Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.

ty potrebuješ politikov na to, aby nás obhajovali vo svete ?????

a pred kým - čím, voči čomu nás ako majú obhajovať ?

a kto z ních nás teda obháji ? )
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ja viem, koho budem voliť..
ak je ešte niekto nerozodnutý, možno mu pomôže toto :
http://www.etrend.sk/podnikanie/kolk...e-balicky.html
To mne ako má pomôcť ???
Tužinský je typický daniar...píše tak, že tomu článku ani Kristus nerozumie...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.
No schválne...keď sa nebojíš, tak MENUJ tých dvoch !
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
ja viem, koho budem voliť..
ak je ešte niekto nerozodnutý, možno mu pomôže toto :
http://www.etrend.sk/podnikanie/kolk...e-balicky.html
To mne ako má pomôcť ???
Tužinský je typický daniar...píše tak, že tomu článku ani Kristus nerozumie...

ty iste ešte váhaš, či dáš hlas precedovi )
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa nebojím, iba nemienim, tak ako aj všetci ostatní tu. Dvaja majú z nich gebír na skutočnú prácu v politike.
Pozrite si svoje maturitné oznámenie, kde to podľa foto aj charakteru kam kto dotiahol a na čo hlavne mal.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ty iste ešte váhaš, či dáš hlas precedovi )
Ešte taký kvalitný matroš nie je na trhu, aby som rozum stratil...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja sa nebojím, iba nemienim, tak ako aj všetci ostatní tu. Dvaja majú z nich gebír na skutočnú prácu v politike.
Pozrite si svoje maturitné oznámenie, kde to podľa foto aj charakteru kam kto dotiahol a na čo hlavne mal.
Bojíš - nebojíš...to nič nemení na fakte, že takáto debata potom nemá význam.
-----------------------------------------
Maturitné oznámenie ? Ty zasa sranduješ ?
Ak by sa podľa toho malo riadiť, tak zbohom rodina a zdravý rozum.

Príklad ?
Šprt našej triedy...excelentný jedničkár vo všetkých predmetoch (okrem telocviku)...absolvent vysokej školy s červeným diplomom...
Vieš ako skončil ?
Ako posledný bezďák, slobodný starý mládenec, ktorý sa upil k smrti a skončil v priekope.

Iný spolužiak, taká tichá myška...ukončil dve vysoké školy (tretiu akurát robil v čase našeho stretka), riaditeľ strednej školy, manžel a otec rodiny...atď.


Fakt niekedy tak zarúbeš, že to nie je normál.
2 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
korela
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.
volíme charizmatické osobnosti a potom sa divíme, že tam máme bezohľadných psychopatov
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, ona ale nemyslí priamo "iba" na vzdelanie. Ale v podstate "kam to dotiahol", to znamená, že ten tvoj jedničkár podľa nej "nepatrí" do tej dvojky, ktorú spomína....
1 1
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Osobne vidím najvyššiu hodnotu vo volení strán SAS a Olano, to je moj nazor takže poprosim žiadne nadávky ..
SaS - podla mňa jeden z top predsedov, kvalitný ekonomický program, myslím že žiadne rokradačske kauzy v ich strane
+ pozrite si aspoň pár videí so Sulíkom z Nemecka, tak ako im tam on nakladá už len preto by som ho volil.
Olano - Mativoč aj keď ho mnoho ludi vidi len ako hulváta je dosť rozumný človek, dokaže sa postaviť sám Ficovi, veľa krát rozprával v parlamente o doležitych témach.
Asi jedina strana ktora sa fakt neboji útočiť a pozerá iným stranám pod ruky.
+ Je tam množstvo poslancov ktorých sa nebojim krúžkovať, ktorý majú správne hodnoty a postavilo sa za nich aj dosť velá lídrov na Slovensku

To je moj nazor, som otvoreny diskusii ale prosím žiadne nadávky a pod.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchač, ona ale nemyslí ...
Iba ak tak...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Šprt našej triedy...excelentný jedničkár vo všetkých predmetoch (okrem telocviku)...absolvent vysokej školy s červeným diplomom...
Vieš ako skončil ?
Ako posledný bezďák, slobodný starý mládenec, ktorý sa upil k smrti a skončil v priekope.

Iný spolužiak, taká tichá myška...ukončil dve vysoké školy (tretiu akurát robil v čase našeho stretka), riaditeľ strednej školy, manžel a otec rodiny...atď.
.
tak, tak. takých príkladov má každý určite viacej.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ing. Ľubomír Janoška
korela
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.
volíme charizmatické osobnosti a potom sa divíme, že tam máme bezohľadných psychopatov
hmm, otázka je, či by sme v prvom rade nemali voliť dobrých ľudí. Akurát to nemá nikto na čele napísané. A veľkým problém je, že dobrý človek by nemal robiť podrazy nikomu. A žiaľ obávam sa, že bez roznych takýchto vecí málokto v politike vydrží. Alebo málokto vydrží ako dobrý človek
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pohľad na vec:
Hranatý dospel do toho štádia, kedy si myslí, že ON je štát, že ON je najmúdrejší, že ON drží túto republiku nad vodou.
Zabúda na jednu vec. ON nie je štát - štát sme my VŠETCI!!!! ON nie je najmúdrejší, ON len omieľa dookola jedno a to isté a stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. ON túto republiku nedrží nad vodou, ON ju skôr potápa.
A zabudol na jeden dôležitý fakt. Právomoc, aby rozhodoval, mu dali voliči (ako ktorí) - teda národ, ktorý tvorí štát. A MAL by sa podľa toho i správať.
Pretože ON nie je našim pánom - ON je našim ZAMESTNANCOM!!!!!

Tak mu zrušme "pracovný pomer" a dajme to jasne najavo 5.3. - MÁŠ PADÁKA!!!!!
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Patrik Murárik
Osobne vidím najvyššiu hodnotu vo volení strán SAS a Olano, to je moj nazor takže poprosim žiadne nadávky ..
SaS - podla mňa jeden z top predsedov, kvalitný ekonomický program, myslím že žiadne rokradačske kauzy v ich strane
+ pozrite si aspoň pár videí so Sulíkom z Nemecka, tak ako im tam on nakladá už len preto by som ho volil.
Olano - Mativoč aj keď ho mnoho ludi vidi len ako hulváta je dosť rozumný človek, dokaže sa postaviť sám Ficovi, veľa krát rozprával v parlamente o doležitych témach.
Asi jedina strana ktora sa fakt neboji útočiť a pozerá iným stranám pod ruky.
+ Je tam množstvo poslancov ktorých sa nebojim krúžkovať, ktorý majú správne hodnoty a postavilo sa za nich aj dosť velá lídrov na Slovensku

To je moj nazor, som otvoreny diskusii ale prosím žiadne nadávky a pod.
Toto isté si mohol v minulosti (za Mečiara) napísať aj na Fica.
Tiež všetko kritizoval, ale len do vtedy, kým strana nenarástla. Veď práve preto nabral takú voličskú základňu.
--------------------------------
SaS a OLANO a vlastne všetci, kto by sa dostali k takému podielu v parlamente, sa zákonite zmenia. Tak chutí moc. Každý z nich si myslí (a aj my ostatní si myslíme, že vieme najlepšie), že práve oni vedia najlepšie, ako to všetko máme robiť. Nikoho z nich nenapadne, že si to každý môže najlepšie robiť po svojom a aj pobabrať po svojom.
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

[/QUOTE]
SaS a OLANO a vlastne všetci, kto by sa dostali k takému podielu v parlamente, sa zákonite zmenia. Tak chutí moc. Každý z nich si myslí (a aj my ostatní si myslíme, že vieme najlepšie), že práve oni vedia najlepšie, ako to všetko máme robiť. Nikoho z nich nenapadne, že si to každý môže najlepšie robiť po svojom a aj pobabrať po svojom.[/QUOTE]

prepáč ale toto je podľa mna hlúposť, ak sú všetci rovnaký tak to znamená že aj my, to potom nemáme ani právo na život ak sú všetci svine
Ako potom by sme mohli vyriešiť situaciu na Slovensku ? čo si zvolime krála namiesto premiéra ? ..
a ešte raz si dovolim ti oponovať, ako som hore písal Olano má ludí ktorých poznám aj sám bližšie, nie osobne to netvrdím ale viem o nich dosť a poznám ludí ktorý sú doslova ich priatelia. Takže nie nekecám tu len populistické reči ale fakty, to že je snáď v každej strane nejaký hajzlík je možné ale určite nie všetci .. momentálne máme na výber kolko ? myslím že 3300 poslancov a to je podla mňa dosť na to aby si každý vedel vybrať
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Pohľad na vec:
Hranatý dospel do toho štádia, kedy si myslí, že ON je štát, že ON je najmúdrejší, že ON drží túto republiku nad vodou.
Zabúda na jednu vec. ON nie je štát - štát sme my VŠETCI!!!! ON nie je najmúdrejší, ON len omieľa dookola jedno a to isté a stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. ON túto republiku nedrží nad vodou, ON ju skôr potápa.
A zabudol na jeden dôležitý fakt. Právomoc, aby rozhodoval, mu dali voliči (ako ktorí) - teda národ, ktorý tvorí štát. A MAL by sa podľa toho i správať.
Pretože ON nie je našim pánom - ON je našim ZAMESTNANCOM!!!!!

Tak mu zrušme "pracovný pomer" a dajme to jasne najavo 5.3. - MÁŠ PADÁKA!!!!!
Len pre poriadok.
My občania SR nie sme štát. Že mi sme štát, je len mnohokrát opakovaná lož.
Štát je územie na ktorom parlament, vláda a ostatné inštitúcie zabezpečujú charakter prostredia v ktorom žijeme, alebo len prežívame.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Všetci sa zmenia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať