Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Veď to národ, politici seba, nie Kotlebu volili ...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso
Ale druha vec je, ze tato vola ludu, teda vysledky volieb su samozrejme verejne a tu sme si spravili ako narod poriadnu hanbu.
Áááále trt....
Hodnotíš na základe cudzích médií, čo vidia do problematiky asi tak ako cigán na dno svojej rozbitej a plnej hovien latríny...

Za súčasný stav a výsledok nemôžu voliči.
Na hlavu si nasrali predsa strany samé...a v prvom rade Smer.
Tesne za ním sú slniečkári a ostané strany.
V neposlednej miere ku tomuto procesu prispeli aj "mienkotvorné" média.
Všetci dokopy overenými postupmi a "správnymi" názormi a pohľadmi na danú problematiku (neriešenie cigánskej problematiky) sa dopracovali k danému stavu...a teraz svorne len pindajú....
5 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misomiso
Nandrolon
Taiko, poštudoval som, ale ťažko niekoho nazývať verejne fašistom, keď platí prezumpcia neviny.
Je to presne to isté, na čo sa tu veľmi niektorí naštvú pri nálepkovaní "podvodník", zlodej a pod.
Ak budú predčasné voľby, pre mňa to bude iba plus, akurát ma štve to, že strany si rozdelia zase druhý príspevok. Lenže pri miliardovom rozkrádaní to kľudne oželiem.
Naozaj sa cudujem, ze tu na Porade niekto ide obhajovat Kotlebu. Ja som myslel, ze sem chodia prevazne slusni ludia.

O tom nalepkovani: vsetko je spochybnitelne a relativne, pri uplatneni dostatocnej miery demagogie. Dokonca aj na Hitlera alebo Tisa, ak sa opytas takych ludi, ako napr. Kotleba, tak ti povedia, ze to boli fajn ludia, ktori to mysleli dobre, ale bohuzial historia ich onalepkovala ako fasistov.

Ja nemam v ramci demokracie problem respektovat akykolvek vysledok volieb, aj keby Smer dostal 90%, dokonca ani Kotlebu v parlamente nemozem nijako spochybnovat, lebo to je vola ludu. Ale druha vec je, ze tato vola ludu, teda vysledky volieb su samozrejme verejne a tu sme si spravili ako narod poriadnu hanbu.
Zaujímavé vyjadrenie od Nandrolona.
-------------------------------------------------
Pochváliť
Misomiso:
... Naozaj sa cudujem, ze tu na Porade niekto ide obhajovat Kotlebu. Ja som myslel, ze sem chodia prevazne slusni ludia. ....

- príspevok mi vôbec nedáva zmysel, samá nepodstatná "omáčka" a nič k veci.
Tá veta, ktorú som skopíroval z tvojho príspevku sa dá použiť na hocikoho. Konkrétne na slovensku je to tuším 5,5 mil. ľudí.
Ja ho neobhajujem, ale zo všetkých strán čo kandidovali som si vybral jeho stranu, lebo ju vedie človek, u ktorého je mi sympatická jeho razantnosť v rozhodovaní, a jeho výsledky ako BB župana.
Nesúhlasím so všetkým, ale je to viac ako u ostatných strán a ľudí.
Koniec koncov "BB mu to spočítal".
Bjuty, ten príspevok, že "kotleba nikdy nedostane oveľa viacej hlasov" nemeň, aby išiel aj za 1-2 roky ešte vygoogliť...

------------------------------------------------
No a samozrejme, že v takomto prípade sa Nandrolon vždy rozhodne prerušiť súvislosť On nemá rád neprerušené vlákno.
-------------------------------------------------
Príspevok od misomiso, je naopak veľmi jasný, konkrétny a naviac aj výstižný.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Buchač - presne tak!!!!!

Včera tiež hlúpa herečka "celebrita" - chudina hanbí sa za národ!! Za vládu sa treba hanbiť!! Toto je výsledok vlády. Mňa osobne vyjadrenia zahraničia nezaujímajú. Kde je zahraničie, keď večer mám kvôli cigánom strach ísť z práce domov. A pracujem do včera a po víkendoch, ak treba, aby som mala na odvody, na dane a na dôstojný život. A aj na dávky pre spoluobčanov!

Kotleba len popísal to, čo celá vláda len tutlala. Je to viac problémov než len zdravotníctvo a školstvo. Celý systém je zlý! A Kollár má tiež pravdu, že ani bufet by im nedal. Te treba uznať.

Poviem príklad: cigánka ma na ulici oslovila, či pre ňu nemám prácu, lebo ona zadarmo musí chodiť mesto upratovať. Do prčič - a zadarmo brať dávky môže!!!!!!! Kto na tie dávky robí? Nie my všetci!?

Fígeľ sa naštval, čo sme to za národ? A vraj: zaslúžime si takú vládu, akú sme si zvolili. Pán Fígeľ kde bol celých 25 alebo koľko rokov?? A všetci rad radom.
Teraz nám nadávajú, teraz sa nás hanbia. A najmä tie "celebrity".
Niekedy začiatkom min storočia chodili po dedinách hrať divadlo a boli radi, že boli. Teraz "celebriti".

Konkrétne cigánov nerieši nikto.
A koľko je bielych cigánov - aj robí, aj dávky berie.
5 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Kotleba je odpoveď ludí na vládu a doterajšie smerovanie Slovenska, Kotleba len pomenoval to čo sa tu niereši a je tu na chuja a povedal že s tým niečo spraví.
Nebyť všetkého toho Kotleba by sa nikdy do parlamentu nedostal a ak tvrdite niečo ine ste na omyle.
Fico všetko postavil na sociálnych balíčkoch a ochrane pred utečencami ktorý sú viac strašiak ako skutočná hrozba.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
misomiso
Ale druha vec je, ze tato vola ludu, teda vysledky volieb su samozrejme verejne a tu sme si spravili ako narod poriadnu hanbu.
Áááále trt....
Hodnotíš na základe cudzích médií, čo vidia do problematiky asi tak ako cigán na dno svojej rozbitej a plnej hovien latríny...

Za súčasný stav a výsledok nemôžu voliči.
Na hlavu si nasrali predsa strany samé...a v prvom rade Smer.
Tesne za ním sú slniečkári a ostané strany.
V neposlednej miere ku tomuto procesu prispeli aj "mienkotvorné" média.
Všetci dokopy overenými postupmi a "správnymi" názormi a pohľadmi na danú problematiku (neriešenie cigánskej problematiky) sa dopracovali k danému stavu...a teraz svorne len pindajú....
No a aj to všetko, čo si napísal potvrdzuje, že má misomiso pravdu.
Vždy to bude naša hanba a len naša. Sami občania si za to môžu, ako sa nechajú ovládať a ohlupovať.
----------------------------
Za to strany, tlač, slniečkari a podobne určite nemôžu, oni to len využívajú.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - ľsns a ich 8% je práve výsledok toho, že časť ľudí sa nenechala zmanipulovať médiami a bilboardami.
Ako ináč vysvetlíš, že "fašista" Kotleba mal viac hlasov ako penťácka SIEŤ, ktorá mala bilbordy v každej riti???
Média masírovali ľudí, ale nie "pre kotlebu" ale pre smer, sieť, oľano, atď.... takže práve tých 200 000 ľudí sa nenechalo zmanipulovať! Dokonca si dovolím tvrdiť, že veľká časť tých 200 tis. mohli byť aj dlhodobí NEVOLIČI, teda NEZMANIPULOVANÍ ľudia, nakoľko vždy je účasť okolo 50% a teraz bola 60.
ps: to, čo hovorí západná židovská propaganda na ĽSNS, to mám u zadnice.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale no, chlapci...

toto chcete obhajovať demokraciou a slobodou slova ??
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misoft
misomiso
..................................

Naozaj sa cudujem, ze tu na Porade niekto ide obhajovat Kotlebu. Ja som myslel, ze sem chodia prevazne slusni ludia.

.................................
Čudovať sa môžeš, to ti nik nezakazuje. Len sa čudujem, že sa TY čuduješ.
A týmto snáď chceš naznačiť, že tí, ktorí majú podobné názory, alebo aspoň v niečom súhlasia s Kotlebom, sú grázli? To by si potom riadne pohnojil. Vraví ti niečo sloboda prejavu? Vraví ti niečo demokracia?
Ja tiez "V NIECOM" suhlasim s Kotlebom, napriek tomu by som ho nikdy nevolil. Ja dokonca "V NIECOM" suhlasim aj s KSS, a tiez by som ich nikdy nevolil.

"V NIECOM" mozeme suhlasit aj s Breivikom, s Harmanom, ktory strielal v Devinskej zo samopalu nielen po Ciganoch a ale nakoniec po kazdom, kto sa objavil na balkone, ale to neznamena, ze by som chcel, aby sa takyto clovek zucasnoval na riadeni krajiny.

Aj Mikulas Cernak, ktory sedi v base moze niekedy pobvedat vetu, ktora dava zmysel, je pravdiva a nikto proti nej nemoze nic namietat, Lenze vo vedeni krajiny by sme mali chiet mat ludi, ktori maju istu hranicu, za ktoru nepojdu.

Pre mna je Kotleba iba dalsi polulista. Nie je problem zistit si, co ludi trapi. Fico na to isiel cez zivotnu uroven, pred volbami rozdaval vratky za plyn. Mnohi z opozicie pochopili, ze polupistu mozno porazit iba este vacsim populizmom, a tak slubovali ludom v kampani este vacssie nakupne voziky v supermarketoch.

Kotleba pochopil, ze ak by sluboval lepsiu zivotnu uroven, tak by bol uz nie druhy, ale treti v poradi. Teda bol by nie Coca Cola ani Pepsi Cola,ale nejaka Sofokola z Lidla, tak sa logicky rozhodll na tomto poli nesutazit.

Vybral si bezpecnost a tvrdi, ze spravi poriadok s Ciganmi. No moj nazor je, ze nespravi, ani keby sa stal premierom. Poriadok s Ciganmi by mohol spravit iba rovnakym sposobom ako to spravil Hitler.

Nebudem sa teraz pustat do uvah, nakolko by to bolo pripustne z moralneho hladiska. Iba napisem, nakolko to vodim REALNE. Museli by sme vystupit zo vsetkych medzinarodnych zoskupeni (co samozrejme Kotleba chce), a nasadit tu ten najtvrdsi teror, ako to spravil Hitler. Lenze Nemecko bola strojarska velmoc a dlho sa vopred pripravovala na vojnu. Nakoniec aj tak nezvitazili. Nevyhrali nielen vojnu, ale ani v Nemecku sa im ani neporadrilo presadit cistu rasu.

Naopak - prave v dosledku 2. svet. vojny tam maju teraz na cele krajiny taku ****, ze im tam lifruje arabskych migrantov ako na beziacom pase a nikto sa neodvazi proti tomu ozvat, lebo Nemci maju historicku stigmu a "teraz uz musia byt najtolerantnejsi na svete".

Ak by sme na Slovensku zaviedli rovnaky teroor ako zaviedol Hitler, tak by sa s nami uz vobec nikto nebavil, prisla by rezolucia OSN a bombardovanie. Ked bombardovali Srbsko (ktore si chranilo iba svolju celistvoost), tak myslite, ze by nas nezasypali najnovsimi raketami a bombami, lebo "porusujeme ludske prava"?

Toto chcete naozaj ludia, po takejto spravodlivosti tuzime, akoze my Slovaci ukazeme svetu, kto ma pravdu nech to stolji co to stoji?

Nehovoriec o tom, ze ak by sme vystupili z EU tak ja mozem naprikad zavriet firmu a prepustit ludi, a myslim, ze moji zamestnanci nebudu sami, koho by sa to takto dotklo.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88 - ľsns a ich 8% je práve výsledok toho, že časť ľudí sa nenechala zmanipulovať médiami a bilboardami.
Ako ináč vysvetlíš, že "fašista" Kotleba mal viac hlasov ako penťácka SIEŤ, ktorá mala bilbordy v každej riti???
Média masírovali ľudí, ale nie "pre kotlebu" ale pre smer, sieť, oľano, atď.... takže práve tých 200 000 ľudí sa nenechalo zmanipulovať! Dokonca si dovolím tvrdiť, že veľká časť tých 200 tis. mohli byť aj dlhodobí NEVOLIČI, teda NEZMANIPULOVANÍ ľudia, nakoľko vždy je účasť okolo 50% a teraz bola 60.
ps: to, čo hovorí západná židovská propaganda na ĽSNS, to mám u zadnice.
V pohode Nandrolon, ale aj tak sa jedná len o uhol pohľadu a tak či tak o voľbu iného (menšieho, či väčšieho), možno aj neuvedomeného zla. Určite to nieje stotožnenie sa s celým jeho názorom.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BJUTY: Nie, toto -
- pekní, potetovaní, vyholení chlapci vážiaci si status "rodina". :-))
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
ale no, chlapci...

toto chcete obhajovať demokraciou a slobodou slova ??
Presne toto, je to neuvedomené, alebo opomenuté Kotllebovo zlo.
To sa z neho určite nevytratí, aj keď na to veľa ľudí už zrejme zabudlo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, ja sa napríklad tiež nestotožňujem s niektorými jeho názormi /vystúpenie z EU a razba slovenskej koruny/.
Ale zase na druhej strane sa s niektorými stotožňujem. Je tam viac plusov ako mínusov v porovnaní s ostatnými stranami a najmä hmatateľné výsledky v BB župe.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - čo je zlé na uniforme? Dokonca by som ich povinne zaviedol aj do škôl. Tým by som ale nasral pár "obr" prachatých rodičov, čo už. :-)))))))))
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Nandrolon
Jar, ja sa napríklad tiež nestotožňujem s niektorými jeho názormi /vystúpenie z EU a razba slovenskej koruny/.
Ale zase na druhej strane sa s niektorými stotožňujem. Je tam viac plusov ako mínusov v porovnaní s ostatnými stranami a najmä hmatateľné výsledky v BB župe.
mňa by zaujímali tie hmatateľné výsledky.......
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nandrolon
Ale zase na druhej strane sa s niektorými stotožňujem. Je tam viac plusov ako mínusov v porovnaní s ostatnými stranami a najmä hmatateľné výsledky v BB župe.


Prave toto jeho volici prodko nepochopili, zda sa. Napisem este raz, to co som napisal 3 prispevky nizsie.
Ak by mal skutocne Kotleba presadit a realizovat tie tzv. "plusy", ktore tak populisticky slubuje, tak Slovensko bude zasypane bombami a raketami na zaklade rezolucie OSN este vo vacsej miere, ako to postihlo svojho casu Srbsko.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
bjuty smis
vedel som, že cukneš a nedáš hlas socanom...

vypadá to na predčasné volby...po tom, ako som včera sledoval urazeného bugára.....
Predčasné voľby ale za vlastné.Ak sa Bugár a SNS nedohodnú nech to zaplatia.Alebo úradnícka vláda.Ak budú predčasné voľby ,premierom bude Kotleba to si zapíš za uši.Nie že by som ho volila,ale nas*anosť ľudí v tejto lokalite je neuveriteľná a kedže žiadny politolog ani novinár nevylezie z BA krčmy,tak sa zase prekvapia.
Môj názor kvôli predsedníctvu sa zlepí vláda, schváli sa jej programové vyhlásenie, v októbri sa neschváli rozpočet na rok 2017, vláda požiada o vyslovenie dôvery, nedostane ju a prezident vyhlási nové voľby
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Janiela
Buchač - presne tak!!!!!

Včera tiež hlúpa herečka "celebrita" - chudina hanbí sa za národ!! Za vládu sa treba hanbiť!! Toto je výsledok vlády. Mňa osobne vyjadrenia zahraničia nezaujímajú. Kde je zahraničie, keď večer mám kvôli cigánom strach ísť z práce domov. A pracujem do včera a po víkendoch, ak treba, aby som mala na odvody, na dane a na dôstojný život. A aj na dávky pre spoluobčanov!

Kotleba len popísal to, čo celá vláda len tutlala. Je to viac problémov než len zdravotníctvo a školstvo. Celý systém je zlý! A Kollár má tiež pravdu, že ani bufet by im nedal. Te treba uznať.

Poviem príklad: cigánka ma na ulici oslovila, či pre ňu nemám prácu, lebo ona zadarmo musí chodiť mesto upratovať. Do prčič - a zadarmo brať dávky môže!!!!!!! Kto na tie dávky robí? Nie my všetci!?

Fígeľ sa naštval, čo sme to za národ? A vraj: zaslúžime si takú vládu, akú sme si zvolili. Pán Fígeľ kde bol celých 25 alebo koľko rokov?? A všetci rad radom.
Teraz nám nadávajú, teraz sa nás hanbia. A najmä tie "celebrity".
Niekedy začiatkom min storočia chodili po dedinách hrať divadlo a boli radi, že boli. Teraz "celebriti".

Konkrétne cigánov nerieši nikto.
A koľko je bielych cigánov - aj robí, aj dávky berie.
Myslím, že na tomto sa zrejme všetci zhodneme.
------------------------------------------------------------------
Vedeli sme to pred voľbami, vieme to aj teraz po voľbách.
Ale ak si spomeniete aj na dobu pred pádom Radičovej vlády, stále to tak máme.
Všetci vieme, čo je podstatné, dôležité, potrebné a dokonca aj dobré, alebo zlé. A dovolím si tvrdiť, že to vieme bez kompromisov a všetci.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mila123
- to ti tu mám vypisovať celé hospodárenie BB kraja?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
BXLmiami
bjuty smis
vedel som, že cukneš a nedáš hlas socanom...

vypadá to na predčasné volby...po tom, ako som včera sledoval urazeného bugára.....
Predčasné voľby ale za vlastné.Ak sa Bugár a SNS nedohodnú nech to zaplatia.Alebo úradnícka vláda.Ak budú predčasné voľby ,premierom bude Kotleba to si zapíš za uši.Nie že by som ho volila,ale nas*anosť ľudí v tejto lokalite je neuveriteľná a kedže žiadny politolog ani novinár nevylezie z BA krčmy,tak sa zase prekvapia.
Môj názor kvôli predsedníctvu sa zlepí vláda, schváli sa jej programové vyhlásenie, v októbri sa neschváli rozpočet na rok 2017, vláda požiada o vyslovenie dôvery, nedostane ju a prezident vyhlási nové voľby
Veľmi pravdepodobný vývoj.
Už tu chýba len objasniť nevyhnutný následok predčasných volieb.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať