Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, len v krátkosti.
Zavádzaš tu všetkých, robíš propagáciu a neberieš do úvahy samotné fakty.
Že Procházka to zrušil sám :-)))))))))))))))))))))))
Zrušil to preto, lebo videl že u Matoviča nepochodí. Načo by vôbec o tom ináč uvažoval?
- to, že zamestnáva svojich to je úplne normálne a robí to KAŽDÁ JEDNA STRANA V SR.
Robia to dokonca nie iba v konkrétnych úradoch, ale aj vo firmách, kde ma štát väčšinový podiel, napr. NDS. Tam už pomaly aj upratovačku "schvaľujú" ľudia zo smeru.
Snáď tam nema nechať robiť smeráckych šulinov, ktorý by mu rozvracali úrad "zvnútra"?
Add to výpalné /ja to nazývam členský príspevok/.
To akože strany, kluby, organizácie nemôžu poberať dobrovoľné príspevky, resp. členské? Pokiaľ viem, všetky strany poberajú členské príspevky.
Zamestnáva trestancov :-)))
Trestanec má sedieť vo väzení a nie behať po slobode. Je to v rozpore s nejakým právom, ústavou? Nie? Tak "NO PROBLEMO".
Skôr si myslím a som o tom presvedčený, že Kotleba najviac prekáža "podnikateľom", ktorí sa chceli "nažrať" z eurofondov a z rôznych dotácií pre BB kraj, ktoré by cez ich firmy prešli. Tých mám ja osobne ale v zadku a dokonca som aj rád.
A koho ako propagujem ? V ktorom prispevku?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Už to nechajte tak.
Zajtra je váš deň. Teda môže byť vašim dňom, účasti na vláde, na spravovaní vlastnej krajiny.
-----------------------------------
Potom už zas budete bez tejto čestnej občianskej povinnosti, lebo ju za vás zas preberú tí vyvolení.

-----------------------------
Ani Kollár nechce od určitého času systém oligarchov.
Mne sa tiež ten systém nepáči, ale mne sa nikdy nepáčil. Vždy som sa tomu vyhýbal a nikdy som sa na tom nezúčastňoval. Nemusel som a dalo sa podnikať aj bez úplatkov.
Ale keď nastala doba, že už nebol žiadny priestor slušne podnikať, zavesil som to na klinec.
Kollár je iný - ide to zmeniť. Zmeniť to tak, aby to nebolo len pre skupinu piatich vyvolených.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Snaz sa nezasvinit dalsiu temu...
Skus sa venovat politikom, nie vulgarne urazat tych, co maju iny nazor ako ty..

Napr. Preco chcete - ty aj marleau - teda hornaci spoza ziliny volit nackov ?

Vsak vy tam nemate cigansky teror ako na vychode...
Cim vas presvedcili ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nevsimol som si, ze ta urazal...ak ano - berem spat..

Takze sam potvrdzujes,ze zid, cigan, madar.....su v ohrozeni, napriek tomu ho volis.
..pekne...
Ja som este nepovedal koho volim, ako vies, ze to je odrbavac?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Nandrolon
jar88 Pozri príspevok
Nuž čo,
Nandrolon je nick, za ktorým je človek, ktorý vie koľko núl má milión a aj miliarda, ale nevie si predstaviť tú hodnotu. Nechápe, čo všetko sa za tým skrýva. Pritom je schopný spomínať IQ.
Vyjadrovat sa k Tebe sa mi uz nechce. Vsetko som uz napisal. Si uboziak zrejme s nejakou vaznou diagnozou. Namiesto spominania mojho tatka zanes svojmu radsej kvety na hrob. Pablb.
Myslel som si, že za nickom Nandrolom je človek, ako som napísal, ale omyl, on je to "pablb", zakuklený nácek.
Myslieť je hovno vedieť? Je to pravda? Je!!! Hovno viete, pravdu, výsledok, rozsudok v mene republiky sa dozvieme po 24 hod dňa 6.3.2016, už len raz sa vyspíme, šťastie/ nešťastie, že len na štyri roky? Komu sa aspoň raz za života nepodarilo stúpiť do hovna? Aaaa, dnes už ani do virtuáneho sa stupiť neoplatí. Život speje dopredu, teoreticky k záhube, ak nie je kruh?

Aký je rozdiel medzi posmrtným životom a reirkanáciou? Len sa pýtam, všetko neviem, nemôžem, ale ako človek, musím? Či môžem, musím byť zneužitý v prospech vrstvy, kasty ľudí ...

Sme božiace, bežiace či úbožiace, ľudstvo?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

)))
Ja prochazku nevolim....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja viem, vsak tu stale propagujes Matovica, si fakt myslis ze som mimo ako kar88?
Lenze kto voli SNS ten voli vladu smeru.
Kto voli OLANO, ten dava hlas Sieti, najlepsiemu kamaratovi.
Preto dufam, ze to rozbije LSNS so svojimi hlasmi, ktore budu chybat na pohodlne vladnutie aj lavici, aj pravici.
Osobne by som si prial vladu SMER + kolaborantska SIET /vychadzam z reality, lebo Kotleba 40% mat nebude/ a Lsns v ostrej opozicii.
Lsns volici by boli spokojni, smeracki volici spokojni a najviac nasrati by boli volici siete, lebo by videli ako ich Prochadzka verejne a bez okolkov predal :-))))))))))
Matovic ak prekroci 4% tak je frajer. Predsa len Prochazka je oproti nemu vyssi level...
Naposledy upravil Nandrolon : 04.03.16 at 15:40
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Najprv propagujem prochazku. Teraz matovica....
Fajn
Kedze viem, ze taky moj prispevok tu nenajdes. -tak to skratim - u je budem volit sas..
.3 x za sebou...

.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hele! Voľte si koho chcete..... a po voľbách a po "reformách" nadávajte.... buď na toho, ktorého ste volili a je "pri koryte", alebo na toho, ktorého ste nevolili a dostal sa "ku korytu".

Jedno je však isté (a ja to ani nezakrývam) - terajšia garnitúra je záhubou Slovenska! Mocipáni, ktorí boli zvolení, teraz - tri dni pred voľbami pekne potichúčky odklepnú 18mil. € firme, ktorá (i keď sa bráni a "vysvetľuje") nie je celkom kóšer, firme, na ktorej sú podozrenia z podvodov. Potrebovali rýchlo rozhádzať i to málo, čo zostalo.

Je evidentné? že predseda vlády sa správa ako diktátor, ktorý je najmúdrejší, najlepší,.... Že sa bojí toho, že bude odstavený od zdroja, ktorým mohol ovládať národ, bačovať so spoločnými peniazmi (rozumej peniazmi štátu, peniazmi všetkých obyvateľov republiky), bojí sa toho, že po neúspechu sa príde na jeho kšefty a podrazy, ktoré teraz (s pomocou súdruhov v strane a dosadených na vysokých postoch) môže krásne zakrývať. Bojí sa toho, že sa to všetko prevalí (veď aj preto útočí na novinárov - a je jedno, či je to nejaký bulvárny, alebo mienkotvorný a nazýva ich všetkých idiotmi).
Takýto politik už prekročil svoj Rubikon - sláva mu stúpla do hlavy a baží len a len po MOCI!!!!!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Najprv propagujem prochazku. Teraz matovica....
Fajn
Kedze viem, ze taky moj prispevok tu nenajdes. -tak to skratim - u je budem volit sas..
.3 x za sebou...

.
Jaj, to je strana, v ktorej som ti vzdy daval za pravdu, nakolko som ich byvaly volic. Sulika a Mihala uznavam ako top kapacity. Lenze maju tam aj inych clenov, s nazormi ktorych nesuhlasim /Krajcer, Poliacik a pod.../
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft, Jar88 ti ale zachvilu napise ze nic nespachal, vsetko urobil beznym legalnym postupom, ziadne dokazy proti nemu nie su /lebo inac by bol odsudeny/ a ani neexistuju.
Nie je to ziaden podvodnik ani spekulant. Vsetko su iba dohady a chore vyplody....
Alebo toto vsetko plati iba pri zdvihnutych Prochazkovych kutikoch a Fico na to nema narok???
Preco opozicia za toho 1,5 roka co vladli najvacsi odbornici galaxie vratane Prochazku neposadili Fica do basy? Preco ho tu stale mame slobodneho, vysmiateho s hodinkami na ruke a Pociatkovymi olivovymi ocami po boku??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja toto "počasie" nečítam - mám ho Ignore - tak nech si píše, čo chce, nech hoci aj na kolomaž rozleje - mám ho .... vieš kde....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Keď vám potkany rozbijú na dome okná, vykradnú záhradku , ubijú v škole decko,znásilnia kamarátku , zožerú mačku a ugrilujú psa tiež budete vedieť koho voliť.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Nechápem, ako môže niekto nemať vlastný názor a na základe toho nevedieť, koho voliť.
Veď máte svoje priority, viete, čo je zlé a kto to má možnosť a schopnosť napraviť. Akurát vás klame vaša naivita: že naprílad Kolár chce niekomu z nás dobre, ten čo, svoj majetok poctivo nezarobil, ten, čo má deväť detí s desiatimi ženami si dá názov strany sme rodina. Alebo ten feťák, čo si na tričko napíše že jebe rodinu sa ide teraz biť do pŕs, ako nám chce dobre, pritom základne NATO mu tu nevadia. Mám pokračovať?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

220870
Keď vám potkany rozbijú na dome okná, vykradnú záhradku , ubijú v škole decko,znásilnia kamarátku , zožerú mačku a ugrilujú psa tiež budete vedieť koho voliť.
To by som vedel aj bez tých bonusov, čo popisuješ.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jeden pohľad z Prahy
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

marleau
bjuty smis
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
1 2
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis
marleau
bjuty smis
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať