Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pavol54
lujza.j
palino máš SK cesnak?
mám
..aj my máme, mama zasadila skoro na celú záhradu...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
to je umývacia linka na autobusy...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty...alebo vyspádovanie cesty + umývacia linka...?!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ku*** - Lidl a jeho reklama - vraj jednotka v čerstvosti - klamstvo!
Potreboval som mlieko, Lidl najbližšie, kúpil 1L plnotučného Pilos, spotreba do 27.8.2015 a ešte si čítam na obale "vysoko pasterizované". Doma otvorím .....a je skysnuté! Možno náhoda, ale niekedy tých nahod je veľa.... BTW: bola to výnimka,že som tam kupoval, nakoľko ja tovaru v Lidli NEVERÍM - je to tovar, ktorý inde ani vidieť nechcú a takto drbnú " sprostým" Slovákom....
1 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Ku*** - Lidl a jeho reklama - vraj jednotka v čerstvosti - klamstvo!
Potreboval som mlieko, Lidl najbližšie, kúpil 1L plnotučného Pilos, spotreba do 27.8.2015 a ešte si čítam na obale "vysoko pasterizované". Doma otvorím .....a je skysnuté! Možno náhoda, ale niekedy tých nahod je veľa.... BTW: bola to výnimka,že som tam kupoval, nakoľko ja tovaru v Lidli NEVERÍM - je to tovar, ktorý inde ani vidieť nechcú a takto drbnú " sprostým" Slovákom....
čo to je lídl? Moja peňaženka taký bloček nepozná, Musíš chodiť tam kde bača aj so svojim valachom dobrá a relatívne nenásilná reklama na kvalitu, vždy sa pobavím, nikdy sa nesklamem. PS otvárali si ho si si istý nebol to nejaký biely brat?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://www.topky.sk/cl/11/1493237/Sk...-luxusneho-BMW

Ale podľa ekonóma Jara88 to bude úplne v poriadku.
Nakoľko má síce vysoký príjem, ale tým, že si spláca, teda rozpúšťa do nákladov automobil má vlastne príjem veľmi nízky a ľudia by sa jej správne mali poskladať...
On sa vždy tak vehementne oháňa výrazom "zisk" a "zisk po zdanení"....
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som si vytvorila takú nákupnú šnúru. Začala som v DM, potom do Lidla pre 5 položiek, jogurt Hollandia (je bez GMO) pod iným názvom, výrobca Hollandia Karlove Vary, o polovicu lacnejší ako v Carrefouri, cestoviny pre psov, 92 alebo 98% šunku, servítky, potom do Billy, niečo v Samoške, čo nemali ostatní, a končila som v Tescu a busíkom domov.
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jednotu máme ďaleko. Tá mi chýba.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Inak mng niekde zistil, že Lidl umiestnený v Dome techniky pri Istropolise má tovar z Rakúska, je fakt, že je tam vždy všetko super čerstvé a prvotriedne. Párkrát som sa tam zastavila cestou od lekára.
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Inak mng niekde zistil, že Lidl umiestnený v Dome techniky pri Istropolise má tovar z Rakúska, je fakt, že je tam vždy všetko super čerstvé a prvotriedne. Párkrát som sa tam zastavila cestou od lekára.
korela
Inak mng niekde zistil, že Lidl umiestnený v Dome techniky pri Istropolise má tovar z Rakúska, je fakt, že je tam vždy všetko super čerstvé a prvotriedne. Párkrát som sa tam zastavila cestou od lekára.
lídl má sklad v Nemšovej a odtiaľ robia rozvozy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

určitý druh tovaru At a SK lidl....je identický....suché veci..nejaká drogéria.....mliečne veci,údeniny , maso , vajcá ich...a nie vždy sú to veci lidl....
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Ku*** - Lidl a jeho reklama - vraj jednotka v čerstvosti - klamstvo!
Potreboval som mlieko, Lidl najbližšie, kúpil 1L plnotučného Pilos, spotreba do 27.8.2015 a ešte si čítam na obale "vysoko pasterizované". Doma otvorím .....a je skysnuté! Možno náhoda, ale niekedy tých nahod je veľa.... BTW: bola to výnimka,že som tam kupoval, nakoľko ja tovaru v Lidli NEVERÍM - je to tovar, ktorý inde ani vidieť nechcú a takto drbnú " sprostým" Slovákom....
to sa ti môže stať v hociakom obchode,malom alebo veľkom....chyba sa stala pravdepodobne u výrobcu.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mne sa to stalo pri sójovom nápoji, roky nič, ale bola poškodená krabica. Stačí, aby sa poškodil obal, prenikne do nej vzduch, a obsah sa znehodnotí. Odvtedy si riadne pozriem každé tetrapack balenie, pri akomkoľvek obsahu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
Inak mng niekde zistil, že Lidl umiestnený v Dome techniky pri Istropolise má tovar z Rakúska, je fakt, že je tam vždy všetko super čerstvé a prvotriedne. Párkrát som sa tam zastavila cestou od lekára.
lídl má sklad v Nemšovej a odtiaľ robia rozvozy
To vieme.
Niekto mu to povedal, potom si to overil. Vraj ten Lidl je zásobovaný z AT kvôli tomu, že je v centre mesta a nie niekde na periférii. Mňa by to inak zaujímalo tiež.
Veď keď to môže niekto zistiť, nech to sem vloží. Budem rada. To info je staré asi 5 rokov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
pavol54
korela
Inak mng niekde zistil, že Lidl umiestnený v Dome techniky pri Istropolise má tovar z Rakúska, je fakt, že je tam vždy všetko super čerstvé a prvotriedne. Párkrát som sa tam zastavila cestou od lekára.
lídl má sklad v Nemšovej a odtiaľ robia rozvozy
To vieme.
Niekto mu to povedal, potom si to overil. Vraj ten Lidl je zásobovaný z AT kvôli tomu, že je v centre mesta a nie niekde na periférii. Mňa by to inak zaujímalo tiež.
Veď keď to môže niekto zistiť, nech to sem vloží. Budem rada. To info je staré asi 5 rokov.
ok ak mi ostne čas....idem tam zajtra do picérky...urobím sondu
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bucháč

čo hovoríš na toto:

http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-fi...-vitaju-884214
Naposledy upravil bjuty smis : 19.08.15 at 08:48
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
add 1. - v nicku nemám dĺžeň

add 2. - z dvoch - troch viet robíš uzávery ?

Mimochodom...tu máš dôvod odmietnutia
http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-fi...ch-vita-884209

Nemyslíš si náhodou, že Východné Slovensko je už dosť znečistené ???
Lebo ja aj hej...
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Potešilo že Poliaci sa vysporiadali zo zákazom vývozu potravín do Ruska tým že zvýšili export v rámci únie, Rusi skapú od hladu pre nedostatok eu potravín a naši poľnohospodárski zamestnanci tiež pre nedostatok odbytu produkcie na vnútornom trhu (kvôli prepadu odbytu v množstve a cenách našej poľnohospodárskej produkcie)
tie dve veci nejak spolu suvisia ? Alebo co je na tom celom nedobre? Ze Poliaci a zvysili export v unii a my nie?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
add 1. - v nicku nemám dĺžeň

add 2. - z dvoch - troch viet robíš uzávery ?

Mimochodom...tu máš dôvod odmietnutia
http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-fi...ch-vita-884209

Nemyslíš si náhodou, že Východné Slovensko je už dosť znečistené ???
Lebo ja aj hej...
kde si videl nejaký uzáver ?
pýtal som sa na tvoj názor....

Ale ak je toto dôvod odmietnutia :

Obyvatelia proti výstavbe spísali hneď niekoľko petícií, keď sa obávali znečistenia.

tak už si ten úzaver aj robím...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať