Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Jar88, prišla brigádnička do súkr. firmy na inzerát upratovačky, pri pohovore s jej majiteľom bola zadaná podmienka, ale bude sa v tej sume upratovať aj súkromný byt vzdialený iks km od fy. Z princípu na mieste odmietla.
Asi na to mala možnosť a nebola na ten príjem od neho odkázaná. To znamená, že ak je na trhu viac slušných ponúk, nikto nieje odkázaný na neslušnú, či dokonca nezákonnú (čiernu prácu) ponuku.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pmajap
Jar88 trh nereguluje, jeme to čo nám ponúknu, zeleninu pestovanú v živných roztokoch, klonované potraviny, reklamou vtlačený spotrebný tovar pochybnej kvality. Všetko je o peniazoch, nie o potrebách, otázka je len dokedy.
Ale veď zas píšeš "že o peniazoch" a tie sa predsa používajú len na trhu.
Tak že trh a výmena za peniaze.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Rozmyslam, co vas v poslednych vasich prispevkoch potesilo, rozculilo, ci co sa stalo, lebo uz v x tom pokracovani o tom by mala byt tema....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, dnes študenta nevyhodia keďže platí aj dnes už školné...
Druhá vec je, že prednášky boli nepovinné a cvičenia povinné, ale možno už nová doba.
Už vidím ako mestský policajt na katolíckej univerzite v ružomberku "cvičí" denne pri fotení áut s kompaktom alebo rozdávaní papúč...
ajjajajaaaj. Najprv generalizujes a potom si zrazu konkretny. ts ts ts
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, vidím že podľa tvojho príspevku je tvoj vzor "zámočník" zo smeru pán Richtár. Tiež bol možno iba lenivý, preto si VŠ robil v pokročilejšom veku.
Kľudne by som bol ZA limitovať vekom štúdium na vš, napr. do 35 rokov a finito...
ale ale. Neslobodno mi pripisovat, co som nepovedal. Noze si daj trosku pozor
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Rozmyslam, co vas v poslednych vasich prispevkoch potesilo, rozculilo, ci co sa stalo, lebo uz v x tom pokracovani o tom by mala byt tema....
Ja nechcem rypat, mas plnu pravdu, ale neda mi sa neopytat.
Teba tu co potesilo, ci zarmnutilo ?
alaya1
mohol byt aj jednotkarom, nie koli biflovaniu, ale za to, ze ma na to schopnosti. Mam 4 spoluziacky z gymnazia, vystudovane lekarky, vsetky s 2. atestaciou. Ani jedna nesla na medicinu s horsimi, ako jednotkami z gymnazia. Tak to niekto, kto mal 3 na gymku, musel mat dobru tlacenku, aby ho na medinu prijali.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, treba sa pozrieť kto na "určitých školách", vlastne študuje. Zopár fotiek som už videl s promócií. Pripadalo mi to ako karneval dôchodcov.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, treba sa pozrieť kto na "určitých školách", vlastne študuje. Zopár fotiek som už videl s promócií. Pripadalo mi to ako karneval dôchodcov.
To je reakcia na ktory prispevok? Ci len tak vseobecne?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
Rozmyslam, co vas v poslednych vasich prispevkoch potesilo, rozculilo, ci co sa stalo, lebo uz v x tom pokracovani o tom by mala byt tema....
Ja nechcem rypat, mas plnu pravdu, ale neda mi sa neopytat.
Teba tu co potesilo, ci zarmnutilo ?
alaya1
mohol byt aj jednotkarom, nie koli biflovaniu, ale za to, ze ma na to schopnosti. Mam 4 spoluziacky z gymnazia, vystudovane lekarky, vsetky s 2. atestaciou. Ani jedna nesla na medicinu s horsimi, ako jednotkami z gymnazia. Tak to niekto, kto mal 3 na gymku, musel mat dobru tlacenku, aby ho na medinu prijali.
To, co som napisala,..nenasiel si prispevok? Potesilo, co co robi generalny biskup a nepotesilo, co napisal Dr.-na to som odpovedala, ak nechces rypat, tak neryp...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
Rozmyslam, co vas v poslednych vasich prispevkoch potesilo, rozculilo, ci co sa stalo, lebo uz v x tom pokracovani o tom by mala byt tema....
Ja nechcem rypat, mas plnu pravdu, ale neda mi sa neopytat.
Teba tu co potesilo, ci zarmnutilo ?
alaya1
mohol byt aj jednotkarom, nie koli biflovaniu, ale za to, ze ma na to schopnosti. Mam 4 spoluziacky z gymnazia, vystudovane lekarky, vsetky s 2. atestaciou. Ani jedna nesla na medicinu s horsimi, ako jednotkami z gymnazia. Tak to niekto, kto mal 3 na gymku, musel mat dobru tlacenku, aby ho na medinu prijali.
To, co som napisala,..nenasiel si prispevok? Potesilo, co co robi generalny biskup a nepotesilo, co napisal Dr.-na to som odpovedala, ak nechces rypat, tak neryp...
nerypem, len inych hanis, za nieco co robis sama (vid citovany prispevok, v ktorom nevidim ani potesenie, ani zarmutol, ani rozculenie ). Ale este raz opakujem, mas pravdu a mali by sme sa k teme vratit.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

mna potešilo toto :
https://dennikn.sk/287389/nosil-peni...eraka/?ref=mpm
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

teda, aby som bo presnejší, ten koniec :

Denník N oslovil Vladimíra Čičmanca, ktorý video označil za lož a číry nezmysel, Smer a Úrad vlády, ktoré zatiaľ neodpovedali a zháňa reakciu Vladimíra Jánoša. Pre aktualne.sk Jánoš povedal, že “je najvyšší čas vyšetriť duševný stav mojej exmaželky”. Video už preveruje polícia...


uff, mi odlahlo.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... mňa prekvapila veta, že "na eurá niekoľko miliónov" . To nemá ani hlavu ani patu v kontexte toho textu, niekto je hotentót.... Som presvedčený že tam malo byť "na koruny niekoľko miliónov".
A ďalšia vec s tými balíčkami, tak 100 ks bankoviek alebo 100 balíčkov zviazaných v papieri v tom sáčku... lebo do toho sáčku sa určite 100 balíčkov čo i s 15-timi bankovkami v jednom nevojde....
Ten "stôl" v srandičkách som už videl na živo /akurát tvorený z eurových bankoviek/, a k tomu niekoľko ton mincí, kde sa musel vysúťažiť statik aby posúdil či to udrží budova... Bolo to pri prechode na eurá...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
Ja som po celý život obhajovala slabších, ukrivdených a pod. Preto ma každý deň zarmucuje, ako žije väčšina Slovákov. A viem, že by nemusela.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
Môže byť aj zo včera?
Síce nepotešilo, ale stalo sa:
Na pravé poludnie sa v centre mesta pracovník mestských služieb /s takýmto nápisom na oranžovej reflexnej veste/ opierajúc o odpadkový kôš pokúšal tlačiť ho pred sebou... V podstate mu slúžil ako opierka na kolieskach na udržanie rovnováhy... S balansovaním v štýle výpad meter vpravo - meter vľavo sa mu ako-tak darilo nepozrážať s tou kuka-nádobou ničnetušiacich okoloidúcich...
Cestou späť som ho zazrela opäť: svoju "oporu" aj s metlou mal odparkovanú a pre istotu sa opieral o pultík novinového stánku... V hrsti sa pokúšal narátať drobné a niečo si kúpiť... možno cigaretky...

A večer v správach toto:
http://www.cas.sk/clanok/333343/post...e-peniaze.html
Naposledy upravil Oliwa : 05.11.15 at 13:43
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
taiko
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
Ja som po celý život obhajovala slabších, ukrivdených a pod. Preto ma každý deň zarmucuje, ako žije väčšina Slovákov. A viem, že by nemusela.
Presne toto som spominal vcera v rodinnej diskusii. Ide ma rozhodit, ako smutne ludia ziju a hlavne ako si mnohi zato mozu sami. Svojim nezaujmom, svojim slendrianstvom, dobrovolnym vzdanim sa moralky, zasad a principov.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
taiko
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
Môže byť aj zo včera?
Síce nepotešilo, ale stalo sa:
Na pravé poludnie sa v centre mesta pracovník mestských služieb /s takýmto nápisom na oranžovej reflexnej veste/ opierajúc o odpadkový kôš pokúšal tlačiť ho pred sebou... V podstate mu slúžil ako opierka na kolieskach na udržanie rovnováhy... S balansovaním v štýle výpad meter vpravo - meter vľavo sa mu ako-tak darilo nepozrážať s tou kuka-nádobou ničnetušiacich okoloidúcich...
Cestou späť som ho zazrela opäť: svoju "oporu" aj s metlou mal odparkovanú a pre istotu sa opieral o pultík novinového stánku... V hrsti sa pokúšal narátať drobné a niečo si kúpiť... možno cigaretky...

A večer v správach toto:
http://www.cas.sk/clanok/333343/post...e-peniaze.html
a z tohto dôvodu ja nepozerám správy, lebo by ma uchytilo od zlosti.. ak je niečo dôležité, muž mi to hneď hlási..
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
Potesilo: stihol som na zajtra objednat fajne spaldove skoricovniky a kakaovniky
Nepotesilo: tzv kremese z Aidy v Kosiciach. Mr. Plastic fantastic
tú aidu ti verím, ale ty fakt dokážeš rozoznať špaldový koláč od pšenicového??
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
hmm, skoda ze ten pravny poradca to ponal tak bulvarne...
.. a to zverejnenie spotreby liekov neviem ci aj protizakonne nie je
ale mozno ucel v tomto pripade svati prostriedky
Naposledy upravil taiko : 05.11.15 at 14:30
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať