Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t270387-p68-co-...otesilo-x.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

no skus......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
no skus......

Nezačínaj na mňa tie pokusy, takto to nefunguje...dal som otázku, tak odpovedz.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
co k tomu dodat
Veď je to celkom jasné.....
Ak si objednaný, tak tam máš sedieť.... ale už nemáš zaručené, že budeš aj vyšetrený. Hlavné je, že sa za to platí.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
co k tomu dodat
Veď je to celkom jasné.....
Ak si objednaný, tak tam máš sedieť.... ale už nemáš zaručené, že budeš aj vyšetrený. Hlavné je, že sa za to platí.....
A kto tvrdil, ze to jasne nie je. Uz sa neplati, prednostne. Ale ak vylepia takuto traposinu, tak aspon gramaticky spravne. Previest sa da dieta cez cestu, vysetrnie sa vykonava, pripadne uskutocni.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
alaya1
no skus......

Nezačínaj na mňa tie pokusy, takto to nefunguje...dal som otázku, tak odpovedz.
Odpovede som sa nedočkal...a to som bol 2 hodinky v meste...

Bóžinku...Ty riešiš pravopis ?
Ja že sa Ti iné na tom nepáči....

Možno to písal nejaký naturalizovaný prisťahovalec zos Šariša...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
A kto tvrdil, ze to jasne nie je. Uz sa neplati, prednostne. Ale ak vylepia takuto traposinu, tak aspon gramaticky spravne. Previest sa da dieta cez cestu, vysetrnie sa vykonava, pripadne uskutocni.
Oficiálne - neplatí sa.... Ale stačí sa pozrieť na ProCare - (zdravotnícki zdierači) .... poplatok za manažovanie pacienta (i keď už je u lekára zavedený), poplatok, za vydanie RTG výsledku na CD (ale fotky sa už nedávajú), poplatok za klimatizáciu, poplatok za vodu, poplatok za klopanie na dvere....atď, atď.
A čo na to Čislák? NIČ! Bla-bla-bla-bla - stále to isté, povedané veľa a pritom nič.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

dnes konecne super program v TV
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
A kto tvrdil, ze to jasne nie je. Uz sa neplati, prednostne. Ale ak vylepia takuto traposinu, tak aspon gramaticky spravne. Previest sa da dieta cez cestu, vysetrnie sa vykonava, pripadne uskutocni.
Oficiálne - neplatí sa.... Ale stačí sa pozrieť na ProCare - (zdravotnícki zdierači) .... poplatok za manažovanie pacienta (i keď už je u lekára zavedený), poplatok, za vydanie RTG výsledku na CD (ale fotky sa už nedávajú), poplatok za klimatizáciu, poplatok za vodu, poplatok za klopanie na dvere....atď, atď.
A čo na to Čislák? NIČ! Bla-bla-bla-bla - stále to isté, povedané veľa a pritom nič.
ale moj prispevok nebol o tom sukromnom zariadeni, lebo tam necakas
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
buchač
alaya1
no skus......

Nezačínaj na mňa tie pokusy, takto to nefunguje...dal som otázku, tak odpovedz.
Odpovede som sa nedočkal...a to som bol 2 hodinky v meste...

Bóžinku...Ty riešiš pravopis ?
Ja že sa Ti iné na tom nepáči....

Možno to písal nejaký naturalizovaný prisťahovalec zos Šariša...
Nejako dobre sa v tom orientujes. Z vlastnych skusenosti?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Nejako dobre sa v tom orientujes. Z vlastnych skusenosti?
Veru tak, len vlastné skúsenosti.
Niekto sedel v kancli...niekto strávil kus života na služobných cestách.
Niekto trávi/l dovolenku pri mori (aj ja)...niekto poznáva/l krásy rodnej zeme (aj ja).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
misoft
alaya1
A kto tvrdil, ze to jasne nie je. Uz sa neplati, prednostne. Ale ak vylepia takuto traposinu, tak aspon gramaticky spravne. Previest sa da dieta cez cestu, vysetrnie sa vykonava, pripadne uskutocni.
Oficiálne - neplatí sa.... Ale stačí sa pozrieť na ProCare - (zdravotnícki zdierači) .... poplatok za manažovanie pacienta (i keď už je u lekára zavedený), poplatok, za vydanie RTG výsledku na CD (ale fotky sa už nedávajú), poplatok za klimatizáciu, poplatok za vodu, poplatok za klopanie na dvere....atď, atď.
A čo na to Čislák? NIČ! Bla-bla-bla-bla - stále to isté, povedané veľa a pritom nič.
ale moj prispevok nebol o tom sukromnom zariadeni, lebo tam necakas
Hmmmmm..... v tomto zdravotnom "bordeli", ktorý tu teraz existuje.... i súkromné.... držia sa svojho - nedáš-nemáš.... i keby tá zubatá vedľa stála....
A ešte dovetok....bolo ministrom povedané - žiadne platby navyše - vidí to minister, "rieši" to minister... nič nerobí minister.... štátne zdravotníctvo ide dolu kopcom, súkromné sa smeje ministrovi a ryžuje veselo ďalej....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
misoft
alaya1
A kto tvrdil, ze to jasne nie je. Uz sa neplati, prednostne. Ale ak vylepia takuto traposinu, tak aspon gramaticky spravne. Previest sa da dieta cez cestu, vysetrnie sa vykonava, pripadne uskutocni.
Oficiálne - neplatí sa.... Ale stačí sa pozrieť na ProCare - (zdravotnícki zdierači) .... poplatok za manažovanie pacienta (i keď už je u lekára zavedený), poplatok, za vydanie RTG výsledku na CD (ale fotky sa už nedávajú), poplatok za klimatizáciu, poplatok za vodu, poplatok za klopanie na dvere....atď, atď.
A čo na to Čislák? NIČ! Bla-bla-bla-bla - stále to isté, povedané veľa a pritom nič.
ale moj prispevok nebol o tom sukromnom zariadeni, lebo tam necakas
Jésus Máriška...a to vážne ???
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
misoft
alaya1
A kto tvrdil, ze to jasne nie je. Uz sa neplati, prednostne. Ale ak vylepia takuto traposinu, tak aspon gramaticky spravne. Previest sa da dieta cez cestu, vysetrnie sa vykonava, pripadne uskutocni.
Oficiálne - neplatí sa.... Ale stačí sa pozrieť na ProCare - (zdravotnícki zdierači) .... poplatok za manažovanie pacienta (i keď už je u lekára zavedený), poplatok, za vydanie RTG výsledku na CD (ale fotky sa už nedávajú), poplatok za klimatizáciu, poplatok za vodu, poplatok za klopanie na dvere....atď, atď.
A čo na to Čislák? NIČ! Bla-bla-bla-bla - stále to isté, povedané veľa a pritom nič.
ale moj prispevok nebol o tom sukromnom zariadeni, lebo tam necakas
Jésus Máriška...a to vážne ???
Chodim tam v KE, tak viem . necakam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Chodim tam v KE, tak viem . necakam.
Tu nejde o to, či chodíš Ty...tu ide o čakanie.

Príklad :
Prídeš na stomatológiu, na daný čas objednania...povedzme na 11,00.
Nejaký pacient pred Tebou sedí v kresle a vyskytne sa nečakaný problém. Tým pádom sa čas ošetrenia posúva. Ak sa do toho procesu vopchá ešte prípadný bolestivý a tým pádom okamžite potrebný zákrok, tak to ide do ďaľšieho posunu času.

Jasné, beriem, že je to príklad...ale tak to proste funguje. Neverím, že by lekár vydrbal pacienta z kresla, pokiaľ nedokončí ošetrenie.

...a tak by sa dalo pokračovať aj pri iných špecializáciach.
-----------------------------------------------------------
Pro Care neriešim, trochu drahá záležitosť pre bežného jedinca.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

buchač
alaya1
Chodim tam v KE, tak viem . necakam.
Tu nejde o to, či chodíš Ty...tu ide o čakanie.

Príklad :
Prídeš na stomatológiu, na daný čas objednania...povedzme na 11,00.
Nejaký pacient pred Tebou sedí v kresle a vyskytne sa nečakaný problém. Tým pádom sa čas ošetrenia posúva. Ak sa do toho procesu vopchá ešte prípadný bolestivý a tým pádom okamžite potrebný zákrok, tak to ide do ďaľšieho posunu času.

Jasné, beriem, že je to príklad...ale tak to proste funguje. Neverím, že by lekár vydrbal pacienta z kresla, pokiaľ nedokončí ošetrenie.

...a tak by sa dalo pokračovať aj pri iných špecializáciach.
-----------------------------------------------------------
Pro Care neriešim, trochu drahá záležitosť pre bežného jedinca.
a prečo je ProCare drahá záležitosť? neviem teda ako to funguje v iných mestách, ale u nás v železničnej poliklinike vyberajú 1€.. a ja im to 1€ rada zaplatím, lebo naozaj nemám čas vysedávať v čakárni pol dňa kým prídem na rad.. a u nás objednanie na presný čas funguje dosť presne.. platby 10€, to je už na pováženie, ale ak je suma rozumná, nemám proti nej nič..
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Chodim tam v KE, tak viem . necakam.
Tu nejde o to, či chodíš Ty...tu ide o čakanie.

Príklad :
Prídeš na stomatológiu, na daný čas objednania...povedzme na 11,00.
Nejaký pacient pred Tebou sedí v kresle a vyskytne sa nečakaný problém. Tým pádom sa čas ošetrenia posúva. Ak sa do toho procesu vopchá ešte prípadný bolestivý a tým pádom okamžite potrebný zákrok, tak to ide do ďaľšieho posunu času.

Jasné, beriem, že je to príklad...ale tak to proste funguje. Neverím, že by lekár vydrbal pacienta z kresla, pokiaľ nedokončí ošetrenie.

...a tak by sa dalo pokračovať aj pri iných špecializáciach.
-----------------------------------------------------------
Pro Care neriešim, trochu drahá záležitosť pre bežného jedinca.
Ako to, ze neriesis, ved si na to reagoval. Nie je to vobec draha zalezitost, mne osobne sa to vyplati, nemusim cakat medzi chorymi ludmi, minat svoj cas v cakarni. neviem, preco si mnohi myslia, ze ked je napisane sukromne, je to aj drahe. ja mam momentalne zubarku, ktora je nezmluvna a platim rovnako, niekedy aj menej, ako som mala predtym zmluvneho. lekar, ktory si nevie nastavit cas na pacienta nevie hospodarit so svojim casom.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A nešlo byt tak nejak ako u vodičov? Že paušál by mal predplatený, ten môže, aj 3 - 100, veď má predplatené 8 - 100. Alebo aspoň kačice, potom aj novinárske. Čo všetko je mena? Tvrdá?
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja v tom zariadeni zaplatim rocny poplatok a nic ine neplatim.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1

Ako to, ze neriesis, ved si na to reagoval. Nie je to vobec draha zalezitost, mne osobne sa to vyplati, nemusim cakat medzi chorymi ludmi, minat svoj cas v cakarni. neviem, preco si mnohi myslia, ze ked je napisane sukromne, je to aj drahe. ja mam momentalne zubarku, ktora je nezmluvna a platim rovnako, niekedy aj menej, ako som mala predtym zmluvneho. lekar, ktory si nevie nastavit cas na pacienta nevie hospodarit so svojim casom.
Viď nižšie zdôvodnenie.
TEBE sa oplatí...MNE nie...
Nesranduj, snáď nechceš porovnávať moje príjmy a Tvoje...či ? To by bol iný level.

-------------------------
Žabinka
a prečo je ProCare drahá záležitosť?
Tak po poriadku...a za seba vravím.

Pro Care ?
Pozri si na stránku a pozri si na ponuku služieb.
http://www.procare.sk/komplexny-manazment-klienta

Ak si vezmeš najlacnejšiu verziu, tak za zvyšok doplácaš. Čiže za tie vyšetrenia v labáku a možno ešte aj niečo iné. Na stránke nie sú vždy komplet info. Ceny neviem, ale ak si porovnáš službu Smart a Exclusiv, tak je to solídny rozdiel.
Exclusiv vychádza na 55€ / mesiac...
Teraz si dohoď k tejto sume cifru za medikamenty a suma sa teda navýši. Mesačne by to bola solídna suma a ja nevidím dôvod platiť za niečo, čo nemusím.
Odhliadnuc od toho, nezvyknem meniť lekára, ktorého poznám roky rokúce a s ktorým som na výsosť spokojný.
--------------------------------------------

Ty chodíš, kde chodíš...ja zasa chodím, kde chodím.
To jedno éčko je trt...nestojí ani za zmienku.
Ja chodím k súkromníkom. Objednaný na určitú hodinu v daný deň.

Ale platí to, čo tvrdím - viď vyššie. Niektoré aspekty sa proste nedajú ovplyvniť...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

buchač
alaya1

Ako to, ze neriesis, ved si na to reagoval. Nie je to vobec draha zalezitost, mne osobne sa to vyplati, nemusim cakat medzi chorymi ludmi, minat svoj cas v cakarni. neviem, preco si mnohi myslia, ze ked je napisane sukromne, je to aj drahe. ja mam momentalne zubarku, ktora je nezmluvna a platim rovnako, niekedy aj menej, ako som mala predtym zmluvneho. lekar, ktory si nevie nastavit cas na pacienta nevie hospodarit so svojim casom.
Viď nižšie zdôvodnenie.
TEBE sa oplatí...MNE nie...
Nesranduj, snáď nechceš porovnávať moje príjmy a Tvoje...či ? To by bol iný level.

-------------------------
Žabinka
a prečo je ProCare drahá záležitosť?
Tak po poriadku...a za seba vravím.

Pro Care ?
Pozri si na stránku a pozri si na ponuku služieb.
http://www.procare.sk/komplexny-manazment-klienta

Ak si vezmeš najlacnejšiu verziu, tak za zvyšok doplácaš. Čiže za tie vyšetrenia v labáku a možno ešte aj niečo iné. Na stránke nie sú vždy komplet info. Ceny neviem, ale ak si porovnáš službu Smart a Exclusiv, tak je to solídny rozdiel.
Exclusiv vychádza na 55€ / mesiac...
Teraz si dohoď k tejto sume cifru za medikamenty a suma sa teda navýši. Mesačne by to bola solídna suma a ja nevidím dôvod platiť za niečo, čo nemusím.
Odhliadnuc od toho, nezvyknem meniť lekára, ktorého poznám roky rokúce a s ktorým som na výsosť spokojný.
--------------------------------------------

Ty chodíš, kde chodíš...ja zasa chodím, kde chodím.
To jedno éčko je trt...nestojí ani za zmienku.
Ja chodím k súkromníkom. Objednaný na určitú hodinu v daný deň.

Ale platí to, čo tvrdím - viď vyššie. Niektoré aspekty sa proste nedajú ovplyvniť...
ja chodím na ŽP spadajúcu pod ProCare aj kvôli tomu, že majú všetky prístroje pokope, nemusím chodiť po celom meste na rôzne vyšetrenia.. ale to s týmto nesúvisí..
sama so sebou sem chodím na mamo plus sono, nikdy som neplatila za nič navyše, len kedysi pred zákazom poplatkov 5€ za objednanie na presný čas, teraz 1€..
s dcérou na ortopédiu s kolenom, tu som tiež neplatila ani za rtg, len 5€ za objednanie na presný čas, teraz 1€..
možno chronickí pacienti platia viac, keďže chodia častejšie.. ale ja idem raz ročne a rada zaplatím..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať