Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... č. 19 bude mať v niektorých oblastiach brutálnu podporu. čo som sa včera bavil, tak asi polovica lekárov v jednej nemocnici ho ide voliť...
... a to sú fakt ľudia vzdelaní, ktorých si vážim...
1 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Nandrolon
... č. 19 bude mať v niektorých oblastiach brutálnu podporu. čo som sa včera bavil, tak asi polovica lekárov v jednej nemocnici ho ide voliť...
... a to sú fakt ľudia vzdelaní, ktorých si vážim...
jeho bude hlavne podla mňa voliť vela mladých a veľmi vela nasratých ludí na celý systém ako to tu funguje
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tí, o ktorých píšem majú skoro všetci viac ako 60 rokov, samotného ma to celkom prekvapilo...
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Tak myslím že to je ta kategória tých nahnevaných ľudí, sú to predsa len doktori a oni štrajkujú tiež
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Jar, nie som právnik, takže ten guláš v tých právnickych pojmoch a kľučkách ma vôbec netrápi.
Morálne u mňa a nielen mňa klesol na samé dno a tam už zostane na veky vekov.
Ty sa asi bežne bavíš v krčme s partnermi ako by ste niekoho o*ebali, že? Lebo osobne som to ešte nezažil, asi máme každý iných kamarátov...
... predbežné jednanie o tom, ako urobiť podvod v danej zákazke.... "to je také "slovenské" :-))
Preto, lebo sa bavil a spekuloval o podvode....
Co vyvadza - nie spekuluje,ale vyvadza ten nacek ti nevadi..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, akože mi chceš povedať, že keby bol Matovič prikývol, tak ten podvod sa nestane??
Koľko podvodov už spravil, ale nikto o nich nevie???
Ty si jeden z tých, ktorý tu chce konkrétne fakty, dátumy, roky.
Takže teraz mám na teba jednu požiadavku:
- čo vyvádza ten "nácek" ???
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Vsak si vypocuj tu nahravku celu.
Prochazka to sam odmietol, nie matovic..
Pisem len na mobile, ked budem pri pc, dam linky....len tak z hlavy zamestnal si celu rodinu + spolunackov - aj trestanych.
Nacierno zamestnaval - strata eurofondov
Cenzuruje umelcov
Spolupracovnici mu musia platit vypalne
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pmajap
kukučka
Pýtala som sa tu Stredoslovákov na skutočné pôsobenie Kotlebu, lebo prepáčte mi ten výraz, ale tie "kydy" novinárov ma len utvrdzujú v tom, že sa ho politici boja jak čert kríža a jeho preferencie sú ďaleko, ďaleko väčšie, ako sa píše. Škoda, nikto nič nenapísal.
Akurát som si vypočula nahrávku údajne dvoch poslancov, ako sa bavia o taktike, lebo má vraj 16%.
Kukučka presne, ja som znechutená akým primitívnym spôsobom útočia na bbsk, že vraj odmieta peniaze z eurofondov a pritom poslanci mu neschválili povinné dofinancovanie projektov z peňazí vuc, tým neschválili projekt a ľudia sa nevyznajú v podmienkach čerpania z fondov a uverili tomu. Je to strašne nespravodlivé, ale majú nás za hlupákov a manipulujú s nami.
Nie som síce zo stredného Slovenska, ani člen Kotlebovho fanklubu, ani nechcem, aby to vyznelo ako propagácia, ale keď sa kukučka pýtala, tak to sem dám: včera bola u nás návšteva, ktorá žije v Banskej Bystrici. Keď prišla reč aj na "koho voliť", jej odpoveď ma prekvapila, ale bola takáto: ešte nie som celkom rozhodnutá, ale asi Kotlebu... Je jediný, kto sa ukáže v obciach, kde za celé štyri roky nikoho z ostatných strán ani nevideli, dal opraviť ľuďom cesty tretej triedy, a tí ľudia si to pamätajú a pôjdu ho vraj preto voliť, prekazil niekomu kšeft s nemocnicou a preto na ňom nenechajú suchú nitku, posypovú soľ cestári vraj kupujú 40 % lacnejšiu ako za Maňku, s tou dotáciou pre divadlo to bolo tak, ako tu spomínal Nandrolon, keď si ide kúpiť do obchodu 2 rožky, tak sú mu vraj v pätách hneď dvaja policajti - skrátka, je si vedomý, že ho sledujú, a preto si dáva veľký pozor na všekto, čo robí...
Toľko jeho "potencionálna" volička. Mimochodom, má 55 rokov, učí na gymnáziu, nestotožňuje sa s jeho názorom na vystúpenie z EÚ a NATO, nechce voliť fašistu, je síce trochu šišnutý, ale... zvažuje, či mu dať svoj hlas...
Podávam tak, ako som počula, bez overovania, preverovania, či gúglenia... Ako jeden názor jedného voliča, ktorý bol včera u nás náhodou na návšteve...
4 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

zaujímavý príspevok Oliwa

Inak ak má niekto nejaké poznatky ako funguje v BBS to financovanie stavieb, prestavieb a pod. rád by som počul nejake info, pretože všade sa píše len o tom ako nic nepostavil a kraj chátra, teda či je pravda že aj keď znižuje dlh či kraj ide dole vodou alebo ako to tam v skutočnosti je ?
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

btw k tomu divadlu sa s ním aj zhodujem, to čo sa tam malo všetko konať aké akcie a pod. no za to mu fandím že to zrušil. Nie som žiadny homofób a iné blbosti čo sa splietajú, avšak LGBTI a podobné sračky by som na mieste zrušil .. ich uráža to ako je to prirodzené a tvaria sa že su diskriminovaný ale to že tým následne diskriminujú všetkých ostatných akosi už neprekáža ..
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, len v krátkosti.
Zavádzaš tu všetkých, robíš propagáciu a neberieš do úvahy samotné fakty.
Že Procházka to zrušil sám :-)))))))))))))))))))))))
Zrušil to preto, lebo videl že u Matoviča nepochodí. Načo by vôbec o tom ináč uvažoval?
- to, že zamestnáva svojich to je úplne normálne a robí to KAŽDÁ JEDNA STRANA V SR.
Robia to dokonca nie iba v konkrétnych úradoch, ale aj vo firmách, kde ma štát väčšinový podiel, napr. NDS. Tam už pomaly aj upratovačku "schvaľujú" ľudia zo smeru.
Snáď tam nema nechať robiť smeráckych šulinov, ktorý by mu rozvracali úrad "zvnútra"?
Add to výpalné /ja to nazývam členský príspevok/.
To akože strany, kluby, organizácie nemôžu poberať dobrovoľné príspevky, resp. členské? Pokiaľ viem, všetky strany poberajú členské príspevky.
Zamestnáva trestancov :-)))
Trestanec má sedieť vo väzení a nie behať po slobode. Je to v rozpore s nejakým právom, ústavou? Nie? Tak "NO PROBLEMO".
Skôr si myslím a som o tom presvedčený, že Kotleba najviac prekáža "podnikateľom", ktorí sa chceli "nažrať" z eurofondov a z rôznych dotácií pre BB kraj, ktoré by cez ich firmy prešli. Tých mám ja osobne ale v zadku a dokonca som aj rád.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Bjuty, akože mi chceš povedať, že keby bol Matovič prikývol, tak ten podvod sa nestane??
Koľko podvodov už spravil, ale nikto o nich nevie???
Ty si jeden z tých, ktorý tu chce konkrétne fakty, dátumy, roky.
Takže teraz mám na teba jednu požiadavku:
- čo vyvádza ten "nácek" ???
Nandrolon, už sa trochu uvedom. Takto hlava nehlava tu kydať nemôžeš. A určite nie na Matoviča, ako podnikateľa.

Veď ten chlap už zaplatil štátu 150 000 000 na dani.
Zrovna on by sa špinil s nejakým nicotným kšeftíkom.


keď ničomu nerozumieš, tak sa to douč.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tá veta koľko podvodov už urobil..... bola na Procházku. Ty čudne čítaš príspevky, keď nechápeš o kom vlastne diskutujeme...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Tá veta koľko podvodov už urobil..... bola na Procházku. Ty čudne čítaš príspevky, keď nechápeš o kom vlastne diskutujeme...
Ako môžeš nazvať niečo podvodom, ak sa o tom nikto nedozvie?
To ani ten podvedený?
----------------------------------
Najskôr myslím a potom píšem.
Bjuty, akože mi chceš povedať, že keby bol Matovič prikývol, tak ten podvod sa nestane??
Koľko podvodov už spravil, ale nikto o nich nevie???
----------------------------------------------
Ak to malo byť na Procházku, tak tým duplom nieje tvoje kydanie v poriadku.
Na Procházku určite nikto nič trestné nemá. Nemôže mať, lebo to nejestvuje a jestvovať nemôže.
-------------------------------
Jeho môže okydať každý Nandrolon, ale nie normálne uvažujúci jedinec.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja sa nezaoberám či je odsúdený alebo nie.
Procházka je u mňa tým, čo spravil/chcel spraviť ľudský odpad.

.... "Ako môžeš nazvať niečo podvodom, ak sa o tom nikto nedozvie?
To ani ten podvedený?"

- toto môže napísať len podvodník najhrubšieho zrna.

To akože ak dvaja kamaráti oje*ete tretieho, pričom tretí, nakoľko má IQ 90 sa o tom nedozvie že bol oje*aný, tak ste ho vlastne nepodviedli a všetko je O.K.???
Čudné uvažovanie. Bože ochráň nás, aby ľudí s takýmto uvažovaním bolo v SR čo najmenej.
Jar: sú len 2 možnosti:
1- buď si sám Procházka
2- alebo máš nejakú mentálnu diagnózu.
To, čo si napísal že: "Na Procházku určite nikto nič trestné nemá. Nemôže mať, lebo to nejestvuje a jestvovať nemôže." môže napísať iba Procházka, totálny hlupák, alebo veštec, ktorý má FUNKČNÚ vešteckú guľu.
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

je velmi zaujímavé ako ludia pri diskusií o niečom dokážu namiesto uražania niečoho urážať seba navzájom
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Patrik Murárik.

Myslíš, že človek s IQ aspoň 95 môže napísať, že na človeka XY niečo "nemôže existovať"?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ja sa nezaoberám či je odsúdený alebo nie.
Procházka je u mňa tým, čo spravil/chcel spraviť ľudský odpad.

.... "Ako môžeš nazvať niečo podvodom, ak sa o tom nikto nedozvie?
To ani ten podvedený?"

- toto môže napísať len podvodník najhrubšieho zrna.

To akože ak dvaja kamaráti oje*ete tretieho, pričom tretí, nakoľko má IQ 90 sa o tom nedozvie že bol oje*aný, tak ste ho vlastne nepodviedli a všetko je O.K.???
Čudné uvažovanie. Bože ochráň nás, aby ľudí s takýmto uvažovaním bolo v SR čo najmenej.
Jar: sú len 2 možnosti:
1- buď si sám Procházka
2- alebo máš nejakú mentálnu diagnózu.
To, čo si napísal že: "Na Procházku určite nikto nič trestné nemá. Nemôže mať, lebo to nejestvuje a jestvovať nemôže." môže napísať iba Procházka, totálny hlupák, alebo veštec, ktorý má FUNKČNÚ vešteckú guľu.
Nepíš tu o IQ.
Už máš aj v tejto debate chaos.
Bavíme sa tu o podvodoch podnikateľov, politikov, prípadne právnikov a podobne. Nie o tom či si ty niekedy ofikol tatka a nikto o tom doteraz nič nevie.
----------------------------------------------
To nie sú maličkosti.
Nedá sa to urobiť bez písomnej dokumentácie a konkrétnych podpisov.
Bez nich to totiž nemá žiadnu právnu záväznosť a následne právnu vymožiteľnosť.
----------------------------------------------------
A právna vymožiteľnosť je tvoja obľúbená téma. Teda skôr tá NE vymožiteľnosť práva.
Jednoducho, máš v tom chaos. Pojmový chaos.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Patrik Murárik
je velmi zaujímavé ako ludia pri diskusií o niečom dokážu namiesto uražania niečoho urážať seba navzájom
Nuž čo,
Nandrolon je nick, za ktorým je človek, ktorý vie koľko núl má milión a aj miliarda, ale nevie si predstaviť tú hodnotu. Nechápe, čo všetko sa za tým skrýva. Pritom je schopný spomínať IQ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať