Zavrieť

Porady

Jedna, dva, DPH, jedna, dva, DPH

ta som to ja :-)
Dobrý deň, som tu nováčik ,
prosím Vás, mohli by sme mi vy zdatnejší napísať čo to znamená
RAZ, DVA, dph, RAZ, DVA, dph
Ďakujem za Vaše rady...
Naposledy upravil Hlinkovx : 29.05.06 at 13:32 Dôvod: stále neviem kroky :D:D
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
nesúhlasím so súhlasom :p
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Zatočili sme so súhlasmi a s nesúhlasmi a teraz raz dva do sprchy. DPH bude nasledovať po západe slnka. Bližšie určenie nešpecifikované a bude riešené prechodným ustanovením zákona /2006
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jana Acsová
Zatočili sme so súhlasmi a s nesúhlasmi a teraz raz dva do sprchy. DPH bude nasledovať po západe slnka. Bližšie určenie nešpecifikované a bude riešené prechodným ustanovením zákona /2006
už som tam dnes bola tri krát....a keďže sadzba v zákone 222/2004 je veľmo vysoká...asi to na dnes bude musieť stačiť
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Paulínka, Janka, Silvinka:

P.s.: Zabudli ste na povinnosť doštudovania tradičných dier v zákone , počkám si na západ slnka (pod sprchou).
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ingi

dier v zákone , počkám si na západ slnka (pod sprchou).
Ingi....
diery v našich dokonalých zákonoch neexistujú...neviem...o čom točíš
a pod tou sprchou počkáme asi všetci....ale asi každá pod svojou...aby sme sa mohli učiť krokové variácie...bo teta Ácsková by nám dala keby sme zaostávali
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tak tak tak....tie diery ešte neovládame Situácia skutočne začína byť všeobecne vážna a teta Acsová by mala začať budovať klimatizované cvičisko - a to tak, že ihneď !!!!
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Z titulu záväzku lektora zaviazaného záväznou prihláškou dávam do pozornosti chystajúcu sa novelu krokových variácií s pridanou hodnotou selčianskych nemkrahulákov.

Raz dva ... točka, óóótočka .-)
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja si myslím že novela bude obsahovať aj bubnovacie paličky a rôzne variácie kotlíkového gulášu, predstaví sa aj obľúbená a známa tzv. prilba
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hm, akosi divne sa nám ten mrnik po témach sťahuje. Čo sa sa ho nahľadal až so ho konečne našiel
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju Pozri príspevok
Hm, akosi divne sa nám ten mrnik po témach sťahuje. Čo sa sa ho nahľadal až so ho konečne našiel
Nie je mrník ako mrník
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
bepo Pozri príspevok
Ja si myslím že novela bude obsahovať aj bubnovacie paličky a rôzne variácie kotlíkového gulášu, predstaví sa aj obľúbená a známa tzv. prilba
Bez rozporovania Vášho príspevku samozrejme v zmysle aktuálnej novelizácie výzoru osôb zaoberajúcich sa krokovými variáciami dovolím si pripomenúť poslednú aktualizáciu prechodných ustanovení zákona /2006 v znení zákona /2007 podľa ktorých nie je potrebné nosiť prilbu plnú gulášu. Stačí prázdna.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tak tak tak Evka ...a ešte len makromrník urobím, keď Bobo začne za rannej rosy lietať okolo chalúpky a po dobre vykonanej práci (osadníci nemVIP -ubytovne nikdy nezabudnúúúúú) zalezie pod perinu
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Dozrieme samozrejme aj na bobo, nakoľko vykrikovať za rosy je povolené iba po zvládnutí óóótočky. A tá sa za rosy dobre nacvičuje (doporučujem aj v príspevkoch spomínanú protišmykovú podložku). Máme sa na čo tešiť.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jana Acsová Pozri príspevok
Dozrieme samozrejme aj na bobo, nakoľko vykrikovať za rosy je povolené iba po zvládnutí óóótočky. A tá sa za rosy dobre nacvičuje (doporučujem aj v príspevkoch spomínanú protišmykovú podložku). Máme sa na čo tešiť.
Ktorého druhu daňovej povinnosti sa týkalo vrieskanie Bobó? Nebola som prítomná
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
evina Pozri príspevok
Ktorého druhu daňovej povinnosti sa týkalo vrieskanie Bobó? Nebola som prítomná
Mám obavy, že predmetný výkrik sa týkal dobrovoľnej registrácie. Bolo to niečo ako toto:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=472
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jana Acsová Pozri príspevok
Mám obavy, že predmetný výkrik sa týkal dobrovoľnej registrácie. Bolo to niečo ako toto:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=472

To vyzerá priam na násilnú registráciu
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
evina Pozri príspevok
To vyzerá priam na násilnú registráciu
Evi to je za bod, ale nepustí ma
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Klasika. Opäť mi nemá kto oprskaný monitor poutierať
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Celý deň sa na vás zabávam..........
tajne
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Hej hej pomaly s tým Bobom. Bobo zvláda oootočku DPH celkom dobre. Enem pridem až v sobotu , tak v toto sobotné osudné ráno musíte vydržať bez môjho ľúbozvučného ranného hlásku. Ale teta Acsová to iste ocení a ráno si bafne svoju cigaretku a pri pohľade na rannú oblohu iba žalostne zaševelí: Bobóóóóóóó.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať