Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Orsz Pozri príspevok
Ešte som nebola na takom stretku - musí to byť sranda, keď sa strene toľko múdrych hláv , dúfam, že sa nedebatí o odborných témach . Môžem sa pridať /ak budem mať samozrejme čas/ ?
Tomu ver že je to sranda ! Len prídi a uvidíš, neolutuješ. Sme všetko samé múdre hlavy (kde mám hlavu ) a debatíme o odborných témach rodiny, priatelov, života a aj práce. Normálny obyčajný pokec s kopou príbehou a smiechu.

P.S. No ale chcelo by to ešte určiť termín. Najlepšie po výplate aby to moje "finančné zdravie" unieslo.... Ešte že nie je december, lebo by som musel osloviť 12 mesiačikov aby zohnali jahody. Ale ako ich poznám aj tak by ich doniesli s Tesca.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Od 1.7.2007 do 6.7.2007 som na dovolenke na "Zelenej vode", ak sa niečo bude v tomto čase organizovať, rada prídem !!!
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Jozef I Pozri príspevok
P.S. No ale chcelo by to ešte určiť termín. Najlepšie po výplate aby to moje "finančné zdravie" unieslo.... Ešte že nie je december, lebo by som musel osloviť 12 mesiačikov aby zohnali jahody. Ale ako ich poznám aj tak by ich doniesli s Tesca.
Navrhni termín, aby sme my ostatní zle netrafili.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť.

1. 29.6.2007 - piatok
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť.

2. 30.6.2007 - sobota
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť.

3. 04.7.2007 - streda (štvrtok je štátny sviatok)
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Z mojej strany (ešte som u Vás nebola) asi blbá otázka, ale kde (pomohla by prípadne navigácia) ?
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

[quote=Jozef I;481919]Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť.



Inak Jozef - dobrý ťah na zber súhlasov .
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Orsz Pozri príspevok
Jozef I Pozri príspevok
Tak aby sme sa v tom vyznali dávam návrh na 3 termíny. Ktorý vám vyhovuje tam dajte súhlas. Ak všetky tak súhlas pri každom. Ktorý bude mať najviac súhlasov bude platiť.



Inak Jozef - dobrý ťah na zber súhlasov .
Teraz si ma odhalila ... presne o to mi išlo. Čím viac súhlasov, tým väčšia výplata.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Janca Pozri príspevok
Z mojej strany (ešte som u Vás nebola) asi blbá otázka, ale kde (pomohla by prípadne navigácia) ?
Navigácia bude až potom, keď sa určí deň. Potom si povieme kde. Zatial je ešte príliš skoro určiť miesto. (Čo keď do vtedy zavrú podnik? )
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Mohlo by to byť niekde v Trenčíne. Čo vy na to?
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Predpokladám, že ako v našom kraji tak aj u Vás je krčiem viac ako húb po daždi, a nejaký most určite tiež máte.
A myslím, že aj na Zelenej vode je "placu" viac než dosť a ešte by sme to mohli spojiť s opekaním, čo Vy na to ???
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef I Pozri príspevok
Teraz si ma odhalila ... presne o to mi išlo. Čím viac súhlasov, tým väčšia výplata.
Dohodni sa so Silvik (Hlinkovx). Tá kedysi zvládla aj dva súhlasy pod jedným príspevkom
Netuším však, aké motivačné prostriedky by si mal na to použiť.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Orsz Pozri príspevok
Mohlo by to byť niekde v Trenčíne. Čo vy na to?
Je veľký predpoklad že to asi bude na terase na Krytej plavárni v TN. Aj je tam dosť placu (aby sme sa všetci zmestili) aj tam celkom dobre varia. A aj sa to tam osvedčilo (dá sa v pohode parkovať autom priamo pod terasou). Ale iniciatíve sa medze nekladú .. môže byť aj iné miesto ... jeden návrh už padol: "Zelená voda" Janca poňala tú dovolenku tak, že sa od tiaľ už ani nehne.

P.S. Janca a odkial si naozaj?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Janca Pozri príspevok
Predpokladám, že ako v našom kraji tak aj u Vás je krčiem viac ako húb po daždi, a nejaký most určite tiež máte.
A myslím, že aj na Zelenej vode je "placu" viac než dosť a ešte by sme to mohli spojiť s opekaním, čo Vy na to ???
Aj volejbalový turnaj by mohol byť, ak by bol záujem o pohyb.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Som z Prievidze - "od Pacha" - mám síce v pláne viac aktivít stihnúť cez tú dovolenku (volejbal, kolieskové korčule, plávanie, surfovanie, turistika, lovenie pstruhov - v neďalekej obci, veľa-veľa spánku, večer disko, oheň, grilovanie a samozrejme pivko zo 7.schodu, konečne si niečo prečítať, atď.) ale Trenčín zas nie je tak ďaleko, aby som nemohla zájsť. Bude nás celá banda - rodina a priatelia a samozrejme náš pes. Tak sa vytešujem ako malá. No a keď k tomu ešte pribudne stretko s poraďákmi, ku šťastiu mi už nič nebude chýbať. Mňa len napadlo, že ak by ste si to stretko chceli "osviežiť", tak je krásne aj na Zelenej vode. Takže rada by som využila tú možnosť, že budem blízko pri Vás a ak by som mohla, tak prídem. Do Trenčína som chodila na výstavy so psom, tak by som plaváreň mala nájsť bez problémov. Zatím ........
Naposledy upravil Janca : 15.06.07 at 13:30
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

[quote=Jozef I;482011]Je veľký predpoklad že to asi bude na terase na Krytej plavárni v TN. Aj je tam dosť placu (aby sme sa všetci zmestili) aj tam celkom dobre varia. A aj sa to tam osvedčilo (dá sa v pohode parkovať autom priamo pod terasou).




To by mi vyhovovalo. Na Zelenej vode sa nebudem môcť zúčastniť - ale ak to nevyjde teraz, tak možno nabudúce.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Jana Motyčková Pozri príspevok
Aj volejbalový turnaj by mohol byť, ak by bol záujem o pohyb.
.....aj pokočárikovať by som dala, keby bol záujem

ahojte
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Rada prídem aj do Trenčína, ak môžem, a dadika môžeš doniesť aj kočiarik, aspoň si osviežim pamäť, onedlho (dúfam, že síce až za pár rokov) ma to čaká ako starú mamu.
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Jana Motyčková Pozri príspevok
Aj volejbalový turnaj by mohol byť, ak by bol záujem o pohyb.
Záujem by bol, ale musím počkať kým prestanem mať "dúhové" ruky.

Dadika, ahóóóóój. Tým kočiarkovaním máš na mysli, že prídeš? To by bolo super.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať