Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pekná dišpúta...škoda, že som si večer doma nezapol pc ))
tolko tém, ani neviem na čo reagovať...tak le po troške...

nandrolon -:
zamestnal by som 99,9 % východniarov /100 x lepší pracanti, odborníci a múdrejší ľudia ako leniví blaváci - viem porovnať.../...

ako si teda vysvetluješ, že blabáci a okloie sa majú na slovensku najlepšie ? navyššie platy, najvyššia životná úroven a pri tom sú 100 x horší pracanti,, lenivý a ! nemúdry" ????
Určite sa máme lepšie, len preto, že nám to tu budujú tí pracovití trti.
Ale potom prečo si to nebudujú tak fasa na tom východe?
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Preto, lebo BA je z geografického hľadiska trošku inde ako taký prešov a ďalší významný faktor je, že je to hlavné mesto SR a s tým spojený oveľa vyšší odbyt tovarov a služieb. Som presvedčený že to je 3/4 úspechu.
Nič iné sa nájsť nedá.
Veď vlastne v BA pracuje celý východ...

Koľko ľudí na ulici v BA sú rodení bratislavčania, teda prešporáci či ako si to nadávajú, predpokladám že ak stretnem na ulici 20 ľudí, tak najviac dvaja budú rodení.
Takých bratislavčanov z prešova ja nepovažujem za bratislavčanov, alebo že rodičia odišli bývať do BA...
tomu geografickému hladisku nerozumiem, vysvetli bližšie...

a hlavné mesto je ba 20 rokov.., alebo dajme tomu slovenska skoro 100 rokov..


pred 100 rokmi bol na tom prešov lepšie ?
pred 150 r ?
pred 300 rokmi ?? pred 1000 rokmi ??
pred 2000 rokmi ?

nechceš si konečne dať z očí dole tie klapky ??
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
bjuty smis
pekná dišpúta...škoda, že som si večer doma nezapol pc ))
tolko tém, ani neviem na čo reagovať...tak le po troške...

nandrolon -:
zamestnal by som 99,9 % východniarov /100 x lepší pracanti, odborníci a múdrejší ľudia ako leniví blaváci - viem porovnať.../...

ako si teda vysvetluješ, že blabáci a okloie sa majú na slovensku najlepšie ? navyššie platy, najvyššia životná úroven a pri tom sú 100 x horší pracanti,, lenivý a ! nemúdry" ????
Určite sa máme lepšie, len preto, že nám to tu budujú tí pracovití trti.
Ale potom prečo si to nebudujú tak fasa na tom východe?

to je jasné....geografické hladisko )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak nerozumieš geografickému hľadisku, tak sa vráť do siedmeho ročníka ZŠ na zemepis.
Predtým tu bol iný režim, nebol úplne voľný pohyb tovarov a služieb, takže ani tá geografia nemala až také prednosti ako dnes.
Keď sme boli česko-slovensko, tak medzi PRAHOU a BRATISLAVOU bola oveľa väčší rozdiel ako je dnes, dokážeš vysvetliť PREČO???
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Ak nerozumieš geografickému hľadisku, tak sa vráť do siedmeho ročníka ZŠ na zemepis.
Predtým tu bol iný režim, nebol úplne voľný pohyb tovarov a služieb, takže ani tá geografia nemala až také prednosti ako dnes.
Keď sme boli česko-slovensko, tak medzi PRAHOU a BRATISLAVOU bola oveľa väčší rozdiel ako je dnes, dokážeš vysvetliť PREČO???
nandrolon,

sú mi dosť nejasné odpovede typu :
ak nerozumieš, vráť sa do 7 ročnika zš....

bud debatujeme, alebo nie.....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nandrolon
Len prečo potom skoro všetci TOP manažéri väčších firiem sú z východu?? A väčšina ľudí v TV takisto? markíza, joj, ta3
žeby predsa len tí východniari mali v hlavách o niečo viac ako "ľaváci" z BA???
Napr. tento príklad?
https://www.google.sk/webhp?sourceid...islave&start=0
Naposledy upravil Oliwa : 20.08.15 at 08:22
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lenže debatovať sa nedá s niekým, kto nemá ani to základné vzdelanie...
... takže otázkami typu.... to geografické hľadisko nerozumiem, vysvetli bližšie......... sa nemienim zaoberať, na to je zo zákona stanovená momentálne 9 ročná povinná školská dochádzka.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
lenže debatovať sa nedá s niekým, kto nemá ani to základné vzdelanie...
... takže otázkami typu.... to geografické hľadisko nerozumiem, vysvetli bližšie......... sa nemienim zaoberať, na to je zo zákona stanovená momentálne 9 ročná povinná školská dochádzka.
čiže priznávaš, že trepeš pochvoviny, ktoré nevieš nijako obhájiť ??
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie, viem to obhájiť ale nemienim to obhajovať pre niekým, ktorý to aj tak nepochopí.
Ale opýtam sa ťa ešte raz. Prečo tá tvoja Bratislava nenapredovala aj v rokoch, keď sme boli Československo???
Prečo najväčšie napredovanie je po osamostatnení???
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Oliwa
Nandrolon
Len prečo potom skoro všetci TOP manažéri väčších firiem sú z východu?? A väčšina ľudí v TV takisto? markíza, joj, ta3
žeby predsa len tí východniari mali v hlavách o niečo viac ako "ľaváci" z BA???
Napr. tento príklad?
https://www.google.sk/webhp?sourceid...islave&start=0

fííí, tá jeho perla mi unikla )

takže skoro všetci TOP manažéri vačších sú z východu ))))))))))
aj ludia v tv)) aj rosničky ???

len by si mal uvedomiť, že tu ich - na rozdiel od východu - nepovažujeme za celebrity, ale za rozhodnôžky......
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už je dosť otrepané počúvať to ako Ba ....keby tu nebol východ by bola v rici....nemám pocit,že tu dovtedy ludia "žili na stromoch a jedli rukami bez príboru"...
4 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Nie, viem to obhájiť ale nemienim to obhajovať pre niekým, ktorý to aj tak nepochopí.
Ale opýtam sa ťa ešte raz. Prečo tá tvoja Bratislava nenapredovala aj v rokoch, keď sme boli Československo???
Prečo najväčšie napredovanie je po osamostatnení???
a to máš odkial ??
akože nenapredovala ?
to snád nemyslíš vážne ?

kde sa postavilo viacej bytov ? len petržálka má viac, ako celé tvoje kysuce.....(nie, že by sa mi páčila, alebo to obhajoval , ale je to tak )

Kde bolo najviac pracovných miest ? v čečejovciach ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To slovo "všetci" netreba brať doslovne, ale je ich jednoznačne viac, ako rodených BA a to je pre mňa podstata veci.
Ak by sme ostali spolu s Českom, po BA by ani pes neštekol, všetko by bolo sústredené v Prahe, presne tak, ako tomu bolo vtedy.
Bratislava hrala vtedy druhé husle, peniažky sa nalievali do Prahy.
Zrazu sme sa osamostatnili, tak Ba začína dobiehať Prahu a to až smiešne rýchlym tempom...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, ale podľa toho čo píšeš, tak si vlastne poriadny komunista.

... kedy sa postavilo najviac bytov???
... kedy bolo najviac pracovných miest percentuálnym pomerom k počtu ľudí?

- sranda ako si ohýbaš argumenty podľa toho, na čo ti kedy pasujú...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, ale podľa toho čo píšeš, tak si vlastne poriadny komunista.

... kedy sa postavilo najviac bytov???
... kedy bolo najviac pracovných miest percentuálnym pomerom k počtu ľudí?

- sranda ako si ohýbaš argumenty podľa toho, na čo ti kedy pasujú...
no...nemám moc vysokú mienku o tvojej schopnosti pochopiť písaný text...ale teraz to už prehánaš...

ja píšem, KDE...
a hlavne - a teraz ťa citujem-lebo vidím, že si schopný stratiť niť debaty po 2 príspevkoch...tak špeciálne pre teba, aby si to pochopil zacitujem teba :

v rokoch, keď sme boli Československo???


už tomu rozumieš ??,
ako som čo ohol ??
prečo som komunista ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis, ty zase musíš pochopiť, koľko kde je ľudí a aká je rozloha mesta.
Už aj druhák na ZŠ musí chápať, že tam, kde je najviac ľudí, tam sa musí postaviť aj najviac bytov.
Skôr by ma zaujímala % pomer postavených bytov k obyvateľstvu, napr. porovnanie Bratislava, Žilina, Košice.
Ak berieme absolútne čísla, tak samozrejme že to pôjde presne podľa počtu obyvateľov.
Až to % by ukázalo skutočný výsledok...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre koho sa stavia v BA?!....a stále a stále....každý volný flek a flák ho tam barák.....v rači dlho na mieste pri trhu kde kolotoče bývali -okrem tých čo pri zbojníčke hore.....na tú mč mega výstavba...a že kmotrík stavia.....ludom do slova a do písmena pod oknami......
to,že sa v BA novostavbách svieti neznamená,že byty sú predané....vo vela prípadoch sa tam chodí len svietiť.......
nákupné centrá ani nespomínam.....
1 1
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja


.. toto ma dnes pobavilo ...
Naposledy upravil promont maja : 24.08.15 at 12:08
1 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
A mňa toto rozčúlilo;bilbordy (reklama na alkohol) okolo ciest,ktoré sofistikovane útočia na zraniteľnú skupinu (nezrelých mladých ľudí) a myslím,že porušujú Etický kódex Čl.31:Reklama nesmie priamo alebo v náznakoch prezentovať abstinenciu alebo zdržanlivosť v pití ako nedostatok.
"Keď nie si len ocinova princezná" a "Keď nie si len mamkin synáčik"
3 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať