Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

6 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Ále čoby... vo virtuálnom svete je každý druhý Rambo ... keď sa už chcú tak veľmi konfrontovať, tak nech si dohodnú všetci stretko niekde v krčme a vydiskutujú si to zoči-voči. Alebo nech sa stretnú niekde vonku a dajú si po hube... reálne... Ktovie, kto by tam aj reálne prišiel...
Som síce pacifista a nemám rada násilie, ale už čo je veľa, to je moc... Idem radšej variť obed...
Hm...žeby v Žilinskom kraji vytvorili volebné miestnosti niekde v krčme a reálne nalievajú/li zadarmiko ...???
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lujza.j
Vzdy zasnem ako politika vie ludi rozohnit rodiny sa vedia rozhadat....kazdy nech si voli koho chce....alebo nevoli ked nechce alebo nema koho.....mne je to suma fuk....urcite by som nevedela niekoho "nutit"aby toho alebo onoho.....a este ja co som bola tak blizko.....
Volim borisa....
Dobre robíš, že ho volíš.
Je to jediný človek, čo priniesol už teraz do politiky niečo nové a prevratné. Ešte ani nieje v parlamente a už sú za ním konkrétne výsledky.
--------------------------------------
Ešte že som sa na obed tak prežral a nestihol voliť.
Zrejme to ešte prehodnotím.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Tak,tak

Rozkopavaca hlav sme tu este nemali....
Nemali?
Keď nemali tak nemal, ale máme ich tu stále dosť. Nepamätám, že by niektorý z nich, odtiaľto niekedy vypadol.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rano po ceste do PL som so zenou odvolil. Som zvedavy na vysledky.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Vzdy zasnem ako politika vie ludi rozohnit rodiny sa vedia rozhadat....kazdy nech si voli koho chce....alebo nevoli ked nechce alebo nema koho.....mne je to suma fuk....urcite by som nevedela niekoho "nutit"aby toho alebo onoho.....a este ja co som bola tak blizko.....
Volim borisa....
Už si bola? Ak áno, je možné, ak prejde, že si mu pomohla vytiahnuť Martinákovú späť na svetlo. Ona je ako spiaca bunka, ešte stále nezrušila svoju stranu, nepustí sa politiky, v čase kedy bola aktívna, nebola pochopená. Majú veľmi príbuzné názvy svojich strán, to zrejme nebude náhoda. Mám dojem, že majú spoločného viac.
Čas ukáže. Niekto je cieľavedomejší ako ona. Nemyslím Borisa.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
By som bol rád vedieť, že kde sú moderátori ...???

Jasné, ide o moje ogo...ide o to, že ak ja by som tituloval a vyjadroval sa tak vulgárne a urážlivo, už by som mal v súkromných správach nejaké to upozornenie od príslušných, ba dokonca aj od Richarda...

Ale keďže sú demokratické voľby, asi to je potrebné brať tak, že sa jedná o generálny pardón.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela ano uz.....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vraj je vysoká účasť ako taká, a ešte na Luníku 9
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

rohadka
lujza.j
Korela ano uz.....
Asisisi pomýlila logiku

Lebo gdo má 7 detí zo 6 ženami (a ani jednu !!!!! si nezobral ) nemal by si písať na plagáte :

Sme rodina
Ahoj, vitaj v rodine.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zdá sa, že Patrik už doagitoval. Nejak zdúchol.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No hej.... pásomnica dvojmetrová sudová.....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Aaaa, ľady sa pohli. Aj Titanik vyplával? Ak nie, čo treba potopiť, stopiť ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bola som zastavena na hradnom kopci....okrem inych prenosovych vozov tv...aj tv BiH
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Bermundský trojuholník? Čo všetko sa tu v ňom stratí ...


Dúšan, studová! A aj 200 cm, aj viac. Hamblivá.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A je to tu!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Akurát pozerám priebežné výsledky na Narkóze...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj ja...
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Preboha........ voľby? Zas som to po*ral, bol som na rybách. Nabudúce si už fakt musím dať poznámku do kalendára. Dúfam, že slovenskí voliči aj bez môjho hlasu, rozhodli správne. Teším sa na výsledky volieb, čí také alebo onaké.
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
fickovcom som tipoval 25, no trochu som ich podcenil
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať