Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Misomiso... Ved nikto tu nejde stare babky vrazdit. Priznaj ale, ze vsetky media su zmanipulovane, je tu schema co komu patri a tak. A cez tie media idu cielene do eteru urcite informacie, alebo balast, ktory ma zakryt urcite temy principom zahltenia.
Aby si bezny slovensky volic niecoho vsimol, musi sa udiat nieco co sa vymyka beznemu stereotypu.
Na scénu pribudlo memento. Proste iná optika.
"Ako sa cítite v nových okuliaroch?"
"Výborne. Odrazu stretávam hŕbu známych, s ktorými som sa nevidel už celé roky."
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Naša pravica: Od tragédie k fraške
https://www.postoj.sk/11626/nasa-pra...gedie-k-fraske
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Proti čomu to ludia boli v pondelok protestovať?
Proti fašizmu? Mylenie pojmov na každodennom poriadku.
8.mája sa oslavuje víťazstvo nad nacizmom

http://hrabovsky.blog.respekt.cz/nac...a-bielej-rasy/
Naposledy upravil duves : 09.03.16 at 09:12
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

duves
Naša pravica: Od tragédie k fraške
https://www.postoj.sk/11626/nasa-pra...gedie-k-fraske
prepáč ale fraška je skor tento článok .. Sulík sa snaží urobiť niečo z toho čo je k dispozícií, myslím že len ťažko najdeš dobré riešenie, musia pracovať s tým ako boli volený ..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Patrik Murárik
duves
Naša pravica: Od tragédie k fraške
https://www.postoj.sk/11626/nasa-pra...gedie-k-fraske
prepáč ale fraška je skor tento článok .. Sulík sa snaží urobiť niečo z toho čo je k dispozícií, myslím že len ťažko najdeš dobré riešenie, musia pracovať s tým ako boli volený ..
junačik neprskaj, Sulikovi držím palce. A pravica je v hlbokom anale. Bohužial. Ten članok je naopak vyborný.
0 1
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

duves
Patrik Murárik
duves
Naša pravica: Od tragédie k fraške
https://www.postoj.sk/11626/nasa-pra...gedie-k-fraske
prepáč ale fraška je skor tento článok .. Sulík sa snaží urobiť niečo z toho čo je k dispozícií, myslím že len ťažko najdeš dobré riešenie, musia pracovať s tým ako boli volený ..
junačik neprskaj, Sulikovi držím palce. A pravica je v hlbokom anale. Bohužial. Ten članok je naopak vyborný.
aj tebe to napíšem, urážky si nechaj pre seba ..
A čo by si akože robil ty v jeho prípade ? hm ? buď múdry ..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
a prečo si sa urazil?
0 1
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Patrik Murárik
duves
Patrik Murárik
duves
Naša pravica: Od tragédie k fraške
https://www.postoj.sk/11626/nasa-pra...gedie-k-fraske
prepáč ale fraška je skor tento článok .. Sulík sa snaží urobiť niečo z toho čo je k dispozícií, myslím že len ťažko najdeš dobré riešenie, musia pracovať s tým ako boli volený ..
junačik neprskaj, Sulikovi držím palce. A pravica je v hlbokom anale. Bohužial. Ten članok je naopak vyborný.
aj tebe to napíšem, urážky si nechaj pre seba ..
A čo by si akože robil ty v jeho prípade ? hm ? buď múdry ..
ja sa urážať nepotrebujem, nemám takú potrebu to robiť v internetovej diskusií
len chcem aby si napísal svoje riešenie, lebo ako som to už tisíckrát opakoval, stažovaním a nadávaním sa nevyrieši nič ..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ja nemam politicku stranu, ktora vyhrala volby, resp.skončila druha. Prečo by som sa mal niečim takym zamestnávat.
A prečo sa tym zamestnávaš ty? Ideš spasiť svet?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
Naša pravica: Od tragédie k fraške
https://www.postoj.sk/11626/nasa-pra...gedie-k-fraske
Zas to vidíš tak, ako chcú aby si to videl.
---------------------------------------------
Autor píše:
Keď vypukol vládny konflikt v téme eurovalu, Radičová navyše nedokázala úspešne rokovať s Robertom Ficom, urobiť mu prípadný mocenský ústupok (žiadal odchod Ivana Mikloša z vlády) ani na neho vytvoriť medzinárodný tlak (Merkelovej telefonát). Radičová nielen že nedokázala čeliť tlaku doma, ale ani v Bruseli. Nebola schopná absolvovať summit EÚ a povedať „nie, nemám na to mandát“, nebola ani doma schopná urobiť rekonštrukciu vlády, aby Sulík prebral viac zodpovednosti za politiku k EÚ, a tak jej vláda padla.
------------------------------------------------------
Jednoducho povedané, chceli riešiť to, čo sa iným riešiť nechcelo a radšej sa všetkému z EU podrobovali.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Patrik Murárik
osobne stále rozmýšlam čo myslí pod pojmom domobrana - prezentuje to ako niečo čo tu urobí poriadok, ale veď na to tu je polícia s ktorou treba urobiť poriadok a nie nehať tu behať štb-akov ale tento krát ich nazývať domobrana ..
Domobrana, polícia, ŠtB....fujtajbl,ale si pomiešal jablká s hruškami a na to strihol slivky.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
Proti čomu to ludia boli v pondelok protestovať?
Proti fašizmu? Mylenie pojmov na každodennom poriadku.
8.mája sa oslavuje víťazstvo nad nacizmom

http://hrabovsky.blog.respekt.cz/nac...a-bielej-rasy/
Zo záveru článku:
Fašista
Mám neblahé tušenie, že keby si náš vojak vytetoval na chrbát Mussolliniho a povedal, že Slovenský Štát jejediné jasné a magické svetlo nadradené nad všetky iné štáty sveta, a tento Štát treba chrániť pred „nepriateľmi“ na čele s Vodcom; že treba potlačiť individualizmus, liberalizmus a demokratický volebný systém; že slovenský štát je v neustálom ohrození nepriateľmi; slovenské orgány činné v trestnom konaní by nad tým kývli rukou. A pritom ide o vyjadrenie čírej fašistickej myšlienky.
---------------------------------------------------------

Myslím, že ti píše z duše
Štát treba chrániť, treba potlačiť individualizmus, liberalizmus.....
Obávam sa, že izolované a „čisté“ fašistické myšlienky nedokážeme analyzovať - väčšina ich má priamo v sebe.
--------------------------------
Čo ty na to? je ti to na hony vzdialené? Myslím že nie.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Patrik Murárik
osobne stále rozmýšlam čo myslí pod pojmom domobrana - prezentuje to ako niečo čo tu urobí poriadok, ale veď na to tu je polícia s ktorou treba urobiť poriadok a nie nehať tu behať štb-akov ale tento krát ich nazývať domobrana ..
Domobrana, polícia, ŠtB....fujtajbl,ale si pomiešal jablká s hruškami a na to strihol slivky.
A vieš že nič nepomiešal?
Domobrana by zasahovala všade, kde by štátna moc ukázala a ukázala by na základe poznatkov od tajnej štátnej polície (čosi ako štb).
-------------------------------------------------
To len ty to dokážeš od seba odlišovať, ale ani jedna zo zložiek, sama o sebe nič neznamená. Oni totiž vždy konajú vo vzájomnej podpore a zhode.
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

duves
Ja nemam politicku stranu, ktora vyhrala volby, resp.skončila druha. Prečo by som sa mal niečim takym zamestnávat.
A prečo sa tym zamestnávaš ty? Ideš spasiť svet?
ani ja nemám druhú stranu takže pohov ..
hej ide mi o lepší svet a čo ? ..nebudem ako ty, vyplakávač čo sem hodil par člankov ako su všetci zlý a nenavidím svet lebo je skazený a koniec .. lebo presne takto sa tu prezentuješ ..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
Myslím, že ti píše z duše
Neviem komu to píše z duše, možno tebe, ked si tu podal take fundované a odborné vysvetlenie. Ale tebe do duše nevidno a ani po tom netúžim.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Patrik Murárik
duves
tak nevyplakavaj ty pohove!
skús sa vyjadrovať ako človek a potom sa môžme baviť
Ty sa bav s kym chceš a kde chceš. Toto je fórum.
1 1
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

duves
Patrik Murárik
duves
tak nevyplakavaj ty pohove!
skús sa vyjadrovať ako človek a potom sa môžme baviť
Ty sa bav s kym chceš a kde chceš. Toto je fórum.
ale bavíme sa tu na nejakú tému o ktorej ty diskutovať nechceš tak o čo ti ide ?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pozeram, čo to je za typka a marjankaj mu to dobre nandal do profilu


marjankaj - 25.02.16 14:22 - permalink
A načo tu vypisuješ tie svoje výmysly. Voľby sú tajné, tak si voľ koho chceš ty a neagituj.
marjankaj
marjankaj - 25.02.16 14:16 - permalink
No keďže si nebol plnoletý, tak si musel poslúchať rodičov.
A ak si toto nepochopil, tak by si ich mal poslúchať aj naďalej.
marjankaj
marjankaj - 25.02.16 14:07 - permalink
Kto ťa uráža? Ty si napísal, že pred 2-3 rokmi si nemal ani 18 rokov?
marjankaj
marjankaj - 25.02.16 14:01 - permalink
No možno na poslednom si sa zúčastnil. Také divné, o ničom. Predtým ťa asi voliť nepustili rodičia.
marjankaj
marjankaj - 25.02.16 13:58 - permalink
A to ti kto povedal. Ja voliť nepôjdem.
Ja chodím na referendá na rozdiel od teba.
marjankaj
marjankaj - 25.02.16 13:46 - permalink
A kto dal prázdniny US STEEL? SI nepamätáš? Vtedy si ešte ťahal za sebou káčera?
Poznámočka - pochvala za príspevok
marjankaj
marjankaj - 25.02.16 13:44 - permalink
Veď aj ty sa môžeš odsťahovať do Švajčiarska. A nemusíš tu vyplakávať nad biedou slovenských občanov.

marjankaj
marjankaj - 19.02.16 15:51 - permalink
Keby všetci registrovaní na porade dali hlas Borisovi Kollárovi, tak mu stúpnu preferencie o 0,1%. Teda do parlamentu by sa aj tak nedostal. Tak že ako keby mravec so slonom išli po moste a mravec sa chváli: "Ale dupoceme"
Toľko k účasti na voľbách.
Ale k referendu, kde by sa aspoň čosi mohlo zmeniť, tak tam sa až tak nikto nehrnie.
Voľby budú platné aj ak sa zúčastní iba jeden volič.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Patrik Murárik
ale bavíme sa tu na nejakú tému o ktorej ty diskutovať nechceš tak o čo ti ide ?
si vypisal nejaku temu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať