Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Problém koho bude voliť nemám. Rozhodnutie bolo jasné. A už mám odvolené. Poštou. Ako slovákovi s pobytom v zahraničí. V tomto má voľba poštou vỷhodu. Nemusím sa limitovať na konkrétny deń a "volebný akt" som vykonal len tak mimochodom... Keď som mal cestu na poštu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

profesional
Problém koho bude voliť nemám. Rozhodnutie bolo jasné. A už mám odvolené. Poštou. Ako slovákovi s pobytom v zahraničí. V tomto má voľba poštou vỷhodu. Nemusím sa limitovať na konkrétny deń a "volebný akt" som vykonal len tak mimochodom... Keď som mal cestu na poštu.
je ti hej ked si vedel - mal si koho....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pekná myšlienka z radov SaS
http://www.strana-sas.sk/komentar-ja...vela-viac/4460
Veci treba poctivo pomenovať. Ľavicová vláda ľuďom veľa cez dane a poplatky berie na to, aby čo najviac prerozdeľovala. Popri tom bujnie štát, rozrastá sa byrokracia a hlavne, vláda za nás rozhoduje, na čo, kedy a koľko nám z našich daní v akej podobe „vráti“.
Pekne to pomenovala, keď napísala, že vláda ľuďom veľa berie. Nenapísala však, že príliš veľa ľuďom berie. Možno plánujú a možno len sľubujú, že nechajú ľuďom čosi naviac.
Ja im aj tak svoj hlas nedám, lebo na konci článku, už píše, že ľuďom nevezmeme príliš veľa. To mi pripadne, ako keby napísala, že my vám vezmeme tiež veľa, ale nie príliš veľa.
Aby sa na Slovensku oplatilo pracovať, podnikať a žiť, je potrebné motivovať a odmeňovať tvorivú prácu a vytváranie hodnôt. To ide, ak ľuďom nevezmeme príliš veľa z toho, čo zarobili.
Jednak ich nedemotivujeme, a jednak im necháme viac peňazí na rozvoj podnikania, vytváranie pracovných miest a vlastného rozhodovania, ako s peniazmi naložiť a čo si za ne kúpiť.
Pekne píše, ale nie veľmi poctivo. Naviac je len kúsok pred voľbami. Takto sa mala ich strana vyjadrovať už od začiatku. Ale nerobila to. Nerobila to preto, lebo tiež uverili sile populizmu, na základe ktorej vyhral Smer.
SaS možno aj takto uvažuje
Smer ľuďom ponúkol lečo s párkom a iní ponúkajú párok s lečom. Veď ak ľuďom doteraz stačilo to lečo, načo im garantovať hovädzí guláš. Skúsme slepý guláš, guláš z párkov, zemiakov a leča a uvidíme, či zaberú.
-------------------------------------

Ja doprajem našim ľuďom ešte jednu vládu SMERU, aby konečne pochopili o čom je život, politika, demokracia, sloboda a solidarita ľudí. O čom je poctivosť, právo, povinnosť, verejné a súkromné. Čo je záruka a čo len planý prísľub.

Zrejme počas ďalšej vlády Smeru budeme ďalej žrať to lečo s párkom a možno iba s fazuľou a bez chleba. Prevdepodobne nás zadĺži viac, ako si dokážeme predstaviť, ale viem, že bez toho sa Slovák nepoučí.
Naposledy upravil jar88 : 20.02.16 at 05:09
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tak ako teraz, poslednú dobu špekulujete nad voľbami, tak ste mali špekulovať celé Ficovo volebné obdobie. Teraz už je neskoro nariekať nad rozliatym mliekom.
Nemáte stranu a ľudí, ktorým by ste s čistým svedomím dali svoj hlas? Na to ste prišli až teraz?
Za štyri roky ste si mohli usporiadať myšlienky, hodnoty na ktorých vám záleží a dokonca si ich aj predebatovať. Mohli ste si založiť spoločnú stranu a stať sa jej členmi. Mohli ste si založiť aj viac strán a prestupovať z jednej do druhej. Prestupovať podľa toho, ako a k čomu ktorá smeruje. Ak sa strana mení z dobrej na zlú, nezmeníte ju. Treba ju vymeniť.
--------------------
Ale to sa nedá. Našinec uvažuje akosi ináč. Našinec hodnotí dokonca aj človeka (politika) podľa toho, cez koľko strán prešiel. Ako keby to bol nejaký zamestnanec - fluktuant.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tiež by som rád našiel stranu, ktorej by som "spokojne" dal svoj hlas.
Ale taká strana, by musela mať zámer (snahu) aspoň udržať zákon o dlhovom strope štátu - dlhová brzda. Prípadne ten strop aj znížiť a zákon zdokonaliť - vylepšiť. Aspoň prípadné navýšenie podmieniť referendom.
Tiež by sa mal zaviesť ústavný zákon o daňovom strope občanov. Uzákoniť, akú maximálnu časť zo zárobku možno občanom prikázať niekam platiť - dať povinnosť zaplatiť na čokoľvek určené štátom, či zákonom. To znamená, súčet všetkých daní a samozrejme, že aj odvodov.
-----------------------------------------
Veď už teraz povinne platíme - odvádzame viac ako 50% mzdy.
Pritom všetci vieme, že najmenej polovica z toho sa akosi prehajdáka. Všetci dobre vieme, ako to všetko funguje a pritom aj tak máme, aké také školstvo, zdravotníctvo, dôchodky a podpory, platy poslancov, štátnych úradníkov, rôznych štatutárov v dozorných radách a podobne.
Tak že by malo na to stačiť aj menej povinných výdavkov zo mzdy, zo zisku a z rôznych poplatkov.
Pravdepodobne by na to všetko stačilo aj 30% povinných odvodov a daní a tých 30% by sa malo dať priamo do ústavy. Naviac aj zmena a konečné schválenie ústavného zákona, by malo byť podmienené referendom.
----------------------------------------
Ale taká strana je len utópia. Politici vedia načo sú dane a vedia, že čím viac peňazí sa prerozdeluje, tým viac sa im ujde. Rovnako dobre vedia, načo je referendum a ako má fungovať. Dobre oni vedia, že jediný zákonodarca je parlament a že ak chcú, môžu schváliť zákon s podmienkou, že do platnosti vstúpi až po odsúhlasení občanmi v referende.
Naposledy upravil jar88 : 20.02.16 at 06:19
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Je to zrejme paradox, ale tiež si myslím, že smer by si to mal vyžrať až do dna. Lebo keby išiel teraz do opozicie, tak by z toho vyšiel nakoniec posilnený. Žial, musíme my všetci padnúť až na dno, aby to vidieli viacerí. Istou nádejou sa mi javí ale to, že už nebude sám a vonkoncom nebude mať ústavnú väčšinu. Že to snáď už v parlamente nebude iba o dvíhaní palca.... A práve preto tam potrebujeme človeka, ktorý tomu rozumie Bez ohľadu na volebné programy, lebo tie veľmi nebudú mať kde realizovať. A tiež tam potrebujeme podľa mňa ľudí, čo sa neboja na plnú hubu poukázať na prešlapy. Tým myslím tuším Remšíkovú, aj Matoviča. Aj Hlinu. A zrejme aj toho Beblavého napríklad. Nech už má človek proti nim čokoľvek, treba tam aj takýcho ľudí. To by asi boli moje ďalšie krúžky, keby to šlo
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

11saterka
Dáška.

Aj malému plechatému ide o prachy
inak by vám tie školenia robil za polovičnú cenu
No a čo, že mu ide o prachy. Ale ich robí, vysvetľuje. A tak ich vysvetľuje, že to ľudia chápu. Na rozdiel od ostatných. Sú to peniaze "zarobené vlastnou hlavou" . Jasne, že školenia by robil, aj keby tam nebol.

Mne ide skôr o to, že je tam človek, ktorý vie, o čom hovorí. A hovorí aj za mňa.



Toto je dôležité pre mňa. Je úplne samozrejmé, že každý z nás má iný dôvod, iné pohnútky. To je v poriadku. Ja som písala o sebe.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

máme sa lepšie v. roku 2015 ako v roku 1993- 2 roky po páde komunizmu
rok 1993 štátny dlh 1,93 mld dolárov na hlavu cca 400 dolárov
po odobratí majetku zlému hospodárovi a naplnení štátnej kasy v roku 2015 dlh 41,3 mld. €. na hlavu 7600 aj po prejedení toho čo sa predalo po 40 ročnej drancovačke komunistami
Nepožičiava si štát peniaze aby mali ľudia pocit blahobytu?
tak koho budem voliť?
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
11saterka
Dáška.

Aj malému plechatému ide o prachy
inak by vám tie školenia robil za polovičnú cenu
No a čo, že mu ide o prachy. Ale ich robí, vysvetľuje. A tak ich vysvetľuje, že to ľudia chápu. Na rozdiel od ostatných. Sú to peniaze "zarobené vlastnou hlavou" . Jasne, že školenia by robil, aj keby tam nebol.

Mne ide skôr o to, že je tam človek, ktorý vie, o čom hovorí. A hovorí aj za mňa.



Toto je dôležité pre mňa. Je úplne samozrejmé, že každý z nás má iný dôvod, iné pohnútky. To je v poriadku. Ja som písala o sebe.
Ako sa môže niekto verejne priznať, že ide voliť stranu na základe jedného človeka. To sa rovná k priznaniu analfabetizmu. Nehovoriac o priamom vtieraní sa do priazne na akože apolitickej stránke.
3 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Dáša_
11saterka
Dáška.

Aj malému plechatému ide o prachy
inak by vám tie školenia robil za polovičnú cenu
No a čo, že mu ide o prachy. Ale ich robí, vysvetľuje. A tak ich vysvetľuje, že to ľudia chápu. Na rozdiel od ostatných. Sú to peniaze "zarobené vlastnou hlavou" . Jasne, že školenia by robil, aj keby tam nebol.

Mne ide skôr o to, že je tam človek, ktorý vie, o čom hovorí. A hovorí aj za mňa.



Toto je dôležité pre mňa. Je úplne samozrejmé, že každý z nás má iný dôvod, iné pohnútky. To je v poriadku. Ja som písala o sebe.
Ako sa môže niekto verejne priznať, že ide voliť stranu na základe jedného človeka. To sa rovná k priznaniu analfabetizmu. Nehovoriac o priamom vtieraní sa do priazne na akože apolitickej stránke.
Preco ludia volia smer ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Dáša_
11saterka
Dáška.

Aj malému plechatému ide o prachy
inak by vám tie školenia robil za polovičnú cenu
No a čo, že mu ide o prachy. Ale ich robí, vysvetľuje. A tak ich vysvetľuje, že to ľudia chápu. Na rozdiel od ostatných. Sú to peniaze "zarobené vlastnou hlavou" . Jasne, že školenia by robil, aj keby tam nebol.

Mne ide skôr o to, že je tam človek, ktorý vie, o čom hovorí. A hovorí aj za mňa.



Toto je dôležité pre mňa. Je úplne samozrejmé, že každý z nás má iný dôvod, iné pohnútky. To je v poriadku. Ja som písala o sebe.
Ako sa môže niekto verejne priznať, že ide voliť stranu na základe jedného človeka. To sa rovná k priznaniu analfabetizmu. Nehovoriac o priamom vtieraní sa do priazne na akože apolitickej stránke.
Preco ludia volia smer ?
Tú otázku adresuješ mne? Alebo si ju hodil do diskusie len tak?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Tebe. Na zaklade tvojej perly o analfabetizme...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aký to paradox.http://domov.sme.sk/c/20099583/velku...imi-rokmi.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

"za peníze i kata v Praze" hovorieval môj spolužiak čo sa chcel silou mocou dostať do Prahy, odvtedy sa nič nezmenilo v pravidlách
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
Je to zrejme paradox, ale tiež si myslím, že smer by si to mal vyžrať až do dna. Lebo keby išiel teraz do opozicie, tak by z toho vyšiel nakoniec posilnený. Žial, musíme my všetci padnúť až na dno, aby to vidieli viacerí. Istou nádejou sa mi javí ale to, že už nebude sám a vonkoncom nebude mať ústavnú väčšinu. Že to snáď už v parlamente nebude iba o dvíhaní palca.... A práve preto tam potrebujeme človeka, ktorý tomu rozumie Bez ohľadu na volebné programy, lebo tie veľmi nebudú mať kde realizovať. A tiež tam potrebujeme podľa mňa ľudí, čo sa neboja na plnú hubu poukázať na prešlapy. Tým myslím tuším Remšíkovú, aj Matoviča. Aj Hlinu. A zrejme aj toho Beblavého napríklad. Nech už má človek proti nim čokoľvek, treba tam aj takýcho ľudí. To by asi boli moje ďalšie krúžky, keby to šlo
Máš pravdu, že Mihál, Sulík, Ramiášová, Matovič, ale aj Procházka a dokonca aj Fico, Paška a spol. vedia o čom to je.
Myslíš, že Mihál nevie, že naše zákony sú tak zložité a neprehľadné, že ani občan s riadnym prehľadom nemá veľkú šancu sa v nich orientovať?
Myslíš, že Remiášová môže poukázať na "plnú hubu" na iné prešlapy?
Je prešlap, mať zákon tak zložitý, že sa v ňom nevyzná ani taký odborník, ako ten váš pán Mihál? Dúfam, že mi nechceš tvrdiť, že má prehľad o zákonoch zdravotného poistenia, dôchodkového poistenia, správnom zákone, a napríklad aj o daňových zákonoch, zákone o DPH a tak ďalej? Občan to k životu potrebuje, ale naozaj nemá veľkú šancu tomu rozumieť. Veď naše zákony sa odvolávajú jeden na druhý, ale iba formou (v súvislosti so zak. paragraf a odstavec, vrátane poukázania na vyhlášku č.xxx a v nej odvolávka na normu STN xxxx, a naviac na odporúčanie č.xxxx EU a tak ďalej) ktorú ani jeden z tých, ktorých spomínaš, vôbec nerozumie.
-----------------------------------------
Oni vedia, že tomu nikto nerozumie a že neznalosť ich neospravedlňuje a aj tak nenavrhnú, že to zjednodušia a zosúladia s platnou ústavou SR. Tak o čom to je?
2 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Dáša_
Je to zrejme paradox, ale tiež si myslím, že smer by si to mal vyžrať až do dna. Lebo keby išiel teraz do opozicie, tak by z toho vyšiel nakoniec posilnený. Žial, musíme my všetci padnúť až na dno, aby to vidieli viacerí. Istou nádejou sa mi javí ale to, že už nebude sám a vonkoncom nebude mať ústavnú väčšinu. Že to snáď už v parlamente nebude iba o dvíhaní palca.... A práve preto tam potrebujeme človeka, ktorý tomu rozumie Bez ohľadu na volebné programy, lebo tie veľmi nebudú mať kde realizovať. A tiež tam potrebujeme podľa mňa ľudí, čo sa neboja na plnú hubu poukázať na prešlapy. Tým myslím tuším Remšíkovú, aj Matoviča. Aj Hlinu. A zrejme aj toho Beblavého napríklad. Nech už má človek proti nim čokoľvek, treba tam aj takýcho ľudí. To by asi boli moje ďalšie krúžky, keby to šlo
Mali by si to celé vyžrať.
Naposledy upravil Janiela : 20.02.16 at 09:31
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja by son napríklad veľmi privítala, keby sa v parlamente našli odborníci a vedeli by objasniť a vysvetliť, čo vlastne mysleli aj inými zákonmi.

Možno by vedeli jasne vysvetliť zákon o odpadoch. Ukázať, kde su diery, priznať a napraviť. Napríklad.

Alebo taký zákon o DPH....

Ale stále opakujem, celé je to o tom, že to je môj názor. Nikomu neberiem ten jeho názor. Neviem, či je niktorý viac správny ako iný. Ani nikomu ten jeho nazazlievam. Dokonca by som povedala, že chápem, prečo sa tak rozhodol.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Dáša_
Je to zrejme paradox, ale tiež si myslím, že smer by si to mal vyžrať až do dna. Lebo keby išiel teraz do opozicie, tak by z toho vyšiel nakoniec posilnený. Žial, musíme my všetci padnúť až na dno, aby to vidieli viacerí. Istou nádejou sa mi javí ale to, že už nebude sám a vonkoncom nebude mať ústavnú väčšinu. Že to snáď už v parlamente nebude iba o dvíhaní palca.... A práve preto tam potrebujeme človeka, ktorý tomu rozumie Bez ohľadu na volebné programy, lebo tie veľmi nebudú mať kde realizovať. A tiež tam potrebujeme podľa mňa ľudí, čo sa neboja na plnú hubu poukázať na prešlapy. Tým myslím tuším Remšíkovú, aj Matoviča. Aj Hlinu. A zrejme aj toho Beblavého napríklad. Nech už má človek proti nim čokoľvek, treba tam aj takýcho ľudí. To by asi boli moje ďalšie krúžky, keby to šlo
Máš pravdu, že Mihál, Sulík, Ramiášová, Matovič, ale aj Procházka a dokonca aj Fico, Paška a spol. vedia o čom to je.
Myslíš, že Mihál nevie, že naše zákony sú tak zložité a neprehľadné, že ani občan s riadnym prehľadom nemá veľkú šancu sa v nich orientovať?
Myslíš, že Remiášová môže poukázať na "plnú hubu" na iné prešlapy?
Je prešlap, mať zákon tak zložitý, že sa v ňom nevyzná ani taký odborník, ako ten váš pán Mihál? Dúfam, že mi nechceš tvrdiť, že má prehľad o zákonoch zdravotného poistenia, dôchodkového poistenia, správnom zákone, a napríklad aj o daňových zákonoch, zákone o DPH a tak ďalej? Občan to k životu potrebuje, ale naozaj nemá veľkú šancu tomu rozumieť. Veď naše zákony sa odvolávajú jeden na druhý, ale iba formou (v súvislosti so zak. paragraf a odstavec, vrátane poukázania na vyhlášku č.xxx a v nej odvolávka na normu STN xxxx, a naviac na odporúčanie č.xxxx EU a tak ďalej) ktorú ani jeden z tých, ktorých spomínaš, vôbec nerozumie.
-----------------------------------------
Oni vedia, že tomu nikto nerozumie a že neznalosť ich neospravedlňuje a aj tak nenavrhnú, že to zjednodušia a zosúladia s platnou ústavou SR. Tak o čom to je?
lubko6394
buchač

Nezabudnem totiž na určitú tému (nechce sa mi a nemá význam ju hľadať), kde bolo dotyčným uvádzaný DOSLOVNE návod, ako sa vyhnúť určitým zákonom...inak povedané, odrbať štát na všeliakých povinných poplatkoch.

Ale ak sa na to pozriem aj inak ? Tiež je to určitý kompromis a výsledok snáď nie je potrebné vysvetľovať.

Snáď to doklepne aj iným...
Tak to si teraz Jurko mimo. Mihál najskôr upozorňoval zálonoobhajovačov aké tam majú chyby a majstri sveta mu tvrdili že je to tak dobré a oni podľa nejakého blbca to svoje majstrovské dielo meniť nebudú. Takže sa zákon dodržal, nech to stojí čo to stojí. Mihál nenavádzal na porušenie zákona ale na jeho dodržanie. Konieckoncov aj tie vratky za plyn som zinkasoval aj keď s takouto dotáciou bytostne nesúhlasím.

Na základe príspevku od jara SOM EŠTE STÁLE MIMO ???

On jediný ide tým istým pohľadom na danú skutočnosť, ako som šiel aj ja. Akurát mne sa nechce toľko rozpisovať.

Predsa Mihál (lebo o ňom je teraz reč) bol ministrom ? BOL !
Prečo neriešil situáciu tak, aby bola jasná...a aby sa nedalo až tak odrbávať cez to účtovníctvo, ako to poniektorí podnikatelia robia ???
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
Tebe. Na zaklade tvojej perly o analfabetizme...
Chceš povedať, že ona pozná slovenskú politickú ekvilibristiku?
analfabetizmus
1. ▶ neznalosť čítania a písania; syn. negramotnosť: odstraňovať a.; kampaň proti analfabetizmu; emocionálny a. necitlivosť; pren. novodobý a. a) neznalosť informatiky a cudzích jazykov b) druhotná negramotnosť (v dôsledku pohodlného pasívneho prijímania informácií z obrazových médií)
2. expr. ▶ veľký nedostatok poznatkov, neznalosť v istom odbore, nevzdelanosť: politický, diplomatický a.; odstraňovať počítačový a.

Za napísaným si stojím. Narodila som sa na tomto území, myslím globálne, nie lokálne.
Treba načúvať to umelé ticho z druhej strany.
Treba si viac všímať, analyzovať, volebné programy sú pre mňa nepodstatné. Dôležité je to, čo je medzi riadkami každodenného života. To si fakt nevšimne iba hluchý a slepý zároveň.
Ja poznám viac sasákov ako iba jedného, aj osobne. Ale voliť stranu na základe jedného člena, je priam výsmechom svojej osoby.
Nestačilo im, že si tam dosadili dobrovoľne a naivne trójskeho koňa v minulom období (ten im prešiel cez rozum kvalitne) a program postavili nie až tak na podstatných veciach. Volili ich s veľkou nádejou hlavne mladšie ročníky po cca 40 r. O Matovičovi som tu napísala príspevok hneď po voľbách, koho si pustili do kožucha. Ako sa im to mohlo stať?
Národ je úplne odtrhnutý od reálneho života bezvýznamnými TV seriálmi. Necháva sa manipulovať. Krátkozraký prístup, životu nebezpečný.
.
Pribudla ďalšia perla. "A tiež tam potrebujeme podľa mňa ľudí, čo sa neboja na plnú hubu poukázať na prešlapy. Tým myslím tuším Remšíkovú, aj Matoviča. Aj Hlinu. A zrejme aj toho Beblavého napríklad. Nech už má človek proti nim čokoľvek, treba tam aj takýcho ľudí. To by asi boli moje ďalšie krúžky, keby to šlo "

Ktorý z nich je politik? Šašov je tam ako maku.
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať