Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Nandrolon
Prejavuje sa ti to aj inac? Napr. zavodnovanie a tak??
Myslíš opuchnuté nohy? Ak to tak nie,len cca mesiac som bola dosť vystresovaná,potom veľmi zle som spala zo týždeň v noci,potom ma otrasne bolela hlava kdesi za očami a strašne sa mi chcelo vracať ráno....tak som si povedala,že ''nervy''v r...-no a potom sa objavila tá arytmia,ktorá sa prejavuje keď som v kľude,keď si sadnem k TV,ale hlavne večer a keď si ľahnem-nenormálne-to sa mi zdá akoby niekto so mnou hýbal''
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač
evuš
Anika61
Dva týždne ma rozčuľuje arytmia....a týždeň z toho lekár čo nie je schopný vyhodnotiť výsledky z holtera a dnes po telefonáte,...že vynecháva vám srdce-no díky veď to cítim dva týždne....tak sa pýtam a mám prísť do nemocnice,je to vážne....že ak mi bude zle...hmmmm-tak neviem keď si človek počuje ako mu srdce jeden ''buch'' vynechá,že mu je dobre.....
Anka, dnes muž behal s mamou po doktoroch, podozrenie na infarkt, verdikt zaliate srdce vodou..tiez ju neposluchalo par dni..dali tabletky na odvodnenie...má oddychovať.. o 10 dní kontrola....
Hm...ALE nenaštvi sa ...

Výskyt vody v srdci nejak neexistuje...ak by ju mama mala, tak si už v čiernom.
Je to moja svokra...tak jej to lekárka napisala v nemocnici do spravy ja neviem...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš
Je to moja svokra...tak jej to lekárka napisala v nemocnici do spravy asi okolo srdca, nerozumiem sa tomu...
Ale ja hej...
Arytmyiu mám už pekných pár rokov. Pred dvoma rokmi moja mama po operácii srdca (5 bajpasov) odišla...

Nechajme radšej tak...
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Buchi a aspoň povedz,keď vieš čo robiť ?...mám sa báť...či si to nevšímať/no to sa celkom nedá keď mi na moment zastane a potom buchne ako by dva krát.../ješ lieky na to?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač
evuš
Je to moja svokra...tak jej to lekárka napisala v nemocnici do spravy asi okolo srdca, nerozumiem sa tomu...
Ale ja hej...
Arytmyiu mám už pekných pár rokov. Pred dvoma rokmi moja mama po operácii srdca (5 bajpasov) odišla...

Nechajme radšej tak...
Juraj ja sa nehádam, arytmiu mâ svokra už snáď i 15 rokov...brali jej odbery, robili RTG, ECHO....lenže má svoj vek, tak ju moc neriešia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
Buchi a aspoň povedz,keď vieš čo robiť ?...mám sa báť...či si to nevšímať/no to sa celkom nedá keď mi na moment zastane a potom buchne ako by dva krát.../ješ lieky na to?
To sa nedá nevšímať.
Ak to príde, je to kuevsky nepríjemné. Pár krát som mal...posledný krát to už bolo o majákoch a následnej hospitalizácii na JISke.
Pulz ???...vyše 250 / minútu...srdce išlo vyskočiť. Po pár dňoch sa ma chystali pod narkózou s tým defibrilátorom nahodiť na normálku. No čuduj sa svete, cez daný víkend slúžil jeden lekár (čo mal pilotov na starosti), zmenil lieky a dávky...do 24 hodín to bolo zlepšenie jak oči.
Následne už len nastavenie na lentilky, pravidelné kontroly...
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Googlila som aj témy čo boli som prečítala...no nie som múdrejšia veľmi...tep mám okolo 100 dlhodobejšie,keď som sa pýtala tak mi lekár povedal,že je to normálne,lebo mám vraj malé srdce.....a môže byť arytmia z dlhšie trvajúceho stresu?....jáaaj ešte mám že tuky v krvi a cholesterol nad 6...to asi tiež s tým súvisí-či?
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Anika61
Buchi a aspoň povedz,keď vieš čo robiť ?...mám sa báť...či si to nevšímať/no to sa celkom nedá keď mi na moment zastane a potom buchne ako by dva krát.../ješ lieky na to?
Anička,zmeň kardiológa...to je neuveriteľné.Alebo aspoň choď k inému na konzultáciu,aj keby si to mala zaplatiť.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
Googlila som aj témy čo boli som prečítala...no nie som múdrejšia veľmi...tep mám okolo 100 dlhodobejšie,keď som sa pýtala tak mi lekár povedal,že je to normálne,lebo mám vraj malé srdce.....a môže byť arytmia z dlhšie trvajúceho stresu?....jáaaj ešte mám že tuky v krvi a cholesterol nad 6...to asi tiež s tým súvisí-či?
Všetko so všetkým súvisí...stres, obezita, nervy,......a odnesie si to (AJ) srdce.
Ten vyšší tep akože nie je nejak nebezpečný...horšie je to jeho vynechávanie.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
Anika61
Buchi a aspoň povedz,keď vieš čo robiť ?...mám sa báť...či si to nevšímať/no to sa celkom nedá keď mi na moment zastane a potom buchne ako by dva krát.../ješ lieky na to?
Anička,zmeň kardiológa...to je neuveriteľné.Alebo aspoň choď k inému na konzultáciu,aj keby si to mala zaplatiť.
Peggynka-dnes konečne bol hotový výsledok z holtera,krv mi tiež brali aj na minerály atď.a na echo ma objednali 1.12...no a v pondelok sa dozviem,že čo vlastne ....
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
Anika61
Googlila som aj témy čo boli som prečítala...no nie som múdrejšia veľmi...tep mám okolo 100 dlhodobejšie,keď som sa pýtala tak mi lekár povedal,že je to normálne,lebo mám vraj malé srdce.....a môže byť arytmia z dlhšie trvajúceho stresu?....jáaaj ešte mám že tuky v krvi a cholesterol nad 6...to asi tiež s tým súvisí-či?
Všetko so všetkým súvisí...stres, obezita, nervy,......a odnesie si to (AJ) srdce.
Ten vyšší tep akože nie je nejak nebezpečný...horšie je to jeho vynechávanie.
Buchi-haha obezita mi pri mojich 47 kg nehrozí:-) :-) tlak mám zvačša nízky 90/60......u lekára 140/80:-) :-) veď to sa bojím,že keď prestane a už nenaskočí.....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Zase ordinujete a dochtor ani biely plášť nemá, v pižamke recepty vypisuje
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Anika61
buchač
Anika61
Googlila som aj témy čo boli som prečítala...no nie som múdrejšia veľmi...tep mám okolo 100 dlhodobejšie,keď som sa pýtala tak mi lekár povedal,že je to normálne,lebo mám vraj malé srdce.....a môže byť arytmia z dlhšie trvajúceho stresu?....jáaaj ešte mám že tuky v krvi a cholesterol nad 6...to asi tiež s tým súvisí-či?
Všetko so všetkým súvisí...stres, obezita, nervy,......a odnesie si to (AJ) srdce.
Ten vyšší tep akože nie je nejak nebezpečný...horšie je to jeho vynechávanie.
Buchi-haha obezita mi pri mojich 47 kg nehrozí:-) :-) tlak mám zvačša nízky 90/60......u lekára 140/80:-) :-) veď to sa bojím,že keď prestane a už nenaskočí.....
Anka, mozes to mat aj genetickeho charakteru, kardiovaskularne problemy sa takto casto prenasaju. Ja som mala zrychleny tep, v urcitom obdobi zivota, mala som indikovanu konzervativnu liecbu.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Anika, predpísal ti niekto niečo na upokojenie pri tom strese? Stres vie potrápiť, snaž sa oddeliť podstatné od nepodstatného, aj tak nejako veci dopadnú, hlavne ak ich nemôžeš ovplyvniť. Nie je to jednoduché, ale zdravie máš iba jedno.
Ak by ti bolo zle, a mala by si bolesti hlavy, ako si vyššie popisovala, alebo sa ti zhoršil stav akokoľvek, zavolaj si pohotovosť domov, alebo vezmi všetky výsledky vyšetrení, ktoré máš a choď večer na pohotovosť.
Do prvého je ešte dosť ďaleko.
Naposledy upravil korela : 06.11.15 at 21:28
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

evuš
buchač
evuš
Anika61
Dva týždne ma rozčuľuje arytmia....a týždeň z toho lekár čo nie je schopný vyhodnotiť výsledky z holtera a dnes po telefonáte,...že vynecháva vám srdce-no díky veď to cítim dva týždne....tak sa pýtam a mám prísť do nemocnice,je to vážne....že ak mi bude zle...hmmmm-tak neviem keď si človek počuje ako mu srdce jeden ''buch'' vynechá,že mu je dobre.....
Anka, dnes muž behal s mamou po doktoroch, podozrenie na infarkt, verdikt zaliate srdce vodou..tiez ju neposluchalo par dni..dali tabletky na odvodnenie...má oddychovať.. o 10 dní kontrola....
Hm...ALE nenaštvi sa ...

Výskyt vody v srdci nejak neexistuje...ak by ju mama mala, tak si už v čiernom.
Je to moja svokra...tak jej to lekárka napisala v nemocnici do spravy ja neviem...
Perikardialny vypotok – je nahromadenie tekutiny pod osrdcovnikom ako nasledok akutnej perikarditidy. Zial, v rodine.
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Ďakujem všetkým za podporu i rady....ano moze to byt aj geneticke starka aj mamka mali ischemicku chorobu srdca-mamka ma teraz kardiostimulator...
Lieky mi dali na internom ze ak stres-Lexaurin
No a je pravda som veeeelmi sezitivna-vsetko si beriem k srdcu''-ako by som ja mohla vyriesit vsetky problemy sveta....fuuu len ci mi to stoji zato...
Korela:-výsledky už sú ale v nemocnici na internom v pondelok mam ist tam/v pripade ze mi bude zle skor/...uvidim co povedia
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Anika61
buchač
Anika61
Googlila som aj témy čo boli som prečítala...no nie som múdrejšia veľmi...tep mám okolo 100 dlhodobejšie,keď som sa pýtala tak mi lekár povedal,že je to normálne,lebo mám vraj malé srdce.....a môže byť arytmia z dlhšie trvajúceho stresu?....jáaaj ešte mám že tuky v krvi a cholesterol nad 6...to asi tiež s tým súvisí-či?
Všetko so všetkým súvisí...stres, obezita, nervy,......a odnesie si to (AJ) srdce.
Ten vyšší tep akože nie je nejak nebezpečný...horšie je to jeho vynechávanie.
Buchi-haha obezita mi pri mojich 47 kg nehrozí:-) :-) tlak mám zvačša nízky 90/60......u lekára 140/80:-) :-) veď to sa bojím,že keď prestane a už nenaskočí.....
Anika, kašli na problémy, na svoje, nie! Na iných, áno. Ty potrebuješ prežiť, ak nie, ostatní bez Teba budú ...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Anika, mas pritomny aj taky drazdivy kasel, nezvycajny? Lebo pri problemoch so srdcom sa niekedy dost kasle...
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Nandrolon
Anika, mas pritomny aj taky drazdivy kasel, nezvycajny? Lebo pri problemoch so srdcom sa niekedy dost kasle...
Kašel nemám,len akoby som niekedy mala nedostatok ''vzduchu''-taký pocit tlaku na hrudi
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

trošku zaspamujem
http://www.porada.sk/t274070-ako-pom...nezaujima.html
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať