Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
buchač
Avatar bude rád, keď bude odídený do civilu bez flajstra ...
Bude odídený - bez pocty, bez dôchodku.... a z armádnej stránky - i bez flajstra (v čase dovolenky). Ale flajster i tak vyfasuje - civilný....
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mila123
misoft
buchač
Avatar bude rád, keď bude odídený do civilu bez flajstra ...
Bude odídený - bez pocty, bez dôchodku.... a z armádnej stránky - i bez flajstra (v čase dovolenky). Ale flajster i tak vyfasuje - civilný....
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
Aj učitelia
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
misoft
buchač
Avatar bude rád, keď bude odídený do civilu bez flajstra ...
Bude odídený - bez pocty, bez dôchodku.... a z armádnej stránky - i bez flajstra (v čase dovolenky). Ale flajster i tak vyfasuje - civilný....
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
Nahrajem niekomu na smeč ?
Miluš, keby sa podľa toho malo ísť ?
Veď to je stará prax .
ALE skôr by som povedal, že by mali absolvovať psychotesty, že sa vôbec prihlásili do tej štátnej služby.
Ide o to, že v týchto organizáciách je taký bordel, až to hučí...nie jeden je v konečnom dôsledku na prášky.
---------------------------------
Mňa iné občas zarazí a sa zamyslím.
Čo vedie média, že pri takomto čine vždy uvedú zamestnanie dotyčného (vojak,policajt...)...no málokedy sa to objaví v súvislosti s povolaním - právnik, lekár, podnikateľ....
-----------------------------------
Mimochodom, pozdravujem kámošku psychošku...nech sa trochu dovzdelá v mimopracovnej dobe.
Lebo psychotesty sú jedným z povinných bodov:
- výberového konania na prijatie do prípravnej štátnej služby (vykonáva Skupina personálneho doplňovania Územných vojenských správ a Stredisko výberu personálu Personálneho úradu OS SR, v ktorom uchádzač absolvuje:
lekárske vyšetrenie,
psychodiagnostické vyšetrenie,
previerku fyzickej zdatnosti.)
http://www.aos.sk/?page=vysokoskolske_stud
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
misoft
buchač
Avatar bude rád, keď bude odídený do civilu bez flajstra ...
Bude odídený - bez pocty, bez dôchodku.... a z armádnej stránky - i bez flajstra (v čase dovolenky). Ale flajster i tak vyfasuje - civilný....
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
aká záťaž, sú to vymeknutí a rozmaznaní mekoni ktorí by sa asi inak neuživili, pred rokom tak 87 by tí dnešní asi spáchali pri vtedajšej záťaži hromadnú samovraždu, a to aj vtedy sa stávalo že im praskli nervy
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
aká záťaž, sú to vymeknutí a rozmaznaní mekoni ktorí by sa asi inak neuživili, pred rokom tak 87 by tí dnešní asi spáchali pri vtedajšej záťaži hromadnú samovraždu, a to aj vtedy sa stávalo že im praskli nervy
Pridaj ešte pár rokov. Kým neodišiel posledný záklaďák....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

rodinná tragédia, ak je to pravda, že ho otec odpojil.......

http://www.topky.sk/cl/10/1500703/Za...eraz-ho-zatkli
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
aká záťaž, sú to vymeknutí a rozmaznaní mekoni ktorí by sa asi inak neuživili, pred rokom tak 87 by tí dnešní asi spáchali pri vtedajšej záťaži hromadnú samovraždu, a to aj vtedy sa stávalo že im praskli nervy
Pridaj ešte pár rokov. Kým neodišiel posledný záklaďák....
po87-mom to už bola idylka, menej cvičení menej príprav na zostrujúcu sa medzinárodne politickú situáciu, a pod, tí základáci to bola len malina tí to mali väčšinou na háku a čo som od nich chcel to spravili horší boli tí druhí tým bolo ťažšie krútiť chvostíkom
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
po87-mom to už bola idylka, menej cvičení menej príprav na zostrujúcu sa medzinárodne politickú situáciu, a pod, tí základáci to bola len malina tí to mali väčšinou na háku a čo som od nich chcel to spravili horší boli tí druhí tým bolo ťažšie krútiť chvostíkom
Nuž idylka ako idylka..... najmä, ak si už nemal plné stavy, ale techniky po milú ******. I keď už tak "necvičili" - predsa lem i čosi robili - najmä bigoši.... tí furt niečo robili v teréne (aby si nemysleli, že sú na dovolenke).
Ja som bol u špeciálneho ... technika sa odovzdávala, presúvala hore-dole a mal som na to len pár vojakov + ja. Takže sme si "oddýchli" - makali sme jak najatí.... i ja! Veliteľ-neveliteľ, montérky na seba a makať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
po87-mom to už bola idylka, menej cvičení menej príprav na zostrujúcu sa medzinárodne politickú situáciu, a pod, tí základáci to bola len malina tí to mali väčšinou na háku a čo som od nich chcel to spravili horší boli tí druhí tým bolo ťažšie krútiť chvostíkom
Nuž idylka ako idylka..... najmä, ak si už nemal plné stavy, ale techniky po milú ******. I keď už tak "necvičili" - predsa lem i čosi robili - najmä bigoši.... tí furt niečo robili v teréne (aby si nemysleli, že sú na dovolenke).
Ja som bol u špeciálneho ... technika sa odovzdávala, presúvala hore-dole a mal som na to len pár vojakov + ja. Takže sme si "oddýchli" - makali sme jak najatí.... i ja! Veliteľ-neveliteľ, montérky na seba a makať.
Najmä ak bolo A,B,C
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
Tých povolaní je viac. Ja pridám ešte psychológov, nakoľko ich motiváciou na štúdium odboru je väčšinou riešenie samého seba. A nech to niekto nevezme osobne, ale záujemcovia o pedagogické štúdium by mali robiť talentové skúšky. Budú pracovať s tým najkrehkejším materiálom.
Osobne som mala šťastie na pedagógov. Myšlienka nevychádza z osobných skúseností.
Ani pri štúdiu medicíny by nebolo od veci zaradiť tieto testy.
Prakticky by malo ísť o každé povolanie, kde sa priamo pracuje s ľuďmi a buď sa podieľajú na formovaní človeka alebo ho liečia. Taktiež pri miestach, kde sa nachádza riziková, ohrozujúca prevádzka (AE), tam sa robia testy priebežne, ale je množstvo iných.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
veronikasad
Peter Sagan sa stal majstrom sveta v cyklistike ...

http://www.cas.sk/clanok/331472/mame...oval-svet.html
slovenský takmer ako ruská zlatá medailistka Kuzminová
Pre istotu som si ho preštudovala, ako si to myslel?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Peggynka
Aj učitelia
Až teraz som si všimla, no vidíš, je nás viac rovnako zmýšľajúcich.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mila123
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
Tých povolaní je viac. Ja pridám ešte psychológov, nakoľko ich motiváciou na štúdium odboru je väčšinou riešenie samého seba. A nech to niekto nevezme osobne, ale záujemcovia o pedagogické štúdium by mali robiť talentové skúšky. Budú pracovať s tým najkrehkejším materiálom.
Osobne som mala šťastie na pedagógov. Myšlienka nevychádza z osobných skúseností.
Ani pri štúdiu medicíny by nebolo od veci zaradiť tieto testy.
Prakticky by malo ísť o každé povolanie, kde sa priamo pracuje s ľuďmi a buď sa podieľajú na formovaní človeka alebo ho liečia. Taktiež pri miestach, kde sa nachádza riziková, ohrozujúca prevádzka (AE), tam sa robia testy priebežne, ale je množstvo iných.
Dúfam, že toto si neprečíta niekto iniciatívny z ministerstva školstva.

Ak by toto bolo aplikované do praxe, tak zbohom rodina...
Fakulty psychológie by zo dňa na deň nestíhali nápor žiadateľov a pravdepodobne by vznikli nové a "samozrejme kvalitnejšie."
Keď môže byť právnická fakulta v nejakom malom meste, tak psychológia by sa prednášala v dedine, ako v bývalých nedeľných školách...
Pre info a aj zdôvodnenie môjho oponovania je potrebné nájsť si nejaké cenníky za vydanie posudku.
Povedané po slovensky - zrozumiteľnejšie ?
Bizňys jak svyna je to už teraz...čo by bolo potom ???
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
babka - ježibabka
Potešila ma kamarátka s nošou cícera. Aspoň sa vnútri nenudím, mám čo lúskať. A bude poctivá cícerová kaša so pšenom. Už sa teším.
že by hrachor? cícer má inakšie pošvy(teda lúsky) a je guľatý ako hrach s takým zobáčikom
http://www.porada.sk/t199648-stare-odrody-zeleniny.html
pavol54
korela Pozri príspevok
Keď Židek varil v Čachticiach, tak pani pripravovala cícerovú kašu miešanú so zemiakmi.
Cícer mal zvláštny tvar, bol celý veľmi hrboľatý. Pani sa pochválila, že všetci Čachtičania si ho sadia stále iba zo svojich pôvodných semien.
Ak chceš cícer slovenský a ešte aj bez GMO, tak do Čachtíc.
cícer či hrachor rád sa to zamieňa
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Mila123
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
Tých povolaní je viac. Ja pridám ešte psychológov, nakoľko ich motiváciou na štúdium odboru je väčšinou riešenie samého seba. A nech to niekto nevezme osobne, ale záujemcovia o pedagogické štúdium by mali robiť talentové skúšky. Budú pracovať s tým najkrehkejším materiálom.
Osobne som mala šťastie na pedagógov. Myšlienka nevychádza z osobných skúseností.
Ani pri štúdiu medicíny by nebolo od veci zaradiť tieto testy.
Prakticky by malo ísť o každé povolanie, kde sa priamo pracuje s ľuďmi a buď sa podieľajú na formovaní človeka alebo ho liečia. Taktiež pri miestach, kde sa nachádza riziková, ohrozujúca prevádzka (AE), tam sa robia testy priebežne, ale je množstvo iných.
Dúfam, že toto si neprečíta niekto iniciatívny z ministerstva školstva.

Ak by toto bolo aplikované do praxe, tak zbohom rodina...
Fakulty psychológie by zo dňa na deň nestíhali nápor žiadateľov a pravdepodobne by vznikli nové a "samozrejme kvalitnejšie."
Keď môže byť právnická fakulta v nejakom malom meste, tak psychológia by sa prednášala v dedine, ako v bývalých nedeľných školách...
Pre info a aj zdôvodnenie môjho oponovania je potrebné nájsť si nejaké cenníky za vydanie posudku.
Povedané po slovensky - zrozumiteľnejšie ?
Bizňys jak svyna je to už teraz...čo by bolo potom ???
Nepochopil si. Koľko pedagógov už v škôlke zablokovalo deti. Na ZŠ stará učiteľka buchnátovala deti do chrbta, iba tak zadunelo. Neišlo o moje, tých nemala, ale dôverne som ju poznala. Inak milá žena, empatická, bola psychicky osudom zranená, zrejme preto také správanie, ibaže to žiaci nemohli vedieť.
Niektoré veci sú návratnejšie v systéme oveľa viac, ako by si si myslel. Inak ja si veľké ilúzie o psychológoch nerobím. Na SK je málo osobností z tohto odboru. Skončia školu a žijú z toho celý život. Prípadne i po doktoráte. A stopka v rozvíjaní ďalších vedomostí až do smrti.
P.S. Nech je právnikov čo najviac, možno by aj ceny za ich služby klesli. :-)
0 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
lacotinka
pavol54
babka - ježibabka
Potešila ma kamarátka s nošou cícera. Aspoň sa vnútri nenudím, mám čo lúskať. A bude poctivá cícerová kaša so pšenom. Už sa teším.
že by hrachor? cícer má inakšie pošvy(teda lúsky) a je guľatý ako hrach s takým zobáčikom
Konečne 1 rozumný príspevok.
moje príspevky sú všetky rozumné(okrem tých keď niekomu musím niečo vulgárne napísať), len nie určené pre všetky vývinové stupne a kategórie čitateľov a prispievateľov. To máš tak ako keby si deťom vysvetľoval podstatu pôvodu a vzniku ľudstva, nikdy by to nepochopili, tak sa vymyslel Adam a Eva ako prví ľudia a keď dospeli rozumovo zistili že bolo inak.
Tiež som párkrát provokoval bigotných
- ako sa z Adama a Evy mohol na začiatku rozmnožiť základ ľudstva
- zásadne MUSELA mať aspoň 1/viac dcéru
- a tá/tie (minimálne keď Eva zostarla) si to museli rozdávať buď s otcom, alebo bratom / bratmi
- fúúúúúúúúúúúúj
- Sodoma a Komora
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo ale a nie...
decku pred pár mesiacmi zastali hodziny....že zdochla baterka sme si mysleli....tak išla vymeniť...hodinár...že je strojček pokazený...nový 60e...
dnes išiel chlap k inému hodinárovi...kde chodí ak treba meniť baterku...že nech dá alebo objedná nový strojček...premeral baterku....dal novú za 4,50e...a čau opravene...
aj takto sa robí bizňis u mňa v meste....
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Mila123
misoft
buchač
Avatar bude rád, keď bude odídený do civilu bez flajstra ...
Bude odídený - bez pocty, bez dôchodku.... a z armádnej stránky - i bez flajstra (v čase dovolenky). Ale flajster i tak vyfasuje - civilný....
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
zabulla si na colníkov
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nech sa neurazia tu prítomní pedagógovia, nechcem všetkých hádzať do jedného vreca, ale s tým testovaním u nich súhlasím aj ja.. tiež som zažila veľa "pedagógov", ktorí v tomto povolaní absolútne nemali pracovať.. ale keď to funguje tak, nemám kam ísť, idem na pedagogickú, ani sa tomu veľmi nečudujem.. bohužiaľ, je to realita..
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Peggynka
Mila123
misoft
buchač
Avatar bude rád, keď bude odídený do civilu bez flajstra ...
Bude odídený - bez pocty, bez dôchodku.... a z armádnej stránky - i bez flajstra (v čase dovolenky). Ale flajster i tak vyfasuje - civilný....
mňa to pobavilo a keď som sa zamyslela, tak som si povedala, že čo to máme za Avatarov? títo nám majú pomáhať a chrániť?????
moja kamarátka, klinická psychologička stále tvrdí, že či už vojaci, policajti ale i duchovní by mali ísť do škôl (VŠ) až po psychologických testoch.......
Aj učitelia
Tí na záťažové testy !
Aby vydržali
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať