Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dufam,ze si lepsie novi natrenuju hlasovanie v nr.....aby sa nevolil predseda nr ako ked riska...ledva na treti krat dali...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

myslím,že pojdeme..
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

takto by som povedala, my sme svoju robotu urobili, teraz je to na nich. Oni si musia hlavy lámať a rozmýšľať My nemusíme.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Nastal cas vratit sa k starsim, pentou zaplatenym prieskumom, v ktorych siet vzdy figurovala na 2. mieste a porozmyslat. Preco to bolo tak, komu to vyhovovalo, co tym kto sledoval.
no, celkm by ma zaujímalo, či sa aspon jeden prieskum podobal na toto, čo nakoniec vzišlo

okrem smeru na prvom mieste tuším nevychádzalo nič. Aj keď tam boli tiež rôzne percentá.

a celkom ma prekvapuje, že ten exit pool bol tuším celkom presný,
Smer 27,30, SaS 13,30, OĽaNO-Nova 11,20, SNS 8,00, Most-Híd 7,30, ĽSNS 6,80, Sieť 6,70, Sme rodina 5,90, KDH 5,00 a SMK 3,60 %.

vysledky
Smer 28,4%, SaS 12,0%, OĽaNO-NOVA 11,0%, SNS 8,7%, ĽSNS 8,1% , Sme rodina 6,6%, Most-Híd 6,5%, Sieť 5,6%, KDH 4,93% a SMK 4,1%
Zisti si, metodiku toho exit polu a pochopis. To nebol klasicky prieskum...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž.. teraz budú zase rokovať, dumať, vymýšľať...
Hlavne, aby
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tak sme si vybrali, každý svojho ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
Som rad, ze ludia este nie du celkom vymleti.
Lsns - max spokojnost.
dosť vymletých bude v parlamente...zabudol si na pozdrav Sieg heil,vodca Kotleba!
Vymleti tam boli doteraz. A cast vymletych ostalo pred branami chvalabohu /Kanik, Freso, KDH/.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zoznam starých, nových a staronových 150 zbojníkov.

http://spravy.pravda.sk/parlamentne-...-v-parlamente/
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
409017_1200x.jpg  
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
No ak si pravica okamžite,ale okamžite nesadne na r.ť,a nezačne spoločne ro iť na dalších voľbách,ak spustia ten cirkus alfa samcov ako minule a nedohodnú sa ani na farbe kravát,tak v buducich voľbách bude mať Kotleba väčšinu.
Takže kto zabezpečil viac hlasov Kotelebovi Fico, Matovič alebo Demeš? Väčšinou to býva tak, že tam kde sa dvaja bijú tretí víťazí
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol 54. Ja si myslim, ze tych cca 210 000 kotlebovych volicov je uz pekne nasratych na pravicu aj lavicu spolocne. Ak by boli predcasne volby /co nebudu z dovodu, ktory uvediem/, tak Kotleba by sa rapidne posunul este smerom hore.
Volici, ktori mu chceli dat hlas ale nedali z obavy, ze bude prepadnuty, by mu ho dali a je vymalovane.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Zoznam starých, nových a staronových 150 zbojníkov.

http://spravy.pravda.sk/parlamentne-...-v-parlamente/
Urobil som "mrk" - pekný zoznam... Kotleba-stereo, Cuky a Luky - Luky tiež a čo na to Cuky? (Ak je to ona....)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Uz len zamestnat tu rumunsku generalnu prokuratorku...
A nie sudruha spoluziaka a sudruha kovacika...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Pavol 54. Ja si myslim, ze tych cca 210 000 kotlebovych volicov je uz pekne nasratych na pravicu aj lavicu spolocne. Ak by boli predcasne volby /co nebudu z dovodu, ktory uvediem/, tak Kotleba by sa rapidne posunul este smerom hore.
Volici, ktori mu chceli dat hlas ale nedali z obavy, ze bude prepadnuty, by mu ho dali a je vymalovane.
najmä tá veková štruktúra, len či tí voliči boli dôvodne nasratí alebo to niekomu vyhovovalo
poznáš tento: do hory prišli nemci vyhnali partizánov, potom prišli z druhej doliny partizáni vyhnali nemcov, nakoniec sa horár nasral a vyhnal z hory aj nemcov aj partizánov a bol pokoj
Inak si to charakterizoval "Nasratí na jedných aj na druhých volili"(TRETIEHO) Ako to povedal crmoman "ak smeru zrazíme 5% tak štrajk učiteľov mal zmysel" (ale vedeli v prospech koho a kto ich skutočne dostal?)
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nový druh politického lepidla sa volá "Kotleba" to dokáže zlepiť aj súčasné antagonistické strany,
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V každom prípade bude ako nebolo.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

"Preci" mal ten strajk ucitelov zmysel.....
Dakujeme ...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Noc hnevu, ktorá veľa zmenila

https://www.postoj.sk/11517/noc-hnev...a-vela-zmenila
"Môžu ďalej trvať na tom, že s Robertom Ficom za žiadnych okolností o vláde hovoriť nebudú. Len potom musia počítať s tým, že bezvládie, politický chaos a vidina predčasných volieb predstavujú riziko ďalšieho vzostupu radikálneho antiestablišmentu na úkor umiernenosti a konštruktívnej politiky. A pri ďalšom hlasovaní môžu práve oni dopadnúť podobne ako KDH.
Hrdinstvom zajtrajška už nebude hlasno kričať na Roberta Fica, ale snažiť sa s ním nájsť spoločnú reč. Pretože, áno, hovorí sa to ťažko, ale sú aj horší politici ako on. A naberajú na sile."
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

kopretinka
Nandrolon
Som rad, ze ludia este nie du celkom vymleti.
Lsns - max spokojnost.
dosť vymletých bude v parlamente...zabudol si na pozdrav Sieg heil,vodca Kotleba!
Kedy a kde hajloval? Ako bol za to potrestaný v rámci platných zákonov?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

"Takže kto zabezpečil viac hlasov Kotelebovi Fico, Matovič alebo Demeš? "
Jeho výsledky v BBSK.
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať