Zavrieť

Porady

Jedna, dva, DPH, jedna, dva, DPH

ta som to ja :-)
Dobrý deň, som tu nováčik ,
prosím Vás, mohli by sme mi vy zdatnejší napísať čo to znamená
RAZ, DVA, dph, RAZ, DVA, dph
Ďakujem za Vaše rady...
Naposledy upravil Hlinkovx : 29.05.06 at 13:32 Dôvod: stále neviem kroky :D:D
Usporiadat
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
liba2
No Bobo - bolo ti to treba?
Dovolím si vyjadriť jemný nesúhlas Krokovú variáciu raz dva DPH je možné voľne aplikovať v zmysle zákona č. /2006
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Toto je školský príklad, ako Bobo neuniesla výhru a zatočila sa jej hlava. ... alebo zatočilo to s ňou?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Zuzka
... alebo zatočilo to s ňou?
Z citátu vyberám to podstatné. Z uvedeného je možné čerpať pre prax správnu aplikáciu vyššie spomínaného zákona č. /2006
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Zuzka
... vidím, že si to pochopila ... napriek sobotňajším snahám to včera konečne pochopila a vysvetlila AltaKE, študovala a trénovala celú noc a celé doobedie a na obed predviedla dokonalú ukážku s vysvetlením jednotlivých paragrafov, ktorým dovtedy nerozumela
Až teraz oceňujem to, že praktické ukážky sa k nám dostali skôr ako bola rozpracovaná predchádzajúca zákonodarná teória spomínanej krokovej variácie Ak by sme tento v praxi pomerne jednoduchý no teoreticky veľmi zložitý krok mali aplikovať podľa uvedených zákononov, tak sa obávam, že by z toho vzniklo viac výkladov a krokových variácií podľa samotných aktérov a samotné ujednotenie sa by vyriešili až Krahule 2007.

Jana Acsová
Spomínaná kroková variácia vychádzala zo spomínaného úkroku, prískoku a dvojskoku
To by chcelo výklad pojmov úkrok, prískok a dvojskok, nakoľko spomínané zákony č 222/2004 Z.z. ani č. /2006 tieto pojmy zatiaľ neriešia..
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Toni...
vidím, že si načerpala od jedného nemenovaného školiteľa za tie tri dni kopec slovnej zásoby...až mi je to čudnô...bo takú múdrosť som od teba fakt nečakala

a čo sa týka vysvetlenia úskokov, podskokov, dvojskokov, úkrokov a podobných krokov....prosím názornú ukážku od školiteľa aspoň raz mesačne...nakoľko ja poznám iba MD, D, 343...
Naposledy upravil Hlinkovx : 30.05.06 at 07:24
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Silvia, mala by si vedieť, že ja sa vzdelávaniu nebránim. Dokonca som kvôli načerpaniu všelijakých múdrostí obetovala každý deň (z tých dvoch dní) zo 6 hodín spánku
Možno som aj bola v hladine alfa.. a to vtedy vraj do človeka lezie samo..
Ešte dnes pociťujem spánkový deficit, a tak nie som si veľmi istá, či už som pri zmysloch alebo ešte vždy som námesačná... to byť fit.. tak to ti napíšem také múdrosti.. že by to bolo čudnô aj mne..

S názornými ukážkami súhlasím.. pokiaľ školiteľ nebude trvať, aby sme ich prevádzali v jeho typickom "spídigonzaleskom" tempe.. To my, starší ľudia, už nemôžeme predsa zvládnuť..
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Túto úžasnú krokovú variáciu budem určite aplikovať v praxi a zaradím ju aj do výchovno vzdelávacieho procesu budúcich účtovníkov, aby odkaz tak jednoducho aplikovateľného a zrozumiteľného výkladu nezapadol prachom.:p
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dzifčence, ako vidím vôbec neviem o čom to tu točíte musím ešte absolvovať veľa školení-praktických, pretože ja ovládam iba variacie ručné s guľami, pri čom musia byť nohy spolu, a tie krokové sa musím ešte doučiť, aby som bola fundovanou účtovníčkou
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Heli..musíš sa ešte veľa učiť, veľa učiť:p
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Heli, a si si istá, že nohy mali byť spolu??
Ja mám totižto ešte vždy pred očami tvoje krásne rozbehy pri tom hádzaní...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Keď som si dôkladne preštudovala tému, zistila som, že mám riaaaaaaaaaaaaaadne medzery v zákone. Na najbližší termín školenia sa vopred hlásim...
Snáď sa nenechám zaskočiť nejakým vyškoleným klientom?!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
AltaKE
Heli, a si si istá, že nohy mali byť spolu??
Ja mám totižto ešte vždy pred očami tvoje krásne rozbehy pri tom hádzaní...
Dávam nesúhlas
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

ALDA
Dávam nesúhlas
Ja taktiež dávam nesúhlas na tvoj nesúhlas... Obzrela som si ešte raz aj fotodokumentáciu a tá nepustí.. :p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Marianna01
Keď som si dôkladne preštudovala tému, zistila som, že mám riaaaaaaaaaaaaaadne medzery v zákone. Na najbližší termín školenia sa vopred hlásim...
Snáď sa nenechám zaskočiť nejakým vyškoleným klientom?!

nakoľko nevedomosť paragrafov, krokov a iných zmätočných variácií mojej osoby a mojej spolubývajúcej je tak veľká, že školiteľovo napätie klesá závratnou rýchlosťou pod stav 343... najbližší termín už je plne obsadený ...
0 0
džana džana

džana je offline (nepripojený) džana

som sa pobavila , len teraz neviem či som bola v správnom strede Európy ...
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
som skúšala krokové variácie podľa návodu a museli ma rozmotávať
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Hlinkovx
nakoľko nevedomosť paragrafov, krokov a iných zmätočných variácií mojej osoby a mojej spolubývajúcej je tak veľká, že školiteľovo napätie klesá závratnou rýchlosťou pod stav 343... najbližší termín už je plne obsadený ...

Ak sa nejaké miesto uvoľní, okamžite pošli poštového vrabca, a premiestim sa na miesto konania. Ďakujem.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Marianna01
Keď som si dôkladne preštudovala tému, zistila som, že mám riaaaaaaaaaaaaaadne medzery v zákone. Na najbližší termín školenia sa vopred hlásim...
Podľa toho čo uvádzate, ak by nevyvrátiteľne platili fakty týkajúce sa enormného rozsahu medzier v zákone, musím konštatovať, že žiadne doplnenie medzier by nebolo žiadúce.
Doporučujem zmenšiť medzery, aby sme ich mohli školením rozšíriť.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hlinkovx
nakoľko nevedomosť paragrafov, krokov a iných zmätočných variácií mojej osoby a mojej spolubývajúcej je tak veľká, že školiteľovo napätie klesá závratnou rýchlosťou pod stav 343... najbližší termín už je plne obsadený ...
Aj napriek exaktnej aplikácii výkladov o potrebnom napätí pre spomínanú krokovú variáciu, rozsah napätia je kolísavý a nevylučuje jeho opätovný nárast. Verdikty týkajúce sa obsadenosti školenia sú preto predčasné. Doporučujem vzdať sa podobných uzáverov a nasmerovať pozornosť na dobitie napätia.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
dadika
som skúšala krokové variácie podľa návodu a museli ma rozmotávať
Vzhľadom k možným daňovým dopadom nesprávnej aplikácie zákona č. 222/2004 Z.z. v platnom znení na krokovú variáciu nedoporučujem krokovať bez vedenia preškoleným daňovým poradcom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať