Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

[QUOTE="buchač"]
lubko6394
Senzácia za každú cenu.

Keď spomínam PC, tak spomeniem aj televízne programy - presnejšie rozprávky. Ale dajú sa tieto aj tak nazvať ? Veď poniektoré by mali púšťať do vysielania nie po 22,00 hodine, ale kľudne po polnoci.

Tie jemnejšie rozprávky obsahujú "len" ubližovanie bez strelných zbraní...najmarkantnejší príklad je Tom & Jerry.

Toto tým hyenistickým médiám nevadí ?

]
Napríklad taká klasika :
O červenej čiapočke = jemnosť sama
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
lubko6394
Však čítaj poriadne, nie tie drísty o džiháde. Bol to vojenský tábor pre deti, kde sa dá podobná aktivita očakávať. Zvrhlé by bolo ak by sa na takomto tábore učili sadiť kvetinky alebo vyšívať - to by som nečakal, ale bojovú prípravu a zbrane určite áno. Strategické hry na modré a červené tanky na štábe by decká asi nezaujali.
Vieš lubko6394 - "vojenský" tábor (prázdninový) - nie je zlý nápad, dokonca je celkom prospešný - naučí decká samostatnosti, poriadku, dodržiavania pravidiel, uznávanie autorít... Ale používať zbrane s OSTROU muníciou pri tom - najmä ak sú to decká do 15 roku veku - to je zvrátené. Kedysi sa na branný výcvik používali na streľbu na cieľ (terč) vzduchovky, pre získanie pocitov, návykov so skutočnou zbraňou používalo cvičné (ľudovo "slepé") strelivo - ale NIKDY nie OSTRÉ!
A keby už chceli aj tie bojové hry v teréne - tak sa použijú airsoftové zbrane!
Ale pri deckách, ktoré často ani ten "sapík" neuržia v rukách, používať ostré strelivo - to je návod, ako vytvoriť malér jak vyšitý a možno niektorej rodine (nechtiac - decká sú živé) spôsobiť i nevyčísliteľnú stratu.
Ale ako z tvojho príspevku čítam - ty istotne si videl Sa vz.58 len na obrázku....
Dačo na tom bude
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
https://www.google.sk/search?q=takti...fNMY9opHIgM%3A

taktické ciele napríklad,
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="buchač"]
lubko6394
Senzácia za každú cenu. Mne osobne tie bojové hry s airsoftom prídu potencionálne nebezpečnejšie ako streľba na papierový terč. Ten airsoft totiž môže vyvolať pocit že vystreliť na osobu je normálne a to sa mi ani ako vlastníkovi zbrane a ZP nevidí.
Čakal som iné myšlienkové postupy, ale nevadí.

Tak dám tie svoje.
Nejaký pisálek na určitý podnet nespokojenca z rozličných dôvodov sa rozpíše na základe domnienok a zvyšok "tlače" to berie za overený fakt a už sa netom šíri pomaly panika...
Osobne si myslím, že takéto tábory sú len prínosom pre mládež. Dôvodov je plno a nemienim ich rozpisovať. Ale vždy lepšie, ak takáto mládež je niekde v prírode ako doma za počítačom.
Keď spomínam PC, tak práve takáto veková skupina je najaktívnejšia, ktorá bojuje na všetkých možných frontoch...tých hier všeliakého rangu je plno.
Keď spomínam PC, nie jedna udalosť prebehla médiami, kde zmagorený hráč vzal nejakú zbraň a išiel sa realizovať do reálu.
Keď spomínam PC, tak spomeniem aj televízne programy - presnejšie rozprávky. Ale dajú sa tieto aj tak nazvať ? Veď poniektoré by mali púšťať do vysielania nie po 22,00 hodine, ale kľudne po polnoci.
Tie jemnejšie rozprávky obsahujú "len" ubližovanie bez strelných zbraní...najmarkantnejší príklad je Tom & Jerry.
Toto tým hyenistickým médiám nevadí ?

Som si pozerala seriál Návštevníci, mladý sa pridal, akurát sa bavila rada obrany zeme medzi sebou a on zaboha nevedel pochopiť že tam nikto nie je zlý, že čo to za film. Ale nakoniec sa našiel, ten lachvatý kolotočár, aby bolo forme filmu zadosťučinené.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
zabľačala koza[/QUOTE]


inak boli to háčiky, tie sme mali zakázané, ale mali sme, len kua pozor na oči. väčšinou sa nimi do zadnej časti strieľalo
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Noví žiadatelia o azyl v Dánsku ešte v auguste dostali príspevok vo výške 10 849 dánskych korún (1 454 eur) v prípade bezdetných jednotlivcov. Manželské páry si mesačne prišli na 28 832 dánskych korún (3 863 eur).


http://www.aktuality.sk/clanok/30277...dikalne-skrty/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a niečo priamo z kuchyne....od kuchára

http://www.jcted.cz/milos-hlavacek-v...36aMo.facebook
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pane Miloši HlaVáčku, nech si dopestujú a varia sami, aj tiež el siete resp. oheň nech si vystavajú a nech platia europskej unii za znečistenie prostredia. Prajem dobrú chuť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Už som nie raz napísal a trvám na svojom názore.
Za vysoké školy by sa malo platiť !
...a nie aby sa poniektoré nabaľovali na tých dotáciách od štátu podľa počtu študentov.

...a to proskám pekne vravím ako jedinec, ktorý bol zamestnaný (20 rokov) na dvoch vysokých školách, takže čo - to som videl...a hlavne ten prístup študentov, ktorí sa viac realizovali v zábavných podnikoch ako nad knihami.
---------------------------------------------------------------
Takže by som aj bol vcelku rád, aby to minister dotiahol do konca.
Lebo lietajúcich profesorov je nejak priveľa.

Draxler začína čistenie. Ohrozených je päť univerzít
http://www.sme.sk/c/7982523/draxler-...univerzit.html
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

smutné.. ale takýchto a podobných nešťastí bude len a len pribúdať.. títo nešťastníci sú ochotní akokoľvek riskovať, len aby dosiahli svoj vytúžený cieľ.. už som písala, že cestou z grécka pochodovali nocou popri diaľnici veľké skupiny, nijako neoznačené, zasahovali aj do cesty.. muž párkrát len v poslednej chvíli strhol volant, aby ich nezrazil.. a to tam niesli na rukách aj malé deti..
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jéééésus Máriška.....to zas bude drístania v TV GRC...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a o tri dni sa zistí, že bola ukradnutá.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

od hyzy kurence teraz radšej nekúpim....
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bjuty smis
od hyzy kurence teraz radšej nekúpim....
ale, ale HYZA vraj nemá nič spoločné, iba to, že v rokoch 2013/2014 vyraďovala motorové vozidlá zo svojho majetku a ostala reklama nalepená na autách.........
auto malo HU ŠPZ
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bjuty smis
od hyzy kurence teraz radšej nekúpim....
http://www.cas.sk/clanok/328131/smrt...-zistenie.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
bjuty smis
od hyzy kurence teraz radšej nekúpim....
http://www.cas.sk/clanok/328131/smrt...-zistenie.html
teraz čo mali pred predajom toho auta zoškrabať všetky reklamné nálepky, však čítaj že malo maďarské značky. Skoro každé nákladné auto "sekond" má reklamu pôvodného majiteľa
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
pane Miloši HlaVáčku, nech si dopestujú a varia sami, aj tiež el siete resp. oheň nech si vystavajú a nech platia europskej unii za znečistenie prostredia. Prajem dobrú chuť
No počkajte len teraz to začne nebude podpora nebude jedlo, hlad a vysnívaná predstava blahobytu, sú najlepší bojovníci
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
No počkajte len teraz to začne nebude podpora nebude jedlo, hlad a vysnívaná predstava blahobytu, sú najlepší bojovníci
Nie raz som vravel, spomínal, narážal...ale aj dúfal, že k určitým udalostiam nedôjde.

Týmto dávam do pozornosti jeden príspevok z môjho blogu.

ZBRAŇ ...

Nenosím zbraň, aby som zabíjal.
Nosím ju, aby som nebol zabitý.

Nenosím zbraň, aby som desil ľudí.
Nosím ju, pretože svet občas dokáže byť desivé miesto.

Nenosím zbraň preto, že som paranoidný.
Nosím ju, pretože vo svete existujú skutočné nebezpečia.

Nenosím zbraň preto, že sem zlý.
Nosím ju preto, že už som vo svojom živote videl dosť zla.

Nenosím zbraň preto, že nenávidím vládu.
Nosím ju preto, že do niektorých vecí mi vláda nemá čo rozprávať .

Nenosím zbraň preto, že sa teším, až ju použijem.
Nosím ju, aby som sa raz nemusel po zbytok svojho života nenávidieť za to, že som nebol pripravený.

Nenosím zbraň ako náhradu pohlavného orgánu.
Nosím ju preto, že v ohrození mi originál veľmi nepomôže.

Nenosím zbraň preto, že chcem niekoho zastreliť.
Nosím ju preto, že chcem zomrieť v deväťdesiatke v posteli, nie zajtra na chodníku.

Nenosím zbraň preto, aby som cítil ako muž.
Nosím ju preto, že muž sa dokáže postarať o seba a svojich blízkych.

Nenosím zbraň preto, že by som si pripadal menejcenný.
Nosím ju preto, že proti niekoľkým útočníkom by som bol s holými rukami menejcenný.

Nenosím zbraň preto, aby som si hral na policajta.
Nosím ju preto, že v prípade ohrozenia pravdepodobne žiadny policajt nebude v blízkosti .

Nenosím zbraň preto, aby som vyhľadával problémy.
Nosím ju preto, že si problémy môžu nájsť mňa .

Nenosím zbraň preto, že by som miloval zbrane.
Nosím ju preto, že milujem život a ľudí , ktorí mu dávajú zmysel.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nepotesilo. Preboha co je toto za ubohu snahu o manipulaciu

http://komentare.sme.sk/c/7983205/um....html?ref=njct

...ze logo na dodavke nie je jediym, co Slovensko spaja s migrantami.

Nech mi preboha niekto vysvetli, co to robime ( my europania ) a hlavne preco to robime. Nejak mi ten sucit a snaha pomoct pripada pritiahnuta za vlasy. Ved predsa, ked niekto uteka pred vojnou, alebo aby mohol slobodnejsie dychat, mala by mu nato stacit najblizsia demokraticka krajina, v ktorej nie je vojna. Ta snaha utekat pred vojnou a za slobodou cez 4-5 slobodnych europsky krajin nebude teda asi jedinym motorom sucasnej situacie okolo migrantov. To je hadam jasne. Co ale (aspon mne) jasne nie je, je bezzubost, diletantstvo, neschopnost nasich prepytujem vodcov v Bruseli. Ci to (ne)robia z nejakym zamerom?
Niesom ani politolog, ani sociolog, ani psycholog tak si s tym neviem poradit. Nepoznate niekto nejakeho takeho, alebo niekoho z nejakej nadacie, ci neziskovky, co sa tak vehementne angazuju, aby nam to tu vysvetlil ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať