Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Patrik Murárik
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím
Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/pr...invalidom.html
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dala som zmienku aj ja, ale dotyčná pani tvrdí, že je to vytrhnuté z kontextu a že dotyčný bývalý člen SaS sa mstí.
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

buchač
Patrik Murárik
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím
Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/pr...invalidom.html
tiež si myslím že je to vytrhnuté z kontextu ale tak OK, beriem je tu ta možnosť že to mohol niekto povedať .. btw - voliť budem aj tak tu druhú stranu lebo mám aj určených ludí ktorých zakrúžkujem a to je pre mňa 100%
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

BXLmiami
Patrik Murárik
Osobne vidím najvyššiu hodnotu vo volení strán SAS a Olano, to je moj nazor takže poprosim žiadne nadávky ..
SaS - podla mňa jeden z top predsedov, kvalitný ekonomický program, myslím že žiadne rokradačske kauzy v ich strane
+ pozrite si aspoň pár videí so Sulíkom z Nemecka, tak ako im tam on nakladá už len preto by som ho volil.
Olano - Mativoč aj keď ho mnoho ludi vidi len ako hulváta je dosť rozumný človek, dokaže sa postaviť sám Ficovi, veľa krát rozprával v parlamente o doležitych témach.
Asi jedina strana ktora sa fakt neboji útočiť a pozerá iným stranám pod ruky.
+ Je tam množstvo poslancov ktorých sa nebojim krúžkovať, ktorý majú správne hodnoty a postavilo sa za nich aj dosť velá lídrov na Slovensku

To je moj nazor, som otvoreny diskusii ale prosím žiadne nadávky a pod.
Nebudem nadávať.Ale jednoducho si neviem predstaviť,ako sa zrovna tieto dve strany dohodnú na utečencoch.
akú dohodu o utečencoh ? snáď si aj ty neskočil Fickovy na tie populisticke krivé reči.
Podla oficiálnych informácii by malo Slovensko momentálne prijať keby s tým súhlasí cca 2300 utečencov a nie 200 000 ako tvrdí Fico a spol.
Na druhej strane žiadna poriadna pravicová strana nesúhlasi s kvótami tak teraz neviem či som len nepochopil teba alebo kto koho nepochopil
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
jar88
bjuty smis
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
Toto tvoje vyjadrenie, je naozaj veľmi, ale vééľmi všeobecné.
Čo konkrétne si predstavuješ, pod tým strpčovaním a komplikovaním života.?
---------------------------------------
Dúfam, že nenapíšeš všeobecne vymožiteľnosť práva, lepšie zdravotníctvo, zníženie korupcie a podobne.
Napíš konkrétne čím a ako by to mal niekto zlepšiť. Písať frázy dokáže skoro každý.
Fíni majú nulovú korupciu. Severské národy majú v sebe úplne iný kód ako Stredoeurópania.
Akoby sa tu stratil zmysel pre zachovanie svojho rodu.
A to kto ti dáva také informácie?

Pravdou je, že s vnímaním korupcie sú trošku pozadu a že ju majú menšiu, ale nie nulovú.
Teraz už sa aj u nich zmenilo prostredie (sú v EU) a tak idú pekne hore.
V roku 2013 dosahovali viac, ako polovičnú korupciu v ČR.
http://www.transparency.cz/wp-conten...STATISTIKY.pdf
Ešte raz - korupcia nieje daná povahou ľudí, ale povahou prostredia.
Tak z tohto materiálu to radšej sem skopírujem. Nie je to až také zlé s tými Severanmi. Je to výborné. Môžeme zatiaľ iba snívať. Ak máme na mysli obaja to isté pod povahou prostredia, tak vcelku súhlasím.

Stojí to za povšimnutie.
GLOBÁLNÍ BAROMETR KORUPCE
(výsledky průzkumu z r. 2013, který zahrnoval ČR a ze severských zemí Dánsko,
Finsko, Norsko)
 Vnímání sektorů jako zkorumpovaných: Existuje velký rozdíl mezi ČR a severskými zeměmi, především ve vnímání zkorumpovanosti veřejných představitelů a státních úředníků (ČR 71% vs. 11-29%) a oblasti soudnictví (ČR 52% vs. 5-9%); dál politické strany (ČR 73%, vs. 30-41%), parlament/zákonodárný sbor (ČR 59%, vs. 18-31%).
 V ČR vládne oproti severským zemím značná nedůvěra v účinnost vládních opatření (4%, vs. 20-33%), resp. silné přesvědčení o jejich neúčinnosti (72% vs. 28-41%).
 Ochota veřejnosti oznamovat případy korupce je v ČR výrazně nižší než v severských zemích (55% vs. 65-93%), přitom zdůvodnění, proč neoznamovat, se u respondentů z jednotlivých zemí příliš neliší („nic by se nestalo“ ČR 51% vs. 37-48%).
 Placení úplatků: na severu téměř nulové (1-3%), vs. ČR 15%.
 Vnímání míry korupce: v ČR stále převládá přesvědčení, že korupce roste (57%, vs. „zůstala stejná – 36%“), na severu vnímání vyváženější (spíše
„stejná“ – 45-68%).
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Keďže vidím že sa tu v pohode linkuje, a dávajú rôzne info o stranách, či už pozitívne alebo negatívne, napíšem len jedno k SNS a k Dankovi, o ktorom sa tu tiež diskutovalo.
Ľudia, ktorí budú voliť SNS budú voliť defacto FICA. Jedine SNS-ka dokáže Fica "zachrániť" a udržať mu jeho vládnutie. Ak by sa SNS nedostala do parlamentu /čo je takmer nemožné/, SMER by mal existenčné problémy.
Ja si nerobím ilúzie, že človek ako Danko s takýmto morálnym kreditom http://necenzurovane.net/volby2016/danko.html dodrží to, čo stále verklikuje /že nepôjde s Ficom/...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Patrik Murárik
buchač
Patrik Murárik
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím
Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/pr...invalidom.html
tiež si myslím že je to vytrhnuté z kontextu ale tak OK, beriem je tu ta možnosť že to mohol niekto povedať .. btw - voliť budem aj tak tu druhú stranu lebo mám aj určených ludí ktorých zakrúžkujem a to je pre mňa 100%
Ak poznáš dôvernejšie ľudí z OLANA, krúžkuj. Každý chvíľku ťahá pílku. Vieš čo je tragédiou v tvojom prípade? Slepo veríš v čistotu Maťka. Ja síce hodnotím jeho jeden úspešný krok v parlamente, ale to mi nestačí. Ja som jeho kauze nevenovala doteraz pozornosť. Náhodou som narazila teraz na
Nevypočula do konca, ale po 15 minútu ide o pravdu. Ja som nevedela, o ktoré roky ide. Už v tom mám teraz jasnejšie. To nájdené účtovníctvo na povale pravdepodobne niečím zapácha.
Viem, ako začínal podnikať, kým sa obkolesil, a mal už vtedy zrejme namierené do politiky. Hlúpy nie je, ale je bezcharakterný, a už vôbec nie čistý. Som ochotná veriť, že jeho ľudia sú. A je mi ich ľúto. Manipulátor.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
Patrik Murárik
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím
Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/pr...invalidom.html
bucháč, preboha....sa tu prezentuješ ako počítačovo gramotný, tak ti isti nebude zaťažko odhaliť to klamstvo....či ??
https://www.facebook.com/lucianichol...rozum/?fref=nf

a jednoduchý prepočet z diskusie...:

Stav dnes: priemerny invalidny s postihnutim nad 70% = 354 eur + mzda, ak pracuje.
V ramci veci, ktore by presadila SaS ak by vladla - program.
Prijem invalida 4*odvodovybonus*%postihnutia = 554 eur a AK pracuje znizeny o 10% zo superhrubej mzdy + mzda (cize tych 10% znizenie ako pri vsetkych ostatnych obcanoch aby ostal zachovany vzorec OB).
Ale, autor sa tu snazi podsuvat, ze:
SaS sa dostane do vlady, nebude odvodovy bonus ALE zoberie 10% invalidom.

Nazor si moze kazdy spravit sam.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Keďže vidím že sa tu v pohode linkuje, a dávajú rôzne info o stranách, či už pozitívne alebo negatívne, napíšem len jedno k SNS a k Dankovi, o ktorom sa tu tiež diskutovalo.
Ľudia, ktorí budú voliť SNS budú voliť defacto FICA. Jedine SNS-ka dokáže Fica "zachrániť" a udržať mu jeho vládnutie. Ak by sa SNS nedostala do parlamentu /čo je takmer nemožné/, SMER by mal existenčné problémy.
Ja si nerobím ilúzie, že človek ako Danko s takýmto morálnym kreditom http://necenzurovane.net/volby2016/danko.html dodrží to, čo stále verklikuje /že nepôjde s Ficom/...
http://zpravy.idnes.cz/volby-slovens...zahranicni_pas
.
Slovensko zachráni iba pamäť národa. Starší by nemali vymrieť bez odkazu mladším generáciám.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis

bucháč, preboha....sa tu prezentuješ ako počítačovo gramotný, tak ti isti nebude zaťažko odhaliť to klamstvo....či ??
https://www.facebook.com/lucianichol...rozum/?fref=nf

a jednoduchý prepočet z diskusie...:

Stav dnes: priemerny invalidny s postihnutim nad 70% = 354 eur + mzda, ak pracuje.
V ramci veci, ktore by presadila SaS ak by vladla - program.
Prijem invalida 4*odvodovybonus*%postihnutia = 554 eur a AK pracuje znizeny o 10% zo superhrubej mzdy + mzda (cize tych 10% znizenie ako pri vsetkych ostatnych obcanoch aby ostal zachovany vzorec OB).
Ale, autor sa tu snazi podsuvat, ze:
SaS sa dostane do vlady, nebude odvodovy bonus ALE zoberie 10% invalidom.

Nazor si moze kazdy spravit sam.
Hehehe....ale šak klídek, bony (možno) budou...
Patrik nejak príliš na môj vkus chváli jednu stranu...a nie vždy je zlato, čo sa blyští.
Nicholsonovej oné som čítal....aj Mihálov výrok k danej problematike.

Nezabudnime aj na iné.
Jeden čas chcel Kažko @ company šáhnuť na výsluhové...len im bolo asi po lopate vysvetlené, že by viac stratili, ako získali.
-------------------------------------------------
Mňa Ti vcelku iné komentáre na booku fasov zaujali....tzv. o trafenej husi.
Ak by sa prehodnotili tie invalidné dôchodky, vieš aký by bol výsledok ? Tým invalidom by sa mohlo pridať, ak by odňali neprávom priznané dôchodky... lebo je ich teda veru dosť.
Netrúfam si hodnotiť zdravotný stav jedinca...ALE ak má niekto postihnutú chrbticu, tak by si ju mal aj chrániť adekvátnym spôsobom. No medzi tú ochranu určite nepatrí manuálna práca v záhrade a či lyžovačka v Alpách.
...a dalo by sa pokračovať...takých prípadov je na kvantá.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

mohol zacitovať, kedy , kde a ktorú stranu príliš chválim ???

aspon jeden citát ) jeden príspevok...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bla...bla...bla....
Ja viem koho, viem koho nie....ale vám to na nos nezavesím.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
mohol zacitovať, kedy , kde a ktorú stranu príliš chválim ???
aspon jeden citát ) jeden príspevok...
Nie Ty !
Ale ... Patrik Murárik...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Buchač - prezentujem svoj názor, konečné rozhodnutie je vždy len na tebe .. Keď si zoberiem strany ktoré sa možu dostať do parlamentu teda tie ktoré mali aspoň dajme tomu 4-5% v prieskumoch tak budem voliť z nich, može sa ti to zdať zlé ale nebudem voliť niekoho kto nema šancu sa dostať do parlamentu. Z týchto strán mi vyšli len dve mnou spomínané. Vyberám si tú kde poznám najviac ludí, poznám ich minulosť ich súčastn´stav čomu savenujú teraz takže nevidim dovod prečo im nedovoerovať.. Niektorý z týchto ludí mali možnosť kandidovať aj za inú stranu no vybrali si túto pretože tam majú najväčšiu šancu realizácie, či to tak bude aj po volbách slúbiť neviem no veriť im budem.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Patrik Murárik.
Prieskumy sú také, ako si ich kto zaplatí... Ak sa riadi niekto podľa nich, splnili presne svoj účel - vygumovanie mozgu málo odolným jedincom.
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

korela
Patrik Murárik
buchač
Patrik Murárik
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím
Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/pr...invalidom.html
tiež si myslím že je to vytrhnuté z kontextu ale tak OK, beriem je tu ta možnosť že to mohol niekto povedať .. btw - voliť budem aj tak tu druhú stranu lebo mám aj určených ludí ktorých zakrúžkujem a to je pre mňa 100%
Ak poznáš dôvernejšie ľudí z OLANA, krúžkuj. Každý chvíľku ťahá pílku. Vieš čo je tragédiou v tvojom prípade? Slepo veríš v čistotu Maťka. Ja síce hodnotím jeho jeden úspešný krok v parlamente, ale to mi nestačí. Ja som jeho kauze nevenovala doteraz pozornosť. Náhodou som narazila teraz na
Nevypočula do konca, ale po 15 minútu ide o pravdu. Ja som nevedela, o ktoré roky ide. Už v tom mám teraz jasnejšie. To nájdené účtovníctvo na povale pravdepodobne niečím zapácha.
Viem, ako začínal podnikať, kým sa obkolesil, a mal už vtedy zrejme namierené do politiky. Hlúpy nie je, ale je bezcharakterný, a už vôbec nie čistý. Som ochotná veriť, že jeho ľudia sú. A je mi ich ľúto. Manipulátor.
vdaka, pozriem si to ked budem mať čas dnes ..
Netvrdím že je tam najčistejši z najčistejších ale volbou stray si nevyberáš iba predsedu strany ale aj ludi ktora ťa tam maju zastupovať. Tam je z mojho pohladu obrovsky rozdiel v stranach. Taký voliči Smeru ani nevedia vo väčšine prípadov aký ludia sa tam nachádzaju okrem Fica a možno Kaliňáka, strana mnou prezentovaná má najvac cielených krúžkov ktorý si vybrali samy ludia.
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Nandrolon
Patrik Murárik.
Prieskumy sú také, ako si ich kto zaplatí... Ak sa riadi niekto podľa nich, splnili presne svoj účel - vygumovanie mozgu málo odolným jedincom.

Z časti máš pravdu ale na druhej strany si aj zober kolko strán ma naozaj realnu šancu ? kopa z nich su len odpadnutí ludia z iných strán čo si založili vlastnu stranu.
Slovenská pravica je velmi čudná ale vyberám z toho čo je.

Milan Lasica povedal že ide voliť pre to že može ! a nie preto že musí, nejde voliť žiadny ideál ale menšie zlo a kto nevolí menšie zlo volí to väčšie.

Ak ludia neurobia ani to že sobotu zdvihnu riť a nezasunu tam jeden listok tak neurobili absolútne nič pre zmenu a o čom to potom je ?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dá sa súhlasiť, ale osobne sa nad tými prieskumami iba bavím.
Už neviem v ktorej relácii to kto povedal, ale bol jeden rozhovor, kde dotyčný z nejakej agentúry narovinu povedal, že príjde ten a ten, poviem to a to a žiaden prieskum sa v skutočnosti fyzicky ani nerobí. Len sa zverejnia výsledky. Samozrejme to neprebieha takým spôsobom, že niekto nadiktuje presne percentá jednotlivým stranám, ktoré kolidujú s ostatnými prieskumami. Len uvedie, koho "trošku pozdvihnúť" a naopak, "komu ubrať".
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Nandrolon
Dá sa súhlasiť, ale osobne sa nad tými prieskumami iba bavím.
Už neviem v ktorej relácii to kto povedal, ale bol jeden rozhovor, kde dotyčný z nejakej agentúry narovinu povedal, že príjde ten a ten, poviem to a to a žiaden prieskum sa v skutočnosti fyzicky ani nerobí. Len sa zverejnia výsledky. Samozrejme to neprebieha takým spôsobom, že niekto nadiktuje presne percentá jednotlivým stranám, ktoré kolidujú s ostatnými prieskumami. Len uvedie, koho "trošku pozdvihnúť" a naopak, "komu ubrať".
Pokial neveríš oficiálnym prieskumom možeš sa cca riadiť aj prieskumami ktoré robia niiektoré stránky prip. noviny. .. ved prieskumy sa robia oficialny vraj na cca 1000 ľudoch a pri niektorých weboch som už videl hlasovanie aj niekolko tisíc ludí. Samozrejme tiež sa tomu neda 100% veriť ale nejaku hodnotu to ma.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať