Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t270387-p68-co-...otesilo-x.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
Potešilo, alebo nie ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
lujza.j
aj mne...
Funguje ti ? ja som isla cez domaceho poskytovatela, cez mobilneho a nic . Tak neviem.
teraz som skúsila aj cez MT......ide mi...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šokantná téma na sobotu...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vidím že náhubky tu perfektne fungujú ako za vlády komunistov keď som sa pýtal čo obsahuje charta 77 tak som dostal stranícky flajster, dnes sa niekto spýta na TABU to je snaha o zavádzanie GMO potravín a ajhľa ihneď sa téma zamkne Pretože ak sa schváli TTIP tak ich nezastaví nič, dnes každého zaujíma len "preceda"
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Katy a R
Potešilo, alebo nie ?
Ćo na nás ten preceda nevymyslí a ešte takto zákerne pred voľbami a to pripravil o prácu 800 ľudí ktorí určite nemali minimálnu mzdu, o zisk pripravil majiteľov nehnuteľností ktorí prenajímali kancelárie ale najhoršie na tom skončili exekútori ktorí nebudú môcť za pár tisíc dlhu rekvirovať domy a byty dlžníkov, keď títo žiadny úver nikde nezískajú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
šokantná téma na sobotu...
a už je z nej otázka....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
lujza.j
šokantná téma na sobotu...
a už je z nej otázka....
a už debata..hmmm...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
lujza.j
lujza.j
šokantná téma na sobotu...
a už je z nej otázka....
a už debata..hmmm...
Hm..."šokantná debata" o nejakej ....hm a slušný výraz existuje ???
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Niekto robí takúto činnosť verejne, niekto inteligentne potichu. Aj dievčatá vysokoškoláčky si takto privyrábajú na živobytie, aj za socíku. Lenže nie verejne. A rodičia netušia.
Ja sa Melany nečudujem, že ju to zobralo až tak veľmi, vidno, že je sama v riadnej tenzii z toho odhalenia, ale svoje počínanie si tieto ženy neuvedomujú, vystavujú sa nebezpečenstvu, od násilia najhrubšieho rangu... až po obchod s bielym mäsom. Má oprávnený strach o neter, a aj o dobré meno rodiny. To sa dá ešte pochopiť, nie?
4 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
buchač
Katy a R
Potešilo, alebo nie ?
Ćo na nás ten preceda nevymyslí a ešte takto zákerne pred voľbami a to pripravil o prácu 800 ľudí ktorí určite nemali minimálnu mzdu, o zisk pripravil majiteľov nehnuteľností ktorí prenajímali kancelárie ale najhoršie na tom skončili exekútori ktorí nebudú môcť za pár tisíc dlhu rekvirovať domy a byty dlžníkov, keď títo žiadny úver nikde nezískajú
Nebuď taký naivný, že nedostanú žiadny úver. Jasné že ho dostanú a dostanú ho aj 12 krát za rok. Veď je to také jednoduché, či nie?
No a že by si exekútori pri tom neprišli na svoje?
Chápeš?
------------------------------
Ak nie, dám ti ešte jednu nápovedu:
Chceš 7000€ na dva roky?
Dobre, dáme ti ho, ale trošku iným spôsobom, lebo zákon...dáme ti postupne 24 úverov. Každý mesiac jeden. Už chápeš?
-----------------------------
Ešte aj ručiteľa ti dáme nášho a tomu zaplatíš za ručenie. (zaplatí ručiteľovi - nie banke)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
Katy a R
Potešilo, alebo nie ?
Ćo na nás ten preceda nevymyslí a ešte takto zákerne pred voľbami a to pripravil o prácu 800 ľudí ktorí určite nemali minimálnu mzdu, o zisk pripravil majiteľov nehnuteľností ktorí prenajímali kancelárie ale najhoršie na tom skončili exekútori ktorí nebudú môcť za pár tisíc dlhu rekvirovať domy a byty dlžníkov, keď títo žiadny úver nikde nezískajú
Zle si šiel na to, teda aspoň podľa mňa.
Tých odrbávačov mám v trubke...aj tých prenajímateľov nehnuteľností.
Exekútor si na svoje veru nepríde, lebo zákon sa zmenil...si nepostrehol ? Už to nie je tak ľahké, ako bolo predtým.

Úver nezískajú ?
Tak tomu veru never. Získajú, no za oveľa nevýhodnejších podmienok, ako to bolo doteraz.
Doteraz to fungovalo pod pojmom ..."úver v nebankovej spoločnosti"...no po staro/novom sa to bude nazývať ..."úžera"...
Nik a nič jej nezabráni...ani zákon, ani polícia,... a ani Fico.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
buchač
Katy a R
Potešilo, alebo nie ?
Ćo na nás ten preceda nevymyslí a ešte takto zákerne pred voľbami a to pripravil o prácu 800 ľudí ktorí určite nemali minimálnu mzdu, o zisk pripravil majiteľov nehnuteľností ktorí prenajímali kancelárie ale najhoršie na tom skončili exekútori ktorí nebudú môcť za pár tisíc dlhu rekvirovať domy a byty dlžníkov, keď títo žiadny úver nikde nezískajú
Zle si šiel na to, teda aspoň podľa mňa.
Tých odrbávačov mám v trubke...aj tých prenajímateľov nehnuteľností.
Exekútor si na svoje veru nepríde, lebo zákon sa zmenil...si nepostrehol ? Už to nie je tak ľahké, ako bolo predtým.

Úver nezískajú ?
Tak tomu veru never. Získajú, no za oveľa nevýhodnejších podmienok, ako to bolo doteraz.
Doteraz to fungovalo pod pojmom ..."úver v nebankovej spoločnosti"...no po staro/novom sa to bude nazývať ..."úžera"...
Nik a nič jej nezabráni...ani zákon, ani polícia,... a ani Fico.
škoda .že .keď hodím .smajlíky .tak .mi v.äčšinou šifruje text (vraj mám chybu v tej doske s klávesnicami) mal som. zamestnankyňu ktorá mala takýchto .exekútorských príkazov zo 15 buď som jej mal strhnúť z platu alebo oznámiť že sa nedá tak som už mal predpripravený text " Ste na čakacej listine" Ale. .tie .pálky za 1000 platila cca 6000 a .pod
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
škoda .že .keď hodím .smajlíky .tak .mi v.äčšinou šifruje text (vraj mám chybu v tej doske s klávesnicami) mal som. zamestnankyňu ktorá mala takýchto .exekútorských príkazov zo 15 buď som jej mal strhnúť z platu alebo oznámiť že sa nedá tak som už mal predpripravený text " Ste na čakacej listine" Ale. .tie .pálky za 1000 platila cca 6000 a .pod
MAL si....a to kedy bolo ?
Lebo ten zákon nie je v platnosti až tak dlho. Hľadať ho nemienim, šetrím si báááájty...

MAL si....a to znamená teraz, že keď TY si mal, tak to musí platiť všeobecne ?

MAL si....už nebudeš mať. Exekútora nahradia inakší šraci...a oni sa srať veru s dlžníkom nebudú.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

mala som celú zimu vonku pred barákom misu so skalnými ružami a ešte nejakými skalničkami. A včera idem polievať a misa nikde. Tak len dúfam, že nový majiteľ sa bude o kvietky dobre starať
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
škoda .že .keď hodím .smajlíky .tak .mi v.äčšinou šifruje text (vraj mám chybu v tej doske s klávesnicami) mal som. ............................
Chyba istotne nebude v doske od klávesnice. Chyba bude inde - v OS - máš ho fest zas*aný!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Včera sme si urobili minibrigádičku..... Dôverník - teda náš zástupca skonštatoval,že náš vchod už nevyzerá tak pekne (a mal pravdu) a tak sme si ho vymaľovali na bielo... predtám tiež bol "biely", ale ako sa chodilo hore-dolu - boli steny "ochytané" od rúk a od bicyklikárov samé "značky" od pneumatík..... Štyria sme so sfúkli (i s "technologickými" prestávkami) za 1,5 hodinky.
No a dnes som skoro chytil snežnú slepotu - také svetlo z tej bielej bolo.
Len som zvedavý, dokedy to tak vydrží. Pretože práve zí, ktorí ro najviac zasvinili - tak mali radšej "iné povinnosti" - keď videli, ako sa "zliezame" - odrazu prchali z baráku preč.... A práve oni mali najviac kecov, ako to vo vchode vyzerá....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
škoda .že .keď hodím .smajlíky .tak .mi v.äčšinou šifruje text (vraj mám chybu v tej doske s klávesnicami) mal som. zamestnankyňu ktorá mala takýchto .exekútorských príkazov zo 15 buď som jej mal strhnúť z platu alebo oznámiť že sa nedá tak som už mal predpripravený text " Ste na čakacej listine" Ale. .tie .pálky za 1000 platila cca 6000 a .pod
MAL si....a to kedy bolo ?
Lebo ten zákon nie je v platnosti až tak dlho. Hľadať ho nemienim, šetrím si báááájty...

MAL si....a to znamená teraz, že keď TY si mal, tak to musí platiť všeobecne ?

MAL si....už nebudeš mať. Exekútora nahradia inakší šraci...a oni sa srať veru s dlžníkom nebudú.
že by pred troma .mesiacmi? Ale .to je jedno, zo zákona .môžem strhávať po určitú hranicu a existujú tzv zrážky s "prednostnou jazdou" Ale vždy len po neznížiteľný príjem. Takže jej možno budú strhávať z dôchodku za 20 rokov A tá posledná veta je akože irelevantná bez znalosti (Rád by som videl toho exekútora ktorý pošle "šráca" inkasovať ) Leda tak igorko by poslal Ihorov
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Včera sme si urobili minibrigádičku..... Dôverník - teda náš zástupca skonštatoval,že náš vchod už nevyzerá tak pekne (a mal pravdu) a tak sme si ho vymaľovali na bielo... predtám tiež bol "biely", ale ako sa chodilo hore-dolu - boli steny "ochytané" od rúk a od bicyklikárov samé "značky" od pneumatík..... Štyria sme so sfúkli (i s "technologickými" prestávkami) za 1,5 hodinky.
No a dnes som skoro chytil snežnú slepotu - také svetlo z tej bielej bolo.
Len som zvedavý, dokedy to tak vydrží. Pretože práve zí, ktorí ro najviac zasvinili - tak mali radšej "iné povinnosti" - keď videli, ako sa "zliezame" - odrazu prchali z baráku preč.... A práve oni mali najviac kecov, ako to vo vchode vyzerá....
ja každý rok čistím okolo baráku veľké parkovisko, zvyšky trávnikov. A naučila som sa nečakať, že sa ktokoľvek pridá, hoci ma určite vidia. A ani mi to nevadí - ja to chcem čisté, chcem, aby mi prach z toho nelietal na balkón, tak to proste urobím.

A vyložim aj ďalšie kvety von, keď príde čas. Len rozmýšľam, či tam nedám tabuľku s prosbou, aby ich pravidelne polievali a hnojili. Proste aby sa o ne s láskou starali. Prípadne že by som privítala aj fotku, jak sa im darí Niečo ako keď adoptujete psíka z útulku - tiež chodia kontrolovať
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáška - ale ty predsa nie si kvetinový útulok (a kmín to vie) - ty si len zdroj bezplatného zisku... Takže len čórkne a je to jeho.... že niekto si dal námahu? Kmína to - vieš čo.....
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dáška - ale ty predsa nie si kvetinový útulok (a kmín to vie) - ty si len zdroj bezplatného zisku... Takže len čórkne a je to jeho.... že niekto si dal námahu? Kmína to - vieš čo.....
no, máš pravdu. Ale ak niekomu ku šťastiu iba pár kvetov chýbalo, tak je super, že som mu pomohla
Ostatné kvetináče idem veľkým podpísať

mmch, chvíľu som sa zamýšľala, jak by bolo krásne mať taký kvietkový útulok ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať