Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no to sa zas niekomu zadarilo. Už vidím ľudí po 70-ke, ktorým sa stačilo doposiaľ preukázať OP, keď už revízori boli totál slepí a nedokázali odhadnúť vek, ZŤP a ZŤP-S naklušú si vybavovať ich bezplatný senior pas a neviem čo všetko ešte. A darcovia krvi - koľko je už len diamantových darcov a držiteľov Kňazovického plakety? To si ozaj nezaslúžia už absolutne nič? To by už DPMB ozaj skrachoval? Hlavne že sú uržité skupiny ľudí revízormi prehliadané jak sklo. Je mi z vedenia mesta na grc. http://imhd.zoznam.sk/ba/doc/sk/1482...-prepravu.html
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Wilmuš ...moj tata sa pre DPMB vyucil....robil tam "1000" cely zivot...inde nerobil....a este aj takychto "vyzeru" za elektricenku....na dochodku....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no mama jednoducho dostane zákaz chodiť MHD, brat alebo syn ju budú jednoducho voziť všade autom - a nech sa ešte viac zahustí doprava, lebo to čo vymýšľajú k inému ani nespeje - A budú trčať v kolónach všetci. Pardon, zabudla som, nadľudia si dajú modrý majáčik. Inak odteraz si veľmi dobre premyslím či a pre koho pôjdem darovať krv. Patrím k tomu mizivému promile držiteľov najvyššieho ocenenia. Verím, že raz na to škaredo doplatia - a len dúfam, že sa im to v najbližších voľbách do mestského zastupiteľstva spočíta.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Poslanci maju zadara tusim aj vlaky....im nevystane z platu....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Poslanci maju zadara tusim aj vlaky....im nevystane z platu....
A ešte majú knižnicu v budove, mali praktického lekára ešte keď sa dávali 20-korunáčky,
zrejme ju mali tiež odpustenú, neviem, či ho ešte majú alebo využívajú, ešte lacný bufet, nepochybujem, že tých zliav je ešte dosť mimo, na športy a pod. Boli na busy..., ešte sú? Koľko platia za obedy?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zamestnanci mali výhody z vlastných podnikov, v elektrárni deputátne uhlie, niekto drevo, novinári vlaky zadarmo, ale to ich nebolo také množstvo ako dnes, ešte za 1.ČSR. V textilkách vlastné výrobky v citeľných zľavách - Tiberghien Trenčín (Francúz výroba látok, 100% vlna a pod.).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
To je pravda, to jeho "MULO" ma vytacalo, hlavne ked to pisal kazdemu jednemu...
Pod lampou býva tma.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bufet o nicom drahy ako slak,kniznica mimo,lekar moj
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
úprimný motivačný sprievodca pre utečencov

http://www.ivo.sk/buxus/docs//publik..._Slovensku.pdf

tretí príbeh na stránke
Naposledy upravil bettylou : 23.10.15 at 14:58
0 0
mordoba mordoba

mordoba je offline (nepripojený) mordoba

Mňa dnes potešilo, že je piatoček ))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Mne ste mohli už dosť dlho od 1.1. - 31.12...
...a dúfam, že ešte aj dosť dlho budete môcť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Veď i mne.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
misoft
Mne ste mohli už dosť dlho od 1.1. - 31.12...
...a dúfam, že ešte aj dosť dlho budete môcť...
Nezaprel si sa.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chaloši...v pondelok podávam "lajster"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
chaloši...v pondelok podávam "lajster"
Vitaj doma....
Budeš mať dôchodok do tých 2.500€...aj Tebe budú závidieť...závistlivci závistliví zo Závistlova...
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
chaloši...v pondelok podávam "lajster"
Vitaj doma....
Budeš mať dôchodok do tých 2.500€...aj Tebe budú závidieť...závistlivci závistliví zo Závistlova...
veru budem mať.....už teraz závidia,že idem,že môžem ísť a na otázku čo budem robiť...odpoveď NIČ....budem doma a robotu si nehladám tak sú úplne v rici
4 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - Lui.... a potom bude...
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
chaloši...v pondelok podávam "lajster"
jaaaj, to musi byt fajny pocit. Novy zivot pred sebou.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A teraz si predstav - Lui ráno o dvanástej oči otvorí, vstane a už bude mať fajront.....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať