Zavrieť

Porady

OLYMP - nová verzia

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ahojte...nainštalovala som si novú verziu OLYMPU a pri ukončovaní programu mi robí toto :

Robí to aj Vám ? Nikdy som po inštalovaní novej verzie problém nemala
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Mila123 Pozri príspevok
som z hrôzou zistila, že Kros bude mať platné dohody (resp. zapracovanie legislatívy do programu až vo verzii 13.10), je už po 01 01 2013 a nikto nič.......

musím prepočítavať PP a dohody , a nemám kde.......
dokonca aj zaplatené máme a ništ.......ide ma rozpučiť od jedu........
neviem, prečo ťa pučí? Ved mzdy za január budeš robiť až vo februári a budeš mať možnosť ich spracovať aj koncom januára, kedy bude verzia 13.10.
Za december 2012 spracuješ mzdy podľa starej legislatívy a na to verzia 13.00 je dobrá. Máš tam aj e-prihlášky, odhlášky po novom. Tak čo ťa vlastne trápi?
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Mňa trápi teraz jedna vec, v starej verzii som mala hromadnú tlač a teraz to asi zrušili, lebo neviem kde to nájsť a pracne hľadám v tých všetkých dokumentoch, čo som mala predtým nastavené....nepozerala som ešte , čo menili v novej verzii....
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Danka, keď si otvoríš dokumenty je tam voľba "skupiny zostáv" a tam si môžeš pridať zostavy, ktoré potrebuješ. Ja som dnes skúšala 1/2 dňa urobiť výplatu z dohody za január a stále mi nepočítalo odvody, prešla som všetko kde by sa mohlo niečo zaškrtnúť a teraz tu čítam, že až od verzie 13.10...no nemohla som kukuč na poradu skôr?
1 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

tiež sa dobre jedujem s ukladaním tlačových zostáv, chcela som spracované mzdy za 12/2012 dnes poslať mailom klientovi a nejde mi to ako predtým. celé to rozhasili a už sa mi dnes veru nechce tu špekulovať.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Prosím o pomoc, dnes som chcela odoslať výkaz do sociálnej poisťovne za 12/2012 a hlási mi chybu - je to na pracovníkovi, ktorý mal odmenu po skončení PP. Systém to rozpočítal na predchádzajúce mesiace, myslím, že je to dobre, ale napriek tomu mi tam hlási chybu aj pri jednom výkaze aj pri druhom do sociálky. Neviete, v čom môže byť problém?
Ďakujem pekne.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať