Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Konicka si moze dovolit kazdy. Akurat nie kazdeho...
Ale cloveka vacsinou bavi to, co si moze dovolit. To, co si nemoze dovolit, z toho sa konicek nemoze logicky ani stat, kedze to nikdy dlhsie neprevadzkoval. Myslim konicek, teda priam dalsi zmysel zivota...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Konicka si moze dovolit kazdy. Akurat nie kazdeho...
Ale cloveka vacsinou bavi to, co si moze dovolit. To, co si nemoze dovolit, z toho sa konicek nemoze logicky ani stat, kedze to nikdy dlhsie neprevadzkoval. Myslim konicek, teda priam dalsi zmysel zivota...
Zmysel? To je tvoj výmysel, nie prírody, človeka, ŽIVOTA?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vsak ano, clovek si to "vymysli", bez toho sa da zit.
Vasnivy konicek je ale pre daneho cloveka "dalsi" /okrem rodiny/ zmysel zivota...
Cloveka to vtiahne, pohlti a pri jeho vykonavani ma uzasne pocity, ked sa vylucuju hormony ako adrenalin, endorfiny, serotonin, oxytocin, testosteron, a ostatne... Podla toho o aky konicek sa jedna...
Niekedy po "konicku" cloveka este 3 hodiny trasie a tep ma okolo 110/min, do rana je problem zaspat. Po inom konicku zase clovek zaspava pokojny, ako bez stresu ako malicke dieta.
Naposledy upravil Nandrolon : 30.10.15 at 18:33
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Vsak ano, clovek si to "vymysli", bez toho sa da zit.
Vasnivy konicek je ale pre daneho cloveka "dalsi" /okrem rodiny/ zmysel zivota...
Cloveka to vtiahne, pohlti a pri jeho vykonavani ma uzasne pocity, ked sa vylucuju hormony ako adrenalin, endorfiny, serotonin, oxytocin, testosteron, a ostatne... Podla toho o aky konicek sa jedna...
Niekedy po "konicku" cloveka este 3 hodiny trasie a tep ma okolo 110/min, do rana je problem zaspat. Po inom konicku zase clovek zaspava pokojny, ako bez stresu ako malicke dieta.
No ty si kôň! Ako si na to prišiel?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pocul som v novinach, alebo cital v televizore :-)))
Vies co clovek potrebuje pre zivot? Tuky, cukry, bielkoviny a vodu. Tak odchod do jaskyn a na stromy :-))))
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Peggynka
lujza.j
Peggy...nestraš ma....s tym vstavanim...hmmm....uz teraz je problem cez vikend chcem spat a oci vypleščene....skoro.
Trénuj
To sa nedá natrénovať.
Ja osobne trénujem už pár rokov a bez úspechu.
Stále mi to akosi nejde a ako píše lujza.j, oči rozpleštené a čakám, kedy sa už ostatní zobudia.
Máš chodiť spávať ako ja, a všetci budú čakať na teba.
Ale ty budeš škovránok a nie sova. To tak ľahko neprehodíš, aj keby si chcel.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Veru - je jeseň.....
Cez ulicu žil nemecký pár. Osemdesiatnici. V strede záhrady mali veľký orech. Mohli sme si podľa neho naťahovať hodinky. O ôsmej ráno vyštartoval z domu s palicou s klincom, a tým napichovátkom išiel hoci aj pre jeden list. Ale išiel. Živý ako všela.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
misoft
Veru - je jeseň.....
Cez ulicu žil nemecký pár. Osemdesiatnici. V strede záhrady mali veľký orech. Mohli sme si podľa neho naťahovať hodinky. O ôsmej ráno vyštartoval z domu s palicou s klincom, a tým napichovátkom išiel hoci aj pre jeden list. Ale išiel. Živý ako všela.
...ale inak bol aj zdravý....či ?
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Pocul som v novinach, alebo cital v televizore :-)))
Vies co clovek potrebuje pre zivot? Tuky, cukry, bielkoviny a vodu. Tak odchod do jaskyn a na stromy :-))))
Takže média ? Média ti cukrujú život? Sveta, sveta ti žiť. A koľkí to majú bez vody na riť .... čoho sa napiť ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Až moc, taký suchý, štíhly, čipera. Vnuk je po ňom, dospelé deti a pôsobí ako ich rovesník. Proste nemecká precíznosť. Nezniesol na tráve nič. A pritom mal remeslo, že mohol byť vypasený ako prasa.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
korela
misoft
Veru - je jeseň.....
Cez ulicu žil nemecký pár. Osemdesiatnici. V strede záhrady mali veľký orech. Mohli sme si podľa neho naťahovať hodinky. O ôsmej ráno vyštartoval z domu s palicou s klincom, a tým napichovátkom išiel hoci aj pre jeden list. Ale išiel. Živý ako všela.
...ale inak bol aj zdravý....či ?
Ako andela, či ako ... andelo, .dolo ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Až moc, taký suchý, štíhly, čipera. Vnuk je po ňom, dospelé deti a pôsobí ako ich rovesník. Proste nemecká precíznosť. Nezniesol na tráve nič. A pritom mal remeslo, že mohol byť vypasený ako prasa.
Ale inak bol - je zdravý ?????
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
buchač
korela
misoft
Veru - je jeseň.....
Cez ulicu žil nemecký pár. Osemdesiatnici. V strede záhrady mali veľký orech. Mohli sme si podľa neho naťahovať hodinky. O ôsmej ráno vyštartoval z domu s palicou s klincom, a tým napichovátkom išiel hoci aj pre jeden list. Ale išiel. Živý ako všela.
...ale inak bol aj zdravý....či ?
Ako andela, či ako ... andelo, .dolo ...
V odborných kruhoch sa tomu stavu vraví....DILINO.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, ale buchac sa pytal na mentalne zdravie...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
buchač
korela
misoft
Veru - je jeseň.....
Cez ulicu žil nemecký pár. Osemdesiatnici. V strede záhrady mali veľký orech. Mohli sme si podľa neho naťahovať hodinky. O ôsmej ráno vyštartoval z domu s palicou s klincom, a tým napichovátkom išiel hoci aj pre jeden list. Ale išiel. Živý ako všela.
...ale inak bol aj zdravý....či ?
Ako andela, či ako ... andelo, .dolo ...
V odborných kruhoch sa tomu stavu vraví....DILINO.
A nie Dinyl? Na všetky bolesti, bol ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Korela, ale buchac sa pytal na mentalne zdravie...
Keď mal zdravé telo, tak asi aj ducha, či nie? Keď mu žena zomrela, ešte bol súci.
Ja si Jana Krausa pozerám, pred týždňom hosť - Čech žijúci v Austrálii, 94 r., fungoval do 92-ky. Videl ten diel niekto? To bol ťažký prípad čo nakvával.
Manželku miloval, prudko oddeľoval lásku od telocviku. Vyrátal počet žien za život, jednoducho, jednu denne krát iks rokov a bolo. Cifra ako hrom. Manželka to vedela. Sama bola po tragédii väčšej, tak nad ním mohla mávnuť rukou, bola rada, že nie je sama. Rozumeli si.
Ale podľa neho by som povedala, že niet nič lepšieho lieku na prekrvenie mozgu. Žiadna skleróza, Alz ani Parkinson. Čulý a veselý. Ešte aj biznis si na tom postavil, výrobkoch.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto by mal záujem


tu na konci tretí, čo ste nevideli v show neuvěřitelný třiadevadesátiletý bonviván Jan Domabyl (on teda doma skôr nebyl).
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
Nandrolon
Korela, ale buchac sa pytal na mentalne zdravie...
Keď mal zdravé telo, tak asi aj ducha, či nie? Keď mu žena zomrela, ešte bol súci.
Ja si Jana Krausa pozerám, pred týždňom hosť - Čech žijúci v Austrálii, 94 r., fungoval do 92-ky. Videl ten diel niekto? To bol ťažký prípad čo nakvával.
Manželku miloval, prudko oddeľoval lásku od telocviku. Vyrátal počet žien za život, jednoducho, jednu denne krát iks rokov a bolo. Cifra ako hrom. Manželka to vedela. Sama bola po tragédii väčšej, tak nad ním mohla mávnuť rukou, bola rada, že nie je sama. Rozumeli si.
Ale podľa neho by som povedala, že niet nič lepšieho lieku na prekrvenie mozgu. Žiadna skleróza, Alz ani Parkinson. Čulý a veselý. Ešte aj biznis si na tom postavil, výrobkoch.
Jáj, či joj, či juj, či ... je ...

... myslel komplet, či len komponent mu k tomu chýbal, vlastne nechýbal?

Kocky sú hodené: A výsledok, rovná sa kockám, hodeným?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Kto by mal záujem
Záujem ??? Na čo a na koho ?

Pekný vek, ALE ...trápny, starý, senilný dedulo...
Typický českej žvanil...Kraus mu mal dať napiť piva, lebo dedovi sa z huby práši...


Prešiel som si len námatkou pár linkov.
Prečítaj si článok, následne veľmi (ale veľmi) popremýšľaj a potom si čítni aj diskusiu...

http://promuze.blesk.cz/clanek/pro-m...0-000-zen.html
http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=702887
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
Peggynka
lujza.j
Peggy...nestraš ma....s tym vstavanim...hmmm....uz teraz je problem cez vikend chcem spat a oci vypleščene....skoro.
Trénuj
To sa nedá natrénovať.
Ja osobne trénujem už pár rokov a bez úspechu.
Stále mi to akosi nejde a ako píše lujza.j, oči rozpleštené a čakám, kedy sa už ostatní zobudia.
Máš chodiť spávať ako ja, a všetci budú čakať na teba.
Ale ty budeš škovránok a nie sova. To tak ľahko neprehodíš, aj keby si chcel.
Sova či škovránok?
Spať idem o dvanástej až jednej po polnoci (teda v prípade, že v ten deň idem vôbec spať) a vstanem o piatej až šiestej ráno.
A to už od úplnej mladosti. Bývali časy, keď som chodil spať tak dva, až tri krát za týždeň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať