Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - dopraj si trochu romantiky
Ale určite to poznáš....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

.... asi som sa zamíloval
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Rozumné fakty?
Jeden by bol.... ale to mnohí asi neprehltnú.....
ja som nepisal o rozumnych faktoch, ale o faktoch, ktore sa daju rozumne pouzit
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
taiko
pozor, pozor, toto uz jarnymi vetrami zavana
Skôr "jeseňou života"...
Mne Jarné "vetry" smrdia...som na ne alergický.
ved hej, len to uz zacina miestami vyzerat, ze si aj Ty tymi najmudrejsimi, najskusenejsimi jarnymi vetrami zasmradol. Treba dat nato pozor
POZOR na jedno !!!!!!
Ak čítaš moje príspevky, tak sú to moje skúsenosti, moje zážitky, moje "múdrosti"...

Ak čítaš príspevky (povedzme) od korely....tak sú to skúsenosti známych, rodiny, ich priateľov, ich známych...NO ALE aj napriek tomu sú to všeobecnosti a žiadne konkrétnosti.

Tie Jarné vetry len smradia a podľa toho to aj tak vyzerá...
buchy ja som nepisal o skusenstiach, ani o sposobe ich nadobudnutia. ja som pisal o prehlasovani sa za mudrejsieho a skusenejsieho. Niekto moze totiz zit dlho ako Matuzalem a skusenosti moze mat menej ako 2 rocne dieta. Nuz a ako sa Ti podarilo do toho Korelu dostat, tomu naozaj nerozumiem
Naposledy upravil taiko : 23.08.15 at 11:59
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchy ja som nepisal o skusenstiach, ani o sposobe ich nadobudnutia. ja som pisal o prehlasovani sa za mudrejsieho a skusenejsieho. Niekto moze totiz zit dlho ako Matuzalem a skusenosti moze mat menej ako 2 rocne dieta. Nuz a ako sa Tin podarilo do toho Korelu dostat, tomu naozaj nerozumiem
No vidíš...nerozumieš...
Ale ako bývalý mostár viem aspoň premostiť..či ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
misoft
Rozumné fakty?
Jeden by bol.... ale to mnohí asi neprehltnú.....
ja som nepisal o rozumnych faktoch, ale o faktoch, ktore sa daju rozumne pouzit
No veď to.... rozumné fakty.... lenže pri mnohých nerozumných občanoch tieto rozumné fakty sú nanič....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

FAKT JE FAKT. fakt nepozná prídavné meno čo je to rozumný fakt čo je to blbý fakt pravda tiež nepozná prídavné mena dobrá pravda zlá pravda pojmy (fakt, pravda 1+1 =2) sú axiomy ktorých parametre neskúmame (neexistuje lepší fakt, zlá pravda, menšia dvojka(možno na pľúcach) ako píše taiko fakt(potvrdená skutočnosť, realita) sa dá využiť rozumne alebo nerozumne
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
FAKT JE FAKT. fakt nepozná prídavné meno čo je to rozumný fakt čo je to blbý fakt pravda tiež nepozná prídavné mena dobrá pravda zlá pravda pojmy (fakt, pravda 1+1 =2) sú axiomy ktorých parametre neskúmame (neexistuje lepší fakt, zlá pravda, menšia dvojka(možno na pľúcach) ako píše taiko fakt(potvrdená skutočnosť, realita) sa dá využiť rozumne alebo nerozumne
Hmmm... pekné traktáty.... aj to o pravde.... dobrá pravda, zlá pravda.... a čo tak milosrdná pravda?....
Takže i fakt môže byť dobrý, zlý, nezmyselný, pre blbov....
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



.. páči sa mi ... Rakby a jeho zmysel pre pointu ... humornú ... jednoducho .. toto nemá chybu .. musíš sa smiať ...
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

taiko
Vsetko beriem. A co teda s tym ideme robit ? Naco su take reci dobre? Co z nich vyplyva, ci ake ponaucenie si z nich mame zobrat? Ako mozeme tieto, povedzme, fakty rozumne pouzit, aby nesluzili len ako nezmyselne zamienky nezyselnych debat?


Nijako
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
FAKT JE FAKT. fakt nepozná prídavné meno čo je to rozumný fakt čo je to blbý fakt pravda tiež nepozná prídavné mena dobrá pravda zlá pravda pojmy (fakt, pravda 1+1 =2) sú axiomy ktorých parametre neskúmame (neexistuje lepší fakt, zlá pravda, menšia dvojka(možno na pľúcach) ako píše taiko fakt(potvrdená skutočnosť, realita) sa dá využiť rozumne alebo nerozumne
Hmmm... pekné traktáty.... aj to o pravde.... dobrá pravda, zlá pravda.... a čo tak milosrdná pravda?....
Takže i fakt môže byť dobrý, zlý, nezmyselný, pre blbov....
nemôže . Ak máš dioptrie 1,5 je to dobré alebo zlé ak má lupa zväčšenie 10x je to dobré alebo zlé. nechápeš?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Niekto má svedomie ako - Moje svedomie je zrkadlo, na ktoré mi dýchli.
("Moja pamäť je zrkadlo, na ktoré mi dýchli." M. Válek)
račej do h..na ako do armády vstúpiť, aľe kočka je hustá ako keby mala zápchu... pochopila veeľa v živote, ale to , že len sprostí si potrebujú voliť vládu ešte nie
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
misoft
Rozumné fakty?
Jeden by bol.... ale to mnohí asi neprehltnú.....
ja som nepisal o rozumnych faktoch, ale o faktoch, ktore sa daju rozumne pouzit
zapredanec
0 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
CHOLERA
Niekto má svedomie ako - Moje svedomie je zrkadlo, na ktoré mi dýchli.
("Moja pamäť je zrkadlo, na ktoré mi dýchli." M. Válek)
račej do h..na ako do armády vstúpiť, aľe kočka je hustá ako keby mala zápchu... pochopila veeľa v živote, ale to , že len sprostí si potrebujú voliť vládu ešte nie


Skrátka : ZAHMLENÉ !!!!!!!!!!!!!!!


kto ľúbi váľajúceho sa básnika (čo jedného podržal a sedem potopil )
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
promont maja


.. páči sa mi ... Rakby a jeho zmysel pre pointu ... humornú ... jednoducho .. toto nemá chybu .. musíš sa smiať ...
cool babe
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
kopretinka
buchač
to sú mínusky,ktoré si dal korele?
Nebuď labuť....
Moje hodnotenia sú predsa inak znázornené.
Tá tabuľka, čo som dal...predsa pod dátumom ohodnotenia nie je uverejnený nick.
Ak ja hodnotím, tak pod tým dátum je aj uvedený nick,ktorý bol hodonotený.....či ?

Ak neveríš alebo nepoznáš princíp, tak si to over..

P.S.:

Mínusky korele ?
1. ...a to je kto ? Nejaký nový názov paštéky ?
2. korelu mám v ignore ...
3. ...a korele som nadrbal za tie jej drísty toľko nesúhlasných a neužitočných, že by to nevystačilo na A4...
moja úcta, vyrovnávam ti to, ale tvoje problémy a desať tisíc na to
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
a jedna pre Taika,
hoc si zmazal, malo to tam svoj zmysel.
nuz ked inac nedas, tak sa Ta takto opytam. Ze vraj si zena a ze vraj mas dieta. To takemuto folkloru, ako matka a vychovavtelka, aj svojho potomka ucis?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Taiko, už by ti to naozaj mohlo docvaknúť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...ZASA , ZNOVA ????
Výmena zvodidiel prebieha na niekoľkých úsekoch diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R1.

http://ekonomika.sme.sk/c/7977760/op...-zbytocne.html
----------------------------------
To sa zvodidlá tak rýchlo opotrebúvavajú ???
Alebo len pri Paštekárni ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Hlavne, že tu bude niekto stále vytrubovať, ako treba spoplatniť školné na VŠ.
...
Naopak. Iba doma má "smolu". No, prečo asi?
Možno stará korytnačka (sama sa tak nazvala) toto pochopí, aj keď to nie je zlatom písané (nebol som v banke)...
Ale nepísal to jašter (tak som bol nazvaný), ale pani profesorka :
Nebolo to vždy tak. Až do roku 1989 bola u nás praktická príprava učiteľov na pedagogických fakultách prepracovaná a dobrá. Profesorka Beata Kosová z Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici vo svojej výskumnej práci na túto tému napísala, že praktickú prípravu učiteľov začali rúcať pribúdajúce nové fakulty.

Čítajte viac: http://komentare.sme.sk/c/7977793/tr...#ixzz3jkdoyyEi
...a tie nové fakulty nepribudli len v oblasti budúcich pedagógov.
Na kerú máriu je nám na Slovensku toľko absolventov masmediálnej komunikácie, sociálnych vied, atď...
Nevraviac, že už pomaly v každom väčšom meste je nejaká pobočka.
Každý spromuje, každý diplom dostane...a potom nemá prácu, respektíve ten diplom daného "vzdelania" postačuje akurát na miesto pokladníčky v hypermarkete. Ešte dobre, že tam sú tie automatické scanery a aj display na pokladni ukáže výdavok z platby, lebo inak má zákazník smolu.
Tí lepší okamžite dvíhajú kotvy a hajde do zahraničia zarábať love...ale vyštudovali zadarmo, v kapitalistickej spoločnosti za socíkové platby.
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať