Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t270387-p68-co-...otesilo-x.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nesmierne ma pobavilo,že nejaká dobrá duša za počítačom vyriešila problém objednávania pacientom.To aby moji pacienti mohli cez SMS platiť-neviem komu-za objednávanie ma bude stáť len do 1500,0 euro.Zrejme bezmozgový žilinčan alebo jeho kamoš.:-))))
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Nesmierne ma pobavilo,že nejaká dobrá duša za počítačom vyriešila problém objednávania pacientom.To aby moji pacienti mohli cez SMS platiť-neviem komu-za objednávanie ma bude stáť len do 1500,0 euro.Zrejme bezmozgový žilinčan alebo jeho kamoš.:-))))
Noze trosku objasni o co ide? Preco teba objednavanie bude stat 1500 EUR ? Za ake obdobie?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Každý deň počas štúdií som ju videl......a nie iba v škole.
Viem, čo viem.

...................................
Ty si videl každý deň, ja som neskôr sa s ňou i rozprával a to súkromne - na ulici... akurát vychádzala ako STAR slovenskej pop... A tiež viem, čo viem...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
Nesmierne ma pobavilo,že nejaká dobrá duša za počítačom vyriešila problém objednávania pacientom.To aby moji pacienti mohli cez SMS platiť-neviem komu-za objednávanie ma bude stáť len do 1500,0 euro.Zrejme bezmozgový žilinčan alebo jeho kamoš.:-))))
Noze trosku objasni o co ide? Preco teba objednavanie bude stat 1500 EUR ? Za ake obdobie?
No nebude lebo to nekúpim.Zákonom zrušili prednostný poplatok a odvtedy otravujú títo magori.Tak ako Penta-polikliniky Pro Care manažuje ich firma My care a ona berie peniaze od ľudí za objednávky.No tak na ten nápad prišla kopa flákačov čo nás chce manažovať.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tuším som to pochopil....
Tí "dobráci" jednoducho chcú "manažovať", aby ti SMS s objednávkami chodili a oni brali za to prašule...
Pošli ich niekam... a keď pacient sa bude chcieť objednať, tak sa objedná i cez SMS na tvoje číslo a ty len administratívne (papierovo) si zaznačíš.... a bez tých "vykukov"...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
taiko
BXLmiami
Nesmierne ma pobavilo,že nejaká dobrá duša za počítačom vyriešila problém objednávania pacientom.To aby moji pacienti mohli cez SMS platiť-neviem komu-za objednávanie ma bude stáť len do 1500,0 euro.Zrejme bezmozgový žilinčan alebo jeho kamoš.:-))))
Noze trosku objasni o co ide? Preco teba objednavanie bude stat 1500 EUR ? Za ake obdobie?
No nebude lebo to nekúpim.Zákonom zrušili prednostný poplatok a odvtedy otravujú títo magori.Tak ako Penta-polikliniky Pro Care manažuje ich firma My care a ona berie peniaze od ľudí za objednávky.No tak na ten nápad prišla kopa flákačov čo nás chce manažovať.
aj nas uz oslovili
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
taiko
BXLmiami
Nesmierne ma pobavilo,že nejaká dobrá duša za počítačom vyriešila problém objednávania pacientom.To aby moji pacienti mohli cez SMS platiť-neviem komu-za objednávanie ma bude stáť len do 1500,0 euro.Zrejme bezmozgový žilinčan alebo jeho kamoš.:-))))
Noze trosku objasni o co ide? Preco teba objednavanie bude stat 1500 EUR ? Za ake obdobie?
No nebude lebo to nekúpim.Zákonom zrušili prednostný poplatok a odvtedy otravujú títo magori.Tak ako Penta-polikliniky Pro Care manažuje ich firma My care a ona berie peniaze od ľudí za objednávky.No tak na ten nápad prišla kopa flákačov čo nás chce manažovať.
ale kto su ti dobraci ? Nejaka sukromna firma, Ti nuka nejaku sluzbu a Ty mas volbu ju vyuzit, ci nevyuzit ? A tych 1500 EUR to je jednorazova platba, ci nejaky rocny pausal ?
Zaujima ma to, lebo v NL je objednavanie uplne normalne a ludia tym padom necakaju 4 hod ulekara ako tu na SK.
Ked sa Ti zda drahe, co ponuka niekto iny, tak sa spojte viac lekarov, zadajte na freelancer.com zakazku, nech vam niekto taku app urobi a budete to mat omnoho lacnejsie. Aj pacienti budu happy aj Ty budes happy lebo nebudes musiet telefony dvihat furt ako blazniva a budes mat naplanovany svoj cas
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Tuším som to pochopil....
Tí "dobráci" jednoducho chcú "manažovať", aby ti SMS s objednávkami chodili a oni brali za to prašule...
Pošli ich niekam... a keď pacient sa bude chcieť objednať, tak sa objedná i cez SMS na tvoje číslo a ty len administratívne (papierovo) si zaznačíš.... a bez tých "vykukov"...
jaaaaj misoft, ale ono taka app, co vie prijimat SMS, pripade comm za smartphone a rovno ich hadzat do kalendara doktorke, ma svoje caro . Sak sme uz v 21 storroci. Len slovak musi rozumom phnut, vediet sa dojednat, pripadne zariadit po svojom, neohundrat hned vsetko na zaciatku a nenechat pacienta vycakuvat 4 hodiny v cakarni. (teraz som vo vseobecnosti pisal, tak nie ze sa niekto bude dotknuty citit )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

áno, tí vydriduchovia v podobe samozvaných manažérov hýbu rozumom a majú to zmáknute, len škoda, že ich väčšina lekárov oprávnene pošle do riti. :-))
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

prípadne keď Ti povie ako pediatrička o tvojom kojenom dieťati, že by malo schudnúť
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) V NL za Teba na rozdiel od SK poisťovne platia.Ked táto vymoženosť príde na SK a pacient bude klientom,budú sa lekári snažiť.Ak tu ešte nejakí budú :-)).
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
:-)) V NL za Teba na rozdiel od SK poisťovne platia.Ked táto vymoženosť príde na SK a pacient bude klientom,budú sa lekári snažiť.Ak tu ešte nejakí budú :-)).
Naozaj zaujímavé a svojské vyjadrenie od lekára.
------------------------------------------------
Ešte by ma zaujímalo tvoje vyjadrenie na otázku: čo mám ja, ako pacient (klient) spoločné s tým, či ti moja poisťovňa zaplatí?
------------------------------------------------------
Myslíš, že ja, ako tvoj pacient, mám nejakú legálnu možnosť ti zaplatiť? Zaplatiť tak, aby to niekto nepovažoval za môj pokus o úplatok?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nemáš platiť mne,máš si dôsledne vymáhať od svojej poisťovne čo Ti za Tvoje peniaze patrí a síce zdrav.starostlivosť.Tak ako si to vymáhaš všade inde.A stačí idem na chatu :-))ˇ.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
Nemáš platiť mne,máš si dôsledne vymáhať od svojej poisťovne čo Ti za Tvoje peniaze patrí a síce zdrav.starostlivosť.Tak ako si to vymáhaš všade inde.A stačí idem na chatu :-))ˇ.
Nemaj strach, že by som si ja osobne, nevymáhal od poisťovne, to čo mi patrí. Takú ešte nehrali.
Zrejme si tiež pletieš pojmy a dojmy.
1. Mne patrí zdravotnícka služba a tu môže poskytnúť iba lekár. Ty máš povinnosť ju poskytnúť a ja mám právo ju od teba dostať. Nie od poisťovne.
2. Ak si poskytla poistenému pacientovi službu (lebo si ju zo zákona musela poskytnúť) a ty máš zmluvu s poisťovňou, že ti za ňu zaplatí. Tak že je na tebe, čo a ako dôsledne si budeš od poisťovne vymáhať. Nie na mne je vymáhať tvoj nárok od poisťovne.
------------------------------------------------
Pacient je len čas od času v zdravotníckom zariadení, ale lekár je tam denno denne. Lekár by po dvadsiatich rokoch strávených v zdravotníctve, mal aspoň čo to z problémov zaregistrovať a aspoň trochu sa v tom orientovať.
Pacient má vedomosť iba o svojich zdravotných problémoch, ale lekár má vedomosť o tisícoch zdravotných problémov. Lekár by mal vedieť o problémoch s platbami a s celým systémom v zdravotníctve. Lekár je členom lekárskej komory, nie pacient. To vy lekári ste pohromou zdravotníctva, nie politici a tunelári Paškovho typu.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
Nemáš platiť mne,máš si dôsledne vymáhať od svojej poisťovne čo Ti za Tvoje peniaze patrí a síce zdrav.starostlivosť.Tak ako si to vymáhaš všade inde.A stačí idem na chatu :-))ˇ.
konkretizuj,ako si mám JA vymáhať.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

a je to tak...
20 cestovateľských predstáv premenených na smutnú realitu
http://minikiwi.refresher.sk/1818-20...astne-obdivuje
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ani nie, ja som bola v desiatich a nebolo to tak husté. To je fotené nielen na efekt (prázdne), ale aj na extrémnu návštevnosť. V skutočnosti je to zväčša tak, že ani prázdno, ani davy, ale je to niekde medzi tým.
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://hudba.zoznam.sk/jaro-filip/piesen/cez-okno/

Jaro Filip - Cez okno (text piesne)


Na cely svet sa divam cez okno
Lebo vsade dobre doma najlepsie
Na cely svet zabudam cez okno
Po ruskej vodke ho mam najvacsie

Chicago, Pariz, Dilli, Roma
Cez okno vidim a sedim doma

Cez okno
Si mozme tykat
Cez okno
Sa mozme stykat
Cez okno
Vyleti dyka
Cez okno
Zastrelim byka
Cez okno
Sa krasne hika
Cez okno
Urazim stryka
Cez okno
Budeme pykat
Cez okno skusame dychat

Na cely svet sa divam cez okno
Doma je najlepsie a vsade je dobre
Na cely svet sa divam cez okno
Kazdy to okno odo mna zobre

Chicago, Pariz, Dilli, Roma
Cez okno vidim a sedim doma
Cechov, Madarov a svet Indov
Pozorne sledujem cez svoje Window
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Ani nie, ja som bola v desiatich a nebolo to tak husté. To je fotené nielen na efekt (prázdne), ale aj na extrémnu návštevnosť. V skutočnosti je to zväčša tak, že ani prázdno, ani davy, ale je to niekde medzi tým.
Pri určitých linkoch je potrebné zásadne čítať diskusiu.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Načo diskusiu, napísala som, ako som zažila. Link bol jasný, destinácie tiež, viem, kde som bola, mám to na foto a aj v hlave. Ale pozriem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať