Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t270387-p68-co-...otesilo-x.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
vladimir m vladimir m

vladimir m je offline (nepripojený) vladimir m

Ja sa pripojím. Viete na čom som sa dnes dobre zasmial? Bol som na nákupe v Tesco. Popri chodení medzi regálmi som bol svedkom nezvyčajného "divadla" Pán riaditeľ hypermarketu slávnostne odmeňoval zamestnankyne pri príležitosti MDŽ. S veľkou pompou im odovzdával po jednom uvädnutom narcisi.Popritom mu nebolo ani trochu trápne že kupujúci sa na tom smiali a krútili hlavami nad lakomosťou/inak sa to nedá nazvať/vedenia celej spoločnosti.
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A ja som bola práve v lekárni pri okienku, keď lekárnik a majiteľ v jednej osobe dával svojim zamestnankyniam /tiež za plnej prevádzky / pre zmenu klinček... teda pardon, karafiát, síce kedysi tradičný symbol MDŽ, ale netradičnej farby - pekný cyklámenový, taký som naozaj ešte nevidela... ako ibalgin...
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
A ja som bola práve v lekárni pri okienku, keď lekárnik a majiteľ v jednej osobe dával svojim zamestnankyniam /tiež za plnej prevádzky / pre zmenu klinček... teda pardon, karafiát, síce kedysi tradičný symbol MDŽ, ale netradičnej farby - pekný cyklámenový, taký som naozaj ešte nevidela... ako ibalgin...
srandovne karafiat ako ibalgin Inac si mi pripomenula ako som domov s velkou radostou a hrdostou doniesol modru orchideu a ako ma lui sfukla, ze som sa nechal obalamutit, ze to bol fake.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aj modré aj čierne ruže sa napúšťajú atramentom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo dnes...ako by to ivan...."mam to biele na ciernom"...lajstra o dóchodku a odchodnom doma....aj preukaz dóchodcu....plati z OP.....ci a ako budem "fungovat" nefiém
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tak gratulujem Lui! V dnešnej dobe sa dožiť v zdraví dôchodku začína byť rarita, keď to tak vidím okolo seba... Až na to, že Ty sa vymykáš z toho priemeru ako neštandard... Ani sa nečudujem, že nám ostatným stále zvyšujú vek odchodu do dôchodku... však keď tam videli Teba...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliw...ked "nam"pred rokmi zmenili zakon...a slubovali,ze nie.....tak ....vies ako to bolo....palec hore bol.....a koment "ved bude to dobre pre vas...povedal robo"..ked sa na to pytala kolegyna ....jedneho z bohov.......takze kolkí navrh zakona citali?!....
Alebo priplatok na byvanie pre tych co sluzia v ba.....pytala som ja jedneho z bohov....preco ho nemame...ze tiez sluzime v ba...."jaj co vam poviem...ked sme to schvalovali na vas sme zabudli"
Takze....hlavne,ze je palec hore....o co ide suma fuk....ja som v tom nevinne....
Nechcem vidiet dochodok mojeho chlapa a decka....z minimalnej mzdy.....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Lui, ja nechcem vidieť ani svoj... Teda chcem, ale vyšší...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Potesilo dnes...ako by to ivan...."mam to biele na ciernom"...lajstra o dóchodku a odchodnom doma....aj preukaz dóchodcu....plati z OP.....ci a ako budem "fungovat" nefiém
No - takže máš na to i lajstro..... a dokonca bumážku dôchodcu.
Inak - tá bumážka (preukaz) ti je akurát na dve veci.... V civile je to len nejaký preukaz, cestovať zadarmo sa na to nedá, polovičné vstupné ako dôchodca na to nedostaneš, miesto pre dôchodcov ti neuvoľnia... Mám (a aj Juraj) tiež taký, pekný, zelený v plastiku zatavený.... a jediné, čo s nim môžem je, že ma pustia do kasárni a ak to veliteľ dovolí, tak bez doprovodu.... Inak preukaz tiež starne v pudilári...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski..ved u mna,aby ma pustili do budou ministerstva.....neviem ako funguje ked ma žabky zastavia....
Naposledy upravil lujza.j : 09.03.16 at 17:07
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Lui, ja nechcem vidieť ani svoj... Teda chcem, ale vyšší...
Si sa mala lepšie učiť a mohla podpísať...
Ja sa idem budúci mesiac prihlásiť do sociálky o ten ďalší dôchodok.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duski..ved u mna,aby ma pustili do budov ministerstva.....neviem ako funguje ked ma žabky zastavia....
Tak im ho ukáž..... reku" Šak svojho predsa nebudete... oné.... "
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lujza.j
Duski..ved u mna,aby ma pustili do budov ministerstva.....neviem ako funguje ked ma žabky zastavia....
Dobrý deň, pán vodič, prosím si váš vodičský preukaz!
To je tá ružová knižôčka, ty moja žabka zelená?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ajajaj - Brusel a jeho tí ... oní... zase dumajú nad sprostosťou..... zase idú niečo diktovať....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač
Oliwa
Lui, ja nechcem vidieť ani svoj... Teda chcem, ale vyšší...
Si sa mala lepšie učiť a mohla podpísať...
Ja sa idem budúci mesiac prihlásiť do sociálky o ten ďalší dôchodok.
Tak šťastnú cestu buchy...
Ma pobavil Tvoj hodnotiteľ... Veď Vy dvaja nemáte ani šajnu, ako som sa učila... A Ty si podpísal? A čo? Spoluprácu... alebo členstvo v strane?

PS: O mňa sa Ty neboj... Poznáš rozprávku o troch grošoch...
2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Oliwa
buchač
Oliwa
Lui, ja nechcem vidieť ani svoj... Teda chcem, ale vyšší...
Si sa mala lepšie učiť a mohla podpísať...
Ja sa idem budúci mesiac prihlásiť do sociálky o ten ďalší dôchodok.
Tak šťastnú cestu buchy...
Ma pobavil Tvoj hodnotiteľ... Veď Vy dvaja nemáte ani šajnu, ako som sa učila... A Ty si podpísal? A čo? Spoluprácu... alebo členstvo v strane?

PS: O mňa sa Ty neboj... Poznáš rozprávku o troch grošoch...
Môj hodnotiteľ nie je podstatný.

Do tej sociálky saidemprihlásiť pre svoje oprávnené, nakoľko :
- nie jeden rok som odrobil v civile
- počas rokov v mundúre som (sme) odviedli do sociálky oveľa viac ako Ty za celý svoj život za účtovníckym PC.
- to, že ako si sa učila, ma nezaujíma. Mal som kolegov, ktorí sa určite učili lepšie ako Ty a predsa podpísali.
- čo sa týka strany, tak v tej som (ver- never) nikdy nebol !
TY si na tom ako ??? Ešte máš doma červenú kartičku ?

P.S.:
Poznám...a určite lepšie ako Ty ! To, čo som ja prežil, to je na jeden román. Ty si pozri radšej nejakú sladotu od Steelovej...
Ty máš ešte len malého šracka doma...
Lenže ja som/sme od rodičov niečo dostali, niečo užili/užívame a niečo aj požičiavame.

...o mňa sa Ty neboj...otec a svokor sa pobrali náhle. Mama a svokra..??? Tým sme predĺžili život o nejaký čas.

...a ozaj...ešte mám aj "nevlastného - akože adoptovaného" syna...toho som zachránilod kriminálu. Teraz je v kľude a jeho deti vravia mojej 1/2 babka.
Ty si na tom ako ???

P.S.:
Kurwa, nasral som sa....sorry.
Ak jedna mladá nepochopí fór (viď zvýraznené), tak čo potom bude v starobe robiť ?
0 5
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Buchy klídek, ja som aj teba, aj Oliw pochopila rovnako, ty môžeš a ona nie? Želám ti pekný deň.
5 3
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To naozaj si myslíte, že podpichovať môže len buchač?

PS
odo mňa mínusku nemá, mne môžete dať aj sto, toto si dal do profilu:

buchač

Kto som?:
Schopnost porozumenia citanemu textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty.
5 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Buchy klídek, ja som aj teba, aj Oliw pochopila rovnako, ty môžeš a ona nie? Želám ti pekný deň.
kukučka
To naozaj si myslíte, že podpichovať môže len buchač?
...
NIE, NIE...a ešte raz NIE !




P.S.:
Zvyšok napísaného som radšej vymazal.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať