Zavrieť

Porady

Jedna, dva, DPH, jedna, dva, DPH

ta som to ja :-)
Dobrý deň, som tu nováčik ,
prosím Vás, mohli by sme mi vy zdatnejší napísať čo to znamená
RAZ, DVA, dph, RAZ, DVA, dph
Ďakujem za Vaše rady...
Naposledy upravil Hlinkovx : 29.05.06 at 13:32 Dôvod: stále neviem kroky :D:D
Usporiadat
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Janka.. ty aj v sobotu zákony vykladáš?? .. nie si ty prepracovaná??
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jani...ty sa nediv...že odrovnáš každú klávesnicu
ale mám dojem...že tebe sa fakt nikto nevyrovná
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
AltaKE
Janka.. ty aj v sobotu zákony vykladáš?? .. nie si ty prepracovaná??
Predmetná problematika môže byť podrobne rozobraná pri spojení teoretickej výuky s praktickými cvičeniami pri vyplnení daňového priznania a vyčíslení vlastnej daňovej aktivity.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hlinkovx
Jani...ty sa nediv...že odrovnáš každú klávesnicu
Prosím zdržanlivo sa vyjadrovať k osobne sa ma dotýkajúcim pracovným nástrojom ... sedím pri druhom PC. Zajtra by som nemala na akom pracovnom nástroji cvičiť jógu prstovú s hľadaním alfanumerických znakov k výčísleniu správnych krokových variácií adekvátnych nálade a počasiu.
Naposledy upravil Jana Acsová : 17.06.06 at 19:40 Dôvod: nástojomi=nástrojom :-)
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a to sa deni ešte s novou nevrátila???..však to už dobré 4 hodiny je fuč
ti asi nejakú oceľovú s hrotíkmi vyrábajú aby si mohla nacvičovať aj fakírstvo...:p
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Jana Acsová
Predmetná problematika môže byť podrobne rozobraná pri spojení teoretickej výuky s praktickými cvičeniami pri vyplnení daňového priznania a vyčíslení vlastnej daňovej aktivity.
Dnes by som sa radšej o pasivite.. jak o aktivite bavila.. ..... zajtra som schopná praktických cvičení.. ale o teórii už nechcem ani počuť...
Dnes si veľmi pracovne naladená.. keď chceš rozoberať... spájať.. vyplňovať.. vyčíslovať... a to všetko ešte aj podrobne..
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hlinkovx
a to sa deni ešte s novou nevrátila???..však to už dobré 4 hodiny je fuč
ti asi nejakú oceľovú s hrotíkmi vyrábajú aby si mohla nacvičovať aj fakírstvo...:p
Kolegyňa sa pohybuje krokom valivým a päťmetrová kroková variácia jej nevyšla. Aj z predmetného je zrejmé, že nie je vhodné vrhnúť sa do víru tanca bez patričnej teoretickej prípravy so zameraním sa na aplikáciu súvisiacich právnych predpisov.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
AltaKE
Dnes by som sa radšej o pasivite.. jak o aktivite bavila.. ..... zajtra som schopná praktických cvičení.. ale o teórii už nechcem ani počuť...
Dnes si veľmi pracovne naladená.. keď chceš rozoberať... spájať.. vyplňovať.. vyčíslovať... a to všetko ešte aj podrobne..
s obžerstvom sa fakt ťažko nacvičujú praktické vedomosti...a keď sú v hlave klobásy a slanina ...myslím, že tam už ani miesto pre teóriu dlho nebude:p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jana Acsová
Kolegyňa sa pohybuje krokom valivým a päťmetrová kroková variácia jej nevyšla. Aj z predmetného je zrejmé, že nie je vhodné vrhnúť sa do víru tanca bez patričnej teoretickej prípravy so zameraním sa na aplikáciu súvisiacich právnych predpisov.
no..asi sa bude musieť fakt čo najskôr konať školenie raz, dva, DPH... vyzerá to totiž nasledovne:
a./ školiteľ zlyhal a jeho napätie nedosahovalo 343
b./ vedomosti, ktoré sme tam získali, sú v praxi nepoužiteľné
c./ vedomosti, ktoré sme tam mali získať, sme vďaka zime vzápätí stratili
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

AltaKE
Janka.. ty aj v sobotu zákony vykladáš?? .. nie si ty prepracovaná??
Žeby tá prepracovanosť skutočne vyplývala z vykladania (nôh na stôl, na ktorom sú v súvislej metrovej vrstve poukladané Zbierky) zákonov?
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

endrju
Žeby tá prepracovanosť skutočne vyplývala z vykladania (nôh na stôl, na ktorom sú v súvislej metrovej vrstve poukladané Zbierky) zákonov?
Andreeej... fakt.. vykladať zákony... a zákony vykladať... to môžu byť dve úplne odlišné veci..
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

AltaKE
Andreeej... fakt.. vykladať zákony... a zákony vykladať... to môžu byť dve úplne odlišné veci..
Je to poradie slovíčok dôležité?
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

endrju
Je to poradie slovíčok dôležité?
Andrej áno... pretože poradie určuje dôležitosť.. pri vykladať zákony je dôležitejšie vykladanie...... a pri zákony vykladať sa kladie dôraz na tie zákony..
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hlinkovx
Dobrý deň, som tu nováčik ,
prosím Vás, mohli by sme mi vy zdatnejší napísať čo to znamená
RAZ, DVA, dph, RAZ, DVA, dph
Ďakujem za Vaše rady...
Dobrý deň.

Takže nakoľko mesiac ubehol ako voda, verím, že ste sa už dostatočne rozkukali po Porade a nezadávate otázky, ktoré sú v príkrom rozpore s aplikáciou zákona č. /2006.
Zároveň ste dali dostatočný časový priestor na nabitie inštruktora, ktorý môže pokračovať vo výuke a vy ste mali dostatočný časový priestor na dozistenie si skutočností rozhodujúcich pre správne určenie toho, o čom točí.

Preto dávam do pozornosti, že raz dva DPH je potrebné si v naznačenej ľavotočivej krokovej variácii trénovať prinajmenšom ráno a nezabudnúť aj večer po západe slnka. Nedoporučujem nacvičovať pred západom z titulu rozpálenia hlavy, čo môže mať negatívny vplyv na vykázanie vlastnej daňovej aktivity. Nadmerné oteplenie doporučujem premietnuť do nadmerných odpočtov bez vplyvu na vykladanie zákonov spôsobom spomínaným v tejto téme.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mám skromný návrh zaradiť aktuálne medzikroky smer sprcha....môže byť aj otočka podsprchová
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jana Acsová
Dobrý deň.

Takže nakoľko mesiac ubehol ako voda, verím, že ste sa už dostatočne rozkukali po Porade a nezadávate otázky, ktoré sú v príkrom rozpore s aplikáciou zákona č. /2006..
Vážená teta Ácsková,
to akože bola pochvala, či ako to mám brať?..

Jana Acsová
Zároveň ste dali dostatočný časový priestor na nabitie inštruktora, ktorý môže pokračovať vo výuke a vy ste mali dostatočný časový priestor na dozistenie si skutočností rozhodujúcich pre správne určenie toho, o čom točí...
no ak si myslíte, že už to ovládam, tak vy neviete, o čom točí

Jana Acsová
Preto dávam do pozornosti, že raz dva DPH je potrebné si v naznačenej ľavotočivej krokovej variácii trénovať prinajmenšom ráno a nezabudnúť aj večer po západe slnka. Nedoporučujem nacvičovať pred západom z titulu rozpálenia hlavy, čo môže mať negatívny vplyv na vykázanie vlastnej daňovej aktivity. Nadmerné oteplenie doporučujem premietnuť do nadmerných odpočtov bez vplyvu na vykladanie zákonov spôsobom spomínaným v tejto téme.
nemohli by sme to trénovanie predsa len odložiť, bo viete, nie každý sa chodí do mrazničiek schladzovať.....:p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Paula
Mám skromný návrh zaradiť aktuálne medzikroky smer sprcha....môže byť aj otočka podsprchová
prečo smer.....
ja by som to kvôli možným psychickým a iným ujmám z prehriatia organizmu doporučila iba v tým priestoroch pod studenou vodou robiť...
akorát neviem...kto vlastníte tak veľký priestor ..bo predsa len raz, dva, DPH, raz , dva , DPH si vyžaduje dostatok priestoru
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Paula
Mám skromný návrh zaradiť aktuálne medzikroky smer sprcha....môže byť aj otočka podsprchová
Hlinkovx
...nemohli by sme to trénovanie predsa len odložiť, bo viete, nie každý sa chodí do mrazničiek schladzovať.....:p
/2006

Z dôvodu prehlasovania súhlasím presmerovať otočku do sprchy alebo chladničky. Mrazničku nedoporučujem, efekt by bol striktný protiklad cvičenia pred západom slnka a prudké reakcie nedoporučujem ani pri uplatnení zatiaľ jednej sadzby DPH.
Pre nezainteresovaných: furt 19 %.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hlinkovx
...
akorát neviem...kto vlastníte tak veľký priestor ..bo predsa len raz, dva, DPH, raz , dva , DPH si vyžaduje dostatok priestoru
Netočte toľko.

Alebo vlastne pod sprchou iba točte. Pozor na rovnováhu. Nedoporučujem v sprche používať spotrebiče pod elektrickým napätím a alkoholické nápoje. Skúste pre istotu protišmykovú podložku. Správna točka bude iba v prípade, ak sa podložka bude točiť v smere nôh. Najlepšie spolu s nohami, nakoľko v prípade, že by podložka stála a nohy sa stočili, museli by ste okamžite skúsiť pravotočivú otočku a tú sme ešte nenacvičili.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Jana Acsová
/2006

Z dôvodu prehlasovania súhlasím presmerovať otočku do sprchy alebo chladničky.
Och, aká to úľava.....dík teta Acsová , som nedúfala, že Vás zlomím
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať