Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Je to v prvom rade o psychike, jednoznacne, tiez som nemal problem so striedanim po 2 hod. Dolezite je sa pred spankom nenabudit. Ak uz dojde k vyluceniu takeho mnozstva adrenalinu, ze sa ti klepu ruky a podlamuju kolena, akcia nad 100/min, tak vtedy sa musi ten adrenalin zmetabolizovat, lebo sa neda zaspat a je to skodlive, najlepsie fyzicky nieco porobit.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

No ja nefajcim, mne to smrdi, ale nikotin ma tiez povzbudzujuce ucinky.
Na strednej sme s kamosom rano vo vlaku pretekali, kto viac snupne snupacieho tabaku a nehodi tycku :-)))) divna to zabavka, vystupovali sme zeleni v ksichte a to mnozstvo co sme dali, ta krabicka bola na par krat. Dokonca ho este kdesi mam, musim vykutrat.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo....že dnes bol ten správny deň na výmenu vypínaču v chodbe....nedala som tam ten čo som kúpila.....lebo opýtam sa v obchode...či bude mať rovnaké "črevá"...odpoved áno bude-má....a nemá....musela by som to trošku pomeniť.....ale našla som ten čo bol na kupelo-wc.....funkčný...tak už je nahodený a netreba hladať miesto kde je kontakt "na budiš svetlo"
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo pocasie, nech este take ostava- v zahrade je uzasne.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pocasie super, cintoriny preplnene.
Potesila ma brutalna funkcnost HeadUp displeja v navigacii Sygic. Super vecicka, poklona vyvojarom najlepsej navigacie.
Naposledy upravil Nandrolon : 31.10.15 at 17:49
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zaujalo ma.
" ...Som generálny biskup maďarskej evanjelickej cirkvi. Hlava maďarských evanjelikov a každý deň naobed prišiel na svojom aute z Budapešti a čistil záchody po utečencoch....Taký veľký skutok pokory a zmysluplnej, hygienickej práce som nikdy v živote nezažil. "


http://mediweb.hnonline.sk/spravy/ak...ref_map=%5B%5D
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Zaujalo ma.
" ...Som generálny biskup maďarskej evanjelickej cirkvi. Hlava maďarských evanjelikov a každý deň naobed prišiel na svojom aute z Budapešti a čistil záchody po utečencoch....Taký veľký skutok pokory a zmysluplnej, hygienickej práce som nikdy v živote nezažil. "


http://mediweb.hnonline.sk/spravy/ak...ref_map=%5B%5D
lenže tí utečenci nemajú v sebe toľko pokory aby nerobili okolo seba neporiadok
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pavol54
alaya1
Zaujalo ma.
" ...Som generálny biskup maďarskej evanjelickej cirkvi. Hlava maďarských evanjelikov a každý deň naobed prišiel na svojom aute z Budapešti a čistil záchody po utečencoch....Taký veľký skutok pokory a zmysluplnej, hygienickej práce som nikdy v živote nezažil. "


http://mediweb.hnonline.sk/spravy/ak...ref_map=%5B%5D
lenže tí utečenci nemajú v sebe toľko pokory aby nerobili okolo seba neporiadok
Mne neslo o utecencov v tomto.prispevku..o nieco uplne ine....o clovecenstvo.

P.S. pozri si napr. zachody hoci aj vo VS arealoch.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
pavol54
alaya1
Zaujalo ma.
" ...Som generálny biskup maďarskej evanjelickej cirkvi. Hlava maďarských evanjelikov a každý deň naobed prišiel na svojom aute z Budapešti a čistil záchody po utečencoch....Taký veľký skutok pokory a zmysluplnej, hygienickej práce som nikdy v živote nezažil. "


http://mediweb.hnonline.sk/spravy/ak...ref_map=%5B%5D
lenže tí utečenci nemajú v sebe toľko pokory aby nerobili okolo seba neporiadok
Mne neslo o utecencov v tomto.prispevku..o nieco uplne ine....o clovecenstvo.

P.S. pozri si napr. zachody hoci aj vo VS arealoch.
To PS sa mi vcelku páči.
...a o čom to svedčí ?
Že poniektorí našinci sú na takej úrovni ako tí utečenci...ako boli doma vychovávaní, tak sa potom aj správajú...a to sa veru nezmení.

P.S.:
Titul ešte inteligenciu nedal, nedáva. (NEBRAŤ OSOBNE !!!)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alaya, máš plnú schránku, nedá sa ti poslať ss
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Chápem vyčerpanosť tých ľudí, dokážem to aj pochopiť, dobrý článok, mne však poskytol iné veľmi hodnotné informácie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
To PS sa mi vcelku páči.
...a o čom to svedčí ?
Že poniektorí našinci sú na takej úrovni ako tí utečenci...ako boli doma vychovávaní, tak sa potom aj správajú...a to sa veru nezmení.

P.S.:
Titul ešte inteligenciu nedal, nedáva. (NEBRAŤ OSOBNE !!!)
Ale si mi nahral!!!
Môžeš hádať, kde som sa na Slovensku stretla počas služ. ciest v n. p. (v administratíve) s najhnusnejšími WC. Ako sa tí kolegovia mohli medzi sebou vôbec zhovárať? Podávať si ruky a sedieť v jedálni na tých istých stoličkách?
Keby som nezažila, neuverím.
(NEBRAŤ OSOBNE !!!)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
buchač
To PS sa mi vcelku páči.
...a o čom to svedčí ?
Že poniektorí našinci sú na takej úrovni ako tí utečenci...ako boli doma vychovávaní, tak sa potom aj správajú...a to sa veru nezmení.

P.S.:
Titul ešte inteligenciu nedal, nedáva. (NEBRAŤ OSOBNE !!!)
Ale si mi nahral!!!
Môžeš hádať, kde som sa na Slovensku stretla počas služ. ciest v n. p. (v administratíve) s najhnusnejšími WC. Ako sa tí kolegovia mohli medzi sebou vôbec zhovárať? Podávať si ruky a sedieť v jedálni na tých istých stoličkách?
Keby som nezažila, neuverím.
(NEBRAŤ OSOBNE !!!)
Už aj tu tenis, pinpong, prihrávky, nie protekcia to je? Nie! Nie je to, čo potom je to? Asi demokracia pre každého po svojom. A či to je demokracia, toto je? Že každý svoje, oje? Ak, všemocný, osvietený je, prečo to neukončil?

Božie mlyny, bohaté mlyny, bohovské mlyny, melú ... všade?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
pavol54
alaya1
Zaujalo ma.
" ...Som generálny biskup maďarskej evanjelickej cirkvi. Hlava maďarských evanjelikov a každý deň naobed prišiel na svojom aute z Budapešti a čistil záchody po utečencoch....Taký veľký skutok pokory a zmysluplnej, hygienickej práce som nikdy v živote nezažil. "


http://mediweb.hnonline.sk/spravy/ak...ref_map=%5B%5D
lenže tí utečenci nemajú v sebe toľko pokory aby nerobili okolo seba neporiadok
Mne neslo o utecencov v tomto.prispevku..o nieco uplne ine....o clovecenstvo.

P.S. pozri si napr. zachody hoci aj vo VS arealoch.
To PS sa mi vcelku páči.
...a o čom to svedčí ?
Že poniektorí našinci sú na takej úrovni ako tí utečenci...ako boli doma vychovávaní,
tak sa potom aj správajú...a to sa veru nezmení.

P.S.:
Titul ešte inteligenciu nedal, nedáva. (NEBRAŤ OSOBNE !!!)
O vychove by som nehovorila, je to o vztahu k svojmu telu. Mohli ich doma k hygiene viest, ked v dospelosti mu je to jedno.


Ale ja som to pripla z dovodu, nie hanit za spinu, ale pochvalit za robotu....


Nemal to byt prispevok o utecencoch, ale o cloveku na pravom mieste.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja viem čo si tým chcela povedať, nechcem sa menovaného pána dotknúť, nikdy som o ňom nepočula, ale aby to nebolo tak, ako keď sa pred novinármi upratovalo na Luníku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nechcem to dávať do rád do domácnosti, ale zaujalo.
Ktovie, či autorka nápadu Elisabeth žije v Anglicku. Tip pre Mandylu. Udať famíliu na sociálku.
http://www.doba.sk/2015/10/21/mama-u...clenna-rodina/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ja viem čo si tým chcela povedať, nechcem sa menovaného pána dotknúť, nikdy som o ňom nepočula, ale aby to nebolo tak, ako keď sa pred novinármi upratovalo na Luníku.
Kukulienka...teraz si Ty mne nahrala...
Uvedeného pána - prof. MUDr. Vladimír Krčméry, DrCs. - vcelku aj beriem
ALE v súvislosti s Afrikou a Luníkom (a inými osadami) by som položil otázku, ktorá mi v súvislosti s ním príde na um.

Prečo sa nerealizuje na Slovensku ???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To som tomu dala, lenže ja som sa vyjadrila k úryvku, ktorý dala alaya, a neklikla som na odkaz, samozrejme Krčméryho poznám.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

buchač
kukučka
Ja viem čo si tým chcela povedať, nechcem sa menovaného pána dotknúť, nikdy som o ňom nepočula, ale aby to nebolo tak, ako keď sa pred novinármi upratovalo na Luníku.
Kukulienka...teraz si Ty mne nahrala...
Uvedeného pána - prof. MUDr. Vladimír Krčméry, DrCs. - vcelku aj beriem
ALE v súvislosti s Afrikou a Luníkom (a inými osadami) by som položil otázku, ktorá mi v súvislosti s ním príde na um.

Prečo sa nerealizuje na Slovensku ???
Juraj, realizuje sa aj na SK, stačí pozrieť jeho aktivitu.....http://www.vssvalzbety.sk/projekty/h...nsko/mea-culpa
inak dr. neprajníci tvrdia, že vraj preto sa realizuje vo svete, pretože mu nestačí byť známy na SK ale chce byť známy vo svete.....(inak tomu osobne neverím )
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ani ja tomu neverim....stretla som sa s nim par krat.....na nic sa nehral....ziadna arogancia...."ze to som ja ten a ten...co ma nepoznate"...
....lebo niektori ludia sa prejavia pri bezvyznamnom stretnuti.....ze su to .....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať