Zavrieť

Porady

Končiaca pracovná zmluva

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. 29.7.2015 my končí zmluva na dobu určitú presne po 2rokoch. Zamestnávateľ by chcel teraz odomňa že do 1.9.2015 na dohodu a potom zmluva na dobu neurčitú bez skúšobnej doby. Ale klasika minimálka na účet a predtým dohoda 200e hotovosť a už iba 150. Ak my dá konečne služobný telefón a akože bude lístky doplácať hotovosť 60e. Pracujem doma a celé 2 roky nedostávam stravné lístky a platím si sama telefón, internet ktorý potrebujem k práci a samozrejme elektrika a nájomné. Najnovšie už aj vlastný notebook na splátky .O čo všetko môžem prísť keď mu na ten mesiac dohodu podpíšem??? Musím sa ísť hlásiť na úrad???? A mám nárok po 2 rokoch na odstupné aj keď som bola na dobu určitú???predtým nonstop 21mesiacov zamestnaná a teraz 2 roky u neho...
Naposledy upravil habibi1211 : 27.07.15 at 04:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pracovný pomer na dobu určitú končí dohodnutým dňom - bez nároku na odstupné. Ak dostaneš novú pracovnú zmluvu až od 1.9., prídeš o 2/12 ročného nároku na dovolenku - nevznikne ti nárok ani za júl, nakolko prac.pomer netrval celý mesiac, ani za obdobie dohody.

    PZ od 1.9. sa bude posudzovať ako nový pracovný pomer aj pre príp. nárok na odstupné z tohto prac.pomeru, predch.trvanie prac.pomeru sa do obdobia nezapočíta.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    habibi1211 Ďakujem pekne a musím sa ísť hlásiť na úrad aj keď bude podpísaná dohoda???
    veronikasad ak bude pracovať 5 dní v týždni - pondelok-piatok, nemusíš.
    veronikasad Ak by si niektoré pracovné dni počas dohody nerobila, budeš si musieť za ne doplatiť v zdr.poisťovni ako samoplatitel, keď nebudeš evidovaná. Ako uchádzač o zamestnanie však môžeš na dohodu zarobiť len 148,57€ mesačne
    veronikasad Pokús sa presvedčiť zamestnávatela, aby ti novú prac.zmluvu dal od 30.7.2015 a prac.pomer neprerušoval dohodou.
    habibi1211 Dakujem to urcite budem :P Este otazka. Pracujem doma a tvrdi my ze nemam narok na stravne listky. Pritom pri tom pototo PC sedim aj 10hodin ked treba. 2 roky som ich nedostavala a vraj ani nebudem
    veronikasad pracovnú zmluvu máš ako domácky zamestnanec ?
    Pozri § 52 Zákonníka práce
    http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...2015-a.html#52
    habibi1211 nie oficialne pracovisko v zmluve liptov a ja som v bb na gauci...uz pouzivam vlastny notebook, telefon cele 2 roky si sama platim , internet a ostatne veci
    veronikasad pri domácej práci sú určite obmedzenia oproti nárokom z riadnej prac.zmluvy, § 152, ktorý sa týka stravovania sa však netýkajú. V tvojom prípade by mal byť k PZ uzatvorený nejaký dodatok, kde by boli presne dohodnuté podmienky výkonu práce.
      zbaliť

    Končiaca pracovná zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.