Zavrieť

Porady

OLYMP-nová verzia

Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

Len malý oznam pre OLYMPákov, čo to ešte nepostrehli, už je k dispozícii nová verzia 5.51 so zapracovanými zmenami vrátane záležitostí okolo zmeny minimálnej mzdy.
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
medulina
Nemohla by som niekoho poprosiť o osobnú pomoc po 31. marci? Z Košíc.
ahoj medulina, ja som z Košíc a ak máš záujem, tak mi napíš SSku a nejako sa už dohodneme
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

prosím vas, kde v novej verzii olympu 5.8 zazancim, v ktorej poistovni má uzatvorenu zmluvu na starobne doch.sporenie...to som nasla, kde zakliknem ze vobec ma...ale neviem, kde vpisat nazov, aby mi to vypisovalo výkaz do SP...ohladom sporenia
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
skutočnosť, že tvoj zamestnanec je sporiteľom zaznačíš iba v personalistike (tuším mzdové údaje), to je všetko ... neviem aký názov máš na mysli, ak chceš niekde napísať názov dôch. správcovskej spoločnosti, tak to nemá význam ... taká kolonka ani v Olympe nie je (vo výkaze SP sa názor DSS nevypisuje)
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

no v olymp ponuka vytalacit....rozpis platieb od zamestnavatela napr. do credit swiss....ci si to s niecim mylim....lebo je tam presne....c. zmluvy, rod.c., meno, myslela som ze to treba....
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
aha Danka, takže myslíš III. pilier - doplnkové dôchodkové (teraz už) sporenie ... to značíš v Personalistike-Zrážky-Pridaj ... tu zadáš číslo položky, potom zaklikneš poistné - vyberieš doplnkové dôchodkové sporenie - vyberieš poisťovňu (cez F7 - ak ju nemáš v zozname, tak treba pridať aj poisťovňu), vyplníš percento alebo čiastku (podľa zamestnaneckej zmluvy a zmluvy so zamestnávateľom) a potvrdíš OK, potom ti to už bude tlačiť ... len upresním, že toto nemá nič spoločné so Sociálnou poisťovňou
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

jáj, ja teliatko...ja som vedela, ze tam cosi nesedi....dakujem vladan za vysvetlenie....dakujem
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Mám teraz trochu problém s novou verziou Olymp 6.12 - po nainštalovaní sa nemôžem dostať do opravy údajov v personalistike, zakaždým program vyhlási chybu a spadne. Má niekto, kto robí s Olympom podobný problém s novou verziou?
Nedá sa mi dnes ani pripojiť na stránku Krosu a neviem si s tým poradiť. Neviete niekto náhodou mailovú adresu Krosu na ktorej by sa dal prekonzultovať daný problém?
Ďakujem.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

olymp@kros.sk
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
petra:-)
Mám teraz trochu problém s novou verziou Olymp 6.12 - po nainštalovaní sa nemôžem dostať do opravy údajov v personalistike, zakaždým program vyhlási chybu a spadne. Má niekto, kto robí s Olympom podobný problém s novou verziou?
Nedá sa mi dnes ani pripojiť na stránku Krosu a neviem si s tým poradiť. Neviete niekto náhodou mailovú adresu Krosu na ktorej by sa dal prekonzultovať daný problém?
Ďakujem.
Peti, mne to ide normálne ... teda som skúšala opraviť nejaký údaj v personalistike a bolo to v pohode ...
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ide bez problémov, skús preinštalovať
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Nejde mi to ani po preinštalovaní , a nefunguje mi ani stránka Krosu Zatiaľ Vám ďakujem , idem to prekonzultovať s Krosom mailom.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

petra:-)
Nejde mi to ani po preinštalovaní , a nefunguje mi ani stránka Krosu Zatiaľ Vám ďakujem , idem to prekonzultovať s Krosom mailom.
Mne stránka krosu ide
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Tlačí niekto diskr.obálky-/výpl.pásky zamestnancov/z tohto programu? Možte mi stručne zadať parametre tlače?
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Chcem sa opýtať neviete náhodou či je už nová verzia UPGRADE
na stiahnutie z internetu OLYMP - KROS????
Lebo ja ju ešte stále nemám ?????
Vopred vďaka Silvia
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

SilviaS
Chcem sa opýtať neviete náhodou či je už nová verzia UPGRADE
na stiahnutie z internetu OLYMP - KROS????
Lebo ja ju ešte stále nemám ?????
Vopred vďaka Silvia
Sále je platná v. 6.50 z 25.10.06 a funguje v poriadku
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

SilviaS
Chcem sa opýtať neviete náhodou či je už nová verzia UPGRADE
na stiahnutie z internetu OLYMP - KROS????
Lebo ja ju ešte stále nemám ?????
Vopred vďaka Silvia
Aj dnes som pozerala na internete, ale zatiaľ nie. Dokonca ani betaverzia. Ja verím, že sa dočkáme čím skôr. Doteraz nasklamali.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Vďaka za odpoveď.
Ja sa pýtam len preto lebo mám zamestnanca,ktorý je od januára v poisťovni UNION a nie je ta poisťovňa v OLYMPE!!!
Tak teraz neviem či tá nová verzia bude mať aj novú poisťovňu!!
Neviete o tom niečo???
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

to: SilviaS....ale aj tým, čo nevedia, vzdy sa da aktualna verzia programu skontrolovat na stranke www.kros.sk....
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

SilviaS
Vďaka za odpoveď.
Ja sa pýtam len preto lebo mám zamestnanca,ktorý je od januára v poisťovni UNION a nie je ta poisťovňa v OLYMPE!!!
Tak teraz neviem či tá nová verzia bude mať aj novú poisťovňu!!
Neviete o tom niečo???
Je príslub od Krosu, že mzdy za 1/07 sa v pohode stihnú !!! Tak netreba sa znepokojovať
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Nová poisťovňa tam bude určite.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať