Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
..inak ja som písala...že kuk 5e na zemi.....dobre ...dobre....nenechala som ju tam revať na zemi....
no tak ti to odpustíme a vieš ako sa píše € ?(CTRL+ALT+E)
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pavol54
lujza.j
..inak ja som písala...že kuk 5e na zemi.....dobre ...dobre....nenechala som ju tam revať na zemi....
no tak ti to odpustíme a vieš ako sa píše € ?(CTRL+ALT+E)
U mňa AltGr+e...€
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

[QUOTE="kukučka"]Lujza

Milujem škoricu, milujem Lujzu! Ak ešte máš to škoricové kakafko, odlož, nedaj nikomu!!! Idem si po neho peši. :

Už ho dala mne ja tiež milujem škoricu a teraz mi rozvoniava celá kúpeľňa
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

díky dievčatá....vo štvrtok sa o neho porafali chlapi v robote....je v ňom kakafko aj taika...ešte také urobím.....
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pršíííí!!! Hrmííí !!! Blýska sa !

a padajú aj krúpy
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

o 18h 34st...teraz 23st
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lujza.j
o 18h 34st...teraz 23st
Lujza, pozri 10-dňovú predpoveď počasia pre Blavu na shmu, ak sa prognozy vyplnia, odplaví Vás do Dunaja - viac ako 60 mm zrážok v stredu ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

veronikasad
lujza.j
o 18h 34st...teraz 23st
Lujza, pozri 10-dňovú predpoveď počasia pre Blavu na shmu, ak sa prognozy vyplnia, odplaví Vás do Dunaja - viac ako 60 mm zrážok v stredu ...
moja MČ je pod úrovňou...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prievoz je nižšie. Či celý, neviem, ale ak sa v minulosti vylieval Malý Dunaj, zalievalo na prievozskú stranu. Teda pôvodný tok, nezregulovaný.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
díky dievčatá....vo štvrtok sa o neho porafali chlapi v robote....je v ňom kakafko aj taika...ešte také urobím.....
To si aký zázrak vyrobila, mydlo, krém...?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
lujza.j
díky dievčatá....vo štvrtok sa o neho porafali chlapi v robote....je v ňom kakafko aj taika...ešte také urobím.....
To si aký zázrak vyrobila, mydlo, krém...?
zázraknié...iba mydlo....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Že iba mydlo. :-)
Ja som v zime naletela v akcii na Fa, 4 ks po sebe, nevedela som si dať ruky do poriadku, ale často si umývam, potom nasadila Dove, upravilo sa samé. Musím aj ja začať používať tieto prírodné.
Takže kľudne si môžeš priznať, že vyrábaš zázračné mydlá.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ide vám karta, skoro ako ked civili za vojny stavali barikády tak aby hitlerovcov a inu bagáž vyhnali
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Šak to jak tote Niagarské...
Až na to, že tie majú čistejšiu vodu...
Ale zase nemajú autobusy...
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bettylou
ide vám karta, skoro ako ked civili za vojny stavali barikády tak aby hitlerovcov a inu bagáž vyhnali
vivat východ
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Nepoznám technické normy na viadukty, či už železničné alebo cestné, ale mali by byť podľa mňa tiež odkanalizované, pretože keby mala voda dopadať z týchto stavieb v takomto množstve napr. z Nuselského mosta, alebo mnohých krásnych rozstrúsených po celom svete, tak nazdar.
Inak, keď sa staval Most SNP v BA, ide o uzavretý profil a sú v ňom uložené aj dve vodovodné rúry, profil si nepamätám, ale veľké. Projektant pri navrhovaní nerátal s možnosťou ich havárie, keby k niečomu došlo, mohlo dôjsť k deštrukcii mosta. Nikomu to tam nenapadlo. Na popud stavebného dozora z vodárne sa porobili otvory na dne mosta, aby v prípade potreby mala voda kam vytekať.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Potešilo že Poliaci sa vysporiadali zo zákazom vývozu potravín do Ruska tým že zvýšili export v rámci únie, Rusi skapú od hladu pre nedostatok eu potravín a naši poľnohospodárski zamestnanci tiež pre nedostatok odbytu produkcie na vnútornom trhu (kvôli prepadu odbytu v množstve a cenách našej poľnohospodárskej produkcie)
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

palino máš SK cesnak?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
palino máš SK cesnak?
mám
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať