Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

BXLmiami
Samozrejme,že viem o čom spieva a bolo by dobre ,keby to vedeli aj naši mladí a nedovolili časy,ked v škôlke museli deti pozerať pohreb Černenka.Odvtedy moja dcéra takto definovala a nahlas,každého čierneho ktorúho stretla.
A my v robote pohreb neviem už presne, ale tuším Andropova? Jeden súdruh vedúci plakal ako malé decko. Ostatní sme sa na ňom rehlili. A v 89 nosil na saku veľkého Dubčeka a trikolóru.
0 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes ma nahnevalo, že liek, ktorý je nevyhnutný na liečbu fibrilácií, nie je ani na sklade, obtelefonovala som pár lekární, nikde nemajú, že ani nemajú kde objednať, až som dostala vysvetlenie, že tento liek je vykúpený, ide do Nemecka. Čo robia kompetentní???? Potešilo ma, že ma nesklamala jedna lekáreň, kde ešte posledné dva ks balenia sú, rezervovala som.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja si pamätám, ako učiteľky v škôlke plakali, keď zomrel Stalin. Vtedy som sa bála, nerozumela som tomu ešte dlho.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kvaka
Dnes ma nahnevalo, že liek, ktorý je nevyhnutný na liečbu fibrilácií, nie je ani na sklade, obtelefonovala som pár lekární, nikde nemajú, že ani nemajú kde objednať, až som dostala vysvetlenie, že tento liek je vykúpený, ide do Nemecka. Čo robia kompetentní???? Potešilo ma, že ma nesklamala jedna lekáreň, kde ešte posledné dva ks balenia sú, rezervovala som.
kachličkuju kupeľnu.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mimochodom, tie kachličky spred štvrťstoročia sú zase retro. . Aj výhovorky.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kvaka
Dnes ma nahnevalo, že liek, ktorý je nevyhnutný na liečbu fibrilácií, nie je ani na sklade, obtelefonovala som pár lekární, nikde nemajú, že ani nemajú kde objednať, až som dostala vysvetlenie, že tento liek je vykúpený, ide do Nemecka. Čo robia kompetentní???? Potešilo ma, že ma nesklamala jedna lekáreň, kde ešte posledné dva ks balenia sú, rezervovala som.
to je dlhodobý problém
https://www.google.sk/search?q=na+Sl...-wCsbDPfqCisAH
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a niekedy je lepšie mlčať........
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Kvaka
Dnes ma nahnevalo, že liek, ktorý je nevyhnutný na liečbu fibrilácií, nie je ani na sklade, obtelefonovala som pár lekární, nikde nemajú, že ani nemajú kde objednať, až som dostala vysvetlenie, že tento liek je vykúpený, ide do Nemecka. Čo robia kompetentní???? Potešilo ma, že ma nesklamala jedna lekáreň, kde ešte posledné dva ks balenia sú, rezervovala som.
ja som tiež zažila podobnú situáciu. Najskôr som otravovala zdravotnú poisťovňu, potom som volala priam na ministerstvo. A po asi mesačnej tortúre sa zrazu liek objavil. Síce bol zjavne balený pre rumusnký trh, ale mne to bolo jedno Takže treba sa dobíjať. Je to smutné, ale niekedy sa tí vyššie tvária, že je všetko v poriadku. Ani o tom vlastne nevedia....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nandrolon, váž slová a neurážaj slušných. Nebol si vždy taký, nechápem to. Ak niekto napíše opakovane, že mu vadia neslušné a urážajúce príspevky, tak sa podľa teba za niečí kabát schováva?? Alebo sa podlizuje? Alebo...?
Je mi jedno, aký si pripol článok, ale zrejme vyvolal u niekoho asociácie na jesennú úroveň príspevkov nielen v Starej Blažkovej, tak to ber asi tak. Tvoje urážajúce príspevky mažem, ale ak si nejaký moderátor myslí, že by mali by ostať, nech ich vráti. Ja v tých príspevkoch vidím obrovskú neúctu a tej už tu bolo dosť.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kvaka, ja som minule pomazal skoro všetky svoje príspevky za posledných 5-10 strán z 2 tém, na druhý deň boli späť obnovené. Pričom mi nešlo o to, aby "zmizli" /stále si za nimi stojím/ keďže polovica bola aj tak citovaných, ktoré ostali, ale o to, prečistiť trochu v rámci seba danú tému. Ak by takto pristupovali k určitým svojim príspevkom aj ostatní, hneď by to tu bolo lepšie.
Díky za vymazanie, nemám nič proti.
Vymaž ale aj príspevok kukučky, ktorý považujem za vyslovene provokačný.
Pekný deň.
Naposledy upravil Nandrolon : 29.10.15 at 13:31
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo sa týka tých dilinov, čo sa nudia ? ...nie je od veci byť aj informovaný, čo sa kde deje.
Lebo ak sa vezmú tie útoky posledných mesiacov tu alebo tam...a aj v MHD ?
Jeden sa realizuje s extrementmi...druhý si zasa pomýli boxerské vreco s nejakým jedincom...tretí rovno vykopne maníka z busu a ten následne exne...atď.

Onehdá, okolo roku Pána 1976 sa v KE realizovali tzv. metalisti. No na rozdiel od vyznávačov kvalitnej hudby mala táto partia v obľube iný kov - britvy.
Debilkovia si vyhliadli obeť (zásadne dievča) a tej načali líce od oka až ku sánke. Si vieš asi predstaviť, čo sa dialo v meste.
Musela prísť kriminálka až z Prahy, nakoľko hentí synčekovia boli z papalášskych kruhov.
Naposledy upravil buchač : 29.10.15 at 17:01
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
kukučka
Nandrolon
Exkrementový fantóm v BA-trpia-utokmi-ako-z-hororu--Muz-na-nich-utoci-smradlavou-zbranou--ho-na-v-tvari-[/url]
Prečo nám to strkáš pod nos na poradu? Nestačí, že používaš podobný slovník?
Fuj, pozri si svoje príspevky a pouvažuj trochu o sebe.
Kukulienka, neobhajujem...

ALE na druhej strane nie je od veci byť aj informovaný, čo sa kde deje.
Lebo ak si vezmeš tie útoky posledných mesiacov tu alebo tam...a aj v MHD ?
Jeden sa realizuje s extrementmi...druhý si zasa pomýli boxerské vreco s nejakým jedincom...tretí rovno vykopne maníka z busu a ten následne exne...atď.

Onehdá, okolo roku Pána 1976 sa v KE realizovali tzv. metalisti. No na rozdiel od vyznávačov kvalitnej hudby mala táto partia v obľube iný kov - britvy.
Debilkovia si vyhliadli obeť (zásadne dievča) a tej načali líce od oka až ku sánke. Si vieš asi predstaviť, čo sa dialo v meste.
Musela prísť kriminálka až z Prahy, nakoľko hentí synčekovia boli z papalášskych kruhov.
V PO prerezavali zenam ziletkami kozuchy a kabaty v zadnej casti, ked som ja bola este decko. Nasa suseda si to odniesla na kozuchu zo striebornej lisky.
A o co vlastne islo tu dnes, nepostrehla som prispevok? Skoda, ze ak sa niekomu nieco nepaci, ma "kamosov" co to vymazu. Len keby to bolo objektivne.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

som blbec, ostala som v práci, nemôžem sa prihlásiť do VsZP, pretože aj tam sa pracuje.....

Práve prebieha technická odstávka systému.

Pravidelná odstávka ePobočky prebieha vždy:
v stredu od 20:00 hod. do 22:00 hod.
vo štvrtok od 15:00 hod. do 22:00 hod.

V prípade, že sa Vám oznam zobrazí mimo týchto termínov, pošlite nám, prosím, informáciu o probléme na infolinka@vszp.sk alebo zavolajte na naše Call Centrum: 0850 003 003 v cene miestneho hovoru z každého miesta republiky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
som blbec, ostala som v práci, nemôžem sa prihlásiť do VsZP, pretože aj tam sa pracuje.....

Práve prebieha technická odstávka systému.

Pravidelná odstávka ePobočky prebieha vždy:
v stredu od 20:00 hod. do 22:00 hod.
vo štvrtok od 15:00 hod. do 22:00 hod.

V prípade, že sa Vám oznam zobrazí mimo týchto termínov, pošlite nám, prosím, informáciu o probléme na infolinka@vszp.sk alebo zavolajte na naše Call Centrum: 0850 003 003 v cene miestneho hovoru z každého miesta republiky.
Nie si blbec - oni sú blbci, lebo ten ich systém je nanič, keď potrebuje každý týždeň 2+7 hodín technickej odstávky.

Ako vždy - štátna správa, štátna inštitúcia, elektronické služby = zbytočne vyhodené prachy, pretože im to i tak riadne nefunguje. A nejaký "súkromník" sa na tom nabalil.....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Súhlasím, nie vždy je potrebné sa ozvať, Anka ak si tu, môžeš ten môj príspevok zmazať, vlastne to môžem urobiť sama. Sme tu jedna veľká rodina a je nám tu spolu dobre a aj tým, ktorí len čítajú a píšu zriedka, alebo vôbec nepíšu. Chcela som len, aby sa spamätal a prestal používať výrazy z istej oblasti.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
babka - ježibabka
BXLmiami
Samozrejme,že viem o čom spieva a bolo by dobre ,keby to vedeli aj naši mladí a nedovolili časy,ked v škôlke museli deti pozerať pohreb Černenka.Odvtedy moja dcéra takto definovala a nahlas,každého čierneho ktorúho stretla.
A my v robote pohreb neviem už presne, ale tuším Andropova? Jeden súdruh vedúci plakal ako malé decko. Ostatní sme sa na ňom rehlili. A v 89 nosil na saku veľkého Dubčeka a trikolóru.
to mi pripomenulo ten vtip, o novej sovietskej vlajke v tych casoch s indianom.
Ze "zeme vecne umirajicich nacelniku"
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
babka - ježibabka
BXLmiami
Samozrejme,že viem o čom spieva a bolo by dobre ,keby to vedeli aj naši mladí a nedovolili časy,ked v škôlke museli deti pozerať pohreb Černenka.Odvtedy moja dcéra takto definovala a nahlas,každého čierneho ktorúho stretla.
A my v robote pohreb neviem už presne, ale tuším Andropova? Jeden súdruh vedúci plakal ako malé decko. Ostatní sme sa na ňom rehlili. A v 89 nosil na saku veľkého Dubčeka a trikolóru.
to mi pripomenulo ten vtip, o novej sovietskej vlajke v tych casoch s indianom.
Ze "zeme vecne umirajicich nacelniku"
Alebo-ospravedlnujeme sa,nemôžeme prísť na pohreb,prídeme nabuduce.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
taiko
babka - ježibabka
BXLmiami
Samozrejme,že viem o čom spieva a bolo by dobre ,keby to vedeli aj naši mladí a nedovolili časy,ked v škôlke museli deti pozerať pohreb Černenka.Odvtedy moja dcéra takto definovala a nahlas,každého čierneho ktorúho stretla.
A my v robote pohreb neviem už presne, ale tuším Andropova? Jeden súdruh vedúci plakal ako malé decko. Ostatní sme sa na ňom rehlili. A v 89 nosil na saku veľkého Dubčeka a trikolóru.
to mi pripomenulo ten vtip, o novej sovietskej vlajke v tych casoch s indianom.
Ze "zeme vecne umirajicich nacelniku"
Alebo-ospravedlnujeme sa,nemôžeme prísť na pohreb,prídeme nabuduce.
nuz a teraz si mi pripomenula skutocnu situaciu, ked sa z manzelkinej rodiny vybrali na pohreb vzdialenemu strykovi a nasli ho po dedine behat na bycikli , lebo niekto v telegrame mena skomolil a lyzicu odlozil iny stryko, nez si mysleli. Tak mali v smutku aj trochu srandy
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Toto je na smiech aj na plač - Slovensko chce byť lídrom v eGovernmente
http://ekonomika.sme.sk/c/8053789/sl...-smartfon.html
Už sme zabudli na zostavy z DR spred 3 mesiacov a na famózne expozé pána Imreczeho?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No hej - chce.... ale asi ťažko bude, keď informačné systémy nefungujú, alebo padajú, prípadne sa vykonávajú "pravidelné technické odstávky" skoro každý deň.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať