Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

jar88
korela
Mám pocit, že sme fakt už niekde, kde sme nechceli byť, a to ešte nie je po.
Fu!
My sme tam už dááávno. (Tam kde sme nechceli byť.)
Či skôr, stále je tu mnoho, mnoho ľudí, čo nedokážu prijať skutočnosť. Realitu života.
Robia si falošné nádeje, že bez Ficka bude fáájn, ale ak sa zamyslíme nad bodmi opozičníkov, veľká sláva to zatiaľ nebude.
-----------------------------------
Ficko nám prerozdeloval 2+5 cez svojich kamoškov a opozičníci sľubujú prerozdeliť len 5+2 cez svojich kamoškov.
Som zvedavý, ako dlho nám to vydrží.
Naviac, počet podnikateľov, ktorí si pomáhajú cez zahraničné raje utešene pribúda. Tak som zvedavý, ako sa to premietne v štátnej kasičke a na odvodoch.
Jaro dávam ti bod, nie za Ficka.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
korela
Mám pocit, že sme fakt už niekde, kde sme nechceli byť, a to ešte nie je po.
Fu!
My sme tam už dááávno. (Tam kde sme nechceli byť.)
Či skôr, stále je tu mnoho, mnoho ľudí, čo nedokážu prijať skutočnosť. Realitu života.
Robia si falošné nádeje, že bez Ficka bude fáájn, ale ak sa zamyslíme nad bodmi opozičníkov, veľká sláva to zatiaľ nebude.
-----------------------------------
Ficko nám prerozdeloval 2+5 cez svojich kamoškov a opozičníci sľubujú prerozdeliť len 5+2 cez svojich kamoškov.
Som zvedavý, ako dlho nám to vydrží.
Naviac, počet podnikateľov, ktorí si pomáhajú cez zahraničné raje utešene pribúda. Tak som zvedavý, ako sa to premietne v štátnej kasičke a na odvodoch.
--------------------------------
No a čo sa týka výpadov Nandrolona a misofta, to nerieš. Nemá to žiadny význam. Je to iba štekanie, štekanie, ku ktorému sa čas od času, pridá aj pán moderátor.
Nie takto. " Som zvedavý, ako dlho nám to vydrží."

Takto. Som zvedavý, dokedy nám to vydrží?!

Dokedy to im, tím mladým vydrží? Kým získajú kľúče na štrnganie, či k svojmu obydliu? A strava, aj na hašku majú, o kľúče sa nezaujímajú. Nie všetci chcú byť na konci. Preto ten politický boj, hnoj! A vyber si?!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
Mám pocit, že sme fakt už niekde, kde sme nechceli byť, a to ešte nie je po.
Fu!
My sme tam už dááávno. (Tam kde sme nechceli byť.)
Či skôr, stále je tu mnoho, mnoho ľudí, čo nedokážu prijať skutočnosť. Realitu života.
Robia si falošné nádeje, že bez Ficka bude fáájn, ale ak sa zamyslíme nad bodmi opozičníkov, veľká sláva to zatiaľ nebude.
-----------------------------------
Ficko nám prerozdeloval 2+5 cez svojich kamoškov a opozičníci sľubujú prerozdeliť len 5+2 cez svojich kamoškov.
Som zvedavý, ako dlho nám to vydrží.
Naviac, počet podnikateľov, ktorí si pomáhajú cez zahraničné raje utešene pribúda. Tak som zvedavý, ako sa to premietne v štátnej kasičke a na odvodoch.
--------------------------------
No a čo sa týka výpadov Nandrolona a misofta, to nerieš. Nemá to žiadny význam. Je to iba štekanie, štekanie, ku ktorému sa čas od času, pridá aj pán moderátor.
Ja som reagovala na predchádzajúci príspevok, ktorý, žiaľ, zmizol, nie na Misofta. Mala som ho citovať, moja chyba. Zdá sa, že v neskorých večerných hodinách tu nehodno pre istotu reagovať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
ziv123 ziv123

ziv123 je offline (nepripojený) ziv123

Ja sa rozhodujem medzi Sieť Obyčajní ľudia. Vždy som volil pravicu, ale ako sa postavila SaS proti živnostníkom v roku 2011, pamätáte sa na tie opatrenia proti živnostníkom, tak SaS určite nebudem voliť. SDKU už je mrtvola.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ziv123
Ja sa rozhodujem medzi Sieť Obyčajní ľudia. Vždy som volil pravicu, ale ako sa postavila SaS proti živnostníkom v roku 2011, pamätáte sa na tie opatrenia proti živnostníkom, tak SaS určite nebudem voliť. SDKU už je mrtvola.
no u nás sme sa tak dohodli - vybrali sme, ktorí ľudia sú pre nás prijateľní. Samozrejme, nebolo to z jednej strany. Tak sme si to podelili, každá z týchto strán dostane hlas. Nebudeme proste voliť rovnako, ale ako keby polovica môjho hlasu je aj manželova a naopak. A ako zisťujem, takto to rieši veľa ľudí v mojom okolí....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
ziv123
Ja sa rozhodujem medzi Sieť Obyčajní ľudia. Vždy som volil pravicu, ale ako sa postavila SaS proti živnostníkom v roku 2011, pamätáte sa na tie opatrenia proti živnostníkom, tak SaS určite nebudem voliť. SDKU už je mrtvola.
no u nás sme sa tak dohodli - vybrali sme, ktorí ľudia sú pre nás prijateľní. Samozrejme, nebolo to z jednej strany. Tak sme si to podelili, každá z týchto strán dostane hlas. Nebudeme proste voliť rovnako, ale ako keby polovica môjho hlasu je aj manželova a naopak. A ako zisťujem, takto to rieši veľa ľudí v mojom okolí....
Už aby bolo po voľbách,
som zvedavý, čo tí našinci s podobnými návodmi spôsobia.
Ak bude účasť nad 55%, začnem jesť lečo s párkom. Žiadna kapusta, žiadne bravčové pečené a ani parenú knedľu.
--------------------------------------------
Dedina je plná letákov SMERu - tak neviem.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Dáša_
ziv123
Ja sa rozhodujem medzi Sieť Obyčajní ľudia. Vždy som volil pravicu, ale ako sa postavila SaS proti živnostníkom v roku 2011, pamätáte sa na tie opatrenia proti živnostníkom, tak SaS určite nebudem voliť. SDKU už je mrtvola.
no u nás sme sa tak dohodli - vybrali sme, ktorí ľudia sú pre nás prijateľní. Samozrejme, nebolo to z jednej strany. Tak sme si to podelili, každá z týchto strán dostane hlas. Nebudeme proste voliť rovnako, ale ako keby polovica môjho hlasu je aj manželova a naopak. A ako zisťujem, takto to rieši veľa ľudí v mojom okolí....
Už aby bolo po voľbách,
som zvedavý, čo tí našinci s podobnými návodmi spôsobia.
Ak bude účasť nad 55%, začnem jesť lečo s párkom. Žiadna kapusta, žiadne bravčové pečené a ani parenú knedľu.
--------------------------------------------
Dedina je plná letákov SMERu - tak neviem.
Lístie padá na jar ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
jar88
Dáša_
ziv123
Ja sa rozhodujem medzi Sieť Obyčajní ľudia. Vždy som volil pravicu, ale ako sa postavila SaS proti živnostníkom v roku 2011, pamätáte sa na tie opatrenia proti živnostníkom, tak SaS určite nebudem voliť. SDKU už je mrtvola.
no u nás sme sa tak dohodli - vybrali sme, ktorí ľudia sú pre nás prijateľní. Samozrejme, nebolo to z jednej strany. Tak sme si to podelili, každá z týchto strán dostane hlas. Nebudeme proste voliť rovnako, ale ako keby polovica môjho hlasu je aj manželova a naopak. A ako zisťujem, takto to rieši veľa ľudí v mojom okolí....
Už aby bolo po voľbách,
som zvedavý, čo tí našinci s podobnými návodmi spôsobia.
Ak bude účasť nad 55%, začnem jesť lečo s párkom. Žiadna kapusta, žiadne bravčové pečené a ani parenú knedľu.
--------------------------------------------
Dedina je plná letákov SMERu - tak neviem.
Lístie padá na jar ...
A do sita môžeš aj sto krát našťať, stále bude prázdne.
A je jedno, či na jar, alebo na jeseň. Iné to bude v zime. Vidím, že to v ňom vydrží až do jara.
-------------------------------
Neskúsime radšej pieskovisko?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
sito
jar88
Dáša_
ziv123
Ja sa rozhodujem medzi Sieť Obyčajní ľudia. Vždy som volil pravicu, ale ako sa postavila SaS proti živnostníkom v roku 2011, pamätáte sa na tie opatrenia proti živnostníkom, tak SaS určite nebudem voliť. SDKU už je mrtvola.
no u nás sme sa tak dohodli - vybrali sme, ktorí ľudia sú pre nás prijateľní. Samozrejme, nebolo to z jednej strany. Tak sme si to podelili, každá z týchto strán dostane hlas. Nebudeme proste voliť rovnako, ale ako keby polovica môjho hlasu je aj manželova a naopak. A ako zisťujem, takto to rieši veľa ľudí v mojom okolí....
Už aby bolo po voľbách,
som zvedavý, čo tí našinci s podobnými návodmi spôsobia.
Ak bude účasť nad 55%, začnem jesť lečo s párkom. Žiadna kapusta, žiadne bravčové pečené a ani parenú knedľu.
--------------------------------------------
Dedina je plná letákov SMERu - tak neviem.
Lístie padá na jar ...
A do sita môžeš aj sto krát našťať, stále bude prázdne.
A je jedno, či na jar, alebo na jeseň. Iné to bude v zime. Vidím, že to v ňom vydrží až do jara.
-------------------------------
Neskúsime radšej pieskovisko?
No pravdu máš. Pri takej činnosti, aj niečo iné zostane prázdne, to by šlo. Ale, ak aj to o meter vyše, zhruba, je prázdne, nič tam nezamrzne, že?
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Vie niekto dokedy majú povolenú reklamu politické strany? To vymývanie mozgov mi už lezie poriadne na nervy.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vlado 33
Vie niekto dokedy majú povolenú reklamu politické strany? To vymývanie mozgov mi už lezie poriadne na nervy.
Kampaň sa skončí 3. marca 2016, potom začne dvojdňové moratórium.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Frešo zdôraznil, že v prípade účasti vo vláde nedopustí odchod Grécka zo Schengenu, nedovolí, aby sa rozpadol dlho budovaný koncept. "Bez Fica, bez plota, v Schengene," ukončil svoj prejav.

http://domov.sme.sk/c/20106544/sledu...#ixzz41gtk20Qv

Takže tento osamotený preceda jednosobovej strany si ide klásť pomienky...? Kúúúwa, to je ale optimizmus.
Veď ten nie je hoden (ako politik) ani len starému ujovi robiť spoločnosť...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
Vie niekto dokedy majú povolenú reklamu politické strany? To vymývanie mozgov mi už lezie poriadne na nervy.
Do 3.3. vydrž.... a potom vonku sa nepozeraj na billboardy....
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft



2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Je to takto nejako.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja viem, koho budem voliť..

ak je ešte niekto nerozodnutý, možno mu pomôže toto :

http://www.etrend.sk/podnikanie/kolk...e-balicky.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať