Zavrieť

Porady

OLYMP-nová verzia

Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

Len malý oznam pre OLYMPákov, čo to ešte nepostrehli, už je k dispozícii nová verzia 5.51 so zapracovanými zmenami vrátane záležitostí okolo zmeny minimálnej mzdy.
Usporiadat
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

UCET
skusim zistit o nasej mzdarky ak si dobre pamatam tak mala dajaku publikaciu kde to bolo vypisane. A potom ti dam vediet. OK?:p
Budem Ti veľmi vďačnááááááááááááááá.
0 0
karci karci

karci je offline (nepripojený) karci

Odporúčam ti uchovávať mesačne: Výplatné pásky, Výkazy na na poisťovne vrátane prehľadov po zamestnancoch, dobrá zostava je aj Podklady pre odvod - podrobné, ďalej nejakú zostavu ohľadom daní momentálne ma nenapadá ako sa volá, ale je tam taký podrobný prehľad za všetkých pracovníkov koľko mali hrubú mzdu a koľko dane a ešte nejakú tú zostavičku o zrážkach. Ročne si potom uchovaj Mzdový list a nebudeš mať problém v budúcnosti kedykoľvek zrekonštruovať mzdu, vrátane nastavenia správnych odvodov.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem.
Idem tlačiť... (zostavy- samozrejme)
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

M0NIKA
Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem.
Idem tlačiť... (zostavy- samozrejme)
co dodat karci ma predbehla hlavne ze uz mozes tlacit
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

UCET
co dodat karci ma predbehla hlavne ze uz mozes tlacit
Ešte som nezačala....
Ale aj tak ďakujeeeeeeeeeeeeeem.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

hm...nezabudli ste nahodou v Olympe aktualizovat tlacovu zostavu do ZP?

Vykazy su stare,je uz na stranke novy upgrade?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
anet
hm...nezabudli ste nahodou v Olympe aktualizovat tlacovu zostavu do ZP?
Vykazy su stare,je uz na stranke novy upgrade?
anet, asi si nebola na školení Olympu, však? ... týkalo sa hlavné upgradu a tvorcovia programu sa dali počuť, že v období tvorby upgradu ešte žiadna ZP nemala nové výkazy, ktoré by zodpovedali náležitostiam, ktoré určil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. A podľa vestníka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je možné posielať staré výkazy v období do 30. apríla 2005, v termíne do 31. mája 2005 sme povinní dodatočne predložiť úplný výkaz.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

vladan
anet, asi si nebola na školení Olympu, však? ... týkalo sa hlavné upgradu a tvorcovia programu sa dali počuť, že v období tvorby upgradu ešte žiadna ZP nemala nové výkazy, ktoré by zodpovedali náležitostiam, ktoré určil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. A podľa vestníka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je možné posielať staré výkazy v období do 30. apríla 2005, v termíne do 31. mája 2005 sme povinní dodatočne predložiť úplný výkaz.
Vladan, došla mi z Krosu správa, že na velké ohlasy sa pokúsia zapracovať výkazy do ZP už v 7 týždni a dať na NET, tak by sa aj januárové výkazy stihli dať v origináloch...
Pekný večer želám...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
dík za info
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Manual,to je dobra sprava.

Vladan,kupovala som Olymp len v pondelok,tak prepac ze som cakala aktualnu verziu.:p
0 0
anina anina

anina je offline (nepripojený) anina

vladan
anet, asi si nebola na školení Olympu, však? ... týkalo sa hlavné upgradu a tvorcovia programu sa dali počuť, že v období tvorby upgradu ešte žiadna ZP nemala nové výkazy, ktoré by zodpovedali náležitostiam, ktoré určil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. A podľa vestníka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je možné posielať staré výkazy v období do 30. apríla 2005, v termíne do 31. mája 2005 sme povinní dodatočne predložiť úplný výkaz.
To je fajn, ale musela som sa v VšZP hádať, aby mi staré výkazy vôbec zobrali!Dáma v podateľni sa mi aj tak vyhrážala, že mi všetky vrátia späť na prerobenie. Tak neviem, ako mi to prejde na budúci mesiac.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Anina, mal som rovnaký problém na VZP ale pevne verím že to nevrátia a verím, že Olymp tento týždeň dá na net novú verziu aj s výkazmi pre ZP, držme si palce.
Pekný večer želám...
0 0
Janette Janette

Janette je offline (nepripojený) Janette

veselá, priateľská..
Ahojte kolegovia, ja len upresňujem, že nová verzia Olympu je nie 5.51 ale 5.71.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ale to je stará, tá je už od 28.1.2005... Alebo sa mýlim ???
Ahoj.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Olympionisti, nová verzia OLYMPU na nete - verzia č. 5.72. ... pome, sťahujte
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

vladan
Olympionisti, nová verzia OLYMPU na nete - verzia č. 5.72. ... pome, sťahujte
hej pome mame nove vykazy
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Poďme a dorobme výkazy na ZP, lebo ja som ich dal na starých tlačivách. Ozaj sú tam nové tlačivá pre ZP???
Pekný večer želám...
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Akurát dnes som tam volala a nové tlačivá tak skoro NEBUDÚ.
Majú nejaký problém zo zaokruhlovaním po jednotlivých zamestnancoch a s prepočtom na celok.
Ozaj! A čo v poisťovni . . . berú staré tlačivá v pohode bez prílohy. Lebo treba vypísať ručne?
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
vladan
Olympionisti, nová verzia OLYMPU na nete - verzia č. 5.72. ... pome, sťahujte
sakra...mne dnes došla reg. verzia a tam iba 5,71... asi im vynadám, xixi
a nové výkazy tam nie sú a zlatí moji...ani mzdové listy... sú prázdne... ide ma šľak trafiť...
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Buď taká dobrá a sprav to!!!

Raz som nevydržala a povedala som im niečo v tom zmysle, že mi napálili starú verziu a taky mladík mi povedal - nato je internet aby som si stiahla novú. Najprv som chcela zmeniť firmu, ale po pravde nič mi tak nevyhovovalo. Takže sťahujem. . . .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať