Zavrieť

Porady

AMETIST

Má niekto skúsenosti (akékoľvek) s fi AMETIST, Dubnica nad Váhom - zaoberá sa predajom hrncov, prikrývok a pod.?
Usporiadat
aleexis aleexis

aleexis je offline (nepripojený) aleexis

Božena777 Pozri príspevok
Oni bohatnú na našej hlúposti.Kto uvažuje o kúpe hrncov od tejto firmy,nech sa so mnou spojí a ja mu rada zašlem foto.
Mal by som záujem o fotky poškodených hrncov
0 0
bubo3 bubo3

bubo3 je offline (nepripojený) bubo3

Božena777 Pozri príspevok
Aj ja som sa stala jednou z obetí firmy Ametist.V októbri 2009 som si neuvážene kúpila ich nepodarok-hrnce v sume 1000€.Priznám sa,že niektoré hrnce som používala každý deň, ale pri takom ospevovaní dilera som si myslela,že sú na varenie a nie na výstavu.Na jar 2011 som zbadala,že vnútorné dno hrncov sa olupuje a panvica ostala na strede úplne vyblednutá.Hrnce som reklamovala.Odpoveď som dostala za 3 dni aj s hrncami.Citujem,,Známky nedostatočného čistenia,prepaľovania a mechanického poškodenia.Reklamácia zamietnutá.Tá chudera čo to posudzovala isto doma nevarí.Teraz, keď si čítam recenzie na firmu Ametist, na tie podradné výrobky,či už hrnce,matrace a podobné je mi z toho na vracanie.verte,že firmu Ametist budem obchádzať na kilometre a nechcela by som od nej už ani záchodový papier.Vidieť akí sme my Slováci sprostí a uspokojíme sa so slovami REKLAMÁCIA SA ZAMIETA .Mali by sme sa spojiť a nájsť riešenie.Oni bohatnú na našej hlúposti.Kto uvažuje o kúpe hrncov od tejto firmy,nech sa so mnou spojí a ja mu rada zašlem foto.
aj ja mam zaujem o foto hrncov
0 0
Božena777 Božena777

Božena777 je offline (nepripojený) Božena777

V prílohe zasielam fotografie hrncov.S pozdravom nespokojná zákazníčka.
hrnce1.jpg  
hrnce3.jpg  
hrnce2.jpg  
1/1
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Božena777 Pozri príspevok
V prílohe zasielam fotografie hrncov.S pozdravom nespokojná zákazníčka.
Priznám sa, mám takéto asi 7-8 rokov, ale takto nevyzerá ani jeden z nich.
0 0
Božena777 Božena777

Božena777 je offline (nepripojený) Božena777

Tak to máte ohromné šťastie, lebo kamarátka má taký istý problém s nimi ako ja.
0 0
emilly1 emilly1

emilly1 je offline (nepripojený) emilly1

Som zhrozená, ako tie hrnce vypadajú, ja ich mám takisto 8 rokov, ale stýmito sa nedajú ani porovnať.
0 0
alex.p alex.p

alex.p je offline (nepripojený) alex.p

fipina Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti (akékoľvek) s fi AMETIST, Dubnica nad Váhom - zaoberá sa predajom hrncov, prikrývok a pod.?
My mame skusenosti s touto firmou ale nikdy viac by som si od nich nic nekúpila. Kúpili sme si pred rokom matrace firmy Ametist a po roku nám splesneli. Boli sme na firme im matrace zaniesť a čakali sme na vyjadrenie. No po tyždni nám matrace vrátili s neuznanou reklamaciou ze mame doma vlhkost alebo ze som matrace nepretacala. Popritom kazde prezliekanie perin som matrace nechala pri otvorenom okne dve hodiny vetrat a aj som otacala na zimnu letnu stranu. Doma mame pre maleho matrac z Jysku za smiesnych 130 euro a nic sa mu nestalo, dokonca ho mame uz ovela dlhsie. Takze ja firmu Ametist urcite neodporucam. O hrncoch som tiez najlepsie nepocula.
0 0
milanko6 milanko6

milanko6 je offline (nepripojený) milanko6

To je hrozné,vidím že nie ste jediná,ktorá naletela tejto spoločnosti,ktorá doslova okráda ludí o peniaze.http://staznosti.sme.sk/cpld/3588/Am...e-varenie.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať