoch, už ja osobne pociťujem 2- ročný absťák ........vybrať sa niekam na hory ......a vnímať skutočne všetku tú krásu a naživo zázraky prírody .
Naposledy upravil Zita5 : 18.06.06 at 13:32
IMG_0439.jpg  
IMG_0550.jpg  
Oščadnica-fotto.jpg  
Super zbierka.jpg  
normal_cmeliak3.jpg  

normal_vychylovske_prahy4.jpg  
Záhrada 010 (Small).jpg  
1/1
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja mozem odfotit len klasickym aparatom, dat spravit fotky a poslat postou. Terajsie vymozenosti fotenia mobilom a vkladanie fotiek do pocitaca nemam. Mobil nemam vobec a zariadenie na fotky v pocitaci tiez nie. Takze jedina moznost je navsteva niekoho, kto taketo nieco vlastni a pomoze to dat sem.
Zita5
Tak to odfoť ak máš možnosť a vložiť pomôžeme ...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No, pre mňa osobne je balzám na dušu, pozrieť si po včerajšom volebnom maratóne Vaše krásne fotky. Pridajte, prosím, ďalšie! Tiež mám len klasický foťák, tak odo mňa sa tak rýchlo nejakých zachytených zázrakov prírody nedočkáte.
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Ahoj Zitka5.
Odkiaľ máš ten posledný obrázok z príspevku 129 ten prvý zprava.To je ako od nás z doliny.Odkiaľ si? Ja z LM.
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Zita5
Tak to odfoť ak máš možnosť a vložiť pomôžeme ...
Zdravím všetkých poraďákov a poraďáčky.

Chcem sa spýtať ako sa dajú vložiť fotky z mobilu do PC. Mám mobil s foto.Pofotila by som aj ja niečo krásne. Alebo sa to dá len digi foťákom? Máme ale krásnu tú slovenskú prírodu , že?
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Fragaria
Ahoj Zitka5.
Odkiaľ máš ten posledný obrázok z príspevku 129 ten prvý zprava.To je ako od nás z doliny.Odkiaľ si? Ja z LM.
Opravujem sa. Neskoro som si všimla,že je to Gaderská dolina. Ale je to skoro ako u nás.Keď budem vedieť fotiť a dať sem foto tak pôjdem odfotiť. Tá podobnosť tam naozaj je.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som sa čudovala , že pochádzaš z LM a Gaderská dolina je Vaša ...... To je dosť ďaleko od LM.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Fragaria
Zdravím všetkých poraďákov a poraďáčky.

Chcem sa spýtať ako sa dajú vložiť fotky z mobilu do PC. Mám mobil s foto.Pofotila by som aj ja niečo krásne. Alebo sa to dá len digi foťákom? Máme ale krásnu tú slovenskú prírodu , že?
Preštuduj si túto tému ........
http://www.porada.sk/showthread.php?...ighlight=Fotky
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

durisovad
....a vzadu v zahrade som vcera objavila na pnoch novo vyrastene hlivy ustricove. Pekne tri trsy...
Nejaké podobné ?
...+ nejaké huby z vlaňajška..
Naposledy upravil andrej_rv : 18.11.06 at 12:22
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Pekné, pekné, pekné fotečky. Som rada že si nájdete čas na našu krásnu prírodu. A nemyslím tým len fotenie, ale aj to, že sem chodíte trošku zrelaxovať. Toto je prvá téma ktorú otvorím, keď sadnem k PC.
Naposledy upravil Simonab : 24.05.07 at 11:19
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať