Zavrieť

Porady

Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
kopretinka
taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.
ponúkni sa
http://photobucket.com/images/bang%2...against%20wall
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V tom treťom rade ten druhý smajlík nie je Jar88?
Akýsi je rozčúlený :-))))))))))))))))))))))))
http://i207.photobucket.com/albums/b...ps471ffe0c.gif

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
V tom treťom rade ten druhý smajlík nie je Jar88?
Akýsi je rozčúlený :-))))))))))))))))))))))))
http://i207.photobucket.com/albums/b...ps471ffe0c.gif

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Náááááá..... šak ty si lepší ako NSA, FBI, CIA SIS dohromady - odhalil si ho
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.


0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

buchač
kopretinka
taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.


Prečo práve ty? Už si zabudol? http://www.porada.sk/t270387-p67-co-...ml#post2795668
alebo http://www.porada.sk/t270387-p133-co...ml#post2795668
Naposledy upravil Kvaka : 30.11.15 at 14:22
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.
neboj, nelezie. Toto inkdy nemala byt normalna tema, nieco o tom viem, zalozil som ju A nema mat ani zmysel. Toto je len ulozisko pre prispevky, zvady, ktore podla mojho nazoru prznia ine temy. Vid kynologicke orgie z "Co ma potesilo....".
A neblazni, ako by mi tie prispevky mohli nyt nepohodlne Na normalnych forach by tie prispevky, ba az cele debaty boli zmazane a nespatnici zabanovani. Tu su len presunute na smetisko.
Naposledy upravil taiko : 30.11.15 at 14:42
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
kopretinka
taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.
neboj, nelezie. Toto inkdy nemala byt normalna tema, nieco o tom viem, zalozil som ju A nema mat ani zmysel. Toto je len ulozisko pre prispevky, zvady, ktore podla mojho nazoru prznia ine temy. Vid kynologicke orgie z "Co ma potesilo....".
A neblazni, ako by mi tie prispevky mohli nyt nepohodlne Na normalnych forach by tie prispevky, ba az cele debaty boli zmazane a nespatnici zabanovani. Tu su len presunute na smetisko.
Co bolo nenormalne, ci porusujece etiketu tejto stranky v tom, ze som uviedla slovenske narodne plemena psov, tie si tu tiez presunul, co bolo debilne na tom, ze misoft pricapil obrazok plysacika a ja som pripisala, ze mnohym ludom by toto malo stacit. Nie zivy tvor.
Uz davnejsie som napisala, ze ti to moderovanie sadlo asi na mozog, nemas sa preboha kde realizovat, tak tu sa citis silnym samcom?? Preco toto co stvaras ty, nerobia ini moderatori? Ako vies, ze len tvoj nazor je ten spravny? Ktory z uvedenych prispevkov bol nahlaseny, ako nevhodny, ze si sa nim ako moderator zaoberal? Nehodnot, co by bolo na inych forach, ale toto forum ma svoje pravidla, ak ich niekto dodrziava tak to akceptuj, aj ked ti to je proti srsti. Necital si absolutne to, co si presunul, len si nahodne popresuval prispevky, lebo inak, by si tie, co tam ostali nenechaval tam!. Nemal by si moderovat, nemas na to a je to na skodu tejto stranky. Adminom boli verejne moderatori vyzvani, aby okamzite riesili Karasa, ak sa objavi na Porade, ty si ho kludne v menovanej teme nechal realizovat sa par mesiacov a kazdy vedel, ze je to on, ani sa tym netajil!.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
kopretinka
taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.
neboj, nelezie. Toto inkdy nemala byt normalna tema, nieco o tom viem, zalozil som ju A nema mat ani zmysel. Toto je len ulozisko pre prispevky, zvady, ktore podla mojho nazoru prznia ine temy. Vid kynologicke orgie z "Co ma potesilo....".
A neblazni, ako by mi tie prispevky mohli nyt nepohodlne Na normalnych forach by tie prispevky, ba az cele debaty boli zmazane a nespatnici zabanovani. Tu su len presunute na smetisko.
Co bolo nenormalne, ci porusujece etiketu tejto stranky v tom, ze som uviedla slovenske narodne plemena psov, tie si tu tiez presunul, co bolo debilne na tom, ze misoft pricapil obrazok plysacika a ja som pripisala, ze mnohym ludom by toto malo stacit. Nie zivy tvor.
Uz davnejsie som napisala, ze ti to moderovanie sadlo asi na mozog, nemas sa preboha kde realizovat, tak tu sa citis silnym samcom?? Preco toto co stvaras ty, nerobia ini moderatori? Ako vies, ze len tvoj nazor je ten spravny? Ktory z uvedenych prispevkov bol nahlaseny, ako nevhodny, ze si sa nim ako moderator zaoberal? Nehodnot, co by bolo na inych forach, ale toto forum ma svoje pravidla, ak ich niekto dodrziava tak to akceptuj, aj ked ti to je proti srsti. Necital si absolutne to, co si presunul, len si nahodne popresuval prispevky, lebo inak, by si tie, co tam ostali nenechaval tam!. Nemal by si moderovat, nemas na to a je to na skodu tejto stranky. Adminom boli verejne moderatori vyzvani, aby okamzite riesili Karasa, ak sa objavi na Porade, ty si ho kludne v menovanej teme nechal realizovat sa par mesiacov a kazdy vedel, ze je to on, ani sa tym netajil!.
Ty mi to zmazanie obrazkovych citatov prevzatych z inych stranok asi nikdy neodpustis co? Nevadi.
Vsetky prispevky, ktore som presunul som precital. a podla mna do tej temy nepatrili, pretoze si myslim, ze hadok zvad, malomestiactva, malichernosti, kastovania, frustracie, povysovania sa, egoizmu, sirenia negativnej energie, zasti, zlosti je uz aj bez toho dost. Ak som nejake zabudol. pripis to jednoduchej ludskej chybe.
Ine fora spominam, ako priklad, kde este existuje doborta, tolerancia a akasi kultura, kde sa banuje uz za zle otazky a kde podobne zjavy nie su tolerovane
Karasa som nemazal, lebo ma o to poziadal admin v zmysle " nereaguj na trolla zachranis mier "
Co sa Tvojich otazok tyka, odpoved je jednoducha, lebo som uz raz taky.
Ak sa Ti nepaci, musis jednat a admin so mnou urobi poriadky
1 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Skoda s tebou komunikovat, ake obrazky, ved som napisala, ze si presunui prispevky, ktore nicim neporusili etiketu.
S tebou plati len, ze mudrejsi ustupi...., takze koncim debatu. Hladkaj si svoje ego nadalej, aspon tu na Porade , bude sa ti lepsie spat.
Naposledy upravil alaya1 : 30.11.15 at 15:40
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
Skoda s tebou komunikovat, ake obrazky, ved som napisala, ze si presunui prispevky, ktore nicim neporusili etiketu.
S tebou plati len, ze mudrejsi ustupi...., takze koncim debatu. Hladkaj si svoje ego nadalej, aspon tu na Porade , bude sa ti lepsie spat.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tuším sa tu minul základný materiál.... piesok...
Posielam na doplnenie
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
buchač
kopretinka
taiko,tebe to moderovanie už riadne lezie na mozog.........toto mala byť normálna téma,síce nenáročná,ale zo začiatku tu tie komentáre a príspevky na seba nadväzovali.....ty si z toho urobil smetisko,kam presúvaš tebe nepohodlné komentáre,ktoré teraz nemajú žiaden zmysel.
Aj by som pridala smajla,ale nie je tu taký,čo trieska hlavou o stenu.
Prečo práve ty? Už si zabudol? http://www.porada.sk/t270387-p67-co-...ml#post2795668
alebo http://www.porada.sk/t270387-p133-co...ml#post2795668
Čo ja ?
Kopretinka chcela smajlíka, nuž som jej ho poskytol.
----------------------------------------------------
Keď si už dala citácie, nuž :
Tá prvá bola práve o tom, čo sa tam píše.
Tá druhá ? Tak tá je už upravená, daná veta je odstránená....a ja som usúdil, že nemá význam na ňu reagovať.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja som nedala citácie, dala som odkaz na jeden tvoj príspevok, lenže pri nastavení 40 príspevkov na stranu, ako mám ja, sa ukáže inak, ako pri nastavenom predvolenom počte príspevkov. Preto sú dva odkazy na ten istý príspevok.
No a preto, lebo ty si dal poznámku na zásah moderátora a potom, keď diskutujúci frfľali a právom, si ponúkol požadovaný smajlík. Tá debata o vlčiakoch šla na pieskovisko, aj keď vôbec nebola neslušná, akurát už bola vyčerpávajúca. Dozvedeli sme sa všeličo z dvoch uhlov pohľadu. Mne to nevadilo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Ja som nedala citácie, dala som odkaz na jeden tvoj príspevok, lenže pri nastavení 40 príspevkov na stranu, ako mám ja, sa ukáže inak, ako pri nastavenom predvolenom počte príspevkov. Preto sú dva odkazy na ten istý príspevok.
No a preto, lebo ty si dal poznámku na zásah moderátora a potom, keď diskutujúci frfľali a právom, si ponúkol požadovaný smajlík. Tá debata o vlčiakoch šla na pieskovisko, aj keď vôbec nebola neslušná, akurát už bola vyčerpávajúca. Dozvedeli sme sa všeličo z dvoch uhlov pohľadu. Mne to nevadilo.
Mne je v podstate jedno.
ALE ak sme (určití) pindali na niečo konkrétne (a tiež sa nám to NEPÁČILO=politika), tak sme boli odporúčení do Pieskoviska...kľudne aj právom, ja sa nepriečim.
ALE ak sa určití venujú len ospevovaniu čoklov (aj keď sa im to PÁČI)....nemalo to postihnúť aj ich ???

Ako som doporučil...na politiku je Stará Blaškaňa....na čoklov nech sa vytvorí Koterec...a môžu si tam pindať, ospevovať, chváliť sa....až do het.

Sa chápeme no nie ?...či ?
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

buchač
Kvaka
Ja som nedala citácie, dala som odkaz na jeden tvoj príspevok, lenže pri nastavení 40 príspevkov na stranu, ako mám ja, sa ukáže inak, ako pri nastavenom predvolenom počte príspevkov. Preto sú dva odkazy na ten istý príspevok.
No a preto, lebo ty si dal poznámku na zásah moderátora a potom, keď diskutujúci frfľali a právom, si ponúkol požadovaný smajlík. Tá debata o vlčiakoch šla na pieskovisko, aj keď vôbec nebola neslušná, akurát už bola vyčerpávajúca. Dozvedeli sme sa všeličo z dvoch uhlov pohľadu. Mne to nevadilo.
Mne je v podstate jedno.
ALE ak sme (určití) pindali na niečo konkrétne (a tiež sa nám to NEPÁČILO=politika), tak sme boli odporúčení do Pieskoviska...kľudne aj právom, ja sa nepriečim.
ALE ak sa určití venujú len ospevovaniu čoklov (aj keď sa im to PÁČI)....nemalo to postihnúť aj ich ???

Ako som doporučil...na politiku je Stará Blaškaňa....na čoklov nech sa vytvorí Koterec...a môžu si tam pindať, ospevovať, chváliť sa....až do het.

Sa chápeme no nie ?...či ?
Tak, tam ešte len bude zvada.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už je tu zas? Dal som mu BAN.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vymaž si príspevok, nech tu ten dilino nesvieti. Už som ho vyšmaril.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Tuším sa tu minul základný materiál.... piesok...
Posielam na doplnenie
aky fajny, jemny si zohnal
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať