Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

andrej_rv
...škoda, že sa pri nedá pripnúť občas aj vôňa
To je naozaj veľká škoda. Nuž čo, ale poskytuješ nám tu krásny vizuálny zážitok. A provokuješ k tomu aby sme nesedeli na zadku pri PC, ale šli si tú krásu a vôňu vychutnať von. Dík
Naposledy upravil Simonab : 24.05.07 at 11:21
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

V prírode sú tisíce farieb, tisíce krásnych vôní. Najkrajšie sú vône domova, tie, čo nám pripomenú detstvo ...a to si práve Andrej tou lipou aj jazmínom urobil, veľmi ti ďakujem
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

kukučka
V prírode sú tisíce farieb, tisíce krásnych vôní. Najkrajšie sú vône domova, tie, čo nám pripomenú detstvo ...a to si práve Andrej tou lipou aj jazmínom urobil...
Tak to sa nám s detsvom a domovom viažu rovnaké vône - jazmín, lipa ... a ešte agát (už odkvitol) či materina dúška ...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
........................................
orchidea9.jpg  
orchidea12.jpg  
orchidea17.jpg  
orchidea_cymbidium.jpg  
Zimozeleň.jpg  

1/1
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja už som sa pri príspevku 127 rozľútostila, lebo máte predo mnou zemepisný náskok vôní, Andrej ten motýľ v II. rade sedí na pamajoráne a jeho vôňu milujem, ten som chodila zbierať do Tatranskej Kotliny. A teraz ho priložila Simonka, bože ja sa tých vôní nedočkám
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ten majorán ( pamajorán ? ) je minuloročný, neboj ani u nás ešte nekvitne. Tak si vôňu aj ja iba predstavujem. Sa mi zdá, že ešte ani lipu som nevidela u nás kvitnúť. Nie som si istá, bo som už dva dni vonku nebola, iba ak v obchode.
Naposledy upravil Simonab : 24.05.07 at 11:21
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aby ste sa trošku ochladili, prikladám fotky z vianočnej prechádzky
Naposledy upravil kukučka : 21.06.06 at 21:23
Tatry.JPG  
vianočný podvečer na rybníku2.JPG  
Vianoce 2005 rybník.JPG  
Spišská Magura.JPG  
Vianoce2005.JPG  

1/1
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Krásne obrázky. A tá vôňa. Ste perfektní. Za chvíľu môžete vydať kalendár. Už sa musím aj ja rozhýbať a niečo nafotiť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Naozaj krásne fotografie, ale všetky a od všetkých.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
Ten majorán ( pamajorán ? ) je minuloročný, neboj ani u nás ešte nekvitne. Tak si vôňu aj ja iba predstavujem. Sa mi zdá, že ešte ani lipu som nevidela u nás kvitnúť. Nie som si istá, bo som už dva dni vonku nebola, iba ak v obchode.
Nie nekvitne ,mám ju vo dvore 80 ročnú /nie mňa/. Lipu.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Marína
Krásne obrázky. A tá vôňa. Ste perfektní. Za chvíľu môžete vydať kalendár. Už sa musím aj ja rozhýbať a niečo nafotiť.
Evička, ja to ešte stále predýchavam - som nadšenáááá!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tak, a mne vonia pamajorán aspoň z hrnčeka :p
Naposledy upravil kukučka : 21.06.06 at 22:28
Pamajoran.jpg  
O31.jpg  
Oregano2.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Večerný čerstvý záber návštevníka záhrady....škoda už som ho nezastihla v trávičke, pokiaľ som vybehla z domu , už bol mimo na chodníku ...xixi .V tráve by to bolo krajšie , ale čo už keď ma nepočkal ......
ježko.JPG  
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
Večerný čerstvý záber návštevníka záhrady....škoda už som ho nezastihla v trávičke, pokiaľ som vybehla z domu , už bol mimo na chodníku ...xixi .V tráve by to bolo krajšie , ale čo už keď ma nepočkal ......
Zitka ten sa ti podaril, je pekný.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zitka, je nielen krásny ale aj riadne vypasený. Priznaj sa, že ho po nociach prikrmuješ.
Naposledy upravil Marína : 25.06.06 at 14:13
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No baby ,čo by som pre Vás nespravila, ja som skoro vyskočila z balkóna, keď som ho zbadala v tráve, ale ježko bol rýchlejší ako ja , možno práve preto , že je taký zlatý vypasený ......:p Som rada , že sa Vám páči.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Zitka, aj ja sa pridám, nám tu po záhrade prebehlo už tiež zopár ježkov, ale takého "tlsťocha" som ešte nevidela .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

práve mi krásne kvitnú pivónie a kosatce, prikladám aspoň prebraté ffotky
zahrada_013.jpg  
kvetiny_006.jpg  
img_0889.jpg  
iris_4.jpg  
iris_1.jpg  

1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kukučka krásne kosatce, ako maľované . Vidím , že v pozadí je aj papradie a to nemôžem na záhrade dopestovať , vždy mi ožltne a zoschne ...neviem prečo.Možno práve preto , že u nás je suchý vzduch a čím vyššie ,tým lepšie podmienky pre tieto rastliny .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zitka papradie potrebuje tieň a vlhko, keď ho budeš vykopávať v lese, zober si aj viac zeme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať