Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
taiko
Potesilo: stihol som na zajtra objednat fajne spaldove skoricovniky a kakaovniky
Nepotesilo: tzv kremese z Aidy v Kosiciach. Mr. Plastic fantastic
tú aidu ti verím, ale ty fakt dokážeš rozoznať špaldový koláč od pšenicového??
Neviem, kam smeruje otazka, ale odpoviem. Uprimne povedane kolac nie kazdy, ale jednoduche pecivo, chlieb ci cestoviny uz aj hadam hej.
Nuz ale ked vravia, ze je spaldovy tak im verim, a pri viacnasobnej konzumacii mi telo povie, co a ako.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
korela
taiko
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
Ja som po celý život obhajovala slabších, ukrivdených a pod. Preto ma každý deň zarmucuje, ako žije väčšina Slovákov. A viem, že by nemusela.
Presne toto som spominal vcera v rodinnej diskusii. Ide ma rozhodit, ako smutne ludia ziju a hlavne ako si mnohi zato mozu sami. Svojim nezaujmom, svojim slendrianstvom, dobrovolnym vzdanim sa moralky, zasad a principov.
Presne tak, ako si to napísal.
Väčšina tak žije a ako píše korela, že viem, že by nemuseli, ale chýba mi tam pokračovanie, napríklad keby......
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Nandrolon
Jarko, tak nám to konečne všetkým nám sprostým už napíš narovinu a nerob tajnosti /nech sa konečne poriadne pobavíme/. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Potom tlmoč, ja ho nečítam. Možno sa od smiechu i pod stôl zvalím....
ty si nikdy nepočul o syndróme nadradenosti? vy to, vy to.. ja za to nemôžem, že vy.. xixi

podstatu problému by som napísala aj ja, ale riki by ma asi vyje..l
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Vcera ma dojala pani...sutaziaca v tv hre nike..ci co to je....na otazku moderatorky..ze keby vyhrala.10tis.é....ze co by si kupila.....a ona...ze idú vanoce ,ze darceky....ludom to uz prasi na tie hlavy....caro tychto sviatkov je uz uplne v rici....
Lui a ten vieš? pýta sa chlapík kočky: Slečna vyspali by ste a so mnou, keby že vám dám 100 000 eur?
-Áno
- A keby som vám dal 20 eur , vyspali by ste sa so mnou?
- No dovoľte! Čo si myslíte, kto ja som?
- Kto ste už viem, Už sa jednám len o cene..
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

taiko
korela
taiko
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
Ja som po celý život obhajovala slabších, ukrivdených a pod. Preto ma každý deň zarmucuje, ako žije väčšina Slovákov. A viem, že by nemusela.
Presne toto som spominal vcera v rodinnej diskusii. Ide ma rozhodit, ako smutne ludia ziju a hlavne ako si mnohi zato mozu sami. Svojim nezaujmom, svojim slendrianstvom, dobrovolnym vzdanim sa moralky, zasad a principov.
práveže tí si nežijú zle.......
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, o akych miestach za 800 eur za prdenie do stolicky pises? Inac Zilina je asi 15 km od KNM, tyzdenne tam chodim.
Ja som nepisal o Ziline.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
taiko
korela
taiko
No ale vazne, alaya ma pravdu. Co vas dnes potesilo, ci zarmutilo?
Ja som po celý život obhajovala slabších, ukrivdených a pod. Preto ma každý deň zarmucuje, ako žije väčšina Slovákov. A viem, že by nemusela.
Presne toto som spominal vcera v rodinnej diskusii. Ide ma rozhodit, ako smutne ludia ziju a hlavne ako si mnohi zato mozu sami. Svojim nezaujmom, svojim slendrianstvom, dobrovolnym vzdanim sa moralky, zasad a principov.
práveže tí si nežijú zle.......
ale to uz zase o inych pises o hornych 10000. Ja som o dolnych 1000000 pisal
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
jar88
Nuž iné, ako trh, čo určuje ceny, tu predsa nieje.
A ak si presvedčená, že cenu práce neurčuje trh, tak čo potom ich určuje?
také jak zákon džungle si už počul? ty trhovník
A na čo by poznal.... veď on asi je
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bettylou
jar88
Nuž iné, ako trh, čo určuje ceny, tu predsa nieje.
A ak si presvedčená, že cenu práce neurčuje trh, tak čo potom ich určuje?
také jak zákon džungle si už počul? ty trhovník
zákon džungle ??

trošku netypický, ale výstižný opis pre trh...
príroda si to zariadí, bez ohladu na plačkov a regulácie......
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
bettylou
taiko
Potesilo: stihol som na zajtra objednat fajne spaldove skoricovniky a kakaovniky
Nepotesilo: tzv kremese z Aidy v Kosiciach. Mr. Plastic fantastic
tú aidu ti verím, ale ty fakt dokážeš rozoznať špaldový koláč od pšenicového??
Neviem, kam smeruje otazka, ale odpoviem. Uprimne povedane kolac nie kazdy, ale jednoduche pecivo, chlieb ci cestoviny uz aj hadam hej.
Nuz ale ked vravia, ze je spaldovy tak im verim, a pri viacnasobnej konzumacii mi telo povie, co a ako.
oki
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
bettylou
jar88
Nuž iné, ako trh, čo určuje ceny, tu predsa nieje.
A ak si presvedčená, že cenu práce neurčuje trh, tak čo potom ich určuje?
také jak zákon džungle si už počul? ty trhovník
zákon džungle ??

trošku netypický, ale výstižný opis pre trh...
príroda si to zariadí, bez ohladu na plačkov a regulácie......
Nechápem tvoj príspevok a tak sa radšej uistím.
To sa akože stotožňuješ s prirovnaním TRHU k džungle?
Alebo si chcel naznačiť, že to dobré a zaujímavé na trhu prežije bez ohľadu na plačkov a regulácie?
-------------------------------------
Lebo, ak regulácie presiahnu určitú hranicu, legálny trh zaniká.
Následne nastupuje ten druhý slobodný trh - ilegálna šmelina. No a tam už nastupujú iné zisky, ale nie zákon džungle. Samozrejme že na čiernom trhu sa o cene nejedná, tam sa cena len oznámi (tak povediac nadiktuje), ale to aj tak, stále nemôžeš nazvať džungľou. Stále je to len obchod. Pre zákazníka dosť nevýhodný, ale aj tak je to obchod.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
Taiko, o akych miestach za 800 eur za prdenie do stolicky pises? Inac Zilina je asi 15 km od KNM, tyzdenne tam chodim.
Ja som nepisal o Ziline.
Zaklad je, ze si neprezradil o com vlastne pises, taka trosku chora komunikacia, ale uz sme zvyknuti ze urciti ludia tu komunikuju v inotajoch... urcite to ma svoj dovod...
Edit: tak diky za tvoj duchaplny prispevok, v ktorom si na jasnu otazku neodpovedal, ale odpovedal si na to, co sa ta nikto nepytal, ale vsak normalka, vsak Taiko. :-)))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vyvrtla som si nohu,no fasa.......začína to bolieť....málo mám problémov s nohami ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

daj si vínový obklad
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nepotešilo...decku nedali prednosť.....potešilo je ok aj jej kamoška......keby nebrzdila asi by....
......nepotešilo.....ožratí roboši....nemáme ako dokázať.....škoda.....ale majú to vymakané....zobral to na seba triezvy...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
vyvrtla som si nohu,no fasa.......začína to bolieť....málo mám problémov s nohami ......
Tak sa staň hadicou..... ľahneš si, stočia ťa a odnesú ťa.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lad, aby sa stiahli cievy a minimalizoval vypotok. Po 15 min. ladu stiahnut bandazou. Na noc sa bandazovat nesmie, ale aj tak do polnoci by som to striedavo bandazoval a ladoval.
Vytvorena zrazenina sa ti nemusi vstrebat, a moze ti vybrusit chrupavku ako smirgel...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Lad, aby sa stiahli cievy a minimalizoval vypotok. Po 15 min. ladu stiahnut bandazou. Na noc sa bandazovat nesmie, ale aj tak do polnoci by som to striedavo bandazoval a ladoval.
Vytvorena zrazenina sa ti nemusi vstrebat, a moze ti vybrusit chrupavku ako smirgel...
mala som ľad,idem teda dať znova.....už sa mi tá bolesť rozťahuje do celého chodidla aj lýtka....ešte k tomu je to tá noha,kde mám výrastky na päte
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Nandrolon
Lad, aby sa stiahli cievy a minimalizoval vypotok. Po 15 min. ladu stiahnut bandazou. Na noc sa bandazovat nesmie, ale aj tak do polnoci by som to striedavo bandazoval a ladoval.
Vytvorena zrazenina sa ti nemusi vstrebat, a moze ti vybrusit chrupavku ako smirgel...
mala som ľad,idem teda dať znova.....už sa mi tá bolesť rozťahuje do celého chodidla aj lýtka....ešte k tomu je to tá noha,kde mám výrastky na päte
Ak máš doma octan hlinitý, tak si urob obklad.
Ak nie, podobné účinky má ocot zriedený s vodou...cca 1 diel octu na 2 diely vody...dosť rýchlo dôjde k úľave. Namoč vreckovku, prilož na kotník...zabal do uteráka...opakuj v 1/2 - 1 hodinových intervaloch. Noha pekne hore.
Ver mi, že to pomôže...moje kotníky dostávali svojho času fest zabrať...holt vrcholová hádzaná.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

robila som macerát z kostihoja,tak som si spravila mastičku,už sa chladí,natriem na noc....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať