Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

účtovník 007
Sak aj my ostatní sme veľké stretko,nie? Aj my chceme okoštovať a nie spať!!!! . A čo tak stretko u Jozefa I? Co vy nato Azuz, Somij, Orim, Dadika(ta nemôže slopať, bo by vypila za dvoch ),Leňuška, GabiZ..... Jozef I by sa určite potešil. Že Zdeno, potešila by ťa naša návšteva a frndžalica GabiZ?
:p :p :p :p :p :p :p :p
No Jozef I, a máš to. Tomu sa hovorí "za dobrotu na žebrotu".
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
účtovník 007
Sak aj my ostatní sme veľké stretko,nie? Aj my chceme okoštovať a nie spať!!!! . A čo tak stretko u Jozefa I? Co vy nato Azuz, Somij, Orim, Dadika(ta nemôže slopať, bo by vypila za dvoch ),Leňuška, GabiZ..... Jozef I by sa určite potešil. Že Zdeno, potešila by ťa naša návšteva a frndžalica GabiZ?
Tak návšteva by ma potešila určite, ale či by ste sa aj vy tešili v mojom malom byte, tak to neviem.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
No GabiZ, tak to vyzerá, že si budeme nalievať tajne pod stolom. Všetci chcú ochutnať tú tvoju frndžalicu. Len aby sme z tej plavárne neodfrndžali potom my.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Mám pocit, že je už jasné kde,
ale neviem či len mne.
Potom určíme aj čas
tak aby sa stretlo veľa nás.

Jedna z tém na ktorú vás žiadam aby ste sa dobre pripravili, budeme ju tam určite rozoberať je "vianočné pečivo" samozrejme len osvedčené a jednoduché recepty. (nechcem to nazvať priamo odborným seminárom o predvianočnom pečení)

0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Orim
Mám pocit, že je už jasné kde,
ale neviem či len mne.
Potom určíme aj čas
tak aby sa stretlo veľa nás.

Jedna z tém na ktorú vás žiadam aby ste sa dobre pripravili, budeme ju tam určite rozoberať je "vianočné pečivo" samozrejme len osvedčené a jednoduché recepty. (nechcem to nazvať priamo odborným seminárom o predvianočnom pečení)

Miro, ty si ma normálne prekvapil. Tak ty si aj básnik a dokonca aj pečieš ?
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Orimko, ako myslíš rozoberať vianočné pečivo? Myslíš receptíky, alebo už aj napečené doniesť na ochutnávku. To si musím potom zapísať: pečivo, frndžalica..... Žeby sme si urobili predmikulášsky večierok?
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Navrhujem, predimkulášsky, mikulášsky, pomikulášsky, predvianočný, vianočný, povianočný, prednovoročný, novoročný, ponovoročný, ....... a akýkoľvek iný.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

azuz
Navrhujem, predimkulášsky, mikulášsky, pomikulášsky, predvianočný, vianočný, povianočný, prednovoročný, novoročný, ponovoročný, ....... a akýkoľvek iný.
doplňujem ešte medzisviatkový


Asi som sa špatne vyjadril, myslel som len osvedčené pečivo a veľmi jednoducho vyrobené, pretože tu na internete je plno adries kde je predvianočné pečivo. Aj v porade sú adresy.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
azuz
Navrhujem, predimkulášsky, mikulášsky, pomikulášsky, predvianočný, vianočný, povianočný, prednovoročný, novoročný, ponovoročný, ....... a akýkoľvek iný.
súhlasím, ale šup-šup, nech to aj ja stihnem
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Takže to skúsim zosumarizovať. Stretko je v piatok 24.11.2006 v TN na krytej plavárni za stolom, prípadne pod stolom (že Zdeno ) od 16,00 hod.
Kto príde, nech sa dopíše.
azuz, .......
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
bohužial mne to moc na piatok nevyhovuje.... takže ja asi neprídem
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Nikto nemôže okrem mňa a somij?
Navrhnite vhodnejší termín.
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Haló, Trenčín a okolie! Pripomínam, že sa blíži piatkové stretko! Hláste sa, kto príde!
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Ja nebudem môcť prísť, zdravotné problémy mi to nedovolujú, som rada, že som neskončila v nemocnici. Takže možno nabudúce. Ahojte Trenčania a okolie.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Mne to nevyhovuje mám inú akciu v tej dobe
0 0
sarmantna sarmantna

sarmantna je offline (nepripojený) sarmantna

Zatiaľ som sa nezúčastnila žiadneho stretka s poraďákmi a moc by som chcela. Ale tento termín mi nevyhovuje, máme firemný večierok. Snáď mi to nabudúce vyjde.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Mám taký pocit, že žiadne stretko nebolo, alebo sa mýlim?
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Orim
Mám taký pocit, že žiadne stretko nebolo, alebo sa mýlim?
Máš pravdu, žiadne stretko nebolo. Snáď sa podarí tento týždeň. Kto kedy môže?
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Ubehlo veľa času a vody, a tak som sa rozhodol, že by sme sa mohli opäť stretnúť. Aby sme sa nedohadovali ešte mesiac, tak navrhujem termín stretka Trenčanov a širokého okolia na tento piatok, t.j. 11.5.2007. Kto by mohol a mal záujem sa zúčastniť nech sa hlási .
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Ja by som veľmi rada prišla, ale od 11. 5. mám všetky piatky a víkendy už obsadené a od 27.5. odchádzam na dovolenku. Škoda, možno nabudúce.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať