Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
Dáša_
a ešte jedno - tak neviem, robí si z nás alebo nerobí srandu? Strana borisa kollára sa bude volať Sme rodina . Tak dúfam, že vyfúkne kreslo Richterovi , myslím, že v tomto obore je doma
Výstižnejšie by bolo Sme hárem...
Pre začiatok celkom slušná voličská základňa... Keď si ich všetkých predstavím pri volebnej urne... Asi spravia vo volebnej miestnosti pre nich mólo...
Naozaj pravý opak Richtera. Ten nosí vo vrecku... veď viete čo...
socialnych 7000EUR v cashi ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
u nás horel plyn
Tak si mala zobrať klobásky a špekáčiky a šup-šup opekať
tak blízko nepúšťali
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

cez FB sa šíri správa,že Karel Gott zomrel.tak na to neklikajte.Ak ste klikli,tak sa nečudujte.......
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
Oliwa
Dáša_
a ešte jedno - tak neviem, robí si z nás alebo nerobí srandu? Strana borisa kollára sa bude volať Sme rodina . Tak dúfam, že vyfúkne kreslo Richterovi , myslím, že v tomto obore je doma
Výstižnejšie by bolo Sme hárem...
Pre začiatok celkom slušná voličská základňa... Keď si ich všetkých predstavím pri volebnej urne... Asi spravia vo volebnej miestnosti pre nich mólo...
Naozaj pravý opak Richtera. Ten nosí vo vrecku... veď viete čo...
socialnych 7000EUR v cashi ?
Niééé, tie mal predsa na krstiny... /ale aspoň si v obraze, koľko si máš prichystať na rodinnú oslavu... /.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kopretinka
misoft
kopretinka
u nás horel plyn
Tak si mala zobrať klobásky a špekáčiky a šup-šup opekať
tak blízko nepúšťali
Tak potom už len nastoknúť na selfie tyč...
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
cez FB sa šíri správa,že Karel Gott zomrel.tak na to neklikajte.Ak ste klikli,tak sa nečudujte.......
http://www.topky.sk/cl/100313/1509461/Cesko-a-Slovensko-v-soku--Karel-Gott-zomrel----Davajte-si-POZOR-
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ehm....si robte srandu....keby to tak vám pred domom....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

[QUOTE="Dáša_"]
kopretinka
cez FB sa šíri správa,že Karel Gott zomrel.tak na to neklikajte.Ak ste klikli,tak sa nečudujte.......
schválne som nedala ten link,aj oni sa na tom zviezli,aby mali väčšiu čítanosť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potesilo ma, ze konecne bola uvolnena OTA lollipop 5.1 pre moju P70-ku. Uz som ju tam aj napraskal + factory reset...
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
misoft
Dáša_
a ešte jedno - tak neviem, robí si z nás alebo nerobí srandu? Strana borisa kollára sa bude volať Sme rodina . Tak dúfam, že vyfúkne kreslo Richterovi , myslím, že v tomto obore je doma
Neboj sa..... o pol roka zmení názov strany na "Zbohom rodina".....
A strana Náš kraj sa premenuje Moja krajina........

Inak povedané - čert ako diabol. Žiadny politik, keď sa dostane ku korytu - dno koryta nehľadá - to musí byť vždy plné....
Prečo myslíš, ty sa v tom akože vyznáš?
0 4
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="willma"]
buchač



lyžiarky, kombinéza, lyže, prípadne snowboard,....
to jej nevieš požičať od rodiny , známych ??
a ktorá škola nepožičiava lyže, lyžiarky ?
No na dcérinej škole zrovna nepožičiavajú, Lyže síce synátor má, ale nebudú vhodne pre dcéru kvôli výške, bota 44 versus 38 a bohužiaľ nepoznám nikoho na dolniakoch, kto by holdoval lyžovaniu. Ale ako sa hovorí náhoda je blbec. Tento rok to síce padlo, aj decko sa s tým zmierilo. Natrafila som na jednu predajňu s lyžiarskymi potrebami aj použitými - slovo dalo slovo a mám sa staviť - požičajú, keď bude treba Tak sa im budem v priebehu roka pripomínať - našťastie je to skoro klient.
Naposledy upravil willma : 12.11.15 at 07:05
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Prekvapilo prepočítala som spotrebu plynu a vyšlo mi,že ma to stojí 3,80€/24hod. a to ešte ani zima nie je.Termostat nastavený na 20°C.Musím to kuk,čo s tým
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nepotesilo-nasralo!!!....mama u ORL dochtora.....mysleli sme si ,ze hlasifky v rici z chemo..ee,poskodene pri operacii.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggy...20st nie je malo
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Nepotesilo-nasralo!!!....mama u ORL dochtora.....mysleli sme si ,ze hlasifky v rici z chemo..ee,poskodene pri operacii.....
Oj, oj, a to ako? Nikto ani slovkom nenaznačil? Mrzuté.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Nepotesilo-nasralo!!!....mama u ORL dochtora.....mysleli sme si ,ze hlasifky v rici z chemo..ee,poskodene pri operacii.....
Ááááá .... do **** - nuž tak to by mal za to niekto riadne pykať..... ÚDZS si asi na tom "zgustne".... + žalobička....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No az teraz davame do spojitosti...ze mama na druhy den po...vyplula gucu krvi....povedali len tolko,ze bol problem pri narkoze...takze vtedy...ale samozrejme,ze nikde nic napisane....
Ma sa obj.na nejake dalsie vysetr.uvidíme......orl lekarka sa jej pytala,ci nebola intubovana...
..tak ne ze ma sere,ze ju operovali neskoro....ved naco sa ponahlat pri agresivnej forme raka....treba nechat este 3 mes.nech bujnie....idioti.....
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Manželke stratili v Žiline vzorky krvi, neboli to hocijaké vzorky, ktorých odber sa dá zopakovať, ale zo 16 týždňa TT, takže odber sa už nedá zopakovať..... a teda sa nedozvieme či tam bol/nebol nejaký "zlý výsledok"...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Alfafetoproteiny?mne ich brali dva krat....potom cau...odber plodovej vody....
...2x hodnoty znizene.....ked som porodila....uff....lebo som aj nemusela ...pichnu do plodu...tak som sa dozvedela,ze naco mi robili odber...ked sa robi pri zvysenych hodnotach.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


U našich lekárov....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať