Zavrieť

Porady

Z dlhu 80.000 SKK mám exekútora na 36.000 EUR

Dobrý deň ja mám z pohotovosty zobratych ešte na koruny 80 000 a aj mi stiahli okolo 3000 euro a mám tam dlžnu sumu 36 000 euro čo mám robiť ma narok na taku velku sumu exekutor?
3 komentárov     zbaliť
buchač VEduardo
..." čo mám robiť "...
=======================

Najprv zavolaj na Pohotovosť, telefónne číslo je 112.

Potom si uprav príspevok, nakoľko je o ničom...to znamená, že si nedal relevantné údaje.
Z toho napísaného by sa aj exekútor zbláznil...a šiel na Pohotovosť po nejaké lieky...
taiko Ta velka suma ako pises nevznikla sama od seba , ale tym ze si neplnis soje zavazky, ktore si sa zaviazal plnit pri podpise zmluvy.
Exekutor len vymaha dlznu sumu a rozne poplatky, ktore mu podla zakona nalezia.
A ta dlzna suma bude este narastat ak nebudes platit, A mozes prist aj o strechu nad hlavou. Na nic necakaj a vyries to. Bud zacni platit, alebo ak sa Ti vidi dlzna suma nspravna, tak sa sud.
Ale hlavne nieco rob, lebo skoncis na ulici.
avalik otazky sa nezadavaju do odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    NPeter je offline (nepripojený) NPeter

    NPeter
    Dobrý deň,
    v prvom rade si treba riadne prečítať zmluvu, či v nej nie sú nekalé zmluvné podmienky, nakoľko f. Pohotovosť má nejeden spor na súde a nie jeden prehrala. Môžete podať na príslušný súd návrh na zastavenie exekúcie, lebo len s exekútorom nič nevyriešite a ani so spoločnosťou.
    Škoda, že ste hneď nepodali návrh na zrušenie rozhodcovského rozsudku, príp. námietku exekúcie. Pokiaľ potrebujete pomoc napíšte mi správu.
    buchač Aké máš palmáre ???

    Z dlhu 80.000 SKK mám exekútora na 36.000 EUR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.