Zavrieť

Porady

Kávovar do kaviarne na splátky (cez Quatro a pod.) alebo radšej so spotrebným úverom?

Dobrý deň,
do kaviarne potrebujeme profesionálny kávovar, no v úvodnom rozpočte na neho nie sú peniaze, aby sa kúpil za hotové. Je lepšie si ho dať na splátky, tj. cez nejaké Quatro a pod. alebo si radšej zobrať v banke spotrebný úver, kúpiť ho v hotovosti a splácať úver?
Ďakujem za rady
5 komentárov     zbaliť
veronikasad nie je quatro aj spotrebný úver len pre súkromné osoby (nepodnikatelov) ?
Jaronimo áno, je. A je iná možnosť pôžičky pre začínajúceho podnikateľa?
veronikasad http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...,d.d2s&cad=rja
Jaronimo o tom SBA som nevedel. Ale ako čítam, tak to vyzerá zaujímavo. Dúfam, že to nie je niečo ako Provident a pod. :-).
veronikasad určite nie. Nedávno som videla zaujímavú reláciu na túto tému v niektorej telke.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tomas9999 je offline (nepripojený) tomas9999

    tomas9999
    Kávovar Vám dá dodávateľ kávy, treba sa pozrieť na Google Prenájom kávovaru...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jaronimo Väčšinou áno, ale nie každý.
    lujza.j tak sa zameraj na tých ktorý áno....či kávu nepotrebuješ.....
    Jaronimo no vyberám hlavne podľa kvality kávy a začínajúcim ich aj tak týmto systémom neposkytnú, jedine na splátky (aspoň pokiaľ som zistil)
    lujza.j väčšina Slovákov sa na kávičkárov iba hraje inú kávu ako lavacu ani nepoznajú...a v "kaviarňach"ked chceš latečko tak zrovna nemajú mléko
      zbaliť
    Jaronimo a vedeli by ste mi povedať prečo?
    Tweety možno preto, že banka je istejšia ako splátková, ale je to na tebe

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Nakrajšia bola modra kanvica na meltu u babičky, asi takato Podla mna nebude draha.
    melta.jpg  
    Jaronimo ak to spraví presso, cappuchino a latte, tak to beriem ;-)
    duves secko to vie :-)

    mlyňo je offline (nepripojený) mlyňo

    mlyňo
    Ahoj Jaronimo, neviem, aký kavovar máš na mysli, ja ti viem poskytnúť profi pressostoj na splátky. Podmienky dohodneme po telefóne, ak budeš mať záujem, tak odpíš a ja ti zavolám. Robo, firma Cofe Veronia.

    Kávovar do kaviarne na splátky (cez Quatro a pod.) alebo radšej so spotrebným úverom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.