Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pán Karfík nás stale zasobuje a potom dr,Chocholušek ma vela práce
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

skús sa začať rozprávať s rešpektom
ak si si nevšimol si v téme o politike tak sa tu asi nbudeme baviť o koláčoch

a načo si tu hodil link toho čo pisal marjankaj ? čo tym chces dosiahnuť ? akože sa mam za seba hanbiť ? .. nevieš o čom bola cela naša diskusia tak to ani nerieš
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

duves,
spamataj sa..

musíš zasviniť dalšiu tému ?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nie je to len na Slovensku, nárast nacionálnych strán je v celej eu, len na oživenie pamäti, s člákom súhlasím v jednom bode, vstupom do parlamentu môžu tieto strany presadiť spravodlivejšie soc. zákony
http://www.hlavnespravy.sk/europske-...v-kurze/433841
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pmajap
Nie je to len na Slovensku, nárast nacionálnych strán je v celej eu, len na oživenie pamäti, s člákom súhlasím v jednom bode, vstupom do parlamentu môžu tieto strany presadiť spravodlivejšie soc. zákony
7.3.2016 o 22:08 sem zalinkovala Kukučka članok: https://vlkovobloguje.wordpress.com/...enskych-voleb/

citujem "Já bych si docela vsadil na Mariana Kotlebu! Tomu bude stačit, když v parlamentu sem tam vystoupí s plamenným projevem, kdy shrne všechny prohřešky a pochybení a bude všechny a všechno kritizovat a následně před dalšími volbami použije přesně ty zbraně, které jste mu nyní ukázali vy – v pravý čas vytáhne na světlo kauzy a zorganizuje nějaké ty pochody nespokojených. Jinak může točit mlejnek! Kdo s čím zachází, tím také schází, jak známo."

A to bude prave to, prečo sa to začne hybať inak.
1 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

pmajap
Nie je to len na Slovensku, nárast nacionálnych strán je v celej eu, len na oživenie pamäti, s člákom súhlasím v jednom bode, vstupom do parlamentu môžu tieto strany presadiť spravodlivejšie soc. zákony
http://www.hlavnespravy.sk/europske-...v-kurze/433841
ono je však otázne či aj keby prišiel Kotleba s dobrým zákonom či s ním niekto bude spolupracovať, zatial vidíme že oňho nemá nikto záujem čiže si myslím že aj v parlamente ho budú ignorovať ..
0 2
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Ale aj tak si svojim sposobom myslím že je dobre že sa ukazal v politike, každá strana musí byť opatrnejšia a musí samozrejme o niečo viac myslieť na ľudí aby sa nezvýšil počet Kotlebových voličov
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Stačí, ak bude z parlamentu vynášať informácie, ktoré by sa inak na verejnosť nijako nedostali.
2 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

Nandrolon
Stačí, ak bude z parlamentu vynášať informácie, ktoré by sa inak na verejnosť nijako nedostali.
ináč som tiež zvedavý aká bude ich dochádzka do parlamentu lebo ako dobre vieme 2/3 ludí sa tam skoro neukážu tak uvidíme ktorou cestou pojde LSNS
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Patrik Murárik
Nandrolon
Stačí, ak bude z parlamentu vynášať informácie, ktoré by sa inak na verejnosť nijako nedostali.
ináč som tiež zvedavý aká bude ich dochádzka do parlamentu lebo ako dobre vieme 2/3 ludí sa tam skoro neukážu tak uvidíme ktorou cestou pojde LSNS
Hlavne nech tam sedia na riti.....tvoji.....
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Patrik Murárik
pmajap
Nie je to len na Slovensku, nárast nacionálnych strán je v celej eu, len na oživenie pamäti, s člákom súhlasím v jednom bode, vstupom do parlamentu môžu tieto strany presadiť spravodlivejšie soc. zákony
http://www.hlavnespravy.sk/europske-...v-kurze/433841
ono je však otázne či aj keby prišiel Kotleba s dobrým zákonom či s ním niekto bude spolupracovať, zatial vidíme že oňho nemá nikto záujem čiže si myslím že aj v parlamente ho budú ignorovať ..
Patrik rýchlo pochopia čo môžu ovplyvniť, napr. dôchodky nezvýšia v rozpočte na r. 2017, nebude z čoho, ale prečo tí čo nepracovali majú dôchodky vypočítané z priemeru SR a tí čo pracovali len z toho čo si vyrobili a rádovo je to -200e a žiadna vládna strana nemá odvahu do toho zasiahnuť, neriadenej strele by sa to aj patrilo a je toho viac.
7 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

lujza.j
Patrik Murárik
Nandrolon
Stačí, ak bude z parlamentu vynášať informácie, ktoré by sa inak na verejnosť nijako nedostali.
ináč som tiež zvedavý aká bude ich dochádzka do parlamentu lebo ako dobre vieme 2/3 ludí sa tam skoro neukážu tak uvidíme ktorou cestou pojde LSNS
Hlavne nech tam sedia na riti.....tvoji.....
napisal som niečo zle ?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j

Hlavne nech tam sedia na riti.....tvoji.....
100 bodov
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pmajap

....rýchlo pochopia čo môžu ovplyvniť, napr. dôchodky nezvýšia v rozpočte na r. 2017, nebude z čoho, ale prečo tí čo nepracovali majú dôchodky vypočítané z priemeru SR a tí čo pracovali len z toho čo si vyrobili a rádovo je to -200e a žiadna vládna strana nemá odvahu do toho zasiahnuť, neriadenej strele by sa to aj patrilo a je toho viac.
Ved to, lebo všetci tak doteraz robili. Platí sa? Platí! Tak nech to tak pokračuje.


Načo by robili reformy, ked ľud nešomre? A keby dačo, dolamu hnaty protestujucim ako na gorile. Teraz su z toho na nervy, lebo Kotleba tam bude ako velky brat, bude všetko počuť, o všetkom sa bude vedieť.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pmajap
Patrik Murárik
pmajap
Nie je to len na Slovensku, nárast nacionálnych strán je v celej eu, len na oživenie pamäti, s člákom súhlasím v jednom bode, vstupom do parlamentu môžu tieto strany presadiť spravodlivejšie soc. zákony http://www.hlavnespravy.sk/europske-...v-kurze/433841
ono je však otázne či aj keby prišiel Kotleba s dobrým zákonom či s ním niekto bude spolupracovať, zatial vidíme že oňho nemá nikto záujem čiže si myslím že aj v parlamente ho budú ignorovať ..
Patrik rýchlo pochopia čo môžu ovplyvniť, napr. dôchodky nezvýšia v rozpočte na r. 2017, nebude z čoho, ale prečo tí čo nepracovali majú dôchodky vypočítané z priemeru SR a tí čo pracovali len z toho čo si vyrobili a rádovo je to -200e a žiadna vládna strana nemá odvahu do toho zasiahnuť, neriadenej strele by sa to aj patrilo a je toho viac.
to vazne takto je ? Nerobiaci z priemeru a robiaci z toho co zarobili ?
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
pmajap
Patrik Murárik
pmajap
Nie je to len na Slovensku, nárast nacionálnych strán je v celej eu, len na oživenie pamäti, s člákom súhlasím v jednom bode, vstupom do parlamentu môžu tieto strany presadiť spravodlivejšie soc. zákony http://www.hlavnespravy.sk/europske-...v-kurze/433841
ono je však otázne či aj keby prišiel Kotleba s dobrým zákonom či s ním niekto bude spolupracovať, zatial vidíme že oňho nemá nikto záujem čiže si myslím že aj v parlamente ho budú ignorovať ..
Patrik rýchlo pochopia čo môžu ovplyvniť, napr. dôchodky nezvýšia v rozpočte na r. 2017, nebude z čoho, ale prečo tí čo nepracovali majú dôchodky vypočítané z priemeru SR a tí čo pracovali len z toho čo si vyrobili a rádovo je to -200e a žiadna vládna strana nemá odvahu do toho zasiahnuť, neriadenej strele by sa to aj patrilo a je toho viac.
to vazne takto je ? Nerobiaci z priemeru a robiaci z toho co zarobili ?
Dobré ráno, Holandsko... Hej, takto si tu žijeme, v tomto štáte dánskom...
Tety za poštovou priehradkou by vedeli rozprávať o tom, aká je ich mzda a aké dávky a dôchodky vyplácajú okolo 20-teho na ruku tým pred okienkom - počítané z celoštátnej priemernej mzdy...
Mám spolužiačku zo ZŠ, ktorá vyše 20 r. nerobí... Niekedy ju stretnem ráno, keď ona ide z obchodu s čerstvými rožkami a ja idem do práce... V pondelok som sa náhlila z práce a s nákupom domov /chorý syn/ a ona na prechádzke venčila psíka v oblečku... Nie raz mi prebleskne hlavou, keď ju vidím, to, čo si sa práve dozvedel Ty teraz - že ak sa dožijeme dôchodku, aký ho bude mať ona a aký ja... a otvára sa mi nožík vo vrecku, lebo nie je vôbec jediná z mojich rovesníkov, ktorá takto žije...
Medzi nami - nesťažujem sa - konštatujem...

Sa spýtajte, ó spýtajte sa materí...
Naposledy upravil Oliwa : 09.03.16 at 15:15
9 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
už se perou
http://domov.sme.sk/c/20113427/minut...nim-vlady.html
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

stojí za vypočutie Kôpky snov 26.01.2016 Ján Cuper, ani som nevedela na akom čísle u nich bol
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kolaborant Prochazka
http://www.cas.sk/clanok/374231/bebl...neveri-koncim/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Keby bol Beblavý frajer, nuž odíde aj z parlamentu.
Takto bude za "nezávislého"...(čítaj ako - predajná kua).
Ale šak v podstate parlament by sa dal momentálne prirovnať vyslovene mafii.
Krstného fotra by sme už mali, caporegime tiež, vykonávateľov rozkazov do aleluja, aj díler sa už našiel...a ten zvyšok sťa verejný dom, samá kua.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať